FOK!forum / Lifestyle / Slank #1252: met handjes boven de dekens
uniekhoorndonderdag 18 november 2010 @ 20:45
Sorry, inspiratieloze TT.

Het vorige deel: Slank #1251: met Google Maps. Coffee needed

De Slankreeks

De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden

• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.

• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.

• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.

• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.

• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!

Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport

Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.

BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.

Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!

forum-img.png

Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden
Syrenadonderdag 18 november 2010 @ 20:47
Fipo?
XcUZ_Medonderdag 18 november 2010 @ 20:47
Spreek voor uzelf! B-)
Tinkepinkdonderdag 18 november 2010 @ 20:49
Daglijst
o. 2 boterhammen met jam
t. banaan + appel + mandarijn
l. gegrilde kippenpoot + gemengde salade van diverse groente (geen sla) + een paar aardappelpartjes
t. -
d. tosti ham/kaas
t. chips. 75 gram ongeveer

Het ging prima, totdat ik in de donderdagfile kwam (4 uur filerijden is killing }:| )
Positief puntje: ik stond al in de burger king om een ijsje te halen en heb het niet gedaan *O*
Viking84donderdag 18 november 2010 @ 20:55
quote:
10s.gif Op donderdag 18 november 2010 20:47 schreef XcUZ_Me het volgende:
Spreek voor uzelf! B-)
Tinkepinkdonderdag 18 november 2010 @ 21:10
Ik vond dit zo'n naar bericht om te lezen -O-

quote:
'Straling draadloos internet slecht voor bomen en planten'
Uitgegeven: 18 november 2010 12:34
Laatst gewijzigd: 18 november 2010 13:15

AMSTERDAM De elektromagnetische straling van draadloos internet en mogelijk ook de straling van mobiele telefoons, hebben een negatief effect op planten en bomen.

© ThinkstockDat blijkt uit onderzoek van de Universiteit Wageningen, de TU Delft, TNO en de gemeente Alphen aan den Rijn waarover verschillende media berichten.

De straling van draadloos internet veroorzaakt volgens de onderzoekers het afsterven van blad en het achterblijven van groei bij bomen en gewassen.

Ziekteverschijnselen

Het onderzoek werd gestart naar aanleiding van vreemde verschijnselen op bomen. Ambtenaren van de gemeente Alphen aan den Rijn ontdekten vijf jaar geleden vlekken, bloedingen, gezwelachtige bastknobbels en mysterieuze lijnen die soms openscheurden.

Of de straling ook oorzaak is van deze verschijnselen is uit het onderzoek niet eenduidig gebleken. Wel is zeker dat de ziekteverschijnselen in de hele westerse wereld opduiken en dat alle soorten loofbomen er last van hebben.

70 procent van de bomen in het stedelijk gebied in Nederland vertoont de verschijnselen tegen 10 procent vijf jaar geleden. Bomen in dichter beboste gebieden zijn bovendien niet of nauwelijks aangetast.

Ultrafijnstof

In het onderzoek wordt de mogelijkheid dat ultrafijnstof de oorzaak is van de verschijnselen ook opengehouden. Zeker is in ieder geval wel dat bladsterfte en de beperking van groei worden veroorzaakt door straling, aldus de onderzoekers.
Duveldonderdag 18 november 2010 @ 21:11
Raar bericht... Ik hou het op fijnstof.
Tinkepinkdonderdag 18 november 2010 @ 21:25
In plaats van 75 gram chips heb ik nu bijna 100 gram op }:|
Kappen o|O
XcUZ_Medonderdag 18 november 2010 @ 21:27
Ach Tink, ik heb vandaag ook pepernoten en hele smerige, zoete snoep in m'n hoofd zitten douwen.
Tinkepinkdonderdag 18 november 2010 @ 21:28
quote:
1s.gif Op donderdag 18 november 2010 21:27 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ach Tink, ik heb vandaag ook pepernoten en hele smerige, zoete snoep in m'n hoofd zitten douwen.
Dat is ook bah.
XcUZ_Medonderdag 18 november 2010 @ 21:29
quote:
1s.gif Op donderdag 18 november 2010 21:28 schreef Tinkepink het volgende:

[..]


Dat is ook bah.
Waarom denk je dat ik mezelf naar RPM heb gesleept :').
Tinkepinkdonderdag 18 november 2010 @ 21:30
Heldin ^O^
XcUZ_Medonderdag 18 november 2010 @ 21:33
http://sweetieheaven.co.uk/images/fantasy%20mix.JPG

Dit soort troep :') Vreselijk. Vol met kleurstoffen en E-nummers :').
MevrouwPuffdonderdag 18 november 2010 @ 21:33
Lijstje:
O: dubbele boterham hagelslag
S: verhuizen hele dag
T: handje pepernoten
L: 4 boterhammen salami
T: appel
D: middelfriet met mayo en bamihap
T: pepernoten
T: warme chocolademelk
T: witlof
XcUZ_Medonderdag 18 november 2010 @ 21:38
Welja, ik post m dan ook maar.

O: 1 boterham appelstroop & 1 banaan
T: snoepmeuk :') :X
T: 2 mandarijnen
L: 2 boterhammen pindakaas
T: 1 mandarijn, snoepmeuk ;(
S: RPM
D: andijviestamppot, 1/4 rookworst.

Bagger.
MevrouwPuffdonderdag 18 november 2010 @ 22:00
I win!
MariaEtceteradonderdag 18 november 2010 @ 22:06
quote:
1s.gif Op donderdag 18 november 2010 22:00 schreef MevrouwPuff het volgende:
I win!
Dat dacht ik net ook van mezelf!

Ik ben een stress-eter ;( Mijn prio gaat dan van heet ende slank worden naar snelle voldoening. ):O Kortom, mezelf weer even streng toespreken en geen onnodige troep meer eten. Ik kan alle omstandigheden van de wereld wel de schuld geven, maar daar wordt ik ook niet gezonder/slanker van :+
DevilsAndDustdonderdag 18 november 2010 @ 22:07
Ik begon best ok, vandaag!

O: Brinta
T: 2 volkoren boterhammen pindakaas
L: 2 volkoren boterhammen pindakaas, tomatensoep
T: banaan
T: halve komkommer
T: appel

Maar toen was ik vergeten om m'n overgebleven pompoensoep mee te nemen en had ik dus geen eten bij me voor tussen stage en werk. Dientengevolge heb ik mijzelf schandalig verwend met

D: een cheeseburger zonder kaas en koude frietjes, van de Mac

Eenmaal thuis, na een lange dag, vond ik in de koelkast nog een stukje

T: speculaastaartachtigiets.

Dus die heb ik net op.

Nynke, van harte gefeliciteerd met je verjaardag meid! :*.
DevilsAndDustdonderdag 18 november 2010 @ 22:08
quote:
1s.gif Op donderdag 18 november 2010 22:06 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]



Dat dacht ik net ook van mezelf!

Ik ben een stress-eter ;( Mijn prio gaat dan van heet ende slank worden naar snelle voldoening. ):O Kortom, mezelf weer even streng toespreken en geen onnodige troep meer eten. Ik kan alle omstandigheden van de wereld wel de schuld geven, maar daar wordt ik ook niet gezonder/slanker van :+
Van vervoegingsfouten ook niet. ;).
Blurred86donderdag 18 november 2010 @ 22:09
is een cheeseburger zonder kaas niet gewoon een hamburger? :+
DevilsAndDustdonderdag 18 november 2010 @ 22:10
quote:
1s.gif Op donderdag 18 november 2010 22:09 schreef Blurred86 het volgende:
is een cheeseburger zonder kaas niet gewoon een hamburger? :+
Nou, niet volgens mijn bestelling en de verpakking, maar uiteindelijk wel ja. :+.
MariaEtceteradonderdag 18 november 2010 @ 22:11
quote:
1s.gif Op donderdag 18 november 2010 22:08 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]


Van vervoegingsfouten ook niet. ;).
Oh crap :')

Nouja.

Mn goeie voornemens beginnen officieel morgen weer he! :+
Blurred86donderdag 18 november 2010 @ 22:12
mijn lijstje is ook niet super: de diepvrieszalm was op in de ah dus toen heb ik zalm in blik gekocht en dat zag er wel zo ongeloofelijk vies uit dat ik het niet opgegeten heb. Mijn D was daardoor nogal karig dus toen heb ik als toetje nog het restant Ben en Jerry's ijs van gisteren opgegeten :')

maaaaar.. wel 35 min hardgelopen en verder netjes gegeten dus het kon er ook wel bij vandaag. En de zalm neem ik dit weekend mee naar mijn ouders voor de katten :P
Swietjedonderdag 18 november 2010 @ 22:14
Hoera voor de brakke lijstjes!

Mijne is wel OK?

O: volkoren boterham filet american, halfvolle melk
L: tomatensoep met balletjes, mandarijn
T: handje zelfgemaakte kruidnootjes :9
D: rijst, kip, groente, handje kroepoek
T: verse sinaasappelsap
Mini_rulezdonderdag 18 november 2010 @ 22:18
Brakke lijstjes? Dan doe ik even mee...

Gisteren:
O: halve havermoutkoek van Starbucks
T: nog een stuk havermoutkoek
L: Baileys en chocoladekoekje in het vliegtuig
D: Bic Mac-menu

Vandaag:
O: halve brownie en halve blueberrymuffin
T: koffie met melk
L: bagel met roomkaas
T: vitaminesnoepjes :')
D: iets kant en klaars

Tja.
Chicolatedonderdag 18 november 2010 @ 22:59
quote:
1s.gif Op donderdag 18 november 2010 22:18 schreef Mini_rulez het volgende:
Brakke lijstjes? Dan doe ik even mee...

Gisteren:
O: halve havermoutkoek van Starbucks
T: nog een stuk havermoutkoek
L: Baileys en chocoladekoekje in het vliegtuig
D: Bic Mac-menu

Vandaag:
O: halve brownie en halve blueberrymuffin
T: koffie met melk
L: bagel met roomkaas
T: vitaminesnoepjes :')
D: iets kant en klaars

Tja.
Een pen?

Verkeerd geraakt met trainen, nu al moeite met lopen. Ik zou toch eens blessurevrij blijven.
Mini_rulezdonderdag 18 november 2010 @ 23:01
quote:
1s.gif Op donderdag 18 november 2010 22:59 schreef Chicolate het volgende:

[..]



Een pen?

Verkeerd geraakt met trainen, nu al moeite met lopen. Ik zou toch eens blessurevrij blijven.
Eh, Big natuurlijk... :@ Jetlag. O-)

Balen, ik hoop dat de schade meevalt!
Chicolatedonderdag 18 november 2010 @ 23:08
quote:
1s.gif Op donderdag 18 november 2010 23:01 schreef Mini_rulez het volgende:

[..]

Eh, Big natuurlijk... :@ Jetlag. O-)

Balen, ik hoop dat de schade meevalt!
Je lijstje is wel echt bagger trouwens :P.

Tja ik vrees het ergste, het doet nog steeds ongelooflijk veel pijn. Alsof je kramp hebt, maar dan continue en in je hele onderbeen.
Perruchedonderdag 18 november 2010 @ 23:18
Lijstje:

O: branflakes met soyamelk
T: mueslireepje, mandarijn
L: grote gepofte aardappel, 3 kleine stukjes kip, salade van tomaat, komkommer, rode ui (200 gr)
T: kakifruit
D: frietjs en een homemade cheeseburger

Kan beter, kan slechter :)
Perruchedonderdag 18 november 2010 @ 23:20
Nu ik het opschrijf is het wel minder erg dan wat ik dacht!
Mini_rulezdonderdag 18 november 2010 @ 23:22
quote:
1s.gif Op donderdag 18 november 2010 23:08 schreef Chicolate het volgende:

[..]



Je lijstje is wel echt bagger trouwens :P.

Tja ik vrees het ergste, het doet nog steeds ongelooflijk veel pijn. Alsof je kramp hebt, maar dan continue en in je hele onderbeen.
Weet ik... -O- Ik doe morgen wel weer een poging om normaal te doen.

Oh, dat klinkt wel heel pijnlijk ja. :{ Sterkte!
progjedonderdag 18 november 2010 @ 23:35
avond :W

Chico, auw... ;(
Chicolatevrijdag 19 november 2010 @ 04:57
Ik lig wakker van de pijn, morgen toch maar afspraak met HA maken :'). En er een paracetamol in mikken. Bwuh.
sigmevrijdag 19 november 2010 @ 06:46
Mogge.
Sterkte met de poot, Chico.
_marz_, excuus voor de quote en daarna in slaap tuimelen, ik kan 'm nu niet meer weghalen (topic gesloten).
XcUZ_Mevrijdag 19 november 2010 @ 07:28
Klinkt niet goed Chico! Verstandig om even naar te laten kijken.

Ik neem vanmiddag 2 uurtjes op zodat ik in R'dam langs de winkel van VeryCherry kan :@. Heb mn nieuwe jurkje aan. Best aardige curves, al zeg ik 't zelf.

Vol dagje vandaag. Werken, R'dam, fysio, eten, naar Zwolle.

En, mogge!
Duvelvrijdag 19 november 2010 @ 07:33
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 07:28 schreef XcUZ_Me het volgende:
Best aardige curves, al zeg ik 't zelf.
Ik zeg het ook! :Y
DevilsAndDustvrijdag 19 november 2010 @ 07:44
Aww, Chico! Straks direct maar even langs de HA!

XM, zo'n opmerking is natuurlijk worthless without pics hè.

Baardmans komt me zo ophalen om naar het ziekenhuis te gaan om die lipomen weg te laten halen. Stelt natuurlijk niks voor, maar jullie weten hoe goed ik ben met bloed en ziekenhuisdingen, dus ik ben toch een beetje zenuwachtig. :').
motorbloempjevrijdag 19 november 2010 @ 07:50
mogge!

Lijstje:

O: 3 cracottes met kipfilet met bieslook
T: mandarijntjes (2)
T: banaan
L: couscoussalade met kikkererwten
T: mandarijntjes
D: sushi :9
Viking84vrijdag 19 november 2010 @ 07:57
quote:
1s.gif Op donderdag 18 november 2010 22:08 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]


Van vervoegingsfouten ook niet. ;).
:').

Goeiemorgen :W.
Viking84vrijdag 19 november 2010 @ 07:58
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 07:44 schreef DevilsAndDust het volgende:
Aww, Chico! Straks direct maar even langs de HA!
Dat idd. Sterkte, chico!

quote:
XM, zo'n opmerking is natuurlijk worthless without pics hè.
*O*.

quote:
Baardmans komt me zo ophalen om naar het ziekenhuis te gaan om die lipomen weg te laten halen. Stelt natuurlijk niks voor, maar jullie weten hoe goed ik ben met bloed en ziekenhuisdingen, dus ik ben toch een beetje zenuwachtig. :').
Good luck! :s).
Chicolatevrijdag 19 november 2010 @ 08:16
Na de paracetamol toch nog een uurtje ofzo geslapen :). En de pijn leek even weg te zijn. Tot ik naar de keuken liep. Ik kan pas eind van de middag naar HA, maar ga wel zo alvast een afspraak maken. Wil op zn minst weten of ik het moet belasten, of juist rust geven.
XcUZ_Mevrijdag 19 november 2010 @ 08:21
Helaas ladies, geen pics mogelijk vanaf het werk!
motorbloempjevrijdag 19 november 2010 @ 08:38
en op 't werk.. ik verwaarloos jullie écht :') sorry :P
progjevrijdag 19 november 2010 @ 08:57
Goedemorgen :*

Succes Dad, kan begrijpen hoor dat je toch een beetje zenuwachtig bent...
Duvelvrijdag 19 november 2010 @ 08:58
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 08:38 schreef motorbloempje het volgende:
en op 't werk.. ik verwaarloos jullie écht :') sorry :P
Schande!
MevrouwPuffvrijdag 19 november 2010 @ 09:06
Goedemorgen!
Heerlijk lang geslapen na zo'n dag verhuizen :s) .
Succes DaD, logisch dat het spannend is hoor!
motorbloempjevrijdag 19 november 2010 @ 09:09
quote:
Op vrijdag 19 november 2010 08:58 schreef Duvel het volgende:

[..]


Schande!
ja, ik weet 't ;(
DevilsAndDustvrijdag 19 november 2010 @ 09:18
Ik denk dat we het wel overleven, mo.
AKnynkevrijdag 19 november 2010 @ 09:31
:W vanuit Duitsland. Gister heel fijn uit eten geweest, en nu is de Duutser naar z'n werk, en ga ik thuis aan m'n promotie voorstel werken...:)
motorbloempjevrijdag 19 november 2010 @ 09:44
nou ja, ik vind 't lullig om niet in te lezen, maar wel lijstjes te posten :@
lovelivrijdag 19 november 2010 @ 09:51
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 09:44 schreef motorbloempje het volgende:
nou ja, ik vind 't lullig om niet in te lezen, maar wel lijstjes te posten :@
Er zijn ook mensen die lijstjes skippen en voornamelijk de rest lezen, ook lijstjesdroppers mogen hier posten.
/guilty
AKnynkevrijdag 19 november 2010 @ 09:52
mijn lijsjte van gister:
O: yoghurt met muesli en banaan, vers sapje
T: 1 boterham met kaas en komkommer, 1 met sinaasappelmarmalade
T: 2 handjes pepernoten
L: bol met seranoham en parmezaanse kaas
T: chocolademuffin
T: rol mentos
D: vooraf halve kom champignon/wortelsoep (gedeeld met de duutser), daarna scholfilet in mierik/dille saus met aardappelgratin en salade, als toetje chocomousse
V1z0Rvrijdag 19 november 2010 @ 10:14
Bent niet de enige Mo, post bijna alleen maar lijstjes de laatste paar dagen...

Lekker lijstje Nynke! Nog gefeliciteerd trouwens :D
Dropmentos toevallig?! I <3 dropmentos!

Lijstje:
O: 2 Salami/kaas/tomaat tosti's
S: 30min. zwemmen
O: Yoghurt met druiven
T: Cashews
T: 1/2 paprika
L: Portie vlammetjes met chilisaus
T: Banaan
T: 2 boterhammen met kipfilet / paprika / zalm
D: Spinaziesalade met rundervink
T: Wodka

Begin mij te ergeren aan een collega die er binnenkort uit gaat...
Heeft commentaar op van alles en nog wat, waaronder mijn werkwijze, en moet mij nu gigantisch inhouden om niet uit te vallen tegen hem :(
Het is niet zonder reden dat je ontslagen bent sukkel!

SPOILER
Rap-appreciatie tijd!
progjevrijdag 19 november 2010 @ 10:43
Lijstje van vandaag

O: omelet 2 eieren
T: magere kwark + gemalen lijnzaad
L: salade van bleekselderij + tomaat + paprika + avocado + komkommer + 100 gram gerookte kip
dressing van magere kwark + mayo + kruiden + azijn
T: paprika
D: nog geen idee :)
XcUZ_Mevrijdag 19 november 2010 @ 10:49
http://www.nu.nl/buitenla(...)van-jonge-vrouw.html

Zouden ze haar dan nu eindelijk 'gevonden' hebben?
Perruchevrijdag 19 november 2010 @ 10:56
Ik post ook bijna alleen maar lijstjes :') :@ Nou ja ik moet ook opletten dat is mijn excuus!

Vandaag zou een betere dag kunnen zijn, dag van de maand, moeilijke maar leuke coding lessen, Lijstje vandaag
O: allbran met soyamelk
T: appel
L: broodje met kip, zalmsalade
T: klein zakje chips
D: uit eten met de groep, oosters eten
T: weet niet!
AKnynkevrijdag 19 november 2010 @ 11:16
grrr...ik moet werken vandaag aan m'n eigen zaken, maar ik kan me absoluut niet motiveren. Ik wacht op een paketje, en wil boodschappen doen en weet ik wat, maar niet werken...boh, k moet mezelf echt even een schop onder de kont geven!
-marz-vrijdag 19 november 2010 @ 11:32
Hmm koop geen maillots bij de Wibra. Dame in de winkel raadde me aan een maatje ruimer te nemen want ze vallen klein. Nu heb ik maat XL en komt het kruis alsnog ongeveer tot kniehoogte. :')

Nynke een bakje koffie en dan er tegenaan, wil bij mij nog wel eens helpen c_/
Swietjevrijdag 19 november 2010 @ 11:34
Ben je mooi klaar mee Marz :P

Ik post eigenlijk ook alleen maar lijstjes... zo vol in m'n hoofd dat meelezen/bijlezen niet echt lukt. :@
Viking84vrijdag 19 november 2010 @ 11:40
Aargh, kutkiddo's. En dan ook nog boos worden als je eruit gestuurd wordt.
Perruchevrijdag 19 november 2010 @ 11:47
quote:
Op vrijdag 19 november 2010 11:40 schreef Viking84 het volgende:
Aargh, kutkiddo's. En dan ook nog boos worden als je eruit gestuurd wordt.
Ben je niet te streng? Je stuurt ze er zo vaak uit :@ is er misschien een andere oplissing om ze een lesje te leren dan ze eruit te sturen? Kweeni hoor, maar wij vonden dat vroeger nooit zo impressive. Ik heb geen andere oplossing, maar misschien dat iets anders beter werkt?
MevrouwPuffvrijdag 19 november 2010 @ 11:49
Wat een lieverdjes daar Vik!
Maillots koop ik altijd wat groot, maar als zelfs xl te klein is, zou het te slecht voor mn ego worden om ze nog daar te kopen :') .
Mensen wat heb ik een spierpijn!
Perruchevrijdag 19 november 2010 @ 11:57
Wat heb je gedaan Puff?
Syrenavrijdag 19 november 2010 @ 11:59
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 11:47 schreef Perruche het volgende:

[..]

Ben je niet te streng? Je stuurt ze er zo vaak uit :@ is er misschien een andere oplissing om ze een lesje te leren dan ze eruit te sturen? Kweeni hoor, maar wij vonden dat vroeger nooit zo impressive. Ik heb geen andere oplossing, maar misschien dat iets anders beter werkt?
Ze zitten juist op die school omdat ze nergens anders meer terecht kunnen/mogen. Dus het zijn al niet de allerliefste leerlingen.

Of heb ik dat verkeerd begrepen Vik?
Syrenavrijdag 19 november 2010 @ 12:02
Ik zou na drie dagen al een taser/bb-gun oid meehebben denk ik :') :@ Of er al eentje onder de tafel hebben gemept :@

Niet voor niks dat ik geen tutor wil worden, I haz no patience oO<
XcUZ_Mevrijdag 19 november 2010 @ 12:05
Is het ook niet dat 'eruit gestuurd worden' geen indruk meer maakt als het wekelijks gebeurt? :@ Ik zou dan zoiets hebben van ' :? whatever' als ik een vervelende puber van 15 was. Het is een beetje de ultieme maatregel als je als docent geen controle meer hebt. Tenminste, zo zie ik het, maar misschien zit ik er helemaal naast hoor.
Viking84vrijdag 19 november 2010 @ 12:06
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 11:59 schreef Syrena het volgende:

[..]



Ze zitten juist op die school omdat ze nergens anders meer terecht kunnen/mogen. Dus het zijn al niet de allerliefste leerlingen.

Of heb ik dat verkeerd begrepen Vik?
Geldt voor een deel, niet voor allemaal ;). En 'eruit sturen' is hier heel normaal. Ze moeten dan een uur corvee doen.

Ik stuur echt niet zomaar iemand eruit, maar als ik iets aan het vertellen / uitleggen ben en er wordt voortdurend doorheen gekletst en gegiecheld, word ik loeigiftig. Ik sta daar verdomme voor HEN, niet voor mezelf.
Perruchevrijdag 19 november 2010 @ 12:09
quote:
Op vrijdag 19 november 2010 12:06 schreef Viking84 het volgende:

[..]



Geldt voor een deel, niet voor allemaal ;). En 'eruit sturen' is hier heel normaal. Ze moeten dan een uur corvee doen.

Ik stuur echt niet zomaar iemand eruit, maar als ik iets aan het vertellen / uitleggen ben en er wordt voortdurend doorheen gekletst en gegiecheld, word ik loeigiftig. Ik sta daar verdomme voor HEN, niet voor mezelf.
Maar dat hebben veel leerlingen op die leeftijd (mijzelf incluis) niet door. Veel realiseren zich dat pas als het al "te laat" (laten we zeggen MBO of HBO) is.

Verder wat XM zegt. Als het heel normaal is maakt het geen indruk meer.
lovelivrijdag 19 november 2010 @ 12:13
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 12:06 schreef Viking84 het volgende:

[..]



Geldt voor een deel, niet voor allemaal ;). En 'eruit sturen' is hier heel normaal. Ze moeten dan een uur corvee doen.

Ik stuur echt niet zomaar iemand eruit, maar als ik iets aan het vertellen / uitleggen ben en er wordt voortdurend doorheen gekletst en gegiecheld, word ik loeigiftig. Ik sta daar verdomme voor HEN, niet voor mezelf.
Uh.. ja. Je staat er toch wel voor jezelf, want het is jouw broodwinning :')
sigmevrijdag 19 november 2010 @ 12:19
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 12:06 schreef Viking84 het volgende:

[..]



Geldt voor een deel, niet voor allemaal ;). En 'eruit sturen' is hier heel normaal. Ze moeten dan een uur corvee doen.

Ik stuur echt niet zomaar iemand eruit, maar als ik iets aan het vertellen / uitleggen ben en er wordt voortdurend doorheen gekletst en gegiecheld, word ik loeigiftig. Ik sta daar verdomme voor HEN, niet voor mezelf.
Wat een goedheid, wat een filantropie. Je onbaatzuchtigheid is bijna oneindig. Geheel voor hún ontwikkeling Groningen verlaten.
:{w

Je staat er voor jezelf, en dat weten zij donders goed. Kunst is hun óók er voor hunzelf te laten zitten. Succes.
motorbloempjevrijdag 19 november 2010 @ 12:20
*eens met sigme*
XcUZ_Mevrijdag 19 november 2010 @ 12:28
Ik heb wel eens meegemaakt (jaja, oma vertelt) dat de klas ook zo zat te keten en herrie te maken terwijl de docent aan het uitleggen was. Die legde toen heel demonstratief z'n krijtje neer, ging achter z'n bureau zitten en ging z'n krantje zitten lezen.

Daar stond men zodanig van te kijken dat het op een gegeven moment muisstil werd. Docent zei dat hij maling had als men hun toekomst wilde verpesten en ze dat dan vooral moesten doen.

En dat werkte.

Dit kan ik me nog goed herinneren, dit in tegenstelling tot de klasgenoten die er regelmatig uitgestuurd werden. Vonden ze alleen maar leuk.
MevrouwPuffvrijdag 19 november 2010 @ 12:35
Is strafwerk schrijven niet vervelender? Dan kan je het nog nuttig maken ook door het over de stof te laten gaan bv.
Gisteren heb ik dus mn oude kamer leeggeruimd, maar nu kan ik de schroefjes van mn boekenkast niet vinden in alle dozen en tassen :( .
DevilsAndDustvrijdag 19 november 2010 @ 12:50
Kennen jullie die grap van DaD die dacht dat ze gewoon even simpel wat bulten weg zou laten snijden?

Ja, dat ging dus niet door. Moet onder volledige narcose en de arts vertrouwt er een paar niet. :').
sigmevrijdag 19 november 2010 @ 12:52
Oh D&D!
Moet je nu later terugkomen of maken ze je zometeen weg?
DevilsAndDustvrijdag 19 november 2010 @ 12:56
quote:
11s.gif Op vrijdag 19 november 2010 12:52 schreef sigme het volgende:
Oh D&D!
Moet je nu later terugkomen of maken ze je zometeen weg?
Dinsdag naar de anesthesist, daarna krijg ik een oproep voor dagbehandeling.
Tinkepinkvrijdag 19 november 2010 @ 13:01
DaD! Dat is schrikken!
MevrouwPuffvrijdag 19 november 2010 @ 13:02
Wat een tegenvaller zeg!
Swietjevrijdag 19 november 2010 @ 13:09
Oh, bah! Wat stom DaD! -O-
XcUZ_Mevrijdag 19 november 2010 @ 13:14
quote:
Op vrijdag 19 november 2010 12:50 schreef DevilsAndDust het volgende:
Kennen jullie die grap van DaD die dacht dat ze gewoon even simpel wat bulten weg zou laten snijden?

Ja, dat ging dus niet door. Moet onder volledige narcose en de arts vertrouwt er een paar niet. :').
Jemig DaD!! Wat een schrik! En hoezo 'vertrouwt er paar niet' :{. Getsie zeg!
lovelivrijdag 19 november 2010 @ 13:15
Sterkte ermee, DaD. Zitten ze dieper dan verwacht waardoor het onder narcose moet of heeft de arts andere bedenkingen?
DevilsAndDustvrijdag 19 november 2010 @ 13:17
Het gaat vooral om eentje op mn been. Die is al eens eerder weggehaald maar raar teruggegroeid, waardoor er flink wat huid af moet. Dat zou nogal wat bloed opleveren, volgens de arts. En er zijn een paar die anders eruit zien en voelen dan hoe ze zouden moeten zijn. Niet helemaal rond en zo.
vergeetmewelletjevrijdag 19 november 2010 @ 13:19
He bah DaD. :{
Hopelijk kun je snel terecht en gerustgesteld worden.
anna82vrijdag 19 november 2010 @ 13:26
Jakkes DaD! En net als VMW hoop ik dat je snel duidelijk hebt en dat het allemaal meevalt.
AKnynkevrijdag 19 november 2010 @ 13:44
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 12:50 schreef DevilsAndDust het volgende:
Kennen jullie die grap van DaD die dacht dat ze gewoon even simpel wat bulten weg zou laten snijden?

Ja, dat ging dus niet door. Moet onder volledige narcose en de arts vertrouwt er een paar niet. :').
he getsie, DaD! Sterkte! :*
lovelivrijdag 19 november 2010 @ 13:49
Ja, hier stond een foto van m'n el cheapo 75% kortingsjurkje. Ik ben ff weg en de foto ook ;)

[ Bericht 37% gewijzigd door loveli op 19-11-2010 14:24:47 ]
Tinkepinkvrijdag 19 november 2010 @ 13:52
Wat heb je toch een mooie benen loveli.
progjevrijdag 19 november 2010 @ 13:52
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 13:26 schreef anna82 het volgende:
Jakkes DaD! En net als VMW hoop ik dat je snel duidelijk hebt en dat het allemaal meevalt.
progjevrijdag 19 november 2010 @ 13:53
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 13:49 schreef loveli het volgende:
El cheapo 75% kortingsjurkje :P (ga er zo vandoor, haal de foto dan weer weg)
SPOILER
allemachtig wat ben jij slank!!!!

geweldig jurkje en geweldige dame O+
lovelivrijdag 19 november 2010 @ 13:53
quote:
11s.gif Op vrijdag 19 november 2010 13:52 schreef Tinkepink het volgende:
Wat heb je toch een mooie benen loveli.
Ja he? Dank je.
progjevrijdag 19 november 2010 @ 13:53
net de huwelijksreis uitgezocht, naja gister-avond al, maar nu na contact met de reisorganisatie e.d. voor dit hotel gekozen:

http://www.naiade.com/en/(...)villons/default.aspx

(Deluxe kamer met hottub )

Nu zijn ze met het hotel aan het bellen en als er plek is en zo dan wordt het geboekt O+
DevilsAndDustvrijdag 19 november 2010 @ 13:57
Loveli! Wat onwijs mooi! O+.
AKnynkevrijdag 19 november 2010 @ 13:59
mooi Loveli!

Ik heb net een pakje van de esprit binnengekregen, met 2 broeken en 2 jurkjes...maar, aangezien de duutser geen passpiegel heeft weet ik het niet zo goed..

Dan maar een lijstje:
O: 2 bolletjes met hagelslag
T: 2 kinder chocolade
L: kom soep en een boterbretzel
T: geraspte wortel, misschien salade met wat rozijntjes ervna maken
D: gnochi courgette ovenschotel
Lienekienvrijdag 19 november 2010 @ 14:00
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 12:56 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]


Dinsdag naar de anesthesist, daarna krijg ik een oproep voor dagbehandeling.
Sterkte!
Perruchevrijdag 19 november 2010 @ 14:03
Succes DaD, vervelend..!

:o loveli wat doe je nog hier? (en leuk jurkje)
uniekhoornvrijdag 19 november 2010 @ 14:06
DaD wat een schrik! Sterkte met de onzekerheid, bah...

Loveli, wat ben je prachtig! Staat prrfect!
DevilsAndDustvrijdag 19 november 2010 @ 14:06
Ik maak me verder niet zoveel zorgen, hoor. Die dingen zitten er al jaren, als het echt iets was had ik dat vast al wel eens gemerkt. Ik kan alleen zo vreselijk slecht tegen narcose. :X. Moet even regelen dat er iemand een dagje op me komt passen, dan.
V1z0Rvrijdag 19 november 2010 @ 14:06
Sterkte DaD! Lijkt me rot, wanneer je er van uit ging dat het een simpele ingreep zou worden, om dan te horen dat je toch een hele dag heen moet!

loveli :o :9~ :@ :9 :7

Mooi hotelletje progje! (jaloers is)
anna82vrijdag 19 november 2010 @ 14:19
quote:
12s.gif Op vrijdag 19 november 2010 13:53 schreef loveli het volgende:

[..]

Ja he? Dank je.
:D

Prachtig figuur zeg!
Swietjevrijdag 19 november 2010 @ 14:20
Loveli O+ O+ O+
motorbloempjevrijdag 19 november 2010 @ 14:22
nou loveli, dank je, nu post ik hier echt niet meer :') :P

slanke deerne O+
lovelivrijdag 19 november 2010 @ 14:23
Zo, genoeg complimentjes verzameld ;) , ik moet de deur uit. Linkje gaat weg voor het topic dicht is en ik niet meer mag editen.

Toedels!
lovelivrijdag 19 november 2010 @ 14:25
O ja, broccoli eten does the trick!
MevrouwPuffvrijdag 19 november 2010 @ 14:28
Mooi jurkje èn mooie benen!
Ik vrees dat ik nog een bezoekje aan de zweed moet brengen voor de schroefjes :( helemaal geen zin in.
Syrenavrijdag 19 november 2010 @ 14:32
Ieks DaD, wat rot dat je moet terugkomen. Hoop dat de narcose gaan meevallen.
Loveli, nais dress :Y :9

Ik wil naar huis oO< Ik heb gisteren in Duitsland nieuwe shoes gekocht, maar kan geen plaatje vinden. Althans niet bij Van Haren (heb ze bij Deichmann gekocht).

Oh wacht, die hebben natuurlijk ook een sait...
t_p_detail?$im=984313_P&$sh=984313_P
AKnynkevrijdag 19 november 2010 @ 14:37
oi, die vind ik heel lelijk, syrena! Sorry!

Oh, aan mijn lijstje mogen haribo beren toegeveogd worden. Mijn ultieme zwakte.
Swietjevrijdag 19 november 2010 @ 14:42
Ik vind ze juist leuk Syrena! Wel afhankelijk van wat je erbij draagt uiteraard :P
Syrenavrijdag 19 november 2010 @ 14:42
Ik vind ze gelukkig wel leuk :+ Was al lang op zoek naar zoiets, voor onder een broek.
Nu aas ik alleen nog op een paar bruin/grijze die ze ook hadden oO<

Oh my, eenzelfde flat als ik heb (zelfde complex) staat te huur voor 528 euro :o Oké, dat is wel begane grond en dus met een beetje tuin, maar dan nog. Mijn huis wordt 495 euro! (netto).

Hm, eens in de gaten houden of ze de huur van mijn flat ook omhoog gooien als die vrij komt.
Blurred86vrijdag 19 november 2010 @ 14:43
Ik zit naast de verwarming, wat wel lekker warm is O+ maar ik word er zooooo suf van. en dan zit ik ook nog gensequenties te vergelijken :O
Nog een paar uurtjes maar en dan is het weekend!

vanavond broccoli! (bij mijn ovenfrietjes en vegetarische kroket :'))
Syrenavrijdag 19 november 2010 @ 14:43
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 14:42 schreef Swietje het volgende:
Ik vind ze juist leuk Syrena! Wel afhankelijk van wat je erbij draagt uiteraard :P
Ja, met rokje is 't een twijfelgeval denk ik.
Blurred86vrijdag 19 november 2010 @ 14:44
nu zit ik op omoda.nl te kijken voor zwarte laarzen, bedankt syrena }:|
Swietjevrijdag 19 november 2010 @ 14:45
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 14:43 schreef Syrena het volgende:

[..]



Ja, met rokje is 't een twijfelgeval denk ik.
Foto? O-)
Syrenavrijdag 19 november 2010 @ 14:48
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 14:44 schreef Blurred86 het volgende:
nu zit ik op omoda.nl te kijken voor zwarte laarzen, bedankt syrena }:|
:o Is veel te duur joh, vanharen.nl 8-) Of Scapino.
Syrenavrijdag 19 november 2010 @ 14:49
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 14:45 schreef Swietje het volgende:

[..]
Foto? O-)
De laarzen liggen in de oto oO<
Blurred86vrijdag 19 november 2010 @ 14:49
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 14:48 schreef Syrena het volgende:

[..]



:o Is veel te duur joh, vanharen.nl 8-) Of Scapino.
ja ze hebben gelukkig toch niks leuks :P
MevrouwPuffvrijdag 19 november 2010 @ 14:49
quote:
Op vrijdag 19 november 2010 14:42 schreef Syrena het volgende:
Ik vind ze gelukkig wel leuk :+ Was al lang op zoek naar zoiets, voor onder een broek.
Nu aas ik alleen nog op een paar bruin/grijze die ze ook hadden oO<

Oh my, eenzelfde flat als ik heb (zelfde complex) staat te huur voor 528 euro :o Oké, dat is wel begane grond en dus met een beetje tuin, maar dan nog. Mijn huis wordt 495 euro! (netto).

Hm, eens in de gaten houden of ze de huur van mijn flat ook omhoog gooien als die vrij komt.
Vast wel!
Het schijnt dat mn oude kamer voor zo'n 300 eruit moet gaan. Dan moet er nog heel wat gebeuren als ik m kamer zo leeg zag :o .
Syrenavrijdag 19 november 2010 @ 14:51
Crap, ik wilde voor de lol kijken hoe hoog ik zou eindigen bij die flat, maar dan moet ik mijn inschrijfnummer etc opgeven en als ik dat niet weet naam & adres enzo. Ahum, dat doen we maar niet. 58 mensen hebben al gereageerd :o
MevrouwPuffvrijdag 19 november 2010 @ 14:56
Je schoenen vind ik wel leuk btw, ik hou wel van enkellaarsjes. Het is wel killing voor je kuiten onder een rokje :') .
Syrenavrijdag 19 november 2010 @ 14:57
Nu wil ik nog meer de sleutel ;(
Ik hoop alleen niet dat ik de/het (?) laminaat moet oprapen als de volgende huurder 'm niet wil :{
Ik heb al overwogen om 'm eruit te halen (dus niks ter overname), maar het is echt veel sleepwerk.
Hij zou wel mooi staan op mijn zolder, maar goed.

Ik ben echt benauwd dat ik nog heel veel moet doen van de woningver :@ terwijl de staat van de flat op wat gaatjes na precies zo is als toen ik er kwam wonen (stukjes uit de wasbak, gaar dakraam, gare deuren, intercom die al 4 jaar stuk is).

Ik heb geen borg hoeven te betalen, dus ben benieuwd.
Syrenavrijdag 19 november 2010 @ 14:57
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 14:56 schreef MevrouwPuff het volgende:
Je schoenen vind ik wel leuk btw, ik hou wel van enkellaarsjes. Het is wel killing voor je kuiten onder een rokje :') .
Maar deze zijn wel wijd om mijn enkel, dus lijkt het optisch misschien wel dunner!! *hoopt*
XcUZ_Mevrijdag 19 november 2010 @ 15:04
oeh loveli, niet dunner worden hoor! :o

Verycherry werd een lichte deceptie. Er is blijkbaar een beurs en daar hangen alle gangbare maten nu }:|.

Wel dat jurkje gepast dat ik postte en ik denk dat ik een L moet hebben. Die ga ik wel bestellen denk ik!
Mini_rulezvrijdag 19 november 2010 @ 15:28
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 12:50 schreef DevilsAndDust het volgende:
Kennen jullie die grap van DaD die dacht dat ze gewoon even simpel wat bulten weg zou laten snijden?

Ja, dat ging dus niet door. Moet onder volledige narcose en de arts vertrouwt er een paar niet. :').
Hè jakkes, ik hoop dat het meevalt en dat je er snel vanaf bent!

Mooi jurkje loveli!

[/spuit 11]
sigmevrijdag 19 november 2010 @ 15:53
Loveli! Je bent een compliment voor dat prachtige jurkje.
V1z0Rvrijdag 19 november 2010 @ 15:53
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 november 2010 15:53 schreef sigme het volgende:
Loveli! Je bent een compliment voor dat prachtige jurkje.
QFT!
ihatefastcarsvrijdag 19 november 2010 @ 16:00
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 november 2010 15:53 schreef sigme het volgende:
Loveli! Je bent een compliment voor dat prachtige jurkje.
Helemaal mee eens. Heel mooi loveli!
DevilsAndDustvrijdag 19 november 2010 @ 16:07
Ja, trouwens, waar gekocht en zo?

Zo maar eens aan de slag, Baardmans is net weg. Hij heeft nog, hoe lief, een lamp en een klein sierwandplankje in de woonkamer opgehangen, en twee grote wandplanken in de keuken. O+. Handig, zo'n kerel. :+. En toevallig belde m'n zus vanmiddag en die stelde direct voor om met me mee te gaan naar het ziekenhuis als de operatie is en me daarna verder bij haar thuis te vertroetelen. Prima. :D. Jullie ook allemaal bedankt voor de sterktewensen! :*.
Syrenavrijdag 19 november 2010 @ 16:29
Oh dat klinkt fijn DaD, zowel Mr. Baard als van je zus :)

Oh halp, ik heb net in SEX gepost op mijn werk oO< Hoop dat de systeembeheerder het heel druk heeft. Ik zat namelijk eens met een collega in de trein, te praten over de systeembeheerder op mijn andere werk die ooit een oogje op mij had, en vroeg me nadat ik het hele verhaal had gedaan hardop af of die systeembeheerders precies kunnen zien wat je doet op je pc.

De nerdman tegenover mij kijkt over zijn computerboek heen en zegt heel droog: Yup. We kunnen idd ALLES zien 8-) B-)

Oh ;( oO<
Perruchevrijdag 19 november 2010 @ 16:46
:o echt? Wauw. Dat wist ik niet syrena, scary!

Ik heb het een beetje gehad voor vandaag. Een beetje erg. Ik krijg niets meer mee :')
Syrenavrijdag 19 november 2010 @ 16:49
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 16:46 schreef Perruche het volgende:
:o echt? Wauw. Dat wist ik niet syrena, scary!

Ik heb het een beetje gehad voor vandaag. Een beetje erg. Ik krijg niets meer mee :')
Ik heb zelf bij een helpdesk gewerkt (jaaaren terug) en wij konden inderdaad zogenaamde logs inzien. En daar stonden wachtwoorden e.d. in. Maar ik weet niet in hoeverre ze dat op mijn werk doen, met zoveel medewerkers & studenten.
Mini_rulezvrijdag 19 november 2010 @ 16:52
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 16:46 schreef Perruche het volgende:
:o echt? Wauw. Dat wist ik niet syrena, scary!

Ik heb het een beetje gehad voor vandaag. Een beetje erg. Ik krijg niets meer mee :')
*boks*
Alleen een beetje jammer dat het hier pas 11 uur is. :')
XcUZ_Mevrijdag 19 november 2010 @ 16:55
great. Geen treinverkeer rdam-utrecht. Ze roepen van alles om voor mensen die naar amersfoort, nijmegen, weetikveelwaar moeten, maar niks voor mensen die naar gouda moeten. Zoals ondergetekende.
motorbloempjevrijdag 19 november 2010 @ 16:55
kom je toch naar Nijmegen?
motorbloempjevrijdag 19 november 2010 @ 16:56
http://www.nu.nl/binnenla(...)-centraal-brand.html

brand op Utrecht dus..
sigmevrijdag 19 november 2010 @ 16:57
• Bak muesli & melk
• Zak kroepoek
• 3 uur varkensdrek scheppen
• bak met beetje bami, pindasaus & twee witlofstronken
• 3 stukken gevulde speculaas
• 4 bastognekoeken
• 7 krekkers speculoospasta
• 2,5 uur varkensdrek scheppen
• beesten voeren
• 2 krekkers mayo
macaroni, lamsgehakt, tomatensaus

Ik ben gesloopt.
Ewelinavrijdag 19 november 2010 @ 17:05
Goedenmiddag!

Mijn lijstje valt nog wel mee... mijn plan om een giga stuk chocoladetaart in het Haus der Geschichte te verorberen werd verrijdeld door de serveerster die na 1 drankje en een broodje al de rekening kwam brengen.

Enfin:

O: croissant, chocoladebroodje
L: salat mista met wat brood
D: geen idee, iets met bratkartoffeln denk ik want daar heb ik trek in.

Gister was erger...

O: broodje met blauwe muisjes
T: brötchen Garnalenwelt (garnalen met hete saus)
D: bier, patat, gebakken vis en grote salade
T: 3 chocorijstwafels
XcUZ_Mevrijdag 19 november 2010 @ 17:06
quote:
Op vrijdag 19 november 2010 16:56 schreef motorbloempje het volgende:
http://www.nu.nl/binnenla(...)-centraal-brand.html

brand op Utrecht dus..
fijn. Gelukkig gaat er nu een pendeltje naar nieuwerkerk. Niet verder. Daar komt Duuf me halen. Ik zit wel tegenover Viks jonge tweelingzusje :').
XcUZ_Mevrijdag 19 november 2010 @ 17:08
Moet alleen nog wel naar Zwolle vanaaf -O-.
AKnynkevrijdag 19 november 2010 @ 17:10
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 17:05 schreef Ewelina het volgende:
Goedenmiddag!

Mijn lijstje valt nog wel mee... mijn plan om een giga stuk chocoladetaart in het Haus der Geschichte te verorberen werd verrijdeld door de serveerster die na 1 drankje en een broodje al de rekening kwam brengen.

Enfin:

O: croissant, chocoladebroodje
L: salat mista met wat brood
D: geen idee, iets met bratkartoffeln denk ik want daar heb ik trek in.

Gister was erger...

O: broodje met blauwe muisjes
T: brötchen Garnalenwelt (garnalen met hete saus)
D: bier, patat, gebakken vis en grote salade
T: 3 chocorijstwafels
ben je nog in Dld? Hoe is het?
Ewelinavrijdag 19 november 2010 @ 17:13
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 17:10 schreef AKnynke het volgende:

[..]



ben je nog in Dld? Hoe is het?
Ja :) Ga morgenochtend terug. Heenreis wel een uur vertraging, en kon daardoor het archief niet vinden (had afgesproken in een café omdat het nogal... afgelegen ligt, maar ik was wel flink te laat) maar het kwam gelukkig niet.

Het is leuk! Mooie stad, en ik moet zeggen dat de archiefmeneer me uitstekend geholpen heeft 8-) . Net lekker over de kerstmarkt gelopen en naar het Haus der Geschichte geweest- het museum dan, het archief ben ik gister en vanmiddag geweest.

Enig nadeel is dat ik niet alle tijdschriften heb kunnen bekijken... dus ik moet denk ik nog een keertje terug. Aan de andere kant, ik heb nu al enorm veel materiaal.... genoeg voor 6 scripties denk ik zo :X

Ter info: ik heb ongeveer 1200 foto's, op elke foto staan 2 bladzijdes... heb nu ongeveer 15 jaargangen aan tijdschriften doorgeploegd0 6 per jaar, elk ong. 100 bldz dik.
progjevrijdag 19 november 2010 @ 17:16
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 17:08 schreef XcUZ_Me het volgende:
Moet alleen nog wel naar Zwolle vanaaf -O-.
hey daar ben ik morgen ook...
progjevrijdag 19 november 2010 @ 17:18
en ik moet zo ook met de trein vanuit Abcoude richting Duivendrecht en de helft van de treinen rijdt nu ook niet en geshit.. grrrrrrr
Ewelinavrijdag 19 november 2010 @ 17:19
Psssstttt... http://forum.fok.nl/topic/1562071
motorbloempjevrijdag 19 november 2010 @ 17:21
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 16:56 schreef motorbloempje het volgende:
http://www.nu.nl/binnenla(...)-centraal-brand.html

brand op Utrecht dus..
psssht.
progjevrijdag 19 november 2010 @ 17:24
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 17:21 schreef motorbloempje het volgende:

[..]


psssht.
ja dat had ik wel gelezen...
ik heb dat alleen niet helemaal duidelijk gemaakt in mijn post geloof ik :+

Maar met "de helft van de treinen rijdt nu dus ook niet" bedoelde ik dat dus ;)
motorbloempjevrijdag 19 november 2010 @ 17:25
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 17:24 schreef progje het volgende:

[..]



ja dat had ik wel gelezen...
ik heb dat alleen niet helemaal duidelijk gemaakt in mijn post geloof ik :+

Maar met "de helft van de treinen rijdt nu dus ook niet" bedoelde ik dat dus ;)
ik bedoelde meer tegen Ewelina dat ik dat al gepost had :)
progjevrijdag 19 november 2010 @ 17:27
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 17:25 schreef motorbloempje het volgende:

[..]


ik bedoelde meer tegen Ewelina dat ik dat al gepost had :)
oh hehe :D
Ewelinavrijdag 19 november 2010 @ 17:30
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 17:25 schreef motorbloempje het volgende:

[..]


ik bedoelde meer tegen Ewelina dat ik dat al gepost had :)
Ik bedoelde meer dat ze daar ook konden klagen met meer medestanders ;)
Blurred86vrijdag 19 november 2010 @ 17:38
Pfoe ben blij dat ik heb besloten pas morgen richting thuisfront te gaan, scheelt me weer een hoop wachten en stress en kou. Ben benieuwd of het morgen wel weer allemaal normaal rijdt..
progjevrijdag 19 november 2010 @ 17:39
ah collega dropt me @ duivendrecht, dat scheelt een boel
XcUZ_Mevrijdag 19 november 2010 @ 17:43
opgehaald vanaf nieuwerkerk O+
Viking84vrijdag 19 november 2010 @ 17:54
:W weer thuis.

Wat een dag :'). Het onderwijs verveelt iig niet gauw. Nu weekend en morgen komen papa en mama *O*.

Oh ja, Herr Direktor was vergeten dat 'ie zou langskomen :').

Ik ga nu eerst hardlopen :W.
AKnynkevrijdag 19 november 2010 @ 17:55
uiteindelijk heb ik toch nog wat vooruitgang geboekt! en goede ideeen gekregen.

nu ga ik eens guacamole maken, om het vriendje mee te verblijden als hij zo thuis komt uit z'n werk..
XcUZ_Mevrijdag 19 november 2010 @ 18:26
Jurk-setje besteld *O*
Blurred86vrijdag 19 november 2010 @ 18:29
inmiddels thuisgekomen dus XM?

wat is een jurk-setje :?
XcUZ_Mevrijdag 19 november 2010 @ 18:30
http://www.verycherry.nl/(...)bettie-page-clothing

Deez :7
Blurred86vrijdag 19 november 2010 @ 18:31
leuk! denk dat jou dat super staat O+ krijgen we een foto als het binnen is? O-)
Viking84vrijdag 19 november 2010 @ 18:32
Uh, XM zou toch een weekendje weg?

Ik heb weer lekker hardgelopen *O*. 2,5 minuut langer dan de bedoeling was, maar ik liep zo lekker en het leek me wel tof om bij huis te eindigen :P. Zo maar eens koken en dan een beetje opruimen.
XcUZ_Mevrijdag 19 november 2010 @ 18:33
Als ie past wel ja. Heb in de winkel de S en de XL gepast :'). S kreeg ik no way dicht en XL was te groot, maar ingeschat dat de L waarschijnlijk beter gaat zitten dan de M. If not, dan ruilen we 'm wel.

Zo maar eens spullen pakken en dan richting Zwolle, met de auto. De trein gaat m niet meer worden :').

Hoewel... als ik traphic.nl bekijk, wacht ik nog ff :').
uniekhoornvrijdag 19 november 2010 @ 18:34
Goed bezig Vik!

Avondeten: wit bolletje met gezouten haring, een nuts, halve zak paprikachips en een gehaktbal... :')

Jij hebt er ook lekker aan getrokken vandaag Sigme :P
progjevrijdag 19 november 2010 @ 18:42
Dankzij lieve collega gaat treinreis beter dan verwacht O+
sigmevrijdag 19 november 2010 @ 18:42
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 18:34 schreef uniekhoorn het volgende:
Goed bezig Vik!

Avondeten: wit bolletje met gezouten haring, een nuts, halve zak paprikachips en een gehaktbal... :')

Jij hebt er ook lekker aan getrokken vandaag Sigme :P
Zeg dat! Liefste overweegt deze winter een abonnement op een sportschool te nemen, omdat hardlopen op een gegeven moment niet meer wil en hij thuis roeien te saai vind. En dan ga ik mee natuurlijk. Maar op een dag als deze vraag ik me af waarom ik in godesnaam een sportschool zou bezoeken. Dit was 2 kuub zware blubber, met de bats losscheppen, opscheppen, een metertje lopen en een metertje gooien.

Vanwaar het idiote eten? Alleen thuis?
DevilsAndDustvrijdag 19 november 2010 @ 18:45
quote:
Oh, die was me ook al opgevallen! Mooi hoor! O+.
XcUZ_Mevrijdag 19 november 2010 @ 18:49
Thnx, ik hoop maar dat ie past!
Viking84vrijdag 19 november 2010 @ 19:18
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 17:06 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

fijn. Gelukkig gaat er nu een pendeltje naar nieuwerkerk. Niet verder. Daar komt Duuf me halen. Ik zit wel tegenover Viks jonge tweelingzusje :').
:D.

Dat uitzicht maakte vast eea goed [/überfout]
XcUZ_Mevrijdag 19 november 2010 @ 19:19
Ze leek echt op je :Y.
Viking84vrijdag 19 november 2010 @ 19:20
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 19:19 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ze leek echt op je :Y.
Oh ik heb wel meer tweelingzusjes rondlopen.
Vroegah reed mijn zus eens langs station Amersfoort en toen dacht ze mij te zien. Ze reed terug, want ze dacht dat ik miss van huis was weggelopen, maar toen ze dichterbij kwam, bleek ik het niet te zien :P.
Syrenavrijdag 19 november 2010 @ 19:25
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 17:13 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Ja :) Ga morgenochtend terug. Heenreis wel een uur vertraging, en kon daardoor het archief niet vinden (had afgesproken in een café omdat het nogal... afgelegen ligt, maar ik was wel flink te laat) maar het kwam gelukkig niet.

Het is leuk! Mooie stad, en ik moet zeggen dat de archiefmeneer me uitstekend geholpen heeft 8-) . Net lekker over de kerstmarkt gelopen en naar het Haus der Geschichte geweest- het museum dan, het archief ben ik gister en vanmiddag geweest.

Enig nadeel is dat ik niet alle tijdschriften heb kunnen bekijken... dus ik moet denk ik nog een keertje terug. Aan de andere kant, ik heb nu al enorm veel materiaal.... genoeg voor 6 scripties denk ik zo :X

Ter info: ik heb ongeveer 1200 foto's, op elke foto staan 2 bladzijdes... heb nu ongeveer 15 jaargangen aan tijdschriften doorgeploegd0 6 per jaar, elk ong. 100 bldz dik.
O+ ooooh was het tof, die tijdschriften?? Zijn het van die echte oude foto's enzo?

Zo, taxatierapport huis binnen. Binnen 14 dagen 500 euro betalen aan de taxateur ;( daar had ik een toffe stoel van kunnen kopen. En als ik die van Ikea neem, wel 10 _O-
Tinkepinkvrijdag 19 november 2010 @ 19:51
Daglijstje
o. roggebrood met kaas en boterham met jam
t. stuk taart
l. boterham zalmsalade + krentenbol kaas
t. -
d. spinazie met aardappelpuree en twee vissticks
t. weet ik nog niet :P

Ik zit trouwens stampvol gek genoeg.
DevilsAndDustvrijdag 19 november 2010 @ 19:56
Lijstjestijd?

O: Brinta
T: kop thee met suiker in het ziekenhuis
L: 2 volkoren boterhammen met een gebakken ei met peterselie en jonge kaas
T: rode-uientaartje (zo lekker! En heel gemakkelijk en snel te maken!)
T: thee met gedoopte speculaasjes (6 :@)
D: sajoer boontjes met rijst en twee vissticks (boks, Tink!)
Tinkepinkvrijdag 19 november 2010 @ 20:03
Visstickboks :P
MariaEtceteravrijdag 19 november 2010 @ 20:30
Wauwies, een typfout van Vik!

Tevens wauwies voor loveli's slanke-doch-vrouwelijke figuurtje O+ :9

En een smooch voor DaDtje! :* Stomme lipomen-dingesen }:|

Ennnn een lijstje :Y)

O: bruine bol met twee plakjes schwarzwalder ham
T: flesje mango lassi
L: met collega's in de pub - klein stukje steak pie (huuu! geen succes, dus de helft van het al kleine stukje laten staan :') ) met frietjes en peas :')
T: glaasje limo
D: linzen met rijst, ui en spekjes :9

In ieder geval een behoorlijke O en D, dat gaat weer de goeie kant op! :+
Viking84vrijdag 19 november 2010 @ 20:32
quote:
10s.gif Op vrijdag 19 november 2010 20:30 schreef MariaEtcetera het volgende:
Wauwies, een typfout van Vik!
Sshh }:|.
sigmevrijdag 19 november 2010 @ 20:34
Hoe is je buik, Maria?
MariaEtceteravrijdag 19 november 2010 @ 20:56
quote:
5s.gif Op vrijdag 19 november 2010 20:34 schreef sigme het volgende:
Hoe is je buik, Maria?
Stukken beter, thankies! :Y

Ik denk dat mn rode-vlag deze maand gewoon overgeslagen wordt ofzo want het is nog niet geweest maar ik voel me best wel prima nu vergeleken met een aantal dagen terug! :Y)
DevilsAndDustvrijdag 19 november 2010 @ 22:04
Misschien moet ik het 'ja, de arts zei dat 'ie een paar van de bulten niet helemaal vertrouwt'-gedeelte eruit laten als ik mensen over m'n operatie vertel. Ik schrik nogal van hoe geschrokken iedereen reageert en ik vraag me af of ik me niet ook zorgen zou moeten gaan maken. :').

En fijn, Mariaatje. O+.
progjevrijdag 19 november 2010 @ 22:08
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 20:56 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]



Stukken beter, thankies! :Y

Ik denk dat mn rode-vlag deze maand gewoon overgeslagen wordt ofzo want het is nog niet geweest maar ik voel me best wel prima nu vergeleken met een aantal dagen terug! :Y)
een vriendin van mij was gestopt met de pil en die werd een half jaar niet ongesteld...
MariaEtceteravrijdag 19 november 2010 @ 22:15
DaD: als jij je geen zorgen maakt, lekker zo houden! :Y Ik denk dat men veelal zo reageert omdat het toch meer voeten in de aarde lijkt te hebben dan je zou denken, maar zorgen maken heeft natuurlijk heul geen zin enzo :7 :*

Progje: ahja dat kan ook nog! Ik weet niet precies waar ik op hoop, al is de kans toch erg groot dat ik gewoon weer met de pil begin als ik terug ga - heb niet erg puike alternatieven en ik voel me (afgezien van opgeblazen dus enkele dagen terug _O- ) niet echt anders ofzo :+
XcUZ_Mevrijdag 19 november 2010 @ 22:19
Zwolle bereikt!
Syrenavrijdag 19 november 2010 @ 22:19
Ik had een cyclus van in de 70 dagen ofzoiets toen ik was gestopt. En in die tijd weer aan de vriend, dus maar weer begonnen. Ik voelde me ook niet echt anders, ik kreeg alleen mijn acne weer terug :'(

DaD, misschien komt het door de bulten=niet vertrouwd=tumor associatie? Terwijl je arts alleen maar wil dat je niet gaat doodbloeden >:) (Oké, dat klinkt niet echt veel beter, sorry :@ )
Syrenavrijdag 19 november 2010 @ 22:20
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 november 2010 22:19 schreef XcUZ_Me het volgende:
Zwolle bereikt!
Huzzah! Moet je ook nog terug? Wat een ellende weer met de NS.

Ik ga eens mijn bed in, nog een stukje lezen in de Zemel en dan :z (heb 'm bijna uit!)
XcUZ_Mevrijdag 19 november 2010 @ 22:36
zondag pas, maar heb de bolide mee! :s)
MevrouwPuffvrijdag 19 november 2010 @ 23:26
Trusten!
Chicolatevrijdag 19 november 2010 @ 23:36
Mijn been is pijnlijk, maar niet kapot ofzo (naar arts geweest). Nu rust en pijnstillers en dan zou het binnen een paar dagen een stuk beter moeten zijn.

En ik had ook last van het treinverkeer. Er reed opeens niets meer richting Amsterdam Centraal, dus ik ben via een enorme omweg ook thuis gekomen (2 uur over gedaan ipv 1 uur).
shinydiscoballvrijdag 19 november 2010 @ 23:39
Hai slankies, wie gehts? :W
sigmezaterdag 20 november 2010 @ 07:39
Mogge!

Ik kan nog verbazend goed bewegen. De spieren op m'n rug voel ik wel goed.
Even bakje muesli eten, dan met de Hond eruit en daarna nog een klein eindje verder scheppen.
DevilsAndDustzaterdag 20 november 2010 @ 07:44
Goedemorgen. :).
MevrouwPuffzaterdag 20 november 2010 @ 07:56
Goedemorgen!
Viking84zaterdag 20 november 2010 @ 08:22
Goeiemorgen.

Papa en mama komen (dat had ik nog niet gezegd hè? :')), zo leuk! *O*.

Eerst maar eens ontbijten en opruimen / schoonmaken :). Het wordt wel half 12 voor ze er zijn. Voordeel van ver weg wonen :P.
motorbloempjezaterdag 20 november 2010 @ 09:08
mogge!
lovelizaterdag 20 november 2010 @ 09:13
Mogge. Succes iedereen die met de trein moet, XM, mooi jurkje. DaD, de mijne kwam uit een opheffingsoutlet in een durpje onder de rook van Apeldoorn. Merk is Geisha.
Duvelzaterdag 20 november 2010 @ 09:20
Goedemorgen. Lang wakker, kort geslapen.
_aurum_zaterdag 20 november 2010 @ 09:32
mogguh!

Loveli en Marz zien er mooi uit in hun jurkjes :Y

En volgens mij gaat dat bestelde jurkje je prima staan XM :)

Lijstjestijd:

Gister:

O: allbran+sinaasappelsap
L: roggebrood en gebraden gehakt en pindakaas
T: 1/2 komkommer
T: shake
S: fitness
D: 2 broodjes zelfgemaakte cheeseburger :9
T: eitjes

Vandaag:

O: allbran+sinaasappelsap
L: roggebrood en gebraden gehakt en pindakaas
S: Pannekoeken bakken voor 14 man :')
D: Pannekoeken
T: eitjes

Komen vandaag een hoop vrienden pannekoeken eten en trouwfoto's kijken. Heb er zijn an O+
XcUZ_Mezaterdag 20 november 2010 @ 09:51
Joehoe :W

Slecht geslapen. Koud luchtbed. Nu de stad in :9.
motorbloempjezaterdag 20 november 2010 @ 09:52
O+ 2 boterhammen met hagelslag.. zoooo lekker O+

zodadelijk komt potentiële koper voor motor en daarna gaan we spinnen 8-)
progjezaterdag 20 november 2010 @ 10:20
Mogguh
shinydiscoballzaterdag 20 november 2010 @ 10:35
Ik heb alle jurkjes gemist maar over het algemeen ziet het er hier goed uit :9

Ik voel me vadsig maar eet dan ook heel raar. Dus ik moet maar even wat vaker lijstjes posten, misschien helpt dat :')

Vanaf nu dan, want die van gister was heel erg :'(
Tinkepinkzaterdag 20 november 2010 @ 10:41
waarom post je je lijstje van gisteren niet gewoon sdb? Ik vraag me af wat jij ''heel erg'' noemt.
motorbloempjezaterdag 20 november 2010 @ 10:44
Lijstje gisteren:

O: 3 cracottes met kipfilet
L: panini met parmaham en buffelmozarella en wat sla
T: 2 mandarijntjes
T: 1 cracotte met kipfilet
D: veul sushi

(was fruit vergeten op 't werk ;( dus had tussen O en L niets -O- )

Lijstje vandaag:

O: 2 boterhammen
T: mandarijntje
S: spinnen
L: restje sushi
T: mandarijntje
D: uit eten, 7 gangen diner, met wijn
progjezaterdag 20 november 2010 @ 10:47
straks naar Friesland op bezoek bij mijn broertje + mijn 2 nichtjes en dan samen naar de sinterklaas intocht O+

Vanavond dan naar Zwolle voor het afscheidsfeestje van de vriendin van mijn andere broertje ;(
Viking84zaterdag 20 november 2010 @ 10:55
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 november 2010 10:47 schreef progje het volgende:
straks naar Friesland op bezoek bij mijn broertje + mijn 2 nichtjes en dan samen naar de sinterklaas intocht O+

Vanavond dan naar Zwolle voor het afscheidsfeestje van de vriendin van mijn andere broertje ;(
Sinterklaasintocht was vorige week al hoor :P.

Mijn ouders zijn onderweg. Komen iets later, want Nachtwacht rijdt mee, aangezien die anders niet terug kan komen, vanwege de brand in Utrecht.
Syrenazaterdag 20 november 2010 @ 11:03
Gisteren:

O: Snee met pindakaas
T: Balisto aardbeien (Duitse Lidl, damn you :P )
L: Twee grote snee-en brood met pindakaas
T: Appel
T: Twee handjes drop
T: Radijsjes
D: 1 Valess, 1 groenteschijf, klein bakje boerenkool. Met mayo en curry
T: Handje drop
AKnynkezaterdag 20 november 2010 @ 11:04
Goeiemorgen..

Wij gaan zo naar de stad. Kerst en sinterklaas cadeautjes kopen, plus gewoon wat winkelen. Daarna gaan we wafels maken op het wafelijzer dat ik voor mn verjaardag gekregen heb! Het beslag is al gemaakt, ik heb er zin in!
shinydiscoballzaterdag 20 november 2010 @ 11:17
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 november 2010 10:41 schreef Tinkepink het volgende:
waarom post je je lijstje van gisteren niet gewoon sdb? Ik vraag me af wat jij ''heel erg'' noemt.
O: cornflakes met melk
T: appel
L: 2 bruine boterhammen sandwichspread
T: 2 kaasbroodjes
L/D: 2 kommen erwtensoep
T: groot stuk chocolade met hazelnoot (ongeveer een derde van zo'n grote reep)
T: appel
T: cheeseburger bij de mac
D2: bord pasta met spinazie en zalm
T: glas melk + glas karnemelk
T: koffie

Het kan erger zie ik nu terwijl ik het opschrijf. Maar dat vadsige gevoel ligt ook aan de dagen ervoor.
motorbloempjezaterdag 20 november 2010 @ 11:37
:W spinnen 8-)
Tinkepinkzaterdag 20 november 2010 @ 11:46
Het valt erg mee vind ik!
Misschien als je grote porties van het normale eten neemt en minder 'zwaar' eet je je minder vadsig voelt. Gewoon 5 boterhammen met lekker beleg verspreid over de ochtend. Net als nu stevig lunchen met een goede soep. 's Middags fruit en wat lekkers en 's avonds veel groente en daarbij sporten. Je zult zien dat je je snel weer beter voelt.
MevrouwPuffzaterdag 20 november 2010 @ 11:47
quote:
Op zaterdag 20 november 2010 11:37 schreef motorbloempje het volgende:
:W spinnen 8-)
Verkocht?
Viking84zaterdag 20 november 2010 @ 12:10
Ouders staan al een uur in de file bij Almere :r. En zo gaat de dag langzaam voorbij... Bweh.
XcUZ_Mezaterdag 20 november 2010 @ 12:15
Kort spijkerrokje gekocht :9 en een blauw truitje. Nice :Y.

*Zwolle-boks met progje!
Viking84zaterdag 20 november 2010 @ 12:17
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 november 2010 12:15 schreef XcUZ_Me het volgende:
Kort spijkerrokje gekocht :9 en een blauw truitje. Nice :Y.
Zullen wij dat even bepalen? :P. Maw: pics! :P.
XcUZ_Mezaterdag 20 november 2010 @ 12:18
Nu niet in de gelegenheid om foto's te posten!
progjezaterdag 20 november 2010 @ 12:35
[quote ]Op zaterdag 20 november 2010 12:15 schreef XcUZ_Me het volgende:
Kort spijkerrokje gekocht :9 en een blauw truitje. Nice :Y.

*Zwolle-boks met progje!
[/quote] :D zwolle O+
motorbloempjezaterdag 20 november 2010 @ 13:28
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 november 2010 11:47 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Verkocht?
Ja, voor minder dan ik had gehoopt, maar de prijs is ook wel terecht :) De meneer komt 'm volgende week ophalen ^O^
-marz-zaterdag 20 november 2010 @ 13:58
Slankies :W

Tip: ga nooit een proefritje maken in een eigenlijk iets te dure, maar heerlijke auto tijdens het wachten op je APK.
Nu wil ik hem hebben }:|
motorbloempjezaterdag 20 november 2010 @ 13:59
sluit er geen lening voor af!
Tinkepinkzaterdag 20 november 2010 @ 14:06
quote:
3s.gif Op zaterdag 20 november 2010 13:59 schreef motorbloempje het volgende:
sluit er geen lening voor af!
In sommige gevallen kan het overigens best. Als het een bedrijfsauto is bijvoorbeeld. Als het om een paar duizend euro gaat en je het binnen een maand of 3 kan afbetalen ook m.i. Soms is niet lenen duurder dan wel lenen (als je anders een wrak moet kopen bijvoorbeeld waarvoor de reparatiekosten hoger zijn dan de eventuele rentekosten)
motorbloempjezaterdag 20 november 2010 @ 14:07
ja, er zijn uitzonderingen, maar die zijn er altijd wel op nagenoeg elke situatie... en laat ik nou gewoon 's niet uitgaan van de uitzonderingen :)
Tinkepinkzaterdag 20 november 2010 @ 14:21
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 november 2010 14:07 schreef motorbloempje het volgende:
ja, er zijn uitzonderingen, maar die zijn er altijd wel op nagenoeg elke situatie... en laat ik nou gewoon 's niet uitgaan van de uitzonderingen :)
Nouja goed, Ik heb ook minder problemen met lenen dan jij.
-marz-zaterdag 20 november 2010 @ 14:26
Een lening aflossen voor een auto die ik ergens een jaar geleden om een boom gevouwen heb doe ik ook liever niet. :P

Maar ik kan hem zelf betalen. En ik vrees dat ik de afloop misschien al een beetje weet :')
XcUZ_Mezaterdag 20 november 2010 @ 14:58
oh ik heb veel te veel geld uitgegeven _O-
Chicolatezaterdag 20 november 2010 @ 15:25
Ik ben zo ongelooflijk nuttig bezig met mailtjes sturen :9. Nog maar eentje waar ik al tijden tegenop zie, en dan is deze dag zowaar productief zonder van mn stoel gekomen te zijn.
_Calimero_zaterdag 20 november 2010 @ 16:00
Hello!

Loveli, wat staat dat jurkje je leuk!
Sterkte DaD met de narcose etc, hoop dat je er niet te lang last van houdt en dat de bultjes gewone bultjes blijven.

mijn lijstje van vandaag:
O: brood met avocado
L: verse noten van de markt
T: glas yoghurt drink
D: tortellini met spinazie a la creme
T: ?

en morgen ga ik een pecannotentaart bakken!
_Calimero_zaterdag 20 november 2010 @ 16:02
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 november 2010 14:07 schreef motorbloempje het volgende:
ja, er zijn uitzonderingen, maar die zijn er altijd wel op nagenoeg elke situatie... en laat ik nou gewoon 's niet uitgaan van de uitzonderingen :)
het ging toch om Marz? of snap ik het niet?

ik heb helaas nog genoeg leningen die terugbetaald moeten. Maarja, wel een toffe studie en mooie wereldreis gemaakt waar ik allebei heel gelukkig van ben geworden :-)
Ewelinazaterdag 20 november 2010 @ 16:12
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2010 19:25 schreef Syrena het volgende:

[..]



O+ ooooh was het tof, die tijdschriften?? Zijn het van die echte oude foto's enzo?

Ja, van 1956 t/m 1976... Echt authentiek Oost-Duits! O+

Ik had vandaag wel succes nodig ja ;( Zou om 13:43 aankomen op Amsterdam CS, nou, toen ging net mijn trein in Deventer...de ICE reed maar tot Arnhem ;( 2 uur vertraging!
uniekhoornzaterdag 20 november 2010 @ 16:25
Mo, je hebt pm :)
uniekhoornzaterdag 20 november 2010 @ 16:30
Cali, wat een vreemde lijst...
Weet niet zo goed wat ik daar van moet denken :?
uniekhoornzaterdag 20 november 2010 @ 17:29
mo, laat maar :D Wat stom :'W
Ewelinazaterdag 20 november 2010 @ 18:01
Wat is het rustig hier.
Chicolatezaterdag 20 november 2010 @ 18:03
Weekend he :P.
Ewelinazaterdag 20 november 2010 @ 18:07
In theorie heeft iedereen dan meer vrije tijd... dus dan zou het drukker moeten zijn ;) :P
Chicolatezaterdag 20 november 2010 @ 18:08
Ja maar mensen gaan dan leuke dingen doen, ipv Fokken tijdens het werk.
-marz-zaterdag 20 november 2010 @ 18:17
Ik heb dieren gered vandaag.

Kijken of er morgen weer wat van hardlopen komt.
sigmezaterdag 20 november 2010 @ 18:23
Lijstje dan maar.
• grote bak muesli & melk
• 1¼ uur wandelen met Hond
• 4 ons diepvriesspinazie met couscous
• handje nootjes
• 1 uur drek scheppen
• 5 krekkers mayo
• 3 handjes nootjes
• 1 uur drek scheppen
• 2 uur gevarieerde bezigheden
• avondeten: macaroni, lamsgehakt, tomatensaus
• toe: griekse yoghurt met japanse wijnbessen
Viking84zaterdag 20 november 2010 @ 18:31
:W.

Leuke dag gehad, m'n ouders hebben echt genoten. Eerst naar de stad geweest, toen met de tram (m'n moeder: "Ik zit in de tram! Ik zit in de tram!" 't was wel duidelijk dat ze een toerist was :')) naar Scheveningen. Strand op geweest, wat gedronken op de boulevard en toen met de bus weer naar huis :).

Mark heeft trouwens een boete gekregen net wegens ontbreken van fietsverlichting :P. Leuke besteding van je eerste salaris :P.
de_nachtwachtzaterdag 20 november 2010 @ 18:36
De politie moet deaudt.
de_nachtwachtzaterdag 20 november 2010 @ 18:47
Maar ik heb wel een bul! :7

markbuluitreiking26.jpg
Ewelinazaterdag 20 november 2010 @ 18:55
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 november 2010 18:47 schreef de_nachtwacht het volgende:
Maar ik heb wel een bul! :7

[ link | afbeelding ]
Gefeliciteerd! *O*

Leuke foto trouwens.
DevilsAndDustzaterdag 20 november 2010 @ 18:58
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 november 2010 18:47 schreef de_nachtwacht het volgende:
Maar ik heb wel een bul! :7

[ link | afbeelding ]
Tof. :D. Gefeliciteerd!
sigmezaterdag 20 november 2010 @ 18:59
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 november 2010 18:47 schreef de_nachtwacht het volgende:
Maar ik heb wel een bul! :7

[ link | afbeelding ]
*O*
vergeetmewelletjezaterdag 20 november 2010 @ 19:08
Toffe foto!

Gefeli!
Merelzaterdag 20 november 2010 @ 19:08
Veel succes maandag Nachtwacht! Echt leuk dat het gelukt is met de baan.
Merelzaterdag 20 november 2010 @ 19:14
Pffff, ik kom hier nog maar weinig en lees helemaal niet meer mee. Very onaardig. De verhuizing is gewoon zó vermoeiend! Eigenlijk mag ik niet klagen, want geen grote tegenslagen, maar er is gewoon plaats voor weinig anders in m'n hoofd. Als het ooit klaar is kom ik hier weer vaker binnenvallen. Over een jaar of drie dus :+
XcUZ_Mezaterdag 20 november 2010 @ 19:17
Toffe foto! :D
Tinkepinkzaterdag 20 november 2010 @ 19:18
Nachtwacht *O*

Daglijst
o. toast met kaas en toast met jam
t. stuk ''zelfgebakken'' taart (door dochter O+ ) gemaakt van geprakte chocoladekoekjes en boter, slagroom, suiker, banaan en veel gelatine - zeker 750 kcal :')
s. 2 uur lang bladeren harken }:|
l. beierse zuurkool (met o.a. komijn) en aardappels
t. kakifruit
d. weckman met boter + stukje flammkuchen
t. borreltje denk ik
DevilsAndDustzaterdag 20 november 2010 @ 19:33
Lijstje.

O: Brinta
T: banaan
L: tosti van twee witte boterhammen met kaas, vier volkoren boterhammen met appelstroop, kippensoep
T: halve bak magere kwark
D: kaastortellini met tomatensaus met ui, knoflook, majoraan, oregano
T: rijstdessert
T: warme choco met slagroom
de_nachtwachtzaterdag 20 november 2010 @ 19:36
Heel erg bedankt voor de felicitaties! En ik heb dus ook een baan. Heel tof om te merken dat de keuzes die ik gemaakt heb (naar Den Haag verhuizen e.d.), heel goed uitpakken.
progjezaterdag 20 november 2010 @ 19:39
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 november 2010 18:47 schreef de_nachtwacht het volgende:
Maar ik heb wel een bul! :7

[ link | afbeelding ]
wat een gave foto O+

en gefeliciteerd :*
progjezaterdag 20 november 2010 @ 19:44
pfff wat vermoeiend 2 van die kiddo's .. respect voor mijn broertje... ik ben gesloopt :P

Wel lief, mijn broertje bracht mijn nichtje naar bed en hij kwam beneden en ik moest persee nog een kusje komen geven boven O+ En toen zei ze ook nog "papa heeft mij niet voorgelezen dus dat moet jij doen.." _O- Kleine liegbeest, maar ja, daar ben je tante voor, dus toen heb ik haar ook nog maar even voorgelezen O+
Perruchezaterdag 20 november 2010 @ 19:44
Gefeli nachtwacht!!! Wat voor baan heb je?

Lijstje:
O: allbran en soyamelk
T: chocolade"melk" (uit automaat :') ), paar chocolaatjes
L: half broodje teriyaky kip bij de subway
T: 400 ml wortelsoep, stukje brood
D: kweenognie!
Tinkepinkzaterdag 20 november 2010 @ 19:46
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 november 2010 19:44 schreef progje het volgende:
pfff wat vermoeiend 2 van die kiddo's .. respect voor mijn broertje... ik ben gesloopt :P
Je went eraan. Echt. Ik snap alleen niet wat ik vroeger met mijn tijd deed :')
progjezaterdag 20 november 2010 @ 19:48
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 november 2010 19:46 schreef Tinkepink het volgende:

[..]


Je went eraan. Echt. Ik snap alleen niet wat ik vroeger met mijn tijd deed :')
ghehe ja, het vreet ook echt al je tijd op volgens mij.. volgens mij ben je dan al blij als je eens 5 minuten voor jezelf hebt.
MevrouwPuffzaterdag 20 november 2010 @ 20:26
Gefeli nachtwacht *O* !
Net risotto op met kip, was supergoed :9 .
Laurelinezaterdag 20 november 2010 @ 20:27
Zo, denken jullie ook dat Okkie Dokkie van Litouwen een kans maakt?
Tinkepinkzaterdag 20 november 2010 @ 20:30
quote:
6s.gif Op zaterdag 20 november 2010 20:27 schreef Laureline het volgende:
Zo, denken jullie ook dat Okkie Dokkie van Litouwen een kans maakt?
:D Waar heb jij het over? Kindersongfestival?
Ewelinazaterdag 20 november 2010 @ 20:31
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 november 2010 20:30 schreef Tinkepink het volgende:

[..]


:D Waar heb jij het over? Kindersongfestival?
Denk het, dat is vanavond op TV.
de_nachtwachtzaterdag 20 november 2010 @ 20:33
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 november 2010 19:44 schreef Perruche het volgende:
Gefeli nachtwacht!!! Wat voor baan heb je?
Ik kom op de supportafdeling te werken bij een softwarebedrijf. :)
Laurelinezaterdag 20 november 2010 @ 20:41
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 november 2010 20:30 schreef Tinkepink het volgende:

[..]


:D Waar heb jij het over? Kindersongfestival?
Ja, leuk hè :') Jeugdjournaal is ook inmiddels verplichte kost hier.
Waar ik me wel over verbaas (en wat ik ook niet helemaal begrijp) is hoe het werkt met de leeftijden: als meisjes van 14 ook al met het 'gewone' songfestival mee mogen doen, wat doen die nog wat oudere, bijna volwassen zangeresjes dan hier?
Tinkepinkzaterdag 20 november 2010 @ 20:44
quote:
18s.gif Op zaterdag 20 november 2010 20:41 schreef Laureline het volgende:

[..]


Ja, leuk hè :') Jeugdjournaal is ook inmiddels verplichte kost hier.
Waar ik me wel over verbaas (en wat ik ook niet helemaal begrijp) is hoe het werkt met de leeftijden: als meisjes van 14 ook al met het 'gewone' songfestival mee mogen doen, wat doen die nog wat oudere, bijna volwassen zangeresjes dan hier?
Gelukkig blijft het Kindersongfestival me bespaard :P Zonder hysterische homo's en slet-zangeresjes is er niets aan :') Jeugdjournaal (of het Duitse equivalent Logo) vind ik wel leuk.
Tinkepinkzaterdag 20 november 2010 @ 21:19
Bleeeech. Weer chips gegeten. Veel. Ga mijn man vragen het niet meer mee te nemen, ookal bedoelt hij het lief. Het stomme is, ik weet dat ik hem er mee kwets te vragen dat neit meer te doen, maar als die zak hier ligt, eet ik 'm op ook.
Ml-etjezaterdag 20 november 2010 @ 21:23
quote:
13s.gif Op zaterdag 20 november 2010 21:19 schreef Tinkepink het volgende:
Bleeeech. Weer chips gegeten. Veel. Ga mijn man vragen het niet meer mee te nemen, ookal bedoelt hij het lief. Het stomme is, ik weet dat ik hem er mee kwets te vragen dat neit meer te doen, maar als die zak hier ligt, eet ik 'm op ook.
:W
maar hoezo kwets je hem ermee dan Tinkepink?
Tinkepinkzaterdag 20 november 2010 @ 21:31
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 november 2010 21:23 schreef Ml-etje het volgende:

[..]



:W
maar hoezo kwets je hem ermee dan Tinkepink?
Omdat hij zich dan afgewezen/terecht gewezen/wat dan ook voelt. Iets in de categorie: Hij wil iets liefs voor mij doen en ik ben er niet blij mee. En dan voelt hij zich persoonlijk afgewezen oid.
Nogal vermoeiend om eerlijk te zijn :@
Ml-etjezaterdag 20 november 2010 @ 21:35
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 november 2010 21:31 schreef Tinkepink het volgende:

[..]


Omdat hij zich dan afgewezen/terecht gewezen/wat dan ook voelt. Iets in de categorie: Hij wil iets liefs voor mij doen en ik ben er niet blij mee. En dan voelt hij zich persoonlijk afgewezen oid.
Nogal vermoeiend om eerlijk te zijn :@
Oh nou inderdaad, mijn Mr haalt alles onder mijn neus vandaan en ik doe de boodschappen.
Hij heeft zoiets van jij lijnt dus ik help je en haal niks.
Swietjezaterdag 20 november 2010 @ 21:36
Lastig Tink :{

Jeeeez.. ik ben uitgeput en ik heb een stom lijstje. :Z
Syrenazaterdag 20 november 2010 @ 22:26
quote:
13s.gif Op zaterdag 20 november 2010 21:19 schreef Tinkepink het volgende:
Bleeeech. Weer chips gegeten. Veel. Ga mijn man vragen het niet meer mee te nemen, ookal bedoelt hij het lief. Het stomme is, ik weet dat ik hem er mee kwets te vragen dat neit meer te doen, maar als die zak hier ligt, eet ik 'm op ook.
Ik kreeg dat verzoek ook wel, en dan nam ik niks lekkers meer mee. En dan ging ie toch naar iets zoeken en dat vond ik dan weer zo sneu, dat ik de keer erop toch maar weer wat meenam :+

Ik mag geen drop meer kopen voor mezelf. Ik kan er niet zo vanaf blijven als van chocolade of chips. Of chips ook niet trouwens. Zucht.
Syrenazaterdag 20 november 2010 @ 22:29
Overigens kwam er net een stronk broccoli langs in Glee _O-

Mijn vader heeft ons draadloze netwerk een ludieke naam gegeven met twee umlauts erin en nu maakt mijn telefoon geen verbinding meer }:| Hij ziet het netwerk wel, maar maakt van de letters een vierkantje. Maak ik van het vierkantje weer letters dan doet mijn telefoon net alsof het een totaal ander netwerk is dat niet bestaat.
XcUZ_Mezaterdag 20 november 2010 @ 23:02
http://www.nerobianco.nl/(...)eaulaars/187-43-1938

Wants ;(

Als dat jurkje niet past, bestel ik die B-)
Tinkepinkzaterdag 20 november 2010 @ 23:10
wat een prachtige laarzen O+
Swietjezaterdag 20 november 2010 @ 23:40
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 november 2010 23:02 schreef XcUZ_Me het volgende:
http://www.nerobianco.nl/(...)eaulaars/187-43-1938

Wants ;(

Als dat jurkje niet past, bestel ik die B-)
O+ :9~ O+ Ja, ik wil.
DevilsAndDustzaterdag 20 november 2010 @ 23:45
Ik ben Dirty Dancing aan het kijken en kan alles meepraten, wat ik dan ook doe. Ik vind mezelf echt onwijs irritant. :').
Mini_rulezzondag 21 november 2010 @ 05:05
Gefeliciteerd Nachtwacht! *O* Toffe foto!

Ik heb vandaag géén slankverantwoorde dag gehad (een spijkerbroek gekocht in maat 30, dat was ooit 27 ;(), maar wel fijn gepraat met een vriendin. O+ Veel te veel gegeten en gedronken, maar we hadden het allebei nodig.
uniekhoornzondag 21 november 2010 @ 05:48
Fijn Mini, lekker praten O+

Gefeliciteerd Nachtwacht!!
DevilsAndDustzondag 21 november 2010 @ 08:43
Zo wordt bijlezen wel heel gemakkelijk.
Merelzondag 21 november 2010 @ 08:57
Zo, vandaag de dozen verhuizen! Over een uurtje zijn de hulptroepen hier. Nu Gok kijken O+
DevilsAndDustzondag 21 november 2010 @ 09:11
Veel succes vandaag, Merel!
Ewelinazondag 21 november 2010 @ 09:17
Goedemorgen!

Merel, succes met verhuizen :)
Viking84zondag 21 november 2010 @ 09:30
Goeiemorgen :).

Succes met verhuizen, Merel!

Ik heb besloten dat ik mijn zondagschema ga omgooien: gewoon 's ochtends voorbereiden voor school, dan heb ik dat weer gehad en aan het eind van de middag hardlopen ipv andersom. Dan heb ik de hele zondag ook nog voor me en kan ik ook nog eens een boek lezen :P.
MevrouwPuffzondag 21 november 2010 @ 09:43
Mogge!
Succes met verhuizen Merel!
Morgen moet de zooi uit mn oude kamer bij het grofvuil staan. Wordt ook nog een lekker klusje.
Maar nu eerst ontbijt.
motorbloempjezondag 21 november 2010 @ 09:53
hoi!

leuke foto nachtwacht! En gefeliciteerd!

Gisteren een geweldig gezellige en smakelijke avond gehad. Vandaag zouden we een motorritje doen, maar ondanks het stralende weer toch maar niet: er moet gestudeerd worden en uitstellen doe ik de afgelopen weken al, dus even er hard aan trekken vandaag en m'n samenvattingen voor phonology afkrijgen enzo.. Ik wilde graag veel werken, dus dan moet ik ook offers maken. [/martelaar]

Dus nu lekker ontbijten met afbakbroodjes, dan studeren, dáárna gaan we als pauze even een uurtje / anderhalf uur wandelen en dan weer verder tot aan 't avondeten ^O^ dus we komen ook nog aan onze beweging *)
XcUZ_Mezondag 21 november 2010 @ 10:03
Succes met verhuizen Merel! :s)
Cocotrimoniumzondag 21 november 2010 @ 10:19
We hebben gisteren onze dikke plofkat O+ in moeten laten slapen :'(

Dachten dat we met een redelijk onschuldig iets te maken hadden, verkoudheid ofzo. Hij at wat minder enzo. Dus vrijdag gebeld, konden gisteren langskomen. Is hij sowieso van vrijdagnacht op zaterdag heel erg achteruit gegaan. En bij de dierenarts bleek het FIP te zijn. Acute, natte vorm.

Hebben hem nog even mee naar huis genomen om afscheid te nemen, en daarna zijn we terug gegaan om hem in te laten slapen. Kutzooi.

We hebben hem op 20 november 2009 opgehaald van de cattery, en op 20 november 2010 moeten laten inslapen. Bah ;(

P1040304-1.jpg
O+ O+ O+
Ewelinazondag 21 november 2010 @ 10:21
Awww ;( Gecondoleerd Coco! :*
Viking84zondag 21 november 2010 @ 10:22
quote:
9s.gif Op zondag 21 november 2010 10:19 schreef Cocotrimonium het volgende:
We hebben gisteren onze dikke plofkat O+ in moeten laten slapen :'(

Dachten dat we met een redelijk onschuldig iets te maken hadden, verkoudheid ofzo. Hij at wat minder enzo. Dus vrijdag gebeld, konden gisteren langskomen. Is hij sowieso van vrijdagnacht op zaterdag heel erg achteruit gegaan. En bij de dierenarts bleek het FIP te zijn. Acute, natte vorm.

Hebben hem nog even mee naar huis genomen om afscheid te nemen, en daarna zijn we terug gegaan om hem in te laten slapen. Kutzooi.

We hebben hem op 20 november 2009 opgehaald van de cattery, en op 20 november 2010 moeten laten inslapen. Bah ;(

[ afbeelding ]
O+ O+ O+
Aww, wat naar!

:*.
DevilsAndDustzondag 21 november 2010 @ 10:29
Oh jeetje, Coco. Wat ontzettend sneu. Sterkte. :*.
motorbloempjezondag 21 november 2010 @ 10:37
awh, wat naar!!! Sterkte! :*
lovelizondag 21 november 2010 @ 10:40
:*
Cocotrimoniumzondag 21 november 2010 @ 10:45
Thx all :*

Gisteren, toen we hem mee naar huis hadden genomen, lagen we nog even met hem op bed te knuffelen, en toen begon hij ineens heel hard te knorren (spinnen dus) en het dekbed te kneden. O+ Had hij al een tijdje niet meer gedaan. Was net alsof dat nu zijn afscheid was. Daarna was hij ook helemaal uitgeput. Arme plofbal van ons O+
progjezondag 21 november 2010 @ 10:50
Coco wat erg.. bah... :*
de_nachtwachtzondag 21 november 2010 @ 10:53
Hm, net even opgezocht wat FIP is. Maar heel veel katten blijken dat dus te krijgen. Wel ontzettend lullig dat het net bij zo'n jong beestje muteert. Sterkte in ieder geval! :*
conlechezondag 21 november 2010 @ 11:30
Hè, wat akelig, coco! Sterkte meisje! :*
Perruchezondag 21 november 2010 @ 11:44
coco :* altijd naar als je beessie zomaar weg is... Hij was wel erg mooi trouwens!!

quote:
Op zaterdag 20 november 2010 20:33 schreef de_nachtwacht het volgende:

[..]



Ik kom op de supportafdeling te werken bij een softwarebedrijf. :)
Leuk! Is dat een beetje wat je zocht?
Perruchezondag 21 november 2010 @ 11:53
Lijstje gisteren:


O: allbran en soyamelk
T: chocolade"melk" (uit automaat ), paar chocolaatjes
L: half broodje teriyaky kip bij de subway
T: 400 ml wortelsoep, stukje brood (tot hier ging het goed :') )
T: bier (Half pint)
D: gezonde (heel dunne) pizza met vijgen en geitenkaas
T: halve brownie, halve punt cheesekace
T: rode wijn, vodka met cranberrysap

Okeeeeej
progjezondag 21 november 2010 @ 12:33
Lijstje gisteren

L: wit stokbroodje filet american
D: pasta met eigen gemaakte pasta saus :9
T: te veel wijn :')

Niet echt een geweldig lijstje dus

Vandaag:

L: roerei
D: geen idee, eten bij vrienden

Gaat ook weer goed dus :')

Naja morgen is het weekend weer voorbij :+
Ewelinazondag 21 november 2010 @ 12:37
Och, mijn lijstje van gister is ook bagger.. :X

O: white chocola caffee van Starbucks, plak chocomarmercake
T: 3 chocorijstwafels
L: frikadelbroodje
T: 3 chocorijstwafels
D: aardappelblokjes met kruidenboter en spekjes, champignons

Lang leve vertragingen :{
Chicolatezondag 21 november 2010 @ 12:59
Ah wat rot Coco :*.

Vroeg opstaan is weer eens mislukt. Zo krijg ik natuurlijk nooit die ene mooie foto.
Swietjezondag 21 november 2010 @ 13:30
Coco, wat ontzettend kut zeg :'( :* Wat een mooi beestje..
MariaEtceterazondag 21 november 2010 @ 13:31
Aww Coco :* ;( Arme mr plofkat. Sterkte mademoiselle :*

Nachtwacht! Gefelie, en wat een toffe foto!
Chicolatezondag 21 november 2010 @ 13:39
Bevroren fruit deze week in de bonus bij de Appie (aangezien sommige slankies dat graag in de kwark mikken en 2e halve prijs dan wel fijn is).
Tinkepinkzondag 21 november 2010 @ 13:49
quote:
1s.gif Op zondag 21 november 2010 12:33 schreef progje het volgende:
Lijstje gisteren

L: wit stokbroodje filet american
D: pasta met eigen gemaakte pasta saus :9
T: te veel wijn :')

Niet echt een geweldig lijstje dus

Vandaag:

L: roerei
D: geen idee, eten bij vrienden

Gaat ook weer goed dus :')

Naja morgen is het weekend weer voorbij :+
He progje, niet om lullig te doen, maar ook buiten het weekend eet je over het algemeen bar slecht :@ Vooral veel en veel te weinig.

Mijn daglijstje van vandaag
o. toast met kaas en roggebrood met suiker en boter
t. -
l. linzengroentestoofpot (bord vol) met 7 augurken en 3 gevulde wijnbladeren
t. negerzoen
d. planning: spruitjes met gehaktbal en aardappels. IJs toe.

Verder: wb conleche. Hoe was het in Spanje?
Tinkepinkzondag 21 november 2010 @ 13:50
coco :{
Sterkte met afscheid nemen.
progjezondag 21 november 2010 @ 14:01
i know het is drama de laatste tijd met mijn lijstjes...
ik zal straks nog wel proberen een lading kwark of zo weg te werken.. dan heb ik tenminste iets meer gegeten vandaag...
Tinkepinkzondag 21 november 2010 @ 14:04
quote:
1s.gif Op zondag 21 november 2010 14:01 schreef progje het volgende:
i know het is drama de laatste tijd met mijn lijstjes...
ik zal straks nog wel proberen een lading kwark of zo weg te werken.. dan heb ik tenminste iets meer gegeten vandaag...
Waarom eet je zo weinig progje? Ik weet dat je het druk hebt, maar dat heb ik ook met een verantwoordelijke functie, midden in een bedrijfsovername, 2 kapotte auto's , een verbouwing en twee kinderen en een man die ook aandacht nodig hebben. Dus dat is geen excuus.
progjezondag 21 november 2010 @ 14:06
nou doordeweeks eet ik meestal niet zo weinig... dan is het gewoon ontbijt, tussendoor, lunch, tussendoor, avond eten (250 gram / 300 gram groenten + vlees)

Dan maak ik ook 's avonds alles klaar voor de volgende dag en eet ik het ook braaf op...
Maar in het weekend kom ik laat mijn bed uit en heb ik ook gewoon geen honger.
En dat is dan vaak de hele dag zo en als we dan ook nog eens weg gaan, heb ik ook geen tussendoortjes of zo.