Tja, als je kool-ommen hebt, waarom dan geen sla-ommen?quote:Op maandag 27 december 2010 22:23 schreef __Saviour__ het volgende:
Slaommen door de slagbomen waarschijnlijk he
Heeeeeeeel uniek, dusquote:Op dinsdag 28 december 2010 17:39 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Hoezo niet rendabel, is alles wat niet na 5 minuten al positieve resultaten oplevert niet rendabel? D66 is een van de enige partijen in Den Haag die ik erop kan betrappen dat ze nog enigszins aan de toekomst denken.
Ik zag hem ook ja, haha. Maar goed, 't is een simpele typo, lijkt me...quote:Op dinsdag 28 december 2010 17:38 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Tja, als je kool-ommen hebt, waarom dan geen sla-ommen?
Nee, denk ik niet.quote:Op dinsdag 28 december 2010 17:41 schreef Sosha het volgende:
[..]
Ik zag hem ook ja, haha. Maar goed, 't is een simpele typo, lijkt me...
quote:Op woensdag 29 december 2010 00:34 schreef haantje92 het volgende:
mijn vriendin heeft nu al zo'n 3 maanden hevige steken in haar buik en af en toe ook in haar borsten nou is ze al bij de dokter langs gegaan en meneer de dokter zei dat het aan haar darmen moest liggen dus heeft ze daar medicijnen voor gekregen. (zwanger liet hij ver maar dan ook heel ver achterwege) zij die medicijnen gebruiken en raad eens het ging goed! Jammer genoeg maar voor een kleine week.. Ze is aan de pil en eigenlijk kan er weinig kans zijn dat ze zwanger is omdat we eigenlijk altijd fluitend de kerk uit gingen zeg maar.. Nu is mijn vraag.. Enig idee wat het kan zijn? Kan heel goed hulp gebruiken.. Alvast bedankt!!
Lol, dat topic las ik net ook, maar die had ik compleet over het hoofd gezien! Hahaquote:
quote:Op woensdag 29 december 2010 01:48 schreef Confession het volgende:
[..]
Doe niet zo stoer, zo itelligent alsof je het bent.
Nee maar je moet gewoon een super large laken kopen zodat je never nooit kou leid.
quote:Op woensdag 29 december 2010 10:23 schreef Marienbean het volgende:
Totdat ze 4 maanden geleden toegaf dat ze de persoonlijkheidsstoring van Borderline heeft
Geeft Google dat? Wat een afgang!quote:
Alomtegenwoordigquote:Op dinsdag 28 december 2010 15:27 schreef Xaryna het volgende:
u·biq·ui·tous/yo͞oˈbikwətəs/
Adjective: Present, appearing, or found everywhere: "his ubiquitous influence".
quote:Op donderdag 30 december 2010 00:57 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Geeft Google dat? Wat een afgang!
Na controle krijg ik: Bedoelde U apotheose?
Het was ook geen sneer naar jou.quote:Op donderdag 30 december 2010 01:02 schreef 08gnoT. het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Blijkbaar is jouw Google taalkundiger dan de mijne, dan.
En dan een serie treffers.quote:#
Bedoelde u: apotheose Top 2 resultaten weergegeven
#
Apotheose (Betekenis/definitie van)
Apotheose Resultaten uit de online Nederlandstalige encyclopedieën in één oogopslag.
www.encyclo.nl/begrip/Apotheose - In cache - Vergelijkbaar
#
Apotheose - Wikipedia
Apotheose was "de verheffing van de mens tot god". Bij de Grieken was deze verheffing in de bloeitijd van hun geschiedenis ten enenmale onbekend, behalve in ...
nl.wikipedia.org/wiki/Apotheose - In cache - Vergelijkbaar
#
#
Resultaten voor: aporteose
Nee, ik snap dat het geen sneer naar mij wasquote:Op donderdag 30 december 2010 01:08 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Het was ook geen sneer naar jou.
Ik weet even niet hoe ik plaatjes moet opladen, dus maar met Ctrl-C, Ctrl-V en in citaat:
[..]
En dan een serie treffers.
De betekenis van apotheose was ik vergeten.
Aah, ik zie al waar de verwarring vandaan komt: in het Portugees en Frans wordt de h niet gebruikt.
Dat is wel vreemd ja.quote:Op donderdag 30 december 2010 01:27 schreef 08gnoT. het volgende:
[..]
Nee, ik snap dat het geen sneer naar mij wasIk vond het alleen opvallend dat er bij jou wel een TH aangeraden werd, en bij mij enkel een T. Dacht altijd dat google overal hetzelfde was, vandaar.
quote:Op donderdag 30 december 2010 17:21 schreef Splutje het volgende:
[..]
Ik met de WK finale. Gewoon gaan zuipen, voelde me prima tot het afgelopen was. Holy shit wat voelde ik me verracht, en niet alleen dat ene
Ik heb beide Nederlands. Maar ik zie dat Kees22 zocht op 'aporteose', en die persoon typte het met twee p's. Als ik zoek op aporteose, komt google ook met Bedoelde u: apotheosequote:Op donderdag 30 december 2010 08:34 schreef Vanyel het volgende:
Waarschijnlijk hebben jullie je browser of Google op een andere taal ingesteld?
Ik krijg overigens ook de optie zonder h (met browser op Engels, Google op Nederlands).
quote:Op donderdag 30 december 2010 19:27 schreef Internetheld het volgende:
de moeder had vanochtend mijn moeder gebeld om te zeggen dat ik en mijn vriendin en ik sex hebben gehad en ik daar voorlopig iet meer over de vloer hoeft tekomen omdat haar pa over de rooie is.
En btw: Wa voor straat?quote:Op maandag 20 december 2010 00:53 schreef stefkee3 het volgende:
Zobieso had deze poort al mankementen, het alarm licht op dichtgaande poort zat aan de buitenkant van het gebouw ipv de binnenkant, je rijdt in een wastraat, dus je ramen en spiegels beslaan meteen, blijft natuurlijk geen excuus uitstappen en even kijken.
quote:Op dinsdag 28 december 2010 15:55 schreef omg-rmc het volgende:
aangezien ik veel te lui ben, ga ik nu pas zorgtoeslag aanvragen, terwijl ik al een jaar en 3 maanden 18 ben.
Misschien heel dom, maar wat is er fout aan?quote:Op donderdag 30 december 2010 21:00 schreef zoeperzazke het volgende:
Ik ben op dreef, maar om deze moest ik zo lachen!
[..]
Hoe kun je 1 jaar en 3 maanden lang 18 zijn?quote:Op donderdag 30 december 2010 21:01 schreef Sosha het volgende:
[..]
Misschien heel dom, maar wat is er fout aan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |