quote:Today I sat alone at the window
And I watched our little girl outside at play
With the little boy next door
Like so many times before
But somethin' didn't seem quite right today
So I went outside to see what they were doin'
And then the teardrops made my eyes grow dim
'Cause I heard him name a game
And I hung my head in shame
When I heard our little girl say to him
I don't wanna play house
I know it can't be fun
I've watched mommy and daddy
And if that's the way it's done
I don't wanna play house
It makes my mommy cry
'Cause when she played house
My daddy said goodbye
quote:Bas Westerweel niet treurig om scheiding
Uitgegeven: 29 november 2010 19:20
Laatst gewijzigd: 30 november 2010 11:25
AMSTERDAM - Bas Westerweel gaat niet bij de pakken neerzitten na zijn scheiding met Babette van Veen. Van Veen kondigde zondagavond op Twitter aan dat het bekende echtpaar uit elkaar gaat. Bas koestert de gelukkige twaalf jaar die ze getrouwd waren.
© ANP"Het is gewoon niet gelukt. De koek is op. De energie is eruit. Tijd om te gaan, een volwassen beslissing", zegt Westerweel in RTL Boulevard. Westerweel en Van Veen trouwden in 1998 en kregen samen twee zoons, Sebastiaan (10) en Silvijn (6).
"We woonden al een tijdje niet samen. De kinderen zijn er inmiddels aan gewend", vertelt Westerweel. "Ieder kind wil dat papa en mama bij elkaar blijven, maar ze hebben nu zoiets van: als dit de volgende stap is, dan is dat zo."
"Scheiden hoeft niet altijd een drama te zijn", vindt Westerweel. "Je kunt er heel erg bij stilstaan en veel verdriet hebben, maar dat heb ik niet. Ik ben ontzettend blij dat Babette twaalf jaar aan mijn zijde is geweest. Life goes on."
© Novum
Kay, bye.quote:Op dinsdag 30 november 2010 20:39 schreef Quyxz_ het volgende:
Leuke reeks mang.
Bless de 'stop volgen'-knop trouwens.
Flappequote:
Lijkt me ook wel goed, als het je sowieso al bijna twee uur kost om die verdomde knop te vinden.quote:Op dinsdag 30 november 2010 22:32 schreef Quyxz_ het volgende:
Houdoe.
Ik ga mij scheiden van dit topic.
stiekem wilt hij niet scheidenquote:Op dinsdag 30 november 2010 22:34 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
[..]
Lijkt me ook wel goed, als het je sowieso al bijna twee uur kost om die verdomde knop te vinden.
Houdoe-eej.
Babette gaat meteen een paar dagen de hort op, Bas zegt heel nonchalant dat het prima is... Ik heb wat bedenkingen nuquote:Op dinsdag 30 november 2010 22:37 schreef Ole het volgende:![]()
Maar OT: zou Bas al een ander hebben? Of Babette?
Mwa, ik denk eerder dat het andersom isquote:Op dinsdag 30 november 2010 12:00 schreef utrecht1970 het volgende:
Volgens mij is Bas vreemdgegaan, gezien de reacties.
Ik denk dat Babette zich nog wel even gedeisd houdt. Zou nogal achterlijk zijn om te wachten met het bekend maken van de scheiding om de kinderen aan het idee te laten wennen, om diezelfde kinderen vervolgens indirect (via de roddelpers) te confronteren met "mama's nieuwe neukertje" waarmee ze gezellig in Portugal zitquote:Op dinsdag 30 november 2010 22:42 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Babette gaat meteen een paar dagen de hort op, Bas zegt heel nonchalant dat het prima is... Ik heb wat bedenkingen nu
Jij zegt het, ik denk hetquote:Op dinsdag 30 november 2010 23:22 schreef SemperSenseo het volgende:
[..]
Mwa, ik denk eerder dat het andersom is![]()
Zag hem op RTL Boulevard, wat een braaf en zoutloos huisvadertje is hij geworden zeg!![]()
Kijk, hij is misschien wel heel erg lief voor de kinderen enzo, maar als hij niet spannend meer is voor haar, dan gaat zich dat op een gegeven moment toch wreken. Ik vond hem erg als een gecastreerde man overkomen. Babette is echt zo'n type a la onschuldig uitziende meisjes vrouw, en juist die types vallen op bad boy mannen (als het ware de tegenpool).
Zal mij niet verbazen als over een jaar naar buiten komt dat die Babette is vreemdgegaan, en Bas de eer aan zichzelf heeft gehouden. Let maar op
quote:Op woensdag 1 december 2010 00:02 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Ik denk dat Babette zich nog wel even gedeisd houdt. Zou nogal achterlijk zijn om te wachten met het bekend maken van de scheiding om de kinderen aan het idee te laten wennen, om diezelfde kinderen vervolgens indirect (via de roddelpers) te confronteren met "mama's nieuwe neukertje" waarmee ze gezellig in Portugal Ibiza zit
Ik vond die Bas ook altijd al zo'n irritant correct mannetje, altijd het sociaal/politiek gewenste antwoord, 'vriendjes' met iedereen. Zo'n 'Vroege Vogels'-presentator waar helemaal niets op aan te merken is. Zelfs als je vader de eveneens erg correcte Herman van Veen is moet je dat op een gegeven moment zat worden toch?quote:Op woensdag 1 december 2010 03:26 schreef Ole het volgende:
[..]
Jij zegt het, ik denk het
Die Bas is een watje, en Babette een femme fatale!
Nee dat bedoelde ik nietquote:Op woensdag 1 december 2010 00:02 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Ik denk dat Babette zich nog wel even gedeisd houdt. Zou nogal achterlijk zijn om te wachten met het bekend maken van de scheiding om de kinderen aan het idee te laten wennen, om diezelfde kinderen vervolgens indirect (via de roddelpers) te confronteren met "mama's nieuwe neukertje" waarmee ze gezellig in Portugal zit
Ah, op die fiets.quote:Op woensdag 1 december 2010 04:39 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nee dat bedoelde ik nietIk dacht juist dat Babette depri een paar dagen weg is gegaan ("ze zeggen dat je er sterker uitkomt", "ik stort me op m'n werk en kinderen") en Bas zit vrolijk te melden dat het prima is. Omdat hij al een ander heeft
Nieuwe vrouw gevonden na de scheiding of nieuwe vrouw nog van het vreemdgaan, ben er nog niet uit welke van de 2
quote:Neve Campbell Files Divorce On the Down Low11/30/2010 5:55 PM PST by TMZ Staff
Neve Campbell super secretly filed for divorce from her husband John Light -- 5 months ago ... TMZ has learned.
It's not final yet -- but according to the docs filed in L.A. County Superior Court, and obtained by TMZ -- the "Scream 4" star called it quits in June ... citing "irreconcilable differences."
Campbell also specified she wants to block the court from awarding her soon-to-be ex -- an English actor -- any spousal support.
Neve and John were married for 3 years -- and a source close to the couple tells TMZ, "They're still really close friends, and it was a very amicable divorce."
The next hearing is in a few weeks
Shit, hij is weer bezetquote:Op woensdag 1 december 2010 11:54 schreef utrecht1970 het volgende:
Bas Westerweel is alweer verliefd
quote:Op woensdag 1 december 2010 11:54 schreef utrecht1970 het volgende:
Bas Westerweel is alweer verliefd
Ik zat dus goedquote:Op woensdag 1 december 2010 04:39 schreef Pisces29 het volgende:
en Bas zit vrolijk te melden dat het prima is. Omdat hij al een ander heeft
quote:Op woensdag 1 december 2010 11:54 schreef utrecht1970 het volgende:
Bas Westerweel is alweer verliefd
met een bekende nog wel!quote:Bas Westerweel is weer verliefd
Gepubliceerd: vandaag 11:37
Update: vandaag 11:38
Bas Westerweel heeft weer vlinders in zijn buik. Dat biechtte de 47-jarige presentator, die zijn scheiding van Babette van Veen zondag wereldkundig maakte, woensdag op in Koffietijd.
Westerweel en Van Veen zijn al enige tijd uit elkaar. "Na twaalf jaar waren we uit elkaar gegroeid. We hebben er van alles aan gedaan; alle zelfhulpboeken staan in de kast en we hebben iedereen gesproken die we moesten spreken", zei Westerweel. De presentator vertelde bovendien dat hij en Babette professionele hulp hebben gezocht. "Maar het was niet meer te redden."
Twee maanden geleden pakte Bas zijn spullen. "Ik heb de knoop doorgehakt en ben gegaan. Op dat moment was er zeker geen ander, maar ik ben nu wel erg verliefd." Voor wie Westerweel is gevallen, houdt hij nog voor zichzelf. Volgens roddelkoning Evert Santegoeds gaat het om een 'bekende collega'. "Het maakt de situatie wel heel precair", zegt Bas over zijn verliefdheid.
Westerweel en Van Veen hebben twee zoons, de 10-jarige Sebastiaan en de 6-jarige Silvijn. Om hen de tijd te geven te wennen aan de scheiding hebben Bas en Babette het nieuws lang stilgehouden. "We wilden ze er langzaam aan laten wennen dat papa en mama niet meer samen zijn."
Dat het nieuws zoveel aandacht zou krijgen, had Westerweel niet verwacht. "Twee minuten na de tweet van Babette had ik RTL Boulevard al aan de telefoon hangen", herinnert de presentator. "Maar je moet ook relativeren. In India en China zijn miljarden mensen die nog nooit van mij hebben gehoord. Scheiden is nou ook niet zo bijzonder."
Wat vind je zo leuk aan hem?quote:
2 maanden na een huwelijk van 12 jaar..... owkay @@quote:Op woensdag 1 december 2010 11:54 schreef utrecht1970 het volgende:
Bas Westerweel is alweer verliefd
Ik gok op dat mens uit Goede tijden , die zowat elke man al heeft gehadquote:Op woensdag 1 december 2010 13:18 schreef Ole het volgende:
[..]
[..]
met een bekende nog wel!
Kom op pisces, wie zou het zijn?
quote:
quote:Op woensdag 1 december 2010 15:20 schreef DarkElf het volgende:
T lijkt mij wel een leuke match met Loretta Schrijver
He ja, Do.quote:Op woensdag 1 december 2010 15:12 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
![]()
Hmm... een bekende, moeten we dan in Koffietijdsferen denken? Of soapies, of gewoon de hele tv-wereldZou ze blond zijn?
Zou het DO zijn?
Bas heeft al gezegd een ander te hebben, dus nu jagen de bladen alquote:Op woensdag 1 december 2010 15:39 schreef Lovechild het volgende:
[..]
He ja, Do.
Laten we kijken hoe snel "we" het nu in de bladen kunnen krijgen
Ja, maar dat ie met Do is bedoel ikquote:Op woensdag 1 december 2010 15:49 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Bas heeft al gezegd een ander te hebben, dus nu jagen de bladen al
Ik vind Do niet bij Bas passenquote:Op woensdag 1 december 2010 16:07 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Ja, maar dat ie met Do is bedoel ik
Dat betwijfel ik ook. Volgens mij is Lieke nog flieft op één van haar exen....quote:Op woensdag 1 december 2010 16:12 schreef Pisces29 het volgende:
Ik denk dat Bas Lieke wel leuk vindt, maar andersom?
Ik ook...* hexje zoekt verderquote:Op woensdag 1 december 2010 16:19 schreef Ole het volgende:
[..]
Dat betwijfel ik ook. Volgens mij is Lieke nog flieft op één van haar exen....
Ik zit eigenlijk meer in de 'alternatieve' VARA/VPRO/LLINK' hoek te zoeken...
quote:Volgens roddelkoning Evert Santegoeds gaat het om de buurvrouw
Haske getrouwd en kindjes.. Woont in België.quote:Op woensdag 1 december 2010 16:25 schreef mootie het volgende:
Ik ga voor Angela Schijf, geen idee of ze bezet is, maar toch!
Maar ik vind het zo goed passenquote:Op woensdag 1 december 2010 16:25 schreef Ole het volgende:
[..]
Haske getrouwd en kindjes.. Woont in België.
Jaquote:Op woensdag 1 december 2010 16:19 schreef Ole het volgende:
Ik zit eigenlijk meer in de 'alternatieve' VARA/VPRO/LLINK' hoek te zoeken...
die had ik geopend, maar die werd geslotenquote:Op woensdag 1 december 2010 16:30 schreef Ole het volgende:
We hadden ze eigenlijk wel een apart topic kunnen geven
Oeh dat zo een goede keuze zijn! Mooie vrouw!quote:Op woensdag 1 december 2010 16:25 schreef mootie het volgende:
Ik ga voor Angela Schijf, geen idee of ze bezet is, maar toch!
Nee hoor.quote:Op woensdag 1 december 2010 17:01 schreef roos85 het volgende:
[..]
die had ik geopend, maar die werd gesloten
quote:In TV-programma CQC van Veronica maakte Kluijver tijdens de première van Komt een vrouw bij de dokter aan CQC presentator Tom Roes bekend dat ze al zes maanden gelukkig verliefd was op televisieproducent Bart Hendrikx [12] [13]. Op 29 september 2010 werd tijdens de ochtendshow van Giel Beelen bekend dat aan deze relatie een einde is gekomen. [14]
bron: Wikipedia
Daphne Bunskoek vind ik echt een top combi met Basquote:Op woensdag 1 december 2010 19:29 schreef Andromache het volgende:
Daphne Bunskoek? Als we het toch over VPRO-sferen hebben...
of... of... Nicolette Kluijver?
[..]
![]()
Daphne is nog met Wessel, toch?quote:Op woensdag 1 december 2010 19:30 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Daphne Bunskoek vind ik echt een top combi met Bas![]()
Fotoooquote:wo 01 dec 2010, 15:22 | Nicolette van Dam wil trouwen
Nicolette van Dam wil dolgraag trouwen met haar vriend Bas. "Maar ik ben er heel ouderwets in, ik ga hem echt niet vragen."
Na een relatie van vier jaar is Nicolette klaar voor de volgende stap. "Bas is traditioneel ingesteld, dus ik denk wel dat hij op zijn knieën gaat. Maar wanneer? Ik heb altijd gezegd dat ik jong wilde trouwen en moeder worden", vertelt de 26-jarige presentatrice in Beau Monde.
Voor een goed huwelijk is monogamie de basis, vindt Nicolette. "Wij hebben naar elkaar uitgesproken dat als de ander vreemdgaat, het meteen over is. Het is niet moeilijk me hieraan te houden. Alles wat ik in een man wil, heb ik al thuis, dus dan hoef ik het ook niet buiten de deur te zoeken."![]()
quote:Liz Hurley gaat scheiden
Elizabeth Hurley gaat scheiden van haar man Arun Nayar. Het model zou zijn vreemdgegaan.
Liz zou een affaire hebben met Shane Warne, een Australische cricketspeler, zo meldt the Sun. De geruchten rondom het tweetal ontstonden al een jaar geleden, toen er flirterige berichten gepubliceerd werden die zij aan elkaar hadden verstuurd via twitter.
De ex van Hugh Grant ontkent dat er sprake is van vreemdgaan."Onze familie en vrienden waren al op de hoogte gesteld. Mijn man en ik zijn al een paar maanden uit elkaar."
De nieuwe liefde van Liz woont nog bij zijn ex-vrouw en hun drie kinderen. Ze zouden hun huwelijksproblemen geprobeerd hebben op te lossen, maar dat is door de komst van Liz onmogelijk geworden.
Het zit blijkbaar een beetje anders, ofzo:quote:
quote:Elizabeth Hurley en man al maanden uit elkaar
Uitgegeven: 13 december 2010 11:28
Laatst gewijzigd: 13 december 2010 12:23
AMSTERDAM - Elizabeth Hurley heeft via Twitter te kennen gegeven dat haar huwelijk op de klippen is gelopen. Volgens de Britse actrice is ze al maanden vrijgezel.
© Wenn.com Bekijk video
"Mijn man Arun en ik zijn een paar maanden geleden uit elkaar gegaan, onze naaste familie en vrienden wisten dit."
Hurley reageert met haar tweet op een bericht uit de Britse boulevardkrant News of the World. Het blad publiceerde zondag foto's van Hurley, die het erg gezellig had met een cricketspeler.
News of the World suggereerde dat Hurley een scheve schaats reed. "Geen geweldige dag", twitterde Hurley, voordat ze bekendmaakte dat haar huwelijk over is.
Hugh Grant
De 45-jarige Hurley beloofde drie jaar geleden eeuwige trouw aan de Indische zakenman Arun Nayar. De twee leerden elkaar in 2003 kennen. De Britse actrice heeft een 8-jarige zoon uit een eerdere relatie. Hurley had dertien jaar een relatie met acteur Hugh Grant, die wereldnieuws werd toen hij de brunette bedroog met een prostituee.
© Novum
Ik wil Ryan maar al te graag troostenquote:di 14 dec 2010, 21:11
'Scarlett Johansson en Ryan Reynolds uit elkaar'
van onze redactie
Scarlett Johansson en haar echtgenoot Ryan Reynolds zouden na twee jaar een punt achter hun huwelijk hebben gezet.
Dit weet Perez Hilton te melden. Er gingen in november al geruchten dat het beeldschone Hollywoodkoppel problemen had. Hun drukke roosters zouden een gezonde relatie in de weg hebben gestaan.
Ryan en Scarlett zouden overigens nog wel goede vrienden zijn. De Buried-acteur werd afgelopen maand gewoon op de verjaardag van zijn ex gespot. Het stel trouwde in 2008 in Canada, waar Ryan geboren is.
TMZ meldt het nu ook, met een verklaring van Ryan en Scarlett...zou het dan toch zo zijn?quote:Op dinsdag 14 december 2010 21:17 schreef DjinN het volgende:
Scarlett Johansson en Ryan Reynolds schijnen ook uitelkaar te zijn. Althans, als we de Privé moeten geloven
[..]
Ik wil Ryan maar al te graag troosten![]()
[ afbeelding ]
Raawwwrr![]()
enne....ik wil ook in de troostlijnquote:Ryan Reynolds & Scarlett Johansson Will Divorce
12/14/2010 11:30 AM PST by TMZ Staff
TMZ has learned Ryan Reynolds and Scarlett Johansson have separated and plan to divorce.
We're told Ryan and Scarlett are living apart. And we're told it's amicable.
Ryan and Scarlett released a statement through their rep, telling TMZ, "After long and careful consideration on both our parts, we've decided to end our marriage. We entered our relationship with love and it's with love and kindness we leave it. While privacy isn't expected, it's certainly appreciated."
Ryan told GQ in September, Scarlett was "the best part" of his life, though he said having a family was "a few years down the road."
Ryan was named PEOPLE magazine's Sexiest Man Alive last month.
Interesting -- the couple was rarely seen out together. The most visible appearance -- at the Tony Awards this past June.
The couple was married in September, 2008.
Ja, inderdaad, maar dan wel een héel appetijtelijke!quote:Op woensdag 15 december 2010 16:42 schreef Tsunade het volgende:
Ik troost liever Scarlett, ook al ben ik hetero. Ryan heeft zon irritante sla-mij-kop waar maar 1 blik op zit.
Volgens mij wel, want er is nog een scheidingquote:Op dinsdag 14 december 2010 22:56 schreef Cee het volgende:
Is het Internationaal Bespaar Jezelf Het Kopen Van Kerstcadeaus en Ga Scheiden-week of zo?
quote:Another Split!
Nip/Tuck star Dylan Walsh has filed for divorce from Joanna Going, his wife of six years.
He cited irreconcilable differences and asked for joint legal and physical custody of their 7-year-old daughter. Walsh will also be paying spousal support.
It's unfortunate, but at lease it's civil
Allemaal midden in het jaar uit elkaar gegaan en nu voor het nieuwe jaar ff snel de boel bekend maken en schoon het nieuw jaar inquote:Op dinsdag 14 december 2010 22:56 schreef Cee het volgende:
Is het Internationaal Bespaar Jezelf Het Kopen Van Kerstcadeaus en Ga Scheiden-week of zo?
quote:First Elizabeth Hurley and Arun Nayar called it quits. Then Zac Efron and Vanessa Hudgens followed suit. Soon after Ryan Reynolds and Scarlett Johansson announced their split. Then Michael C. Hall and Jennifer Carpenter, followed by "Nip/Tuck"'s Dylan Walsh and Joanna Going, jumped on the breakup bandwagon--and this was all within the past week.
According to Dr. Helen Fisher, Chemistry.com's relationship expert and "chief scientific advisor," testosterone's to blame for the recent round of breakups. "Levels of testosterone peak in the late autumn, in November and early December, and high levels of testosterone are associated with being analytical, logical, direct, decisive and tough-minded. So, if a higher testosterone man or woman is stuck in a bad partnership, he or she might get that extra bit of chemical drive to the make the leap--away!"
Meanwhile, New York City psychologist Dr. Jeffrey Gardere, has a simpler reason. He says the holiday season "is when you're supposed to be the happiest. And if you're not happy during that time, that's when it really hits home that you got a problem. You're supposed to be together and enjoy that time of year, but if you're at odds with each other, it really brings out the fact that the two of you are not on the same page."
And Whitney Casey, Match.com's relationship expert and author of "The Man Plan," echoes that sentiment. "The emotions are exponentially compounded, and they're explosive around the holidays because you're around your friends, your family, and they're asking questions about your relationship, so you start asking questions about your relationship."
jep, post 65quote:Op donderdag 16 december 2010 10:28 schreef Lovechild het volgende:
In Rena's stukje wordt Michael C Hall genoemd (Six feet under ,Dexter). Hadden we die hier al?
quote:ma 03 jan 2011, 14:51
Mila Kunis en Macaulay Culkin uit elkaar
Na een relatie van zeven jaar hebben Mila Kunis en Macauley Culkin een einde gemaakt aan hun relatie.
Het tweetal zou, naar goed Hollywood-gebruik, nog steeds de beste vrienden zijn. "Ze hebben geen ruzie", zo laat de woordvoerder van de actrice weten aan The New York Post.
Macauley en Mila zouden al een tijdje uit elkaar zijn, maar het nieuws bewust hebben stilgehouden terwijl de actrice nog druk was met de promotie van haar film Black Swan.
Verder zag ik ook staan dat Jake Gyllenhaal en Taylor Swift uitelkaar zijn maar volgens mij was dat nog niet zo lang een hot couple dus ik had geen zin om het artikel te lezenquote:Topschaatser Sven Kramer (24) en Oranje-hockeyspeelster Naomi van As (27) zouden in een relatiedip zitten. De twee jonge lovers zijn al twee jaar samen, maar van samenwonen zal het de komende tijd vermoedelijk nog niet komen.
Weekblad Privé schrijft deze week dat in de schaatswereld wordt gesproken over een schokkende time-out van het droomkoppel. Sven zou door zijn zware dijbeenblessure en het verlies van een kwart miljoen reclamegeld zo slecht in zijn vel zitten dat hij zijn frustraties afreageert op Naomi.
Zij heeft daarop een pauze voorgesteld in de hoop dat het weer goed komt. Ze waren echt toe aan huisje, boompje, beestje, vertelt een ingewijde.
quote:'Jake Gyllenhaal en Taylor Swift uit elkaar'
Jake Gyllenhaal en Taylor Swift zouden nog voor de feestdagen een punt hebben gezet achter hun relatie.
"Het is voorbij. De liefde is over", vertelt een bron aan het Amerikaanse tijdschrift People. De reden van de breuk is niet duidelijk.
Taylor en Jake zijn op 9 december voor het laatst samen gespot in Los Angeles. Kerst en Oud & Nieuw hebben de twee niet samen doorgebracht. De zangeres werd in haar eentje op een feestje gespot, terwijl de acteur de beest uithing in New York. Ook genoot hij daar samen met zijn moeder van een diner in restaurant The Spotted Pig.
De vonk sloeg over in oktober. Taylor en Jake liepen hard van stapel, want ze hadden zelfs al plannen om te gaan samenwonen en trouwen.
quote:
quote:Reactie Sven Kramer
De relatie tussen topschaatser Sven Kramer en hockeyinternational Naomi van As bevindt zich niet in een dip, zo laat Ron Mulder, de zaakwaarnemer van de schaatser, weten.
"Wij zijn geschokt door de onjuiste berichtgeving over de relatie tussen Sven en Naomi. Het verhaal is absoluut onjuist. Als management zijn we bovendien verontwaardigd dat dit bericht juist nu, op een moment dat Sven hard bezig is om terug te komen van een blessure, naar buiten komt, zonder het vooraf op waarheid te checken.
"Ook de passage dat Sven Kramer financiële inkomsten zou mislopen is onjuist, omdat alle partijen de bestaande contracten respecteren."
quote:za 08 jan 2011, 16:37
Katie Holmes in een dip
van onze redactie
Katie Holmes heeft het helemaal gehad met haar man Tom Cruise.
Volgens diverse bronnen baalt de actrice er van dat ze zo weinig tijd doorbrengen samen. "Tom is bijna nooit thuis. Katie heeft heel lang gedaan alsof het haar niets kan schelen, maar dat kan ze nu niet meer opbrengen. Het zit haar vooral dwars dat Tom het blijkbaar niet erg vindt dat hij geen goede echtgenoot en vader is."
De acteur zit ook nog eens midden in een midlifecrisis en doet lekker waar hij zin in heeft. "Momenteel is Tom druk met zijn uiterlijk bezig", vertelt een bron. "Hij flipt zodra hij een rimpel of grijze haar ziet. Hij gebruikt zelfs Katie's crèmes en make-up om er beter uit te zien."
Of het nog goed komt tussen de twee, is nog maar de vraag. Onlangs ging het gerucht dat de acteur en de actrice niet meer in hetzelfde huis wonen. Katie zou met dochtertje Suri in een appartement slapen.
quote:Op maandag 10 januari 2011 18:13 schreef utrecht1970 het volgende:
Misschien kunnen we deze binnenkort bijschrijven.
roddels
nog meer roddels
Maar Wendy van Dijk is al lang zwanger als je haar buik ziet elke Vrijdag bij The Voicequote:Wendy van Dijk gaat volgens Peter weer wat nieuws doen. "Die staat niet stil. Wel opletten voor niet nog een zwangerschap. " Wat hij hiermee bedoelde werd niet helemaal duidelijk.
Geen nieuwe baby, vooralsnog:quote:Op maandag 10 januari 2011 18:31 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
[..]
Maar Wendy van Dijk is al lang zwanger als je haar buik ziet elke Vrijdag bij The Voice
Hmm, na die miskraam van 1,5 jaar geleden verdenk ik dat ze voorzichtig met nieuws is, maar wie weet zit ik geheel misquote:Op maandag 10 januari 2011 18:56 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
[..]
Geen nieuwe baby, vooralsnog:
[ afbeelding ]
quote:After 11 years of dating, Shakira and her boyfriend Antonio de la Rua have called it quits.
In fact, the two broke up last August!
The singer and Antonio have just relased an official statement confirming the breakup.
They reveal:
Dear Friends,
During our almost 11 years together we have loved each other deeply, taken care of each other and stood by one another. They have been the most wonderful years of our lives, and thanks to that love and the respect that we share for one another we have been an exceptional couple and partners.
However, since August 2010, we made a mutual decision to take time apart from our romantic relationship. Throughout this time we have continued to work together hand in hand, have remained close and have kept the details absolutely private until now.
We view this period of separation as temporary and as a time of individual growth as we continue to be partners in our business and professional lives.
Antonio continues to oversee and conduct my business and career interests as he has always done. We move forward as partners, developing projects together, working hand in hand and in close communication. Our friendship and understanding of one another is unwavering and indestructible.
We would like to advise that we will not be giving interviews or making more statements with respect to this matter and we appreciate in advance your understanding and respect during this sensitive time in our lives.
Shakira and Antonio
So sad! But probably for the best.
quote:
De bekendmaking is alleen nog niet doorgegaan omdat Jordan eerst wil regelen dat Alex haar niet kaal kan gaan plukken als ze gaan scheiden. Maar de geruchten gaan iig al een hele poosquote:Katie Price And Alex Reid Call It Quits!
Yikes! And less than a year into their marriage!
Katie Price and Alex Reid are getting divorced after being married only 11 months. The couple has not given a final announcement, but their lawyers are preparing just the right sentiments to share with the world.
A source claims:
"The announcement is a formality. The truth is the marriage has been dead for months.
Alex hasn't been intimate with her for a long time and that's a sure-fire sign with Katie that your card is marked. They just never got on once the spotlight disappeared and they were left with the dull reality of their relationship.
They just rushed into it hoping for the best and it has all gone pear-shaped. Alex is more depressed about it than she is. She was his meal ticket, and he knows it."
Surprisingly enough, it has been reported that no third parties were involved.
We just feel bad for her kiddies! Sad.
Are U surprised?!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |