quote:'Straling draadloos internet slecht voor bomen en planten'
Uitgegeven: 18 november 2010 12:34
Laatst gewijzigd: 18 november 2010 13:15
AMSTERDAM De elektromagnetische straling van draadloos internet en mogelijk ook de straling van mobiele telefoons, hebben een negatief effect op planten en bomen.
© ThinkstockDat blijkt uit onderzoek van de Universiteit Wageningen, de TU Delft, TNO en de gemeente Alphen aan den Rijn waarover verschillende media berichten.
De straling van draadloos internet veroorzaakt volgens de onderzoekers het afsterven van blad en het achterblijven van groei bij bomen en gewassen.
Ziekteverschijnselen
Het onderzoek werd gestart naar aanleiding van vreemde verschijnselen op bomen. Ambtenaren van de gemeente Alphen aan den Rijn ontdekten vijf jaar geleden vlekken, bloedingen, gezwelachtige bastknobbels en mysterieuze lijnen die soms openscheurden.
Of de straling ook oorzaak is van deze verschijnselen is uit het onderzoek niet eenduidig gebleken. Wel is zeker dat de ziekteverschijnselen in de hele westerse wereld opduiken en dat alle soorten loofbomen er last van hebben.
70 procent van de bomen in het stedelijk gebied in Nederland vertoont de verschijnselen tegen 10 procent vijf jaar geleden. Bomen in dichter beboste gebieden zijn bovendien niet of nauwelijks aangetast.
Ultrafijnstof
In het onderzoek wordt de mogelijkheid dat ultrafijnstof de oorzaak is van de verschijnselen ook opengehouden. Zeker is in ieder geval wel dat bladsterfte en de beperking van groei worden veroorzaakt door straling, aldus de onderzoekers.
Dat is ook bah.quote:Op donderdag 18 november 2010 21:27 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ach Tink, ik heb vandaag ook pepernoten en hele smerige, zoete snoep in m'n hoofd zitten douwen.
Waarom denk je dat ik mezelf naar RPM heb gesleeptquote:
Dat dacht ik net ook van mezelf!quote:
Van vervoegingsfouten ook niet.quote:Op donderdag 18 november 2010 22:06 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Dat dacht ik net ook van mezelf!
Ik ben een stress-eterMijn prio gaat dan van heet ende slank worden naar snelle voldoening.
Kortom, mezelf weer even streng toespreken en geen onnodige troep meer eten. Ik kan alle omstandigheden van de wereld wel de schuld geven, maar daar wordt ik ook niet gezonder/slanker van
Nou, niet volgens mijn bestelling en de verpakking, maar uiteindelijk wel ja.quote:Op donderdag 18 november 2010 22:09 schreef Blurred86 het volgende:
is een cheeseburger zonder kaas niet gewoon een hamburger?
Oh crapquote:Op donderdag 18 november 2010 22:08 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Van vervoegingsfouten ook niet..
Een pen?quote:Op donderdag 18 november 2010 22:18 schreef Mini_rulez het volgende:
Brakke lijstjes? Dan doe ik even mee...
Gisteren:
O: halve havermoutkoek van Starbucks
T: nog een stuk havermoutkoek
L: Baileys en chocoladekoekje in het vliegtuig
D: Bic Mac-menu
Vandaag:
O: halve brownie en halve blueberrymuffin
T: koffie met melk
L: bagel met roomkaas
T: vitaminesnoepjes
D: iets kant en klaars
Tja.
Eh, Big natuurlijk...quote:Op donderdag 18 november 2010 22:59 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Een pen?
Verkeerd geraakt met trainen, nu al moeite met lopen. Ik zou toch eens blessurevrij blijven.
Je lijstje is wel echt bagger trouwensquote:Op donderdag 18 november 2010 23:01 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Eh, Big natuurlijk...Jetlag.
Balen, ik hoop dat de schade meevalt!
Weet ik...quote:Op donderdag 18 november 2010 23:08 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Je lijstje is wel echt bagger trouwens.
Tja ik vrees het ergste, het doet nog steeds ongelooflijk veel pijn. Alsof je kramp hebt, maar dan continue en in je hele onderbeen.
Ik zeg het ook!quote:Op vrijdag 19 november 2010 07:28 schreef XcUZ_Me het volgende:
Best aardige curves, al zeg ik 't zelf.
quote:Op donderdag 18 november 2010 22:08 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Van vervoegingsfouten ook niet..
Dat idd. Sterkte, chico!quote:Op vrijdag 19 november 2010 07:44 schreef DevilsAndDust het volgende:
Aww, Chico! Straks direct maar even langs de HA!
quote:XM, zo'n opmerking is natuurlijk worthless without pics hè.
Good luck!quote:Baardmans komt me zo ophalen om naar het ziekenhuis te gaan om die lipomen weg te laten halen. Stelt natuurlijk niks voor, maar jullie weten hoe goed ik ben met bloed en ziekenhuisdingen, dus ik ben toch een beetje zenuwachtig..
Schande!quote:Op vrijdag 19 november 2010 08:38 schreef motorbloempje het volgende:
en op 't werk.. ik verwaarloos jullie échtsorry
Er zijn ook mensen die lijstjes skippen en voornamelijk de rest lezen, ook lijstjesdroppers mogen hier posten.quote:Op vrijdag 19 november 2010 09:44 schreef motorbloempje het volgende:
nou ja, ik vind 't lullig om niet in te lezen, maar wel lijstjes te posten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
Ben je niet te streng? Je stuurt ze er zo vaak uitquote:Op vrijdag 19 november 2010 11:40 schreef Viking84 het volgende:
Aargh, kutkiddo's. En dan ook nog boos worden als je eruit gestuurd wordt.
Ze zitten juist op die school omdat ze nergens anders meer terecht kunnen/mogen. Dus het zijn al niet de allerliefste leerlingen.quote:Op vrijdag 19 november 2010 11:47 schreef Perruche het volgende:
[..]
Ben je niet te streng? Je stuurt ze er zo vaak uitis er misschien een andere oplissing om ze een lesje te leren dan ze eruit te sturen? Kweeni hoor, maar wij vonden dat vroeger nooit zo impressive. Ik heb geen andere oplossing, maar misschien dat iets anders beter werkt?
Geldt voor een deel, niet voor allemaalquote:Op vrijdag 19 november 2010 11:59 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ze zitten juist op die school omdat ze nergens anders meer terecht kunnen/mogen. Dus het zijn al niet de allerliefste leerlingen.
Of heb ik dat verkeerd begrepen Vik?
Maar dat hebben veel leerlingen op die leeftijd (mijzelf incluis) niet door. Veel realiseren zich dat pas als het al "te laat" (laten we zeggen MBO of HBO) is.quote:Op vrijdag 19 november 2010 12:06 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Geldt voor een deel, niet voor allemaal. En 'eruit sturen' is hier heel normaal. Ze moeten dan een uur corvee doen.
Ik stuur echt niet zomaar iemand eruit, maar als ik iets aan het vertellen / uitleggen ben en er wordt voortdurend doorheen gekletst en gegiecheld, word ik loeigiftig. Ik sta daar verdomme voor HEN, niet voor mezelf.
Uh.. ja. Je staat er toch wel voor jezelf, want het is jouw broodwinningquote:Op vrijdag 19 november 2010 12:06 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Geldt voor een deel, niet voor allemaal. En 'eruit sturen' is hier heel normaal. Ze moeten dan een uur corvee doen.
Ik stuur echt niet zomaar iemand eruit, maar als ik iets aan het vertellen / uitleggen ben en er wordt voortdurend doorheen gekletst en gegiecheld, word ik loeigiftig. Ik sta daar verdomme voor HEN, niet voor mezelf.
Wat een goedheid, wat een filantropie. Je onbaatzuchtigheid is bijna oneindig. Geheel voor hún ontwikkeling Groningen verlaten.quote:Op vrijdag 19 november 2010 12:06 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Geldt voor een deel, niet voor allemaal. En 'eruit sturen' is hier heel normaal. Ze moeten dan een uur corvee doen.
Ik stuur echt niet zomaar iemand eruit, maar als ik iets aan het vertellen / uitleggen ben en er wordt voortdurend doorheen gekletst en gegiecheld, word ik loeigiftig. Ik sta daar verdomme voor HEN, niet voor mezelf.
Dinsdag naar de anesthesist, daarna krijg ik een oproep voor dagbehandeling.quote:Op vrijdag 19 november 2010 12:52 schreef sigme het volgende:
Oh D&D!
Moet je nu later terugkomen of maken ze je zometeen weg?
Jemig DaD!! Wat een schrik! En hoezo 'vertrouwt er paar niet'quote:Op vrijdag 19 november 2010 12:50 schreef DevilsAndDust het volgende:
Kennen jullie die grap van DaD die dacht dat ze gewoon even simpel wat bulten weg zou laten snijden?
Ja, dat ging dus niet door. Moet onder volledige narcose en de arts vertrouwt er een paar niet..
he getsie, DaD! Sterkte!quote:Op vrijdag 19 november 2010 12:50 schreef DevilsAndDust het volgende:
Kennen jullie die grap van DaD die dacht dat ze gewoon even simpel wat bulten weg zou laten snijden?
Ja, dat ging dus niet door. Moet onder volledige narcose en de arts vertrouwt er een paar niet..
quote:Op vrijdag 19 november 2010 13:26 schreef anna82 het volgende:
Jakkes DaD! En net als VMW hoop ik dat je snel duidelijk hebt en dat het allemaal meevalt.
quote:Op vrijdag 19 november 2010 13:49 schreef loveli het volgende:
El cheapo 75% kortingsjurkje(ga er zo vandoor, haal de foto dan weer weg)
allemachtig wat ben jij slank!!!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
geweldig jurkje en geweldige dame
"Wie niet gelooft in wonderen, is geen realist."
Ja he? Dank je.quote:Op vrijdag 19 november 2010 13:52 schreef Tinkepink het volgende:
Wat heb je toch een mooie benen loveli.
Sterkte!quote:Op vrijdag 19 november 2010 12:56 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Dinsdag naar de anesthesist, daarna krijg ik een oproep voor dagbehandeling.
Ja, met rokje is 't een twijfelgeval denk ik.quote:Op vrijdag 19 november 2010 14:42 schreef Swietje het volgende:
Ik vind ze juist leuk Syrena! Wel afhankelijk van wat je erbij draagt uiteraard
Foto?quote:Op vrijdag 19 november 2010 14:43 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ja, met rokje is 't een twijfelgeval denk ik.
quote:Op vrijdag 19 november 2010 14:44 schreef Blurred86 het volgende:
nu zit ik op omoda.nl te kijken voor zwarte laarzen, bedankt syrena
De laarzen liggen in de otoquote:
ja ze hebben gelukkig toch niks leuksquote:Op vrijdag 19 november 2010 14:48 schreef Syrena het volgende:
[..]
Is veel te duur joh, vanharen.nl
Of Scapino.
Vast wel!quote:Op vrijdag 19 november 2010 14:42 schreef Syrena het volgende:
Ik vind ze gelukkig wel leukWas al lang op zoek naar zoiets, voor onder een broek.
Nu aas ik alleen nog op een paar bruin/grijze die ze ook hadden![]()
Oh my, eenzelfde flat als ik heb (zelfde complex) staat te huur voor 528 euroOké, dat is wel begane grond en dus met een beetje tuin, maar dan nog. Mijn huis wordt 495 euro! (netto).
Hm, eens in de gaten houden of ze de huur van mijn flat ook omhoog gooien als die vrij komt.
Maar deze zijn wel wijd om mijn enkel, dus lijkt het optisch misschien wel dunner!! *hoopt*quote:Op vrijdag 19 november 2010 14:56 schreef MevrouwPuff het volgende:
Je schoenen vind ik wel leuk btw, ik hou wel van enkellaarsjes. Het is wel killing voor je kuiten onder een rokje.
Hè jakkes, ik hoop dat het meevalt en dat je er snel vanaf bent!quote:Op vrijdag 19 november 2010 12:50 schreef DevilsAndDust het volgende:
Kennen jullie die grap van DaD die dacht dat ze gewoon even simpel wat bulten weg zou laten snijden?
Ja, dat ging dus niet door. Moet onder volledige narcose en de arts vertrouwt er een paar niet..
QFT!quote:Op vrijdag 19 november 2010 15:53 schreef sigme het volgende:
Loveli! Je bent een compliment voor dat prachtige jurkje.
Helemaal mee eens. Heel mooi loveli!quote:Op vrijdag 19 november 2010 15:53 schreef sigme het volgende:
Loveli! Je bent een compliment voor dat prachtige jurkje.
Ik heb zelf bij een helpdesk gewerkt (jaaaren terug) en wij konden inderdaad zogenaamde logs inzien. En daar stonden wachtwoorden e.d. in. Maar ik weet niet in hoeverre ze dat op mijn werk doen, met zoveel medewerkers & studenten.quote:Op vrijdag 19 november 2010 16:46 schreef Perruche het volgende:
echt? Wauw. Dat wist ik niet syrena, scary!
Ik heb het een beetje gehad voor vandaag. Een beetje erg. Ik krijg niets meer mee
*boks*quote:Op vrijdag 19 november 2010 16:46 schreef Perruche het volgende:
echt? Wauw. Dat wist ik niet syrena, scary!
Ik heb het een beetje gehad voor vandaag. Een beetje erg. Ik krijg niets meer mee
fijn. Gelukkig gaat er nu een pendeltje naar nieuwerkerk. Niet verder. Daar komt Duuf me halen. Ik zit wel tegenover Viks jonge tweelingzusjequote:Op vrijdag 19 november 2010 16:56 schreef motorbloempje het volgende:
http://www.nu.nl/binnenla(...)-centraal-brand.html
brand op Utrecht dus..
ben je nog in Dld? Hoe is het?quote:Op vrijdag 19 november 2010 17:05 schreef Ewelina het volgende:
Goedenmiddag!
Mijn lijstje valt nog wel mee... mijn plan om een giga stuk chocoladetaart in het Haus der Geschichte te verorberen werd verrijdeld door de serveerster die na 1 drankje en een broodje al de rekening kwam brengen.
Enfin:
O: croissant, chocoladebroodje
L: salat mista met wat brood
D: geen idee, iets met bratkartoffeln denk ik want daar heb ik trek in.
Gister was erger...
O: broodje met blauwe muisjes
T: brötchen Garnalenwelt (garnalen met hete saus)
D: bier, patat, gebakken vis en grote salade
T: 3 chocorijstwafels
Jaquote:
hey daar ben ik morgen ook...quote:Op vrijdag 19 november 2010 17:08 schreef XcUZ_Me het volgende:
Moet alleen nog wel naar Zwolle vanaaf.
psssht.quote:Op vrijdag 19 november 2010 16:56 schreef motorbloempje het volgende:
http://www.nu.nl/binnenla(...)-centraal-brand.html
brand op Utrecht dus..
ja dat had ik wel gelezen...quote:
ik bedoelde meer tegen Ewelina dat ik dat al gepost hadquote:Op vrijdag 19 november 2010 17:24 schreef progje het volgende:
[..]
ja dat had ik wel gelezen...
ik heb dat alleen niet helemaal duidelijk gemaakt in mijn post geloof ik
Maar met "de helft van de treinen rijdt nu dus ook niet" bedoelde ik dat dus
oh hehequote:Op vrijdag 19 november 2010 17:25 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ik bedoelde meer tegen Ewelina dat ik dat al gepost had
Ik bedoelde meer dat ze daar ook konden klagen met meer medestandersquote:Op vrijdag 19 november 2010 17:25 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ik bedoelde meer tegen Ewelina dat ik dat al gepost had
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |