Succes!quote:Op maandag 13 december 2010 13:46 schreef Marco001 het volgende:
[..]
Ip stuur hem daar wel heen, en dan zie ik wel.
Zo, wob dingetje aangemaakt, stuur het wel gewoon naar het adres op de sanctie, en dan zie ik wel.
Tsja, de overheid heeft geld nodig, dus wordt de burger nog daar gepakt waar ie gepakt worden kan.quote:Op maandag 13 december 2010 14:27 schreef Marco001 het volgende:
[..]
blijkbaar.
Ze staan tegenwoordig ook absurd veel op je snelheid te controleren...
Heb wel eens 5 controle's op 1 dag gezien, allemaal verschillende locatie's...
Tegenwoordig kan je beter op de berm letten als op de weg volgens mij... Zelfs om 21.30 staan ze nog te controleren!
Daarover kan je natuurlijk ook een hele discussie opzetten die vrij ongezellig kan gaan wordenquote:Op maandag 13 december 2010 14:29 schreef von_Preussen het volgende:
Tsja, de overheid heeft geld nodig, dus wordt de burger nog daar gepakt waar ie gepakt worden kan.
Zo vat ik hem ook op inderdaad. De auto voor hem kon net zo goed in de blokken gaan voor een konijntje wat overstak, om maar even wat te noemen.quote:Op maandag 13 december 2010 14:33 schreef von_Preussen het volgende:
Lees ik hieruit dat de auto van je klasgenoot te weinig afstand heeft gehouden en daardoor op de voorganger is geklapt?
De overheid zou zich moeten bezinnen op wat ze allemaal zou moeten willen doen en hoeveel het mag kosten + de bureaucratische druk zou verminderd moeten worden + er zou efficienter gewerkt moeten worden.quote:Op maandag 13 december 2010 14:34 schreef L0we het volgende:
[..]
Daarover kan je natuurlijk ook een hele discussie opzetten die vrij ongezellig kan gaan worden. Maar uiteindelijk is het zo dat we een samenleving hebben die zichzelf draaiend moet houden. De overheid maakt plannen, daarvoor is geld nodig. Als dat niet uit boetes komt moet het uit belastingen komen, of uit andere zaken. Ik vind het vrij makkelijk om het te gooien op "burgertje pesten", omdat de overheid zelf ook aan mekaar hangt van burgers, die op de een of andere manier toch het beste met het land voor hebben
.
Ben ik het helemaal mee eens. Al vind ik het lastig om de vergelijking te maken met andere landen, omdat de sociale zekerheden in die landen ook een stuk minder zijn. Maargoed, misschien start ik die discussie nog wel eens in een niet-autorij-gerelateerd topicquote:Op maandag 13 december 2010 14:36 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
De overheid zou zich moeten bezinnen op wat ze allemaal zou moeten willen doen en hoeveel het mag kosten + de bureaucratische druk zou verminderd moeten worden + er zou efficienter gewerkt moeten worden.
Dan hoef je de burger niet voor falend beleid van de overheid te laten opdraaien, andere landen laten ook zien dat het met een verminderde belastingdruk kan.
Mijn definitie van genoeg afstand is dat je op tijd kan stoppen in noodsituatiesquote:Op maandag 13 december 2010 14:34 schreef Grielen het volgende:
Nee, was een wat oudere auto, met remmen die niet gebouwd zijn op van 120-0 in 4 seconden. Ze hielden genoeg afstand.
Maar blijkbaar niet genoeg afstand voor een oude auto met slechte remmen...quote:Op maandag 13 december 2010 14:34 schreef Grielen het volgende:
Nee, was een wat oudere auto, met remmen die niet gebouwd zijn op van 120-0 in 4 seconden. Ze hielden genoeg afstand.
Ho, ho dames en heren, de oorzaak van het ongeluk was dat de audi-rijder de auto waar de zwangere vrouw inzat wilde 'terugpakken' voor het niet snel genoeg doorrijden (in zijn ogen). Niet het wel of niet voldoende afstand houden van de auto waar mijn klasgenoot inzat. De audi-rijder is niet voor niks opgepakt.quote:Op maandag 13 december 2010 14:36 schreef L0we het volgende:
[..]
Zo vat ik hem ook op inderdaad. De auto voor hem kon net zo goed in de blokken gaan voor een konijntje wat overstak, om maar even wat te noemen.
Die audi rijder zat ook heel erg fout, dat zeg ik dr gelijk bij!quote:Op maandag 13 december 2010 14:40 schreef Grielen het volgende:
[..]
Ho, ho dames en heren, de oorzaak van het ongeluk was dat de audi-rijder de auto waar de zwangere vrouw inzat wilde 'terugpakken' voor het niet snel genoeg doorrijden (in zijn ogen). Niet het wel of niet voldoende afstand houden van de auto waar mijn klasgenoot inzat. De audi-rijder is niet voor niks opgepakt.
Dat zijn twee verschillende zaken, die Audi-bestuurder kan je pakken voor het veroorzaken van een gevaarlijke situatie, poging tot doodslag of wat weet ik. Dat zal waarschijnlijk ook de reden zijn waarom deze is opgepakt.quote:Op maandag 13 december 2010 14:40 schreef Grielen het volgende:
[..]
Ho, ho dames en heren, de oorzaak van het ongeluk was dat de audi-rijder de auto waar de zwangere vrouw inzat wilde 'terugpakken' voor het niet snel genoeg doorrijden (in zijn ogen). Niet het wel of niet voldoende afstand houden van de auto waar mijn klasgenoot inzat. De audi-rijder is niet voor niks opgepakt.
Maar ze hielden voldoende afstand. Het was gewoon onmogelijk om zo snel af te remmenquote:Op maandag 13 december 2010 14:45 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Dat zijn twee verschillende zaken, die Audi-bestuurder kan je pakken voor het veroorzaken van een gevaarlijke situatie, poging tot doodslag of wat weet ik. Dat zal waarschijnlijk ook de reden zijn waarom deze is opgepakt.
Maar dat pleit de andere bestuurder nog niet vrij van te weinig afstand houden, wat in deze situatie tot een ongeluk heeft geleid. Of dat nu komt door een Audi-hork, afgevallen lading of overstekend wild maakt dan niet uit.
Stel je voor dat ik met 250km/h over de snelweg in Nederland rij, iemand die komt naar links en ik klap achterop. Er zal geen rechter zijn die mijn verweer van: "ja, maar hij deed een bijzondere verrichting en had mij voorrang moeten geven, c.q. beter in zijn spiegel moeten kijken" zal accepteren.
Het is niet leuk om te zeggen, maar omdat de ander een fout maakt pleit dat jouw gedrag niet automatisch vrij.
Volgens mij is dat niet met mekaar te verenigen. Je houdt pas écht voldoende afstand als je in dergelijke noodsituaties op tijd stil staatquote:Op maandag 13 december 2010 14:46 schreef Grielen het volgende:
[..]
Maar ze hielden voldoende afstand. Het was gewoon onmogelijk om zo snel af te remmen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nee hoor, schadeformulier invullen is genoeg, als je de plaats van het ongeval niet verlaatquote:Anders hadden ze nu samen naast die audi-rijder gezeten op het politiebureau.
Dit dus. Overigens is voldoende afstand houden op ons overvolle wegennet ook wel lastig hoor. Als iedereen het zou doen, kwamen we nog veel meer wegcapaciteit tekort dan nu al het geval is. Zie de enorme files die ontstaan bij regen en sneeuw, als weggebruikers wel meer afstand gaan houden.quote:Op maandag 13 december 2010 15:00 schreef L0we het volgende:
Volgens mij is dat niet met mekaar te verenigen. Je houdt pas écht voldoende afstand als je in dergelijke noodsituaties op tijd stil staat.
Ik zeg het niet om hem te betitelen als hoofdschuldige van dit alles, maar dit soort verhalen zijn nu precies de reden dat je écht voldoende afstand moet houden.
Dat ben ik ook helemaal met je eens! Als je voldoende afstand houdt heb je binnen no-time een 3tal auto's die zich in dat gat proppenquote:Op maandag 13 december 2010 15:01 schreef JDude het volgende:
[..]
Dit dus. Overigens is voldoende afstand houden op ons overvolle wegennet ook wel lastig hoor. Als iedereen het zou doen, kwamen we nog veel meer wegcapaciteit tekort dan nu al het geval is. Zie de enorme files die ontstaan bij regen en sneeuw, als weggebruikers wel meer afstand gaan houden.
Velgjesquote:Op maandag 13 december 2010 12:43 schreef L0we het volgende:
[..]
Soms rij ik dan gewoon naar de andere kant van het land om het op te halen!.
Wat heb je op het oog?
Das een eindje jaquote:Op maandag 13 december 2010 15:03 schreef FalleNk810i het volgende:
[..]
Velgjes
Maarja Rotterdam naar Groningen..
Spannendquote:Op maandag 13 december 2010 15:18 schreef Sjoegerd het volgende:
Donderdag gaat de AX voor de apk.. Fingers crossed
Heb je donderdag tijd? moe tik om 11.00 (geloof ik) in Ermelo zijn..quote:Op maandag 13 december 2010 15:09 schreef L0we het volgende:
[..]
Das een eindje ja. En het is nou ook niet echt dat ik daar binnenkort langs kom ofzo
Hehe, dat jij ze meeneemt vanuit groningen, ik ze overneem vanuit ermelo, en dan vervolgens kan house ze ophalen in gouda... Is best wel een ideequote:Op maandag 13 december 2010 15:18 schreef Marco001 het volgende:
[..]
Heb je donderdag tijd? moe tik om 11.00 (geloof ik) in Ermelo zijn..
Zeker, denk wel dat hij er doorkomt. Ga ik m daarna lekker vertroetelenquote:
Wel cool dat zoveel mensen gelijk meedenken!quote:Op maandag 13 december 2010 15:21 schreef L0we het volgende:
[..]
Hehe, dat jij ze meeneemt vanuit groningen, ik ze overneem vanuit ermelo, en dan vervolgens kan house ze ophalen in gouda... Is best wel een idee.
Het lukt me iig niet voor 11en. Hoe laat ben jij daar klaar?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |