quote:Op woensdag 17 november 2010 17:27 schreef bijdehand het volgende:
[..]
En toch heb ik liever dat het geld naar Sudan gaat dan naar Afrika.
quote:Op woensdag 17 november 2010 17:30 schreef Monidique het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Soedan is het grootste land van Afrika (misschien Congo) en je zou kunnen stellen dat het redelijk in het midden ligt.
Nog niet laag genoeg denk ik, want je blijft die stukken maar lezen.quote:Op woensdag 17 november 2010 20:18 schreef Monidique het volgende:
[..]
http://www.telegraaf.nl/p(...)ij_DWDD__.html?p=4,1
Dit is geen opiniestuk, dit staat als nieuwsartikel in De Telegraaf. Hoe laag kun je gaan?
quote:Sarah Palin has a new reality show. Now she just needs to enter reality
quote:
quote:
Grappige is dat ik dat voor de voorbeelden van Sharia al zeiquote:Op donderdag 18 november 2010 00:24 schreef du_ke het volgende:
[..]
Die was wel heel slecht inderdaad
http://www.spitsnieuws.nl(...)or_poetins_pupp.htmlquote:Gezocht: naam voor Poetins puppy
De Russische premier Vladimir Poetin heeft een oproep gedaan aan de Russische bevolking om een naam te verzinnen voor een hondje, dat hij deze week cadeau kreeg van de Bulgaarse premier Boiko Borisov. Dat heeft het Kremlin vandaag bekendgemaakt.
Poetin kennende is de uitslag hiervan ook geflestquote:Op donderdag 18 november 2010 00:55 schreef Arglist het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
http://www.spitsnieuws.nl(...)or_poetins_pupp.html
Aanschouwt burger,
democratie in haar puurste vorm.
Wie zei dan ook dat 't om de uitslag ging? Je moet al blij zijn met de gunst van Poetin tot de mogelijkheid van nadenken!quote:Op donderdag 18 november 2010 01:02 schreef JoaC het volgende:
[..]
Poetin kennende is de uitslag hiervan ook geflest
Iemand die nog in 'the angry ex-wife troef' gelooft?quote:Volgens De Telegraaf zou Sharpe "verdere aantijgingen" vrezen, "vooral van [zijn] ex-vrouw", die er op uit zou zijn om hem "kapot te maken". Hij zegt echter niets misdaan te hebben.
quote:Watched Michael Moore's "Capitalism" - if I could "tweet" everything that was wrong with it, it would sound like Hitchcock's "The Birds."
-- Doug Stanhope
Dan maakt hij zich er wel heel makkelijk van afquote:
Laffe reactie. Natuurlijk wordt de boel behoorlijk aangedikt (quote:
Een nogal gigantisch verschil.quote:Op donderdag 18 november 2010 08:58 schreef KoosVogels het volgende:
Laffe reactie. Natuurlijk wordt de boel behoorlijk aangedikt () door Moore, maar feit blijft dat er gewoon iets flink mis is met het Amerikaanse kapitalisme corporatisme.
Ik wind me graag op.quote:Op woensdag 17 november 2010 23:12 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Nog niet laag genoeg denk ik, want je blijft die stukken maar lezen.
Corporatisme is nou eenmaal een uitvloeisel van het doorgeslagen kapitalisme.quote:Op donderdag 18 november 2010 09:26 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Een nogal gigantisch verschil.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |