Je hebt jouw rijbewijs niet gekregen omdat zij verwachten dat jij die auto naar de pleuris helpt zodra je er in stapt hoorquote:Op zaterdag 25 december 2010 02:42 schreef Zuivelkoe het volgende:
Ik heb mijn rijbewijs ook een paar dagen geleden opgehaald. Hoop er morgen mee te kunnen rijden, maar het is wel een benzine auto. Kan ik er vanuit de garage mee gaan rijden of moet mijn moeder me naar een industrieterrein rijden om daar aan de auto te wennen?Dat ik niet die auto helemaal in de prak rijd.
De grote lijnen zijn nog steeds hetzelfde hoor, alleen moet je waarschijnlijk even aan de koppeling wennen. Hij kan dus een paar keer afslaan, maar het zal niet zijn dat je er niet in kunt rijdenquote:Op zaterdag 25 december 2010 02:42 schreef Zuivelkoe het volgende:
Ik heb mijn rijbewijs ook een paar dagen geleden opgehaald. Hoop er morgen mee te kunnen rijden, maar het is wel een benzine auto. Kan ik er vanuit de garage mee gaan rijden of moet mijn moeder me naar een industrieterrein rijden om daar aan de auto te wennen?Dat ik niet die auto helemaal in de prak rijd.
hmm, mijn vader zal juist meer commentaar geven dan mijn rijinstructeur... dat weet ik nu al, en ik heb nog niet eens een rijbewijs...quote:Op zaterdag 25 december 2010 01:11 schreef BasementDweller het volgende:
[..]
Met paps naast je is niet heel anders dan met instructeur(alleen dan met minder commentaar). Het is opeens wel raar dat jij de enige bent die kan remmen enzo
![]()
Haha, dat mogen ze bij mij niet eens proberenquote:Op zaterdag 25 december 2010 09:53 schreef .Neovo. het volgende:
[..]
hmm, mijn vader zal juist meer commentaar geven dan mijn rijinstructeur... dat weet ik nu al, en ik heb nog niet eens een rijbewijs...
Hier nog zo'n vader. Had er volgens hem mee te maken dat meneer de dag voordat ik m'n rijbewijs haalde een andere auto opgehaald had, maar ik weet zeker dat hij met de vorige auto net zo naast me gezeten had.quote:Op zaterdag 25 december 2010 09:53 schreef .Neovo. het volgende:
[..]
hmm, mijn vader zal juist meer commentaar geven dan mijn rijinstructeur... dat weet ik nu al, en ik heb nog niet eens een rijbewijs...
Arghhh. Hopelijk is tegen die tijd die witte troep weer wegquote:Op woensdag 22 december 2010 13:33 schreef karton het volgende:
[..]
Yep, die was ook afgelast.
11 januari is m'n nieuwe examendatum.
Tijdens rijlessen doe je dan ook alleen maar de lastigste dingen op een gegeven moment. Als je dan "gewone" routes gaat rijden is het opeens heel makkelijk, viel me ook opquote:Op zondag 26 december 2010 22:31 schreef Kadooosh het volgende:
Vandaag mijn 2de ritje gemaakt, 140km naar den haag(vanaf Amsterdam) ging heel goed, wat is het toch eigenlijk makkelijk he
Of een goed oefening in vooruit kijken.quote:Op maandag 27 december 2010 00:02 schreef 08gnoT. het volgende:
Ik vind het altijd fijn om gewoon een willekeurige wijk in de rijden die je niet kent en dan kijken wat je tegenkomt en waar je uitkomt. Ook best leerzaamIk heb al eens in een doodlopend boerenpad gestaan met alleen een weiland voor me en aan allebei de kanten sloten, goede oefening voor achteruit rijden
Da's ook waarquote:Op maandag 27 december 2010 00:35 schreef vannelle het volgende:
[..]
Of een goed oefening in vooruit kijken.
Tijdens rijlessen probeert de instructeur wisselende situaties op te zoeken,of situaties waar jij als leerling moeite mee hebt en op moet oefenen.quote:Op zondag 26 december 2010 23:55 schreef BasementDweller het volgende:
[..]
Tijdens rijlessen doe je dan ook alleen maar de lastigste dingen op een gegeven moment. Als je dan "gewone" routes gaat rijden is het opeens heel makkelijk, viel me ook op
Tuurlijk, het is ook logisch dat je de moeilijkste situaties oefent, want je moet met iedere situatie om kunnen gaan. In de praktijk rijd ik over provinciale wegen, snelwegen, of wat hoofdwegen in de stad (van stoplicht tot stoplicht). Dan is het opeens wel simpel; weinig krappe situaties, niet om de haverklap een uitrit met amper zicht of verkeerspleinen, etc.quote:Op maandag 27 december 2010 00:39 schreef vannelle het volgende:
[..]
Tijdens rijlessen probeert de instructeur wisselende situaties op te zoeken,of situaties waar jij als leerling moeite mee hebt en op moet oefenen.
Daar leer je van. Dat is het idee er achter.
Als hij dat niet zou doen zou het in de ogen van een leerling weer geldklopperij zijn want het was te makkelijk, weer niks geleerd.
En da's dan weer zonde van het geld en de tijd toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |