http://www.hifi.nl/recensies/3272/Platenspeler-van-de-HEMA.htmlquote:Op zaterdag 4 december 2010 00:27 schreef miieejj het volgende:
[..]
http://www.bol.com/nl/p/e(...)006573490/index.html
euhm ??
Heel leuk inderdaad.quote:Op zaterdag 4 december 2010 00:30 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Nee hoor absoluut niet achterhaald.
Het geluid van de naald op de plaat en de kraakjes van het stof zijn niet in geld uit te drukken zo kostbaar
Hmm niet alle jeugd is hetzelfde.quote:Op zaterdag 4 december 2010 00:31 schreef Symphonic het volgende:
Maar ja vertel dat de Ipod/Iphone jeugd van nu maar eens...
En ik snap dat ze het niet snappen... Maar ik ben opgegroeid met Lp's en heb er heel wat grijs gedraaid...
tsja dat snappen jongeren nietquote:Op zaterdag 4 december 2010 00:30 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Nee hoor absoluut niet achterhaald.
Het geluid van de naald op de plaat en de kraakjes van het stof zijn niet in geld uit te drukken zo kostbaar
Gelukkig wel en als er ook weer normale muziek op vinyl verschijnt koop ik gelijk een pick-upquote:Op zaterdag 4 december 2010 00:31 schreef Cee het volgende:
[..]
Ze worden nu weer nagemaakt in moderne platen zelfs. Aggut oma spreekt, het was niet mijn bedoeling om 'modern' op zo'n niet-hippe manier te gebruiken.
vind jij het dan goed dat ze de lp speler op de zolder gaat zettenquote:Op zaterdag 4 december 2010 00:32 schreef Koen66 het volgende:
[..]
tsja dat snappen jongeren niet
maar de mijne staat ook op zolder..... vrouwlief vond hem jaren terug in de weg staan
Ja klopt, maar dan moeten ze gewoon veeeeeeeeeeeeel meer ook op LP gaan uitbrengenquote:Op zaterdag 4 december 2010 00:32 schreef Avey het volgende:
[..]
Heel leuk inderdaad.
Maar waar zou het dan terug van moeten komen? Mensen die het mooi vinden kopen zo'n ding, de rest luistert naar muziek in scherpe kwaliteit op hun mp3 spelers.
ik weet het ik ben een watjequote:Op zaterdag 4 december 2010 00:33 schreef miieejj het volgende:
[..]
vind jij het dan goed dat ze de lp speler op de zolder gaat zetten
Volgens mij komt bijna elke cd ook op vinyl uit.quote:Op zaterdag 4 december 2010 00:32 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Gelukkig wel en als er ook weer normale muziek op vinyl verschijnt koop ik gelijk een pick-up
ik denk dat je dat inmiddels wel een beetje weet wat ik daar onder versta...quote:
er bestaat tegenwoordig teveel muziek.. teveel band , teveel talentenjachten.. gewoon teveel van allesquote:
Ik zie het al keuzes biedenquote:Op zaterdag 4 december 2010 00:35 schreef miieejj het volgende:
[..]
er bestaat tegenwoordig teveel muziek.. teveel band , teveel talentenjachten.. gewoon teveel van alles
Swift wel. Love storyquote:
Ik vind het altijd zo jammer als mensen in een soort cocon zitten qua smaak. Dat ze echt gewoon niet eens proberen te luisteren naar wat andere muziek.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |