Het is een sterrenmens, een aparte nederlandse aftakking van IMDB genaamd Moviemeter, max is 5 sterrenquote:Op zondag 19 december 2010 00:08 schreef Mahjoe_Jazz het volgende:
[..]
Dat is je waardering of hoe moet ik het zien?
dat wel, maar de actie is lekkerquote:Op zondag 19 december 2010 14:59 schreef 8108139dpths het volgende:
Taking Lives
Mager plot, je kunt alles van mijlenver aan zien komen...
5.0
Wat kijk jij veel filmsquote:Op zondag 19 december 2010 15:40 schreef BrandX het volgende:
Full Metal Jacket weer eens gekeken.
Ik blijf het een gekke film vinden. Goed, maar gek. Het is een vreselijk fascinerende film, maar de overgang naar het tweede deel, die ik erg traag vind beginnen blijft onwenning en tè lukraak. Ook juist omdat het eerste kwartier van de 2e helft in mijn beleving de sfeer van het stadse in vietnam geforceerd wordt neergezet. Zo van: "motten we ook effe laten zien".
Blijft bij een 7,5 (imdb 8,4)
ik kijk idd veel films, en seriesquote:Op zondag 19 december 2010 16:33 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Wat kijk jij veel films.
Ik wil FMJ ook weer eens zien.
Vandaag El secreto de sus ojos gezien. Wel ok, geen meesterwerk. In de recensie van de NRC mekkerden ze erover dat veel te snel duidelijk was wie het gedaan had. Dus? Het is dan ook helemaal geen whodunnit!
Die vond ik ook zeker wel vet, idd een 8, beetje in de sfeer van Equilibrium.quote:Op zondag 19 december 2010 21:28 schreef Roces18 het volgende:
Net Repo Men gezien met Jude Law en een bijrolletje van onze eigen Carice van Houten. Ik weet alleen niet zo goed wat ik hiervan moet denken. Door een heel apart onderwerp te combineren met veel bloed, uiterst sterke muziek op sommige momenten en een verrassend einde trekt het me toch niet helemaal. Ik mis een goede karakterbeleving en sterke tegenspelers.
Hij verdient wel een 8 dus je moet hem gezien hebben maar het is geen film die je twee keer kijkt (dus geen plekje voor in je boekenkast)
Oja en de Mambo dansen we niet alleen (weten we dat ook weer)
Net gezien.quote:Op maandag 20 december 2010 00:34 schreef GuitarJJ het volgende:
Ik heb Inception vandaag voor de 2e keer gezien.
De eerste keer was tijdens mijn vakantie in Schotland, een paar weken voordat hij in Nederland uit kwam. De combinatie van mijn matige engels + geen subs + lastig verhaal, zorgde ervoor dat ik het verhaal moeilijk kon begrijpen.
Nu, met subs, begrijp ik hem veel beter. Ben de film meer gaan waarderen en hij krijgt zeker een dikke 9!
Toch grappig dat einde, waarin je niet ziet wat er met de totum van Cobb gebeurt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 5% gewijzigd door Mike op 20-12-2010 01:51:21 ]
quote:Op maandag 20 december 2010 01:32 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
Net gezien.Weet je niet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:
Als je echt haast hebt, post dan gewoon niets de volgende keer. Een titel met cijfer, daar kan niemand iets mee.quote:
quote:Op maandag 20 december 2010 10:09 schreef macondo het volgende:
Had niemand moeite met de lange duur van Into the Wild? Toen ik hem zag was het verhaal mij wel duidelijk, en het einde werd langdradig uitgesponnen. Mooie muziek, aardige beelden - maar ik dacht alleen maar "sterf dan toch! ga eens dood!"
quote:Op zondag 19 december 2010 21:13 schreef 8108139dpths het volgende:
De film duurt 2 en een half uur, maar verveelt echt geen moment.
Ik heb liever alleen een cijfer dan alleen en kort verslagje en geen cijfer. Op IMDB kijk ik ook altijd gauw ff naar het cijfer daar als ik twijfel om een film te halen.quote:Op maandag 20 december 2010 10:09 schreef macondo het volgende:
[..]
[..]
Als je echt haast hebt, post dan gewoon niets de volgende keer. Een titel met cijfer, daar kan niemand iets mee.
ontopic:
Had niemand moeite met de lange duur van Into the Wild? Toen ik hem zag was het verhaal mij wel duidelijk, en het einde werd langdradig uitgesponnen. Mooie muziek, aardige beelden - maar ik dacht alleen maar "sterf dan toch! ga eens dood!"
Hahaha, zeker vergetenquote:Op maandag 20 december 2010 10:38 schreef 8108139dpths het volgende:
[..]
Ja, heel leuk, maar wat vond je ervan?
jawelquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hmmm dat vond ik best een leuke film, destijds een 7 gegeven volgens mij.quote:Op maandag 20 december 2010 13:06 schreef Roces18 het volgende:
The Men who Stare at Goats
Halverwege uitgezet, wat een rukfilm. Hoofdpersonen boeien totaal niet, het onderwerp slaat nergens op, en er valt ook niks te lachen terwijl het een komedie zou moeten zijn.
Dikke 2
Eerder 2/10, ik raad hem sterk af.. heb 2x gelachen en actie scenes zijn overdreven nep (niet te vergeten slecht) .. nee bras gewoon!quote:Op maandag 20 december 2010 00:17 schreef larry_flynt het volgende:
Knight and day
[ afbeelding ]
Verenigde Staten
Actie / Komedie
110 minuten
Film met een verhaal dat teveel hangt op toevalligheden. En daarnaast te maken heeft met gebeurtenissen die niet kloppen. Zo wordt de hoofdrolspeelster (Cameron Diaz) op een gegeven moment in haar eigen huis wakker waar ze in bed is gestopt door haar tegenspeler (Tom Cruise), maar de grote vraag is hoe Cruise wist waar ze woonde... Dit en nog een paar van zulke dingen zijn ergelijk, maar verpesten de film niet.
Het einde daar in tegen hangt zo af van toeval, ik zal niet gaan spoilen, maar het zorgde er bij mij voor dat ik afknapte op de film. En is het einde zeer voorspelbaar, ondanks de korte (en ook voorspelbare) plotwending.
Het positieve is dat Cameron en Tom goed aan elkaar gewaagd zijn en leuk acteren. Daarnaast zijn de actie scene's goed, al zijn ze zeer onrealistisch waarbij Tom geen één keer wordt geraakt als hij het tegen een half leger van getrainde soldaten moet openen en gewoon rustig naar Cameron loopt.
Het is een leuke film om tussendoor te kijken, maar verwacht er niet te veel van.
6/10
ik vond hem geweldig. vette muziek (voor een deel van beck) vette actie, goeie humor, leuke acteurs, beetje comic/ game/ stripachtig. snel en absurd.quote:Op zondag 19 december 2010 23:22 schreef Karstman het volgende:
Scott Pilgrim vs. The World
[ afbeelding ]
Nou ja ik vond het nog wel een luchtige film om op een sneeuwige dag lekker binnen te kijken.quote:Op maandag 20 december 2010 14:06 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Eerder 2/10, ik raad hem sterk af.. heb 2x gelachen en actie scenes zijn overdreven nep (niet te vergeten slecht) .. nee bras gewoon!
quote:Op maandag 20 december 2010 13:13 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
jawelSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |