Lig jij ook altijd voor de brievenbus?quote:Op donderdag 25 november 2010 10:04 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Beetje een postcrossing gevoel"Is er al post?"
quote:Op donderdag 25 november 2010 10:12 schreef Pisces29 het volgende:
Ik heb nog maar 7 dagen om de grootste plant te kweken, de Kuikenboontjes moeten nu wel extra gas geven
Als het kon, kroop ik er inquote:Op donderdag 25 november 2010 10:23 schreef pgrferrari het volgende:
[..]
Lig jij ook altijd voor de brievenbus?
Ik thuis niet hoor, maar dat zou ook een beetje gek zijn, bij de brievenbussen van een appartementquote:Op donderdag 25 november 2010 10:23 schreef pgrferrari het volgende:
[..]
Lig jij ook altijd voor de brievenbus?
Dat heb ik ookquote:Op donderdag 25 november 2010 10:28 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Ik thuis niet hoor, maar dat zou ook een beetje gek zijn, bij de brievenbussen van een appartement
Het is maar goed dat ik dat vanaf vier hoog niet hoorquote:Op donderdag 25 november 2010 10:29 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Dat heb ik ookMaar zodra ik beneden de kleppen hoor rammelen, hol ik wel naar beneden hoor
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bep&Bep Boon van Greys:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oefenboon van DeZwabber:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Boon van tliciouz:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Boner van APK:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.eBony en yVory van Cat22:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Underground van larry_flint (helaas is Underground overleden)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Boon Apart van PgrFerrari:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3![]()
Hallo, ik zie dat de eerste naam van mijn boon niet goed gespeld is, als het goed is krijgt hij asiel in Limburg en ook een Limburgse naam namelijk Beunke.
Wil je deze naam veranderen.
ThanxWat kan ik intens genieten van de blijheid van mijn katten, als ze mij weer terugzien, ook als ik maar ''even'' weg ben geweest....![]()
Heheh daar ben ik meestal te lui voor. Maar hoor 't heel goed op de eerste verdiepingquote:Op donderdag 25 november 2010 11:00 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Het is maar goed dat ik dat vanaf vier hoog niet hoorEn dat ik doordeweeks gewoon moet werken, hahaha
. Maarehm... TNT staakt vandaag en morgen toch?
* Zoheetik heeft nog steeds geen boon![]()
Das bummer.. wacht ook al ffquote:Op donderdag 25 november 2010 09:49 schreef pgrferrari het volgende:
[..]
Duurt bij de meeste precies 2 weken![]()
Ik wil mijn BiBABoontje (is meteen zijn roepnaam! )
[b]Hobbelicious is back!
[/b]![]()
quote:Op vrijdag 26 november 2010 13:47 schreef pgrferrari het volgende:
Ali Boussaboon & Boon Apart samen:
[ afbeelding ]
Foto is overigens genomen met de camera van mijn nieuwe telefoonAli en z'n turnster
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.![]()
M'n boon zal wel niet komen vandaagStaking en zo
Op vrijdag 7 januari 2011 19:22 schreef Greys het volgende:[/b]
Ow O+
Jaaaaaaaaaaaaaaaa, ik wil! :* *O*![]()
Was jullie kwijt. Mooi fototopic!
Ik heb nog steeds geen boon ontvangen maar zie dat ik alvast kan nadenken over een naam.![]()
waren er ook mensen die sneller dan binnen twee weken hun boon kregen?Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"
Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad - My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen![]()
Volgens mij niet, en met die poststaking kun je het helemaal wel vergeten denk ikquote:Op vrijdag 26 november 2010 15:59 schreef DJMO het volgende:
waren er ook mensen die sneller dan binnen twee weken hun boon kregen?
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3![]()
In het begin was de hoos aanmeldingen vast groter dan nu, dus wellicht dat ze het nu iets sneller kunnen behandelen. Afwachten maarquote:Op vrijdag 26 november 2010 15:59 schreef DJMO het volgende:
waren er ook mensen die sneller dan binnen twee weken hun boon kregen?
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Ik heb juist het gevoel dat het nu -mede door de poststaking natuurlijk- een stuk langzamer gaat.quote:Op vrijdag 26 november 2010 16:06 schreef Greys het volgende:
In het begin was de hoos aanmeldingen vast groter dan nu, dus wellicht dat ze het nu iets sneller kunnen behandelen. Afwachten maarWho the fuck can sleep with all this shit going on?![]()
Ja ik heb Boney M en Bonaire vandaag gekregenquote:Op vrijdag 26 november 2010 15:59 schreef DJMO het volgende:
waren er ook mensen die sneller dan binnen twee weken hun boon kregen?ondanks de poststaking en ik had ze 14 november aangevraagd dus 12 dagen.
Leer van gisteren, droom van morgen, leef vandaag![]()
* Susie eet zo lekker een bord met bruine bonen en uitgebakken spek!
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......![]()
Moordenaar!quote:Op vrijdag 26 november 2010 18:13 schreef Susie het volgende:
* Susie eet zo lekker een bord met bruine bonen en uitgebakken spek!![]()
![]()
Louis Paul is zes dagen na de bestelling nog niet gearriveerd, maar ik lees nu hier dat dat dus wel twee weken kan duren. Wat lang! Ik wil mijn boon!Let me see you stripped down to the bone![]()
quote:Op vrijdag 26 november 2010 18:13 schreef Susie het volgende:
* Susie eet zo lekker een bord met bruine bonen en uitgebakken spek!![]()
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit![]()
Iedereen hier eet maar bruine bonen met spek
Ik eet altijd capucijners met spek
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3![]()
Hi Tombola wil je deze naam veranderen als je de volgende keer het lijstje bijwerkt.quote:Op donderdag 25 november 2010 12:42 schreef Cattyman het volgende:
Hallo, ik zie dat de eerste naam van mijn boon niet goed gespeld is, als het goed is krijgt hij asiel in Limburg en ook een Limburgse naam namelijk Beunke.
Wil je deze naam veranderen.
Thanx
Hij is van mijn man en je weet die moeten alles precies zo hebben als ze het gepland hebben anders meent hij nog dat hij verliest van mijn bonen door de naam(terwijl dat natuurlijk gewoon zijn noodlot is)
Leer van gisteren, droom van morgen, leef vandaag![]()
Postboontje staakt, heb 'em een paar boeken gegeven.![]()
Who the fuck can sleep with all this shit going on?![]()
eBony en yVory gaan straks de grond in!![]()
Jawel! yVory en Billy zijn weer terecht. Ik had ze teruggedaan in de envelop.
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit![]()
Ze geven op de site als tip om die bloempjes (blaadjes) eraf te halen, voor de groeiquote:Op zaterdag 27 november 2010 10:52 schreef APK het volgende:
Postboontje staakt, heb 'em een paar boeken gegeven.![]()
[ afbeelding ]
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.![]()
De blaadjes er af?quote:Op zaterdag 27 november 2010 13:26 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ze geven op de site als tip om die bloempjes (blaadjes) eraf te halen, voor de groei
Dan hou je alleen nog een lelijke spriet overEcht??
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Dat is mishandeling!quote:Op zaterdag 27 november 2010 13:26 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ze geven op de site als tip om die bloempjes (blaadjes) eraf te halen, voor de groei![]()
quote:![]()
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit![]()
Volgens mij wil jij winnenquote:Op zaterdag 27 november 2010 13:26 schreef Pisces29 het volgende:
Ze geven op de site als tip om die bloempjes (blaadjes) eraf te halen, voor de groei
Who the fuck can sleep with all this shit going on?![]()
Dirk! Even een spoed-offtopicje tussendoor:quote:
Sommige vissen zwemmen gewoon bovenin de vijver! Daar is het toch veel te koud voor???
Ik snap geen ruk meer van die beesten
En dat van die blaadjes van die planten af snap ik ook niet
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Nog beter! Of slechter, hoe je het ook wil lezen. Plantjes, hebben ook gevoel! Red de plantjes van de blaadjesafrukkers!quote:even een spoed-antwoordje tussendoor. Bij mij zijn de visjes ook van slag, ze zoeken de diepte, maar een enkeling ligt 3 cm onder water stil chagerijnig te kijken. Maar ze mogen wel boven komen, sterker nog ze moeten zo nu en dan ff. Oh, en waarom fluisteren we? Als je dan toch fluistert, fluister dan sexy dingetjes.quote:Op zaterdag 27 november 2010 14:44 schreef Greys het volgende:
[..]
Dirk! Even een spoed-offtopicje tussendoor:
Sommige vissen zwemmen gewoon bovenin de vijver! Daar is het toch veel te koud voor???
Ik snap geen ruk meer van die beesten
En dat van die blaadjes van die planten af snap ik ook niet![]()
Als de blaadjes eraan blijven gaat daar ook energie naar toe. Als je blaadjes eraf haalt dan gaat de energie naar de lengte.quote:Op zaterdag 27 november 2010 14:44 schreef Greys het volgende:
[..]
En dat van die blaadjes van die planten af snap ik ook niet![]()
quote:Op zaterdag 27 november 2010 15:09 schreef taxibabe het volgende:
[..]
Als de blaadjes eraan blijven gaat daar ook energie naar toe. Als je blaadjes eraf haalt dan gaat de energie naar de lengte.
Hak geeft het natuurlijk niet voor niks als tip
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.![]()
Dat doe je toch niet? Ze heten niet voor niks Hak.quote:Op zaterdag 27 november 2010 15:21 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Hak geeft het natuurlijk niet voor niks als tipBladloze plantjes, omdat wij dat willen... tsss.
![]()
Wat een lompe dingen joh!quote:Op zaterdag 27 november 2010 15:20 schreef Greys het volgende:
Ook mét bladeren groeien die van mij als kool
[ afbeelding ]
Die van mij is veel eleganter
Who the fuck can sleep with all this shit going on?![]()
Dus je steunt de stichting?quote:Op zaterdag 27 november 2010 15:22 schreef Dirkh het volgende:
Bladloze plantjes, omdat wij dat willen...
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.![]()
Tuurlijk, gaat hier wel om de winst. Al heb ik een kleine achterstand (nee, geen grappige opmerkingen nu) want mijn bonen zijn nog in bestelling.quote:![]()
Mijn bonen zijn de grond in.
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit![]()
Die van Greys leek op een klein mobiel scherm even op een "kind op moeders schoot", qua vorm en groottequote:Op zaterdag 27 november 2010 15:25 schreef APK het volgende:
[..]
Wat een lompe dingen joh!
Die van mij is veel eleganter
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.![]()
Eleganter?quote:Op zaterdag 27 november 2010 15:25 schreef APK het volgende:
[..]
Wat een lompe dingen joh!
Die van mij is veel eleganter
Armetieriger bedoel je!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
*pakt popcorn*quote:Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit![]()
De Kuikenboontjes![]()
zijn 37 cm
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: