Het is zeer ernstig. Zie je in hoe erg ons landsbestuur er aan toe is?quote:Op dinsdag 16 november 2010 17:36 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Het feit dat er zo halfbakken en laf mee om wordt gegaan maakt natuurlijk dat we niet lang genoeg kunnen smullen van dit soort verhalen.
Nederlanders genieten van de ellende van hun autochtone buurman? Je overdrijft nogal. We hebben het over politici die optreden als volksvertegenwoordigers. Het is niet meer dan normaal dat er in hun verleden wordt gedoken. Alleen jij maakt er een compleet huilorkest van.quote:Op dinsdag 16 november 2010 17:38 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik had allang aangegeven in een ander topic dat Wilders anders had moeten optreden, dat ben ik VOLLEDIG met jullie eens. God, ik heb niks met die baggerpartij PVV, maar om nou op ELKE slak zout te gaan leggen, ELKE steen om te (willen) keren, en OVERAL iets achter zoeken, en daar dan achteraf op geilen met elkaar is gewoon zielig.
En ja, Nederland is een van de weinige naties waar een dergelijke kutmentaliteit heerst. Men kan het niet slecht genoeg doen, en we kunnen met z'n allen niet hard genoeg smullen van andermans ellende, zolang het maar de buurman is en hij een wit kleurtje heeft.
Ik vind dat Lucassen de Kamer had moeten verlaten. Over Sharpe laat ik mij nog niet uit, aangezien de info summier is. Verder houd jij de discussie levend, dat is een van de redenen dat de topics in no time vollopen.quote:Op dinsdag 16 november 2010 17:39 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Wat wil je meer dan afkeuring van Lucassen en Sharpe dan?
Omdat het ook om om te janken is, ffs.quote:Op dinsdag 16 november 2010 17:41 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Nederlanders genieten van de ellende van hun autochtone buurman? Je overdrijft nogal. We hebben het over politici die optreden als volksvertegenwoordigers. Het is niet meer dan normaal dat er in hun verleden wordt gedoken. Alleen jij maakt er een compleet huilorkest van.
Nou, ik zie hem het liefst toch alsnog verdwijnen, al zit dat er niet meer in. Of in ieder geval moet het zo zijn dat volksvertegenwoordigers niet meer van de straat geplukt kunnen worden in de toekomst...daarom vind ik het nog steeds wel belangrijk.quote:Op dinsdag 16 november 2010 17:40 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja, keur het af, straf ze af tijdens de volgende verkiezingen, en klaar.
Het staat je natuurlijk vrij om de discussie links te laten liggen.quote:Op dinsdag 16 november 2010 17:42 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Omdat het ook om om te janken is, ffs.
Uiteraard, evenals het me vrij staat kritiek te leveren op de gang van zaken.quote:Op dinsdag 16 november 2010 17:44 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het staat je natuurlijk vrij om de discussie links te laten liggen.
Wat heeft dat nou in hemelsnaam weer met landsbestuur te maken?quote:Op dinsdag 16 november 2010 17:44 schreef Voorschrift het volgende:
Je kan in Nederland niet eens een discussie of debat opzetten over een fatsoenlijk onderwerp en daar werkelijk onderzoek naar doen, maar een PVV kamerlid en de hele fractie is na twee dagen compleet binnenstebuiten gekeerd en andere debatten zijn er voor afgezegd.
En dat noemen jullie hoge kwaliteit van landsbestuur?
Links? Het waren 'rechtse' media als RTL Nieuws, BNR en Powned die het nieuws meldden...quote:Op dinsdag 16 november 2010 17:44 schreef Red_85 het volgende:
Sjonge jonge jonge. Links Nederland wil nu op elke slak zout leggen om het kabinet omver te helpen. Lukt het bij de ene niet, dan doen we het wel bij een ander. De timing vermoed alles. Wat een kutkneusjes die niet tegen hun verlies kunnen zeg. Ongelofelijk.
om een crimineel te vangen heb je een crimineel nodig.quote:Op dinsdag 16 november 2010 17:22 schreef Toverheks het volgende:
[..]
is niks zieligs aan hoor, vind het een *genot* dat alles nu eens boven water komt, dat de PVV kiezers eens gaan inzien op wat voor baggerpartij zij hebben gestemd.
en wees eens eerlijk, het had er ooit van moeten komen, ooit komt de echte PVV bovendrijven, een partij van leugens en verraad, van roddel en achterklap, een partij die eigenlijk van ellende aan elkaar hangt betreft zijn kamerleden, ze verraden elkaar waar je bijstaat.
Ik denk dat er nog veel meer boven komt drijven, en niet alleen over de PVV, elk forum of media gaat graven in het verleden van een lid van de regering.
Ook dat is toegestaan.quote:Op dinsdag 16 november 2010 17:44 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Uiteraard, evenals het me vrij staat kritiek te leveren op de gang van zaken.
Wat eerlijk van hen!quote:Op dinsdag 16 november 2010 17:45 schreef marcodej het volgende:
[..]
Links? Het waren 'rechtse' media als RTL Nieuws, BNR en Powned die het nieuws meldden...
Wat ze nu over Sharpe hebben gevonden lijkt me inderdaad vele malen minder ernstig dan de affaire Lucassen. Hoewel er over liegen niet slim is natuurlijk.quote:Op dinsdag 16 november 2010 17:33 schreef freako het volgende:
Het is trouwens een veroordeling van het bedrijf door de Hongaarse Mededingingsautoriteit. In hoeverre is dat als 'een strafblad voor de CEO' uit te leggen?
Volledig mee eens.quote:Op dinsdag 16 november 2010 17:43 schreef Lamon het volgende:
[..]
Nou, ik zie hem het liefst toch alsnog verdwijnen, al zit dat er niet meer in. Of in ieder geval moet het zo zijn dat volksvertegenwoordigers niet meer van de straat geplukt kunnen worden in de toekomst...daarom vind ik het nog steeds wel belangrijk.
Weer volledig mee eens.quote:Op dinsdag 16 november 2010 17:42 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik vind dat Lucassen de Kamer had moeten verlaten.
grappig, normaal mag gs of powned niet als bron maar nu welquote:Op dinsdag 16 november 2010 17:45 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Powned is nu al deel van Links Nederland
Nee nee, media die negatief nieuws over de PVV naar buiten brengen, zijn automatisch links.quote:Op dinsdag 16 november 2010 17:45 schreef marcodej het volgende:
[..]
Links? Het waren 'rechtse' media als RTL Nieuws, BNR en Powned die het nieuws meldden...
Dus de PVV is de 'winnaar' van deze kwestie?quote:Op dinsdag 16 november 2010 17:44 schreef Red_85 het volgende:
Sjonge jonge jonge. Links Nederland wil nu op elke slak zout leggen om het kabinet omver te helpen. Lukt het bij de ene niet, dan doen we het wel bij een ander. De timing vermoed alles. Wat een kutkneusjes die niet tegen hun verlies kunnen zeg. Ongelofelijk.
Nooit van gehoord, maar ik zal het maar zien als compliment, in ieder geval niet onderdeel van de kudde.quote:Op dinsdag 16 november 2010 17:45 schreef speknek het volgende:
Ik dacht heel even dat Voorschrift ons' aller vriend StefanP was, maar de USA is juist heer en meester in het uitpluizen van iemand's antecedenten totaan vermeende wiccan sympathie toe. Dus het zal dan wel niet_links zijn ofzo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |