Mijn moeder is zaterdag jarig als Ajax haar verjaardag maar niet gaat verpesten...quote:
Heb hetzelfde. Ik verwacht er toch niet veel van.quote:Op dinsdag 16 november 2010 21:34 schreef ValHallen het volgende:
Het zou idd zomaar kunnen, maar ik vind het wel typerend dat ik eigenlijk heel gelaten en rustig naar de wedstrijd toeleef terwijl ik eerst altijd de hele week er enorm mee bezig ben.
Ajax-PSV vorig jaar daar had ik het vorig jaar 4 weken voor de wedstrijd al over. Nu ben ik er niet mee bezig en hoop ik alleen maar dat het geen al te grote afgang wordt in eigen stadion.quote:Op dinsdag 16 november 2010 21:34 schreef ValHallen het volgende:
Het zou idd zomaar kunnen, maar ik vind het wel typerend dat ik eigenlijk heel gelaten en rustig naar de wedstrijd toeleef terwijl ik eerst altijd de hele week er enorm mee bezig ben.
En mijn vader is jarig, nu kan ik niet kijken.quote:Op dinsdag 16 november 2010 20:28 schreef heloef het volgende:
[..]
Mijn moeder is zaterdag jarig als Ajax haar verjaardag maar niet gaat verpesten...
en ik ga uit eten omdat me moeder zondag jarig isquote:Op dinsdag 16 november 2010 22:15 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
En mijn vader is jarig, nu kan ik niet kijken.
quote:Op dinsdag 16 november 2010 14:51 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Wat zijn de bevoegdheden van de ledenraad überhaupt?
quote:De ledenraad heeft bij Ajax de bevoegdheid bestuursleden van de vereniging te benoemen, te ontslaan of te schorsen.
.quote:Van de aandelen AFC Ajax NV is slechts een beperkt deel vrij verhandelbaar op de beurs. De Vereniging Ajax heeft 73% van de aandelen in bezit en daarnaast hebben verzekeraar Aviva en oud-beurshandelaar Adri Strating elk ongeveer negen procent van de uitstaande aandelen in bezit
Het zou mooi zijn maar lost structureel niks op natuurlijk.quote:Op dinsdag 16 november 2010 23:07 schreef Gramulanion het volgende:
Wat zou het heerlijk zijn als we die boeren met een nulletje of twee drie inmaken.
Maar ik verwacht niks.
Winnen gebeurt toch niet. Maar bij Feyenoord kwam ook pas weer vooruitgang na die 10 nulquote:Op dinsdag 16 november 2010 23:31 schreef ajacied4lf het volgende:
Eigenlijk moeten we hopen dat we hard afgemaakt worden, dan gaat er teminste echt iets gebeuren.maar dat kan ik niet hopen.
Tja bij ajax bewegen ze nog minder.........natuurlijk hoop ik dat we winnen maar realistisch is het allerminst. Zal me niks verbazen als we er 'gewoon' met een nulletje of drie van af gaanquote:Op dinsdag 16 november 2010 23:51 schreef ajacied4lf het volgende:
Denk dat Ajax gewoon wint. PSV heeft leuke spelers, ook allemaal goede spelers. Maar ze bewegen best weinig, daar kan Ajax wel mee omgaan.
Vind de voorhoede van psv op dit moment beter dan die van ajax.....het middenveld is vele malen beter op dit moment....om nog maar even de wisselmogelijkheden van psv buiten beschouwing te laten.quote:Op woensdag 17 november 2010 00:00 schreef ajacied4lf het volgende:
Individueel vind ik Ajax gevaarlijker met Suarez, ookal is hij uit vorm.
Ach, we zullen zien.
Ik help het je hopen, maar ik denk dat het heel erg positief is gedacht.quote:Op woensdag 17 november 2010 00:00 schreef ajacied4lf het volgende:
Nee maar daarom, Ajax beweegt weinig, daarom kunnen ze teams waarin veel beweging zit niet aan (AZ,Utrecht).
Individueel vind ik Ajax gevaarlijker met Suarez, ookal is hij uit vorm.
Ach, we zullen zien.
Ik verwacht eerder dat PSV elke pepernoot in het doel jaagt, Ajax geeft zaterdag meer cadeaus weg dan Sinterklaas in een uur doet.quote:Op dinsdag 16 november 2010 23:55 schreef Yankee het volgende:
[..]
Tja bij ajax bewegen ze nog minder.........natuurlijk hoop ik dat we winnen maar realistisch is het allerminst. Zal me niks verbazen als we er 'gewoon' met een nulletje of drie van af gaan
Dus eigenlijk kan die ledenraad geen flikker. Dan hebben Cruijff's plannetjes ook weinig zin.quote:Op dinsdag 16 november 2010 23:18 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
[..]
[..]
.
In dit geval wil het dus zeggen dat de Ledenraad de bestuursleden van de vereniging kan benoemen die op hun beurt de Raad van Commissarissen moet controleren. En de RvC houdt toezicht over de bestuursleden. Bij Ajax dus Van der Boog, Slop en Van der Aat.
13-12 is de AVA(algemene vergadering van aandeelhouders) hier worden 8 nieuwe leden voor de ledenraad gekozen door de aandeelhouders.
Best een lastig bedrijf Ajax
Natuurlijk welquote:Op woensdag 17 november 2010 01:17 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dus eigenlijk kan die ledenraad geen flikker. Dan hebben Cruijff's plannetjes ook weinig zin.
Dat was een verassing jaquote:Op woensdag 17 november 2010 08:59 schreef stoeltafel het volgende:
Nummer 14 was gister onverwachts op de toekomst, begin is er.
Dat doet Jaap de Groot al (ghostwriter)quote:Op woensdag 17 november 2010 09:39 schreef Komakie het volgende:
[..]
Dat was een verassing ja
Misschien dat hij toch iets serieus wil gaan doen. Om even met het vliegtuig over te komen. Zou hij zijn columns ook vanuit Spanje schrijven? Of woont hij weer in Nederland?
Kortom, hij schrijft niets zelfquote:Op woensdag 17 november 2010 09:53 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Dat doet Jaap de Groot al (ghostwriter)
Jaap de Groot schrijft zijn stukken aan de hand van interviews met Johan. Johan zet bij goedkeuring zijn handtekening eronder.quote:
De ledenraad heeft geen invloed op de dagelijkse gang van zaken maar kan wel degene controleren die verantwoordelijk is voor de aanstelling van de directie die verantwoordelijk is voor de dagelijkse gang van zaken. Cruijff zijn idee is dan ook om van binnen uit de club meer mensen met voetbal knowhow neer te zetten en dit zou dan doorwerken door de hele club.quote:Op woensdag 17 november 2010 01:17 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dus eigenlijk kan die ledenraad geen flikker. Dan hebben Cruijff's plannetjes ook weinig zin.
Mij lijkt dat echt een 'long shot', zelfs Keje Molenaar twijfelt over het nut van de invloed van de ledenraad. (zie interview op VI Radio: http://www.vi.nl/Radio-it(...)ochtend-telefoon.htm )quote:Op woensdag 17 november 2010 13:00 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
De ledenraad heeft geen invloed op de dagelijkse gang van zaken maar kan wel degene controleren die verantwoordelijk is voor de aanstelling van de directie die verantwoordelijk is voor de dagelijkse gang van zaken. Cruijff zijn idee is dan ook om van binnen uit de club meer mensen met voetbal knowhow neer te zetten en dit zou dan doorwerken door de hele club.
Het was gewoon allemaal een truc zodat PSV ons gaat onderschattenquote:Op woensdag 17 november 2010 14:11 schreef DuvelDuvel het volgende:
Gelukkig zijn ze zo wisselvallig als de pest dus weet je het nooit eigenlijk.
Ook in goede jaren is het nooit meegevallen om van PSV te winnen, op de één of andere manier lukt dat zelden, zoals het Feyenoord bijna nooit lukt om van Ajax te winnen dus wat dat betreft hoef ik mijn verwachting niet bij te stellen, het is alleen jammer dat door het onnodig puntverlies tegen de niet kampioenskandidaten deze wedstrijd heel belangrijk wordt.quote:Op woensdag 17 november 2010 14:08 schreef stevenmac26 het volgende:
Ajax gaat zaterdag echt op zijn kloten krijgen denk ik
Met die kneus van een Rutten lukt dat nooit.......die gek plaatst psv altijd in de underdog positiequote:Op woensdag 17 november 2010 14:11 schreef DuvelDuvel het volgende:
Gelukkig zijn ze zo wisselvallig als de pest dus weet je het nooit eigenlijk.
afgelopen 2jaar werd het telkens 4-1 manquote:Op woensdag 17 november 2010 14:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ook in goede jaren is het nooit meegevallen om van PSV te winnen, op de één of andere manier lukt dat zelden, zoals het Feyenoord bijna nooit lukt om van Ajax te winnen dus wat dat betreft hoef ik mijn verwachting niet bij te stellen, het is alleen jammer dat door het onnodig puntverlies tegen de niet kampioenskandidaten deze wedstrijd heel belangrijk wordt.
Inderdaad.quote:Op woensdag 17 november 2010 14:40 schreef Smoofie het volgende:
En zaterdag 4-0!!! Kijk naar TT, Achter onze club bijven staan! Niet denken maar hopen!
14/03/2010 Ajax PSV 4-1quote:Op woensdag 17 november 2010 14:32 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
afgelopen 2jaar werd het telkens 4-1 man
Lees eens wat ik typ.quote:Op woensdag 17 november 2010 14:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
14/03/2010 Ajax PSV 4-1
16/11/2008 Ajax PSV 4-1
30/01/2008 Ajax PSV 0-2
12/11/2006 Ajax PSV 0-1
11/03/2006 Ajax PSV 0-0
20/03/2005 Ajax PSV 0-4
08/02/2004 Ajax PSV 2-1
15/12/2002 Ajax PSV 2-4
25/11/2001 Ajax PSV 1-3
08/04/2001 Ajax PSV 0-1
Als jij dan ook leest wat ik typ, manquote:Op woensdag 17 november 2010 15:10 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Lees eens wat ik typ.
De laatste 2 jaar heb ik het toch ook over?
Zelfs die handtekening doet Cruijff niet eens meer.quote:Op woensdag 17 november 2010 11:01 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Jaap de Groot schrijft zijn stukken aan de hand van interviews met Johan. Johan zet bij goedkeuring zijn handtekening eronder.
Die spelers zijn opgeroepen voor de oefeninterlands en dat terwijl we zaterdag tegen PSV spelen.quote:Ajax Stekelenburg, Van der Wiel (beiden Nederland), Eriksen (Denemarken), El Hamdaoui (Marokko), Sulejmani (Servië), Suarez (Uruguay), Blind, Josefzoon (Jong Oranje), Alderweireld, Vertonghen (België).
Ik denk dat koning Suarez zaterdag een beetje moe zal zijn,quote:Op woensdag 17 november 2010 14:43 schreef HenkieVdV het volgende:
[..]
Inderdaad.Ik geloof in koning Suarez!
PSV: Pieters, Affelay, Lens, Toivonen, Isaksson, Dzsudzsák, Berg. Dus ook daar de nodige belasting.quote:Op woensdag 17 november 2010 17:49 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Die spelers zijn opgeroepen voor de oefeninterlands en dat terwijl we zaterdag tegen PSV spelen.
Suarez moest uit naar Chiliquote:Op woensdag 17 november 2010 21:27 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik denk dat koning Suarez zaterdag een beetje moe zal zijn,
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |