Hahaha, be carefull what you wish for, het zijn wolven in schaapskleren. Dan kun je beter de cavia's hebben, hahaha!quote:Op zaterdag 13 november 2010 15:28 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Je mag de konijnen wel hierheen brengen hoor.
Wist niet dat ze daar ook sjaals enzo verkochten!Ik heb ze bij de h&m gehaald, en denk er nog over na om de muts er ook bij te halen.
Waren inderdaad leuk, maar elk optreden is hetzelfde. Dit was al de 4e keer dat ik ze zag.quote:Op zaterdag 13 november 2010 18:17 schreef whosvegas het volgende:
De Red blood shoes waren leuk!
Daarna naar Dollars gegaan
quote:Op zaterdag 13 november 2010 19:40 schreef leonie-89 het volgende:
Bij het voorprogramma stonden er twee mensen voor ons, ik zei tegen mijn zus; dit zijn wel typische Blood Red Shoes- gangers.
Uiteindelijk bleken het de Blood Red Shoes zelf te zijn![]()
"Net als voorgaande jaren zal Sinterklaas ook dit jaar weer neerstrijken in de Historische kelders van Arnhem. Tijdens zijn verblijf zullen de kelders worden omgedoopt tot 'Sinterklaas kelders'. En natuurlijk is er weer heel veel te zien, maar ook te doen." Daar dusquote:Op zaterdag 13 november 2010 15:34 schreef Xiance het volgende:
oh!
ik moest echt nadenken waar die sint was
Wat leuk! Ik zou er eigenlijk wel heen willen, maar ik ben niet doofquote:Op zondag 14 november 2010 19:00 schreef voodoolady het volgende:
Ook bijzonder:
vrijdag 19 november 2010
Deaf Metal met: Cultura Tres + KYU + IZAH
metal voor doven met ritme vloer
Zaal open: 19:00 Einde: 0:00 Entree: 5.00
Willmeen is cultureel verantwoord bezig.
Wat errug gezellig wasquote:Op zaterdag 13 november 2010 18:17 schreef whosvegas het volgende:
De Red blood shoes waren leuk!
Daarna naar Dollars gegaan
Ik heb in ieder geval de Bijenkorf gevondenquote:Op woensdag 20 oktober 2010 11:04 schreef Sally het volgende:
En dan kan ik zelf nog aanraden aan winkels met leuk maar niet duur-kleding: V&D, C&A (achter de V&D op een nieuwerwets pleintje), zit ook de toegang naar een sjieke indoor winkelstraat, met eh... America Today, de Body Shop, de ZaZa en(ofz.zo ), Tommy Hilfiger (aan het verbouwen, maar er hangt een plakaat op het raam met adres), Esprit (Land van de Markt = pleintje met een standbeeldje van buigende hofnar), H&M (tegenover McDonalds) HEMA (tegenover McDonalds + H&M) enz.
Allemaal aan of vlakbij 'de grote winkelstraat' van Arnhem, die ik net noemde
quote:Op dinsdag 16 november 2010 15:46 schreef Guppyfriend het volgende:
Aawww, ik was vanmorgen, in de mist, bijna de weg kwijt!
Op de brug was het mooi.quote:Op dinsdag 16 november 2010 15:46 schreef Guppyfriend het volgende:
Aawww, ik was vanmorgen, in de mist, bijna de weg kwijt!
Ja, dat was mooiquote:Op dinsdag 16 november 2010 15:53 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Op de brug was het mooi.Je zag echt alleen de brug, maar verder niets.
Ja klopt! Moest bij een adresje zijn in de stad. Hier trekt het nu ook helemaal dicht.quote:Op dinsdag 16 november 2010 16:30 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Ja, dat was mooiBen je ook de brug nog over geweest? De mist dreef namelijk allemaal Zuid in, en in Noord was er bijna niks. Erg bijzonder.
Nu hier in Utrecht trekt t weer helemaal dicht.
Dat heb ik gemerkt ja, daar ging m'n mooie blauwe lucht.quote:Op dinsdag 16 november 2010 16:30 schreef Guppyfriend het volgende:
De mist dreef namelijk allemaal Zuid in
Je maait het gras voor mijn voeten wegquote:Op dinsdag 16 november 2010 21:17 schreef Quickie_Butt het volgende:
Zeg, weten jullie waar ik voor niet al teveel geld een 2ehands fiets kan kopen? En niet aankomen met rond middernacht en een betonschaar rondom het stationmoet wel fair zijn enzo.
quote:Op dinsdag 16 november 2010 22:41 schreef Michhas het volgende:
Ik kom uit Arnhem, groetjes vanuit hier
quote:Op dinsdag 16 november 2010 22:40 schreef Michhas het volgende:
Ik kom uit Arnhem, groetjes vanuit hier
En graag gedaanquote:Op dinsdag 16 november 2010 22:33 schreef Michhas het volgende:
Ik kom uit Arnhem, groetjes vanuit hier
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Horeca tot vijf uur open in nieuwjaarsnacht
ARNHEM - Horecagelegenheden in de Arnhemse binnenstad mogen tijdens nieuwjaarsnacht tot 5.00 uur doorfeesten. Burgemeester Pauline Krikke van Arnhem heeft dit besloten na verzoeken van ondernemers en bezoekers.
Normaal gesproken mogen alleen nachtzaken in het stadshart van Arnhem tot 5.00 uur openblijven en moeten andere cafés om 4.00 uur dicht.
Krikke vindt het 'redelijk' om voor de jaarwisseling een uitzondering te maken op deze regel. 'De meeste bezoekers arriveren pas ruim na middernacht.'
Tijdens de vorige jaarwisseling ontstond veel verwarring nadat Krikke in overleg met de gemeenteraad vooraf bepaalde dat het om 4.00 uur afgelopen moest zijn. Dat gebeurde tegen smeekbedes van de horeca in. De ondernemers wezen op een traditie van nachtbraken in het nieuwe jaar in Arnhem tot 5.00 uur. Uiteindelijk koos de politie voor gedogen tot dit tijdstip rond de Korenmarkt, om ernstige problemen met de openbare orde te vermijden. De organisatie van dansfestijn Konijn 2000 in Music Sacrum reageerde tijdens dezelfde nacht 'pissig' omdat agenten daar aandrongen op snelle onruiming van de zaal rond 4.15 uur.
Vanuit de VVD en Zuid Centraal klonk kritiek op het meten met twee maten. De toenmalige fractievoorzitter van de liberalen Margreet van Gastel zei: "Hoe rustig alles ook is verlopen, afspraak is afspraak." De PvdA vond bij monde van de toenmalige fractievoorzitter Rudi Rikken dat de afspraak best mocht worden opgerekt in het belang van de rust in de stad. "Vier uur blijkt in de praktijk niet haalbaar." Tijdens de nieuwjaarstoespraak wees Krikke erop dat de politiek geen regels moet opstellen die de politie niet kan handhaven.
Nice!quote:Op dinsdag 16 november 2010 22:53 schreef Adelante het volgende:
Dat is toch geen Arnhem promotie, gewoon dit topic volplempen met positief Ernhems nieuws:
[..]
Nou dan kom ik bij jou afterpatyen!quote:Op woensdag 17 november 2010 08:22 schreef Michhas het volgende:
Oud&Nieuw = Altijd feestje bij mij thuis
Gezelligquote:Op woensdag 17 november 2010 08:23 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Nou dan kom ik bij jou afterpatyen!
Er was bij tliciouz in de buurt, in die portiekflats op de Huissensestraat een kerel die altijd fietsen verkocht. Geen idee of ie dat nog doet, want ik zie ze niet altijd meer staan.quote:Op dinsdag 16 november 2010 21:17 schreef Quickie_Butt het volgende:
Zeg, weten jullie waar ik voor niet al teveel geld een 2ehands fiets kan kopen? En niet aankomen met rond middernacht en een betonschaar rondom het stationmoet wel fair zijn enzo.
Daar hebben wij ook een fiets gekocht. Niet doen hoor! Die fietsen zien er op het oog redelijk uit, na een week er op gefietst te hebben valt hij in 4 stukken uit elkaar.quote:Op woensdag 17 november 2010 09:23 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Er was bij tliciouz in de buurt, in die portiekflats op de Huissensestraat een kerel die altijd fietsen verkocht. Geen idee of ie dat nog doet, want ik zie ze niet altijd meer staan.
Houd marktplaats in de gaten zou ik zeggen, wat voor prijsklasse en kwaliteit zoek je?
Oké, da's niks dus...quote:Op woensdag 17 november 2010 09:25 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Daar hebben wij ook een fiets gekocht. Niet doen hoor! Die fietsen zien er op het oog redelijk uit, na een week er op gefietst te hebben valt hij in 4 stukken uit elkaar.
normaal altijd groot feest hier bij kennis in het spijkerkwatier maar dit jaar waarschijnlijk naar Qountdown (HMH) / Fantasy Island (Sportpaleis)quote:Op dinsdag 16 november 2010 23:51 schreef leonie-89 het volgende:
Wat doen jullie met oud & nieuw in Arnhem?
Ik ben nog geen een keer met oud & nieuw in Arnhem gebleven, is het een aanrader en wat is er allemaal te doen?
Oud & Nieuw-feestjes in de 'standaard' cafés ken ik wel, over het algemeen niet heel speciaal met oud en nieuw. Is vergelijkbaar met een gewone avond stappen, alleen krijg je champagne.
Is er ergens een big party?
Over dat Konijn 2000 in Musis kan ik niks vinden
Voor 8 december nog een kind krijgen gaat me niet lukken.quote:Op woensdag 17 november 2010 18:39 schreef remlof het volgende:
Ow wie van jullie is dit jaar in Gelderland komen wonen? Kijk dan even hier: http://www.gelderland.nl/2miljoenste
Ze moesten op het keizershof zijn.quote:Op woensdag 17 november 2010 19:40 schreef Guppyfriend het volgende:
Komen er net met veel bombarie 3 brandweerwagens de wijk inrijdenrijden ze een beetje zoekend rond, en vertrekken dan weer
dus...
Da's hiernaast. Maar ze reden eerst verkeerd, en daarna dropen ze vrij snel weer af... Geen idee wat er nou aan de hand was, geen brand iig. Wat ze dan met twee ladderwagens en een bluswagen kwamen doen?quote:Op woensdag 17 november 2010 19:45 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ze moesten op het keizershof zijn.
Misschien iemand voor de gein gebeld ofzo?quote:Op woensdag 17 november 2010 19:47 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Da's hiernaast. Maar ze reden eerst verkeerd, en daarna dropen ze vrij snel weer af... Geen idee wat er nou aan de hand was, geen brand iig. Wat ze dan met twee ladderwagens en een bluswagen kwamen doen?
Ja, dat zal wel... Stakkers, tot er een keer echt wat is. P2000 wist ook van niksquote:Op woensdag 17 november 2010 19:49 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Misschien iemand voor de gein gebeld ofzo?
Gelredome?quote:Op donderdag 18 november 2010 15:45 schreef remlof het volgende:
Wie gaat er naar Prince trouwens vanavond?
Yep, vriendin van me heeft hem een paar weken geleden in Milaan gezien, was een enorm gave show van meer dan drie uurquote:
Ik wist helemaal niet dat dat vanavond wasquote:Op donderdag 18 november 2010 15:48 schreef remlof het volgende:
[..]
Yep, vriendin van me heeft hem een paar weken geleden in Milaan gezien, was een enorm gave show van meer dan drie uur
Helaas heb ik geen kaarten.
Nee dat is een apart concert. The Genius leent zich niet voor zoiets oubolligs als Symphonica in Rosso natuurlijkquote:Op donderdag 18 november 2010 15:50 schreef Michhas het volgende:
[..]
Ik wist helemaal niet dat dat vanavond was
Dan zal het wel weer stervensdruk zijn in de stad
Is dat een apart concert of Symphonica in Rosso ofzo?
Dat dacht ik alquote:Op donderdag 18 november 2010 15:51 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee dat is een apart concert. The Genius leent zich niet voor zoiets oubolligs als Symphonic in Rosso natuurlijk
Wowquote:Op donderdag 18 november 2010 16:05 schreef _Loki het volgende:
M'n vriend is daar parkeerwacht aan het spelen van 3 tot12, ze zeiden dat hij er maar rekening mee moest houden dat het goed een uur of 4-5 kan duren dus dat het uitloopt tot 1 of 2 uur vanacht.
Er waren al mensen vanaf 10 uur vanochtend, de deuren gaan al om 6 uur open en het begint pas om 9 uur
Alleen een beetje jammer dat ie zo in de Heer is tegenwoordig. Ik heb hem in 2004 gezien en toen kreeg ie het woord FUCK niet eens meer over z'n lippenquote:
quote:Op donderdag 18 november 2010 15:51 schreef remlof het volgende:
Nee dat is een apart concert. The Genius leent zich niet voor zoiets oubolligs als Symphonica in Rosso natuurlijk
Ja, die "er zijn nieuwe berichten"-functie is handig en moest ik misschien toch maar eens gaan gebruiken.quote:Op donderdag 18 november 2010 16:25 schreef remlof het volgende:
[..]
Alleen een beetje jammer dat ie zo in de Heer is tegenwoordig. Ik heb hem in 2004 gezien en toen kreeg ie het woord FUCK niet eens meer over z'n lippen
Dat schijnt tegenwoordig dus wel weer mee te vallen, nu speelt ie al z'n ouwe repertoire gewoon weer.
quote:Op donderdag 18 november 2010 16:26 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Ja, die "er zijn nieuwe berichten"-functie is handig en moest ik misschien toch maar eens gaan gebruiken.
Zoooo, Arnhem haalt even goede acts binnenquote:Iron Maiden komt naar Gelredome
Uitgegeven: 18 november 2010 16:15
Laatst gewijzigd: 18 november 2010 16:23
AMSTERDAM - De Britse heavy metal band Iron Maiden geeft op 8 juni 2011 een concert in het Gelredome in Anrhem.
© ANP
Dat heeft de band bekend gemaakt op zijn website.
Het concert maakt deel uit van de The Final Frontier World Tour, die de band onderneemt ter promotie van het nieuwe album The Final Frontier.
Iron Maiden wordt gezien als een van de voortrekkers van de New Wave of British Heavy Metal, die eind jaren '70 in opkomst was en van grote invloed was op de hardere metalgenres als thrash en death metal.
Iron Maiden heeft in totaal 85 miljoen platen verkocht. De bekendste daarvan zijn The Number Of The Beast en Seven Son Of The Seventh Son.
De kaartverkoop voor het optreden begint op vrijdag 27 november.
Je kunt ze ook om 19 uur aandoen toch?quote:Op donderdag 18 november 2010 16:59 schreef _Loki het volgende:
Ik haat het dat ik lampen aan moet doen om 5 uur 's middags.
quote:Op donderdag 18 november 2010 16:59 schreef _Loki het volgende:
Ik haat het dat ik lampen aan moet doen en gordijnen dicht moet doen om 5 uur 's middags.
Wat dan?quote:Op donderdag 18 november 2010 19:19 schreef _Loki het volgende:
En, ik heb eeiindelijk een bijbaantje, helemaal vergeten te vertellen
En dat vertel je mij niet?quote:Op donderdag 18 november 2010 19:26 schreef _Loki het volgende:
Ze belde me 2 of 3 dagen geleden dat ik fijn monsters af mag wegen in de drukke periodes, in ieder geval in de avond en de kerstvakantievoor m'n eerste dag bellen ze nog.
Niet groot denk ik. Dat is monstervoorbereiding, daar zetten ze meestal geen kleine meisjes neer. Maar er is een kans dat bij drukte mensen inspringen op de minder leuke posities. Waarschijnlijk kom je gewoon beneden te zetten, bij die grote beeldschermen.quote:Op donderdag 18 november 2010 19:31 schreef _Loki het volgende:
hahahaIk hoop echt dat ik die fout niet ga maken.
Is er trouwens ook een kans dat ik tussen die oude mannen in de vermaal-hal kom te staan?;( Ik dácht van niet, hij zei er niets over iig, maar ik twijfelde.
De Party Animals toeren nog toch?quote:Op donderdag 18 november 2010 20:23 schreef tliciouz het volgende:
Komen er ook nog optredens van artiesten uit mijn tijd?
Stond een grote foto in de Gelderlander, het staat er al twee weken afgeladen vol op de parkeerplaatsquote:Op donderdag 18 november 2010 20:25 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Nee naar de kerstshow in het tuincentrum.
quote:Op donderdag 18 november 2010 20:43 schreef Adelante het volgende:
[..]
De Party Animals toeren nog toch?
Wij zijn geweest, was erg goed! Hij maakte er een groot feest van. Maar om 23.00 uur hebben we het voor gezien gehouden, omdat de oppas ook weer naar huis moet... Geen idee of hij langer doorgegaan is. Er gingen ook geruchten over een after party in de Melkweg waar hij nog heen wilde.quote:Op donderdag 18 november 2010 15:45 schreef remlof het volgende:
Wie gaat er naar Prince trouwens vanavond?
Omdat ik dat eng vind als ik in zo'n party zit.quote:Op donderdag 18 november 2010 22:54 schreef Michhas het volgende:
Tlic wanneer gaan we samen BO doen?
En wanneer ga je eens praten in de mic
Ik voorzag hetquote:Op vrijdag 19 november 2010 08:06 schreef tliciouz het volgende:
Derek ogilvie was gister op tv in Druten. Dat zie je niet in Arnhem hoor.
quote:
quote:guests only
quote:Het feest is exclusief toegankelijk voor de followers van Eric Corton
Nee dus.quote:Helaas is de gastenlijst inmiddels vol
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |