Dat lijkt me nou juist nietquote:Op woensdag 8 december 2010 16:52 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Over dat andere topic, dat gaat toch niet lopen, deze reeks blijft lopen omdat het totaalplaatje van gtst zo ruim en breed is, ik ben hier sinds topic 1 (onder deze naam vanaf topic 35) en ik ga hier echt niet weg. En nee dat was jullie bedoeling vast ook niet, maar ik benoem het toch maar voor de zekerheid.
En mij juist welquote:
In tegendeel, ik denk dat ik zelfs een toontje, nee een paar octaven hoger aan ga slaan. Zeker als je komt aan de principiële rechten van een fok-user.quote:Op woensdag 8 december 2010 11:11 schreef roos85 het volgende:
[..]
[q]
nou je mag wel een toontje lager aanslaan!
ik kan me goed voorstellen dat er mensen zijn die er niet op zitten te wachten om over verhaallijnen/personages van vroeger te lezen.
een apart topic daarvoor te openen is niet eens zo'n slecht idee.
dat jij het er niet mee eens bent, wilt niet zeggen dat het voor het hele forum/topic volgers geldt.
Principiële rechten? Goh, dus aangezien jij hier vanaf topic #1 komt mag je je beter voelen dan een ander? Lijkt me niet.quote:Op woensdag 8 december 2010 16:57 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
En mij juist wel![]()
[..]
In tegendeel, ik denk dat ik zelfs een toontje, nee een paar octaven hoger aan ga slaan. Zeker als je komt aan de principiële rechten van een fok-user.
Als die mensen er niet op zitten te wachten, waarom een topic over vroeger openen? Waarom niet een topic over GTST van het heden, waarom moeten wij naar een ander topic? Van mij hoeft er niks te scheiden, volgens jullie wel en dan moeten wij nog weg ook? Een beetje de wereld op zijn kop zou ik zeggen
niemand zegt dat de oude garde weg moet maar de gewone kijkers en users worden eigelijk al verjaagd omdat geen van deze users nog zin heeft om te zoeken naar reacties op de afleveringen van nu tussen de stortvloed aan reacties over the good old days.quote:Op woensdag 8 december 2010 16:57 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Als die mensen er niet op zitten te wachten, waarom een topic over vroeger openen? Waarom niet een topic over GTST van het heden, waarom moeten wij naar een ander topic? Van mij hoeft er niks te scheiden, volgens jullie wel en dan moeten wij nog weg ook? Een beetje de wereld op zijn kop zou ik zeggen
Dus die users hebben een probleem met praten over vroeger, het is namelijk niet zo dat wij een probleem hebben met reacties over nu. Stel je voor als ik zo zou beginnen 'het is voor mij nogal vermoeiend om reacties over Ludo Sanders te vinden, kunnen mensen die over andere dingen praten niet naar een ander topic?' Dat zou toch ook als een tang op een varken slaan.quote:Op woensdag 8 december 2010 17:05 schreef EilandjeOnline het volgende:
[..]
niemand zegt dat de oude garde weg moet maar de gewone kijkers en users worden eigelijk al verjaagd omdat geen van deze users nog zin heeft om te zoeken naar reacties op de afleveringen van nu tussen de stortvloed aan reacties over the good old days.
daar hoor je niermand over btw.
Ik weet niet waar het omging, maar users van vroeger hebben natuurlijk niet meer rechten, praat vooral waarover je wilt praten: als dat alleen over nu en de toekomst is hoor je ons echt niet klagen. Doe dat dan andersom ook niet zou ik zeggen (en nee dit is geen bevel, dit kun je teruglezen in de policy van FOK)quote:Op woensdag 8 december 2010 17:08 schreef Markeerstift het volgende:
Ik wil mijn mening enigszins nuanceren. Er hoeven wat mij betreft niet per se twee topics te komen. Het idee was eerst wel uitnodigend omdat ik me al een tijdje erger aan het vele scrollen tot het uiteindelijk over nu gaat. En toen de indruk werd gewekt dat bepaalde users mochten bepalen waar het over gaat in het topic omdat zij wel reageren en anderen(zoals ik) alleen maar kijk werd ik wat meegesleept in de discussie. Nu zie ik dat die indruk eigenlijk alleen werd gewekt door Mickey, en hij heeft aangegeven dat dat niet de bedoeling was, wat goed is om te lezen.
Maar een aantal users hebben me inmiddels overtuigd dat het mijn eigen gemis als ik hier niet meer (of minder) kom omdat ik me erger en het zal jullie maar weinig boeien
Hou die huilsmiley bij je. Ik ben geen mod van SHOquote:Op woensdag 8 december 2010 16:15 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Ja, hallo, jij bent hier mod.
Met "zie maar wat jullie ermee doen" blijft deze discussie nog wel een tijd doorgaan en uiteindelijk doet iedereen zijn eigen zin alsnog.
Static en Cinnamongirlquote:Op woensdag 8 december 2010 17:11 schreef Dr.Mikey het volgende:
Geen idee wie de andere mod van show is maar dan maar hopen op Static.
Cinnamongirl. Ik laat het even aan haar over, heb helemaal niets met GTST.quote:Op woensdag 8 december 2010 17:11 schreef Dr.Mikey het volgende:
Geen idee wie de andere mod van show is maar dan maar hopen op Static.
gokje: static wil maar 1 topicquote:Op woensdag 8 december 2010 17:11 schreef Dr.Mikey het volgende:
Geen idee wie de andere mod van show is maar dan maar hopen op Static.
voeg daar ok even bij dat er geen verschil tussen oldbies en newbies is, en dat die even veel recht van spreken hebben.quote:Op woensdag 8 december 2010 17:12 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Ik denk dat ik misschien een oplossing weet waarin iedereen zich kan vinden:
-Praten over vroeger mag, dat gaan we niemand verbieden.
-Praten over toekomst mag, dat gaan we niemand verbieden.
-Wie wil reageren in dat andere topic wilt reageren moet dat zelf weten, maar ze hoeven hier niet weg.
Is er iemand die het met deze punten oneens is?
Ik doe dat toch ook niet?quote:Op woensdag 8 december 2010 17:10 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Ik weet niet waar het omging, maar users van vroeger hebben natuurlijk niet meer rechten, praat vooral waarover je wilt praten: als dat alleen over nu en de toekomst is hoor je ons echt niet klagen. Doe dat dan andersom ook niet zou ik zeggen (en nee dit is geen bevel, dit kun je teruglezen in de policy van FOK)
Dat had ik ook genoemd in een quote, maar nogmaals dit staat ook in de Fok-policy waar ik me steeds op baseer. Edit: bij deze is die policy ook daar toegevoegdquote:Op woensdag 8 december 2010 17:16 schreef roos85 het volgende:
[..]
voeg daar ok even bij dat er geen verschil tussen oldbies en newbies is, en dat die even veel recht van spreken hebben.
Ja nou en? Ik spreek dat toch ook niet tegen? Ik benadruk alleen wat je in hoofdletters hebt staan.quote:nogmaals, ik heb werkelijk met de beste intentie het topic geopend, NIET OM IEMAND WEG TE JAGEN!!!!!!!!!!!
Heel goed, ik ook niet en hopelijk niemand meerquote:
Je hoeft niet zo te zuigen hoor.quote:Op woensdag 8 december 2010 17:14 schreef Marrije het volgende:
[..]
gokje: static wil maar 1 topic
-edit- static laat het over aan Cinna, verrassend![]()
dankje PKquote:Op woensdag 8 december 2010 17:05 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Principiële rechten? Goh, dus aangezien jij hier vanaf topic #1 komt mag je je beter voelen dan een ander? Lijkt me niet.
En volgens mij is het nooit de bedoeling van Roos geweest om jou of anderen weg te sturen. En je MOET niet naar een ander topic, Roos doet geen Wilders-praktijken.
Niets te danken, jij hebt niets verkeerds gedaan namelijk. Dat andere mensen een initatief opvatten als een uitzetting, begrijp ik echt niet.quote:
dan heb je weer van die mensen die onder een kloon gaan stemmen, om zo hun zin door te drijvenquote:Op woensdag 8 december 2010 17:32 schreef EilandjeOnline het volgende:
een pol om een beter beeld van de verdeeldheid te krijgen zou geen slecht idee zijn
Man waar lees je dat? die principiële rechten gelden voor allebei! Nieuwe users mogen zeggen wat ze willen en bepalen niks over anderen, oudere users mogen zeggen wat ze willen en bepalen niks over anderen.quote:Op woensdag 8 december 2010 17:05 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Principiële rechten? Goh, dus aangezien jij hier vanaf topic #1 komt mag je je beter voelen dan een ander? Lijkt me niet.
Wederom ik heb al ruim en breed uit gelegd dat ik bovenstaande benadruk, iets wat jij nu ook doet, met een veel Wilder voorbeeld dan ikquote:En volgens mij is het nooit de bedoeling van Roos geweest om jou of anderen weg te sturen. En je MOET niet naar een ander topic, Roos doet geen Wilders-praktijken.
Dat doe ik dan ook nietquote:
En dat is prima waarom iets veranderen dat goed in elkaar zit.quote:Op woensdag 8 december 2010 17:37 schreef Marrije het volgende:
[..]
Dat doe ik dan ook nietIk denk alleen dat jij niet voor 2 aparte topics bent, dat kan toch gewoon gezegd worden? Ik denk dat geen enkele mod voor 2 topics zou zijn, omdat het al snel als overbodig wordt gezien. En misschien ook nog wel het argument 'het gaat al jaren zo dus dat blijven we zo doen'.
Onzin, er lopen op het moment geloof ik 3 of 4 topics. En dat laatste ben ik zeker voor.quote:Op woensdag 8 december 2010 17:37 schreef Marrije het volgende:
[..]
Dat doe ik dan ook nietIk denk alleen dat jij niet voor 2 aparte topics bent, dat kan toch gewoon gezegd worden? Ik denk dat geen enkele mod voor 2 topics zou zijn, omdat het al snel als overbodig wordt gezien. En misschien ook nog wel het argument 'het gaat al jaren zo dus dat blijven we zo doen'.
quote:Op woensdag 8 december 2010 17:39 schreef static het volgende:
[..]
Onzin, er lopen op het moment geloof ik 3 of 4 topics. En dat laatste ben ik zeker voor.
omdat het na een tijdje op zal vallen dat er vooral oldtimers zullen reageren in deze topics, de rest blijft weg; tzit idd heel goed in elkaar.quote:Op woensdag 8 december 2010 17:38 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
En dat is prima waarom iets veranderen dat goed in elkaar zit.
* EilandjeOnline ookquote:Op woensdag 8 december 2010 17:40 schreef Marrije het volgende:
[..]
![]()
* Marrije gaat zoeken waar ze nog meer terecht kan
Blijf vooral niet weg, post gewoon! Voel je hier thuis, er kunnen best subgesprekken in een topic plaatsvinden. Sterker nog dan heeft wat wij zeggen niet zo de overhand, want dat dat nu zo is betekent niet dat we dit ook graag willen.quote:Op woensdag 8 december 2010 17:41 schreef EilandjeOnline het volgende:
[..]
omdat het na een tijdje op zal vallen dat er vooral oldtimers zullen reageren in deze topics, de rest blijft weg; tzit idd heel goed in elkaar.
Er zijn inderdaad meerdere gtst topics, maar die hebben redelijk afgebakende onderwerpen, leaders gezocht, een personagewedstrijd. . .quote:
quote:Op woensdag 8 december 2010 17:46 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Blijf vooral niet weg, post gewoon! Voel je hier thuis, er kunnen best subgesprekken in een topic plaatsvinden. Sterker nog dan heeft wat wij zeggen niet zo de overhand, want dat dat nu zo is betekent niet dat we dit ook graag willen.
Jazeker, maar ik bedoel daarmee dat niemand zich moet inhouden, maar gewoon lekker moet posten. Wij doen dat al en blijven dat doen, maar jullie mogen het gerust ook doen. Voel je vrij.quote:
Dat gevoel heb ik, als ik eerlijk ben, ook wel af en toe.quote:Op woensdag 8 december 2010 17:59 schreef roos85 het volgende:
het gevoel van welkom zijn, heb ik hier (op dit moment) niet.
de reacties die sommige plaatsen heb ik als zeer onprettig ervaren, sommige kwamen erg arrogant over, in de trant van: "wij zijn hier langer, dus jullie passen je maar aan onze mening aan"
niet iedereen heeft dezelfde mening, en dat kan ook niet, anders zou het leven en Fok! erg saai zijn...
maar ik vind het erg jammer dat een goed bedoelde intentie door sommige zo verkeerd opgevat zijn..
Helemaal mee eens en dat zal je mij ook niet horen zeggen overigens, ik distantieer me bij deze ook van dergelijke uitspraken. Wat ik wel over aanpassen heb bedoeld is eigenlijk dat mensen zich aan het Fok-principe: 'negeer wat je niet leuk vindt' aan moeten passen (eigenlijk een crw-taak). Wij doen dat al, hopelijk doet iedereen het straksquote:Op woensdag 8 december 2010 17:59 schreef roos85 het volgende:
het gevoel van welkom zijn, heb ik hier (op dit moment) niet.
de reacties die sommige plaatsen heb ik als zeer onprettig ervaren, sommige kwamen erg arrogant over, in de trant van: "wij zijn hier langer, dus jullie passen je maar aan onze mening aan"
Gelukkig niet en ik vind zo een discussie als deze ook bijzonder prettig, met name omdat mensen nu eens goed hun hart kunnen luchten.quote:niet iedereen heeft dezelfde mening, en dat kan ook niet, anders zou het leven en Fok! erg saai zijn...
Dat is iets dat kan gebeuren, maar nadat je hebt uitgelegd wat je bedoelde heb je mij er niet meer over gehoord.quote:maar ik vind het erg jammer dat een goed bedoelde intentie door sommige zo verkeerd opgevat zijn..
Heb de discussie verder niet gevolgd, maar deze opmerking viel me op omdat dat inderdaad zo is voor mensen die nieuw zijn (in het topic). Ik wilde hier een tijdje geleden gaan meeposten maar ben er na een paar posts weer mee opgehouden omdat het een topic/reeks leek waar nieuwkomers niet thuis hoorden.quote:Op woensdag 8 december 2010 17:59 schreef roos85 het volgende:
het gevoel van welkom zijn, heb ik hier (op dit moment) niet.
En dat vind ik jammer want je kan alles zeggen, behalve dan anderen iets niet mogen zeggen, maar dat kunnen wij en doen wij ook niet, zelfs al zijn we al 100 jaar lidquote:Op woensdag 8 december 2010 18:02 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Dat gevoel heb ik, als ik eerlijk ben, ook wel af en toe.
En bij deze heet ik je van harte welkomquote:Op woensdag 8 december 2010 18:04 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Heb de discussie verder niet gevolgd, maar deze opmerking viel me op omdat dat inderdaad zo is voor mensen die nieuw zijn (in het topic). Ik wilde hier een tijdje geleden gaan meeposten maar ben er na een paar posts weer mee opgehouden omdat het een topic/reeks leek waar nieuwkomers niet thuis hoorden.
Nee, ik begrijp het wel. En inderdaad: je hart af en toe luchten kan je helpen.quote:Op woensdag 8 december 2010 18:05 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
En dat vind ik jammer want je kan alles zeggen, behalve dan anderen iets niet mogen zeggen, maar dat kunnen wij ook niet en doen we niet al zijn we al 100 jaar lid
Bedanktquote:Op woensdag 8 december 2010 18:05 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
En bij deze heet ik je van harte welkom
Hopelijk begrijpen we elkaar ook hierin: GTST #304 Wie o wie? , dat ouderen meer zouden mogen zeggen ben ik nooit voor niet hier en ook niet in het echte leven.quote:Op woensdag 8 december 2010 18:06 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Nee, ik begrijp het wel. En inderdaad: je hart af en toe luchten kan je helpen.
Niet goddelijker dan jullie dus want die rechten gelden dus ook voor jullie, voor iedereen hier. Het woord 'principieel' betekent 'basis', 'voor heel Fok' en niet 'voor degenen die er het eerst waren'quote:Op woensdag 8 december 2010 17:06 schreef PeterKelder het volgende:
Echt, HVB voelt zich haast God op Fok!-aarde, met zijn principiële rechten
Hier kan ik mij ook in vindenquote:Op woensdag 8 december 2010 18:04 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Heb de discussie verder niet gevolgd, maar deze opmerking viel me op omdat dat inderdaad zo is voor mensen die nieuw zijn (in het topic). Ik wilde hier een tijdje geleden gaan meeposten maar ben er na een paar posts weer mee opgehouden omdat het een topic/reeks leek waar nieuwkomers niet thuis hoorden.
Nee, ik begrijp jou en hopelijk begrijp jij me ook.quote:Op woensdag 8 december 2010 18:10 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Hopelijk begrijpen we elkaar ook hierin: GTST #304 Wie o wie? , dat ouderen meer zouden mogen zeggen ben ik nooit voor niet hier en ook niet in het echte leven.
Edit: en hierin begrijpen wij elkaar hoop ik ook beter:
[..]
Niet goddelijker dan jullie dus want die rechten gelden dus ook voor jullie, voor iedereen hier. Het woord 'principieel' betekent 'basis', 'voor heel Fok' en niet 'voor degenen die er het eerst waren'![]()
En wees eveneens welkomquote:Op woensdag 8 december 2010 18:18 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Hier kan ik mij ook in vinden
Okee dan is het klaar.quote:Op woensdag 8 december 2010 18:21 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Nee, ik begrijp jou en hopelijk begrijp jij me ook.
En sorry nog van die opmerking, maar ik had een klotedag achter de rug en toen ook nog al dat gezeik over een topic.
Okequote:Op woensdag 8 december 2010 18:03 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Helemaal mee eens en dat zal je mij ook niet horen zeggen overigens, ik distantieer me bij deze ook van dergelijke uitspraken. Wat ik wel over aanpassen heb bedoeld is eigenlijk dat mensen zich aan het Fok-principe: 'negeer wat je niet leuk vindt' aan moeten passen (eigenlijk een crw-taak). Wij doen dat al, hopelijk doet iedereen het straks
het was zeker een pittige discussie, waar iedereen zijn/haar zegje heeft gedaanquote:Gelukkig niet en ik vind zo een discussie als deze ook bijzonder prettig, met name omdat mensen nu eens goed hun hart kunnen luchten.
quote:[..]
Dat is iets dat kan gebeuren, maar nadat je hebt uitgelegd wat je bedoelde heb je mij er niet meer over gehoord.
Dat was me niet opgevallen.quote:Op woensdag 8 december 2010 15:00 schreef bobjuh het volgende:
Op die lijst van Rutgers telefoon "profider: Yellow Mobile"
Word dit gemaakt door iemand die dyslectisch is of zo?
Dan kon je 'n ander roepen, Bernard.quote:Op woensdag 8 december 2010 17:10 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Hou die huilsmiley bij je. Ik ben geen mod van SHO
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |