quote:Lowlands 2011 uitverkocht
A Campingflight to Lowlands Paradise 2011 is uitverkocht. Er zijn alleen nog een aantal kaarten met CJP-korting beschikbaar. Vraag je code hier aan. Net als voorgaande jaren worden door diverse (online)ticketbureaus toch nog kaarten aangeboden. Deze kaarten worden zo veel mogelijk getraceerd en ongeldig gemaakt. De ongeldig gemaakte kaarten komen weer beschikbaar voor de officiële verkoop via lowlands.nl en livenation.nl. Met de ongeldig gemaakte tickets is geen toegang tot het festival mogelijk. Koop dus geen kaarten via andere sites dan lowlands.nl, livenation.nl en ticketservice.nl Het ongeldig maken van kaarten gaat door tot aan de start van het festival en de ongeldig gemaakte kaartnummers worden gepubliceerd op www.ticketsenconcertkaarten.nl.
Waarschijnlijk wel!!quote:Op vrijdag 26 november 2010 23:06 schreef Bol_Wan het volgende:
Lowlands, Ben erg benieuwd naar de eerste namen, is dat ook pas in Februari?
Jij staat ook nog niet in de opquote:Op vrijdag 26 november 2010 23:09 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
toch tvptje voor dieharddoobiedoo
Ohneequote:
Het is wel een prettig vooruitzicht toch?quote:Op vrijdag 26 november 2010 23:40 schreef TWP het volgende:
Beter vergeet ik snel dat ik naar Lowlands toe ga, anders blijf ik eraan denken
Dat zeker, maar het duurt nog lang.quote:Op vrijdag 26 november 2010 23:40 schreef peaceman het volgende:
[..]
Het is wel een prettig vooruitzicht toch?
Vanaf Lowlands tot oud&nieuw heb je het Lowlands gevoel van de afgelopen editie.quote:Op vrijdag 26 november 2010 23:48 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ik heb de afgelopen editie nog niet helemaal verwerkt zelfs
Met een klein gat in januari vaak. Dan ben ik het jaar er voor in z'n geheel nog aan het verwerkenquote:Op vrijdag 26 november 2010 23:50 schreef Junkie het volgende:
[..]
Vanaf Lowlands tot oud&nieuw heb je het Lowlands gevoel van de afgelopen editie.
En vanaf het nieuwe jaar tot Lowlands leef je naar de nieuwe editie toe.
Zo voelt het tenminste voor mij.
quote:Op vrijdag 26 november 2010 23:51 schreef julian6 het volgende:
Het voelt bij mij serieus al alsof het een jaar terug allemaal is gebeurt. Betrap mezelf vaak op de uitspraak "hopelijk wordt het net zo vet als vorig jaar!! ..oeps dit jaar bedoel ik"
maar het was wel gruwelijk vet.
Ah joh, beetje overdrijven hoort er bij op fok hequote:Op vrijdag 26 november 2010 23:52 schreef Dennis101 het volgende:
Is lowlands voor jullie een soort heilige graal waar je heel het jaar naar toe leeft, of van 'na geniet'? Ik bedoel het is een leuk weekend, maar om daar nou een heel jaar 'het lowlands gevoel' snap ik niet echt.
Lees eens goed.quote:Op zaterdag 27 november 2010 00:17 schreef kciR het volgende:
Zo, ik heb even 5 topics gemist!
Ik heb uiteindelijk nog een cjp ticket kunnen kopen gelukkig (om 14.30). Ben blij dat ik er bij ben, hoewel ik toch nog een beetje een wansmaak heb door die prijsstijging en dit gedoe van vandaag met de kaarten. Maar hé, het wordt toch wel weer leuk.
(en voor de OP, mijn 7e keer, of moet ik dat zelf doen?)
De prijs stijgt elk jaar, dus dat is niets nieuws en op deze manier hebben 'we' toch weer mooi 20 euro bespaart op BTW.quote:Op zaterdag 27 november 2010 00:17 schreef kciR het volgende:
Zo, ik heb even 5 topics gemist!
Ik heb uiteindelijk nog een cjp ticket kunnen kopen gelukkig (om 14.30). Ben blij dat ik er bij ben, hoewel ik toch nog een beetje een wansmaak heb door die prijsstijging en dit gedoe van vandaag met de kaarten. Maar hé, het wordt toch wel weer leuk.
(en voor de OP, mijn 7e keer, of moet ik dat zelf doen?)
Jij of frame-saw... "ik ga niet naar lowlands als ik niet gratis kan" Niet om je te lullen maar vraag me af wie het wasquote:
Een vreemd gevoel?quote:Op zaterdag 27 november 2010 00:20 schreef TWP het volgende:
Ik moet zeggen dat het enorm snelle uitverkopen van alle kaarten me een vreemd gevoel geeft. Ondanks dat ik ze optijd binnen had.
Ben vooral benieuwd naar wat er volgend jaar dan wel niet zal gaan gebeuren.quote:Op zaterdag 27 november 2010 00:20 schreef TWP het volgende:
Ik moet zeggen dat het enorm snelle uitverkopen van alle kaarten me een vreemd gevoel geeft. Ondanks dat ik ze optijd binnen had.
Volgens mij was dat Mexicaantje over Rock Werchter.quote:Op zaterdag 27 november 2010 00:27 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Jij of frame-saw... "ik ga niet naar lowlands als ik niet gratis kan" Niet om je te lullen maar vraag me af wie het was
Ik ben bang dat er dan precies hetzelfde gaat gebeuren als nu.quote:Op zaterdag 27 november 2010 00:28 schreef Gitaarmat het volgende:
[..]
Ben vooral benieuwd naar wat er volgend jaar dan wel niet zal gaan gebeuren.
Niet veel meer, de site kon niet veel sneller werken. Hoogstens dat het nog trager wordt omdat er nog meer mensen gelijk achter de PC kruipen.quote:Op zaterdag 27 november 2010 00:28 schreef Gitaarmat het volgende:
[..]
Ben vooral benieuwd naar wat er volgend jaar dan wel niet zal gaan gebeuren.
Denk wat Gitaarmat zegt maar geen idee meer hoe of wat eigenlijk.quote:Op zaterdag 27 november 2010 00:27 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Jij of frame-saw... "ik ga niet naar lowlands als ik niet gratis kan" Niet om je te lullen maar vraag me af wie het was
Ik vond het ook niet zo best, kan ook zijn omdat ik bij mijn tent zat en het niet zo goed hoordequote:Op zaterdag 27 november 2010 00:35 schreef Mexicaantje. het volgende:
Ik vond Faithless best wel tegenvallen op RW.Maar misschien kwam het door waar ik stond want i khad niet zo goed geluid.
Wat moet de Pinkpop huisband op Lowlands?quote:Op zaterdag 27 november 2010 00:34 schreef Dark_Angelus het volgende:
Misschien dat zij ook wel weer een kansje maken om op LL te staan.
Faithless vanavond in Ahoy & D_A was erbij
[ afbeelding ]
Stel je niet aan, LL pakt net de bands van PP en Visa Versa.quote:Op zaterdag 27 november 2010 00:36 schreef brother52 het volgende:
[..]
Wat moet de Pinkpop huisband op Lowlands?
Haters gaan haten: ergens bij zijn om foto's te maken of er bij zijn en optimaal van het concert genieten. Ik zou het wel weten.quote:Op zaterdag 27 november 2010 00:34 schreef Dark_Angelus het volgende:
Misschien dat zij ook wel weer een kansje maken om op LL te staan.
Faithless vanavond in Ahoy & D_A was erbij
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 27 november 2010 00:36 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Ik vond het ook niet zo best, kan ook zijn omdat ik bij mijn tent zat en het niet zo goed hoorde
Maar dat vind ik dom, het gaat elk jaar 10 euro omhoog, dat heeft niets met die BTW te maken.quote:Op zaterdag 27 november 2010 00:35 schreef vault_tec het volgende:
frame saw...
Nou, dat was Lowlands voor mij. Niet naar 19 procent willen, maar wel 10 euro omhoog gaan. Sorry, maar wat een falers. Ik heb een mooie vijf jaar gehad, misschien kom ik nog eens als ik gratis kan.
Ohja, maar goed besef wel dat concertfotografie voortkomt uit genieten van concerten hè.quote:Op zaterdag 27 november 2010 00:37 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Haters gaan haten: ergens bij zijn om foto's te maken of er bij zijn en optimaal van het concert genieten. Ik zou het wel weten.
Anders zou het 30 euro omhoog gaan... Ieder jaar gaat de prijs omhoog, dat is niets nieuws.quote:Op zaterdag 27 november 2010 00:35 schreef vault_tec het volgende:
frame saw...
Nou, dat was Lowlands voor mij. Niet naar 19 procent willen, maar wel 10 euro omhoog gaan. Sorry, maar wat een falers. Ik heb een mooie vijf jaar gehad, misschien kom ik nog eens als ik gratis kan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |