Waar heb je het over man ? Je hebt echt de hersens van een amoebe.quote:Op zondag 28 november 2010 20:32 schreef Paul het volgende:
Tong je ziet spoken, je wil niet weten hoe vaak ze mij dood wensen en ik ga daar ook niet over huilen
Nee hoor ik reageer gewoon op hoe je doetquote:Op zondag 28 november 2010 20:33 schreef tong80 het volgende:
[..]
Waar heb je het over man ? Je hebt echt de hersens van een amoebe.
GC. Niks aan het handje, allemaal weer doorlopen.quote:Op zondag 28 november 2010 20:16 schreef tong80 het volgende:
Trouwens in welk subtopic stond het eerst voordat ie naar onzin werd verplaatst.
Graag gedaanquote:Op zondag 28 november 2010 21:20 schreef tong80 het volgende:
Ik heb toch nog gelachen in Onzin vandaag.
Guttegut, laat hij een keer een topic open, krijgt hij meteen gezeik. Ik begin te snappen waarom hij vandaag zo met slotjes strooit.quote:Op zondag 28 november 2010 21:20 schreef tong80 het volgende:
Tong is dood laat ie open
Post er zelfs de meest flauwe grappen in.
Tong leeft gooit ie op slot
Tong de echte zoon van God.
Wat laat jij je kennen zeg.
Die sluitreden ook
Ik heb toch nog gelachen in Onzin vandaag.
Waar heb je het over. Hij gooit altijd met ontereche slotjes. Althans bij mij. Lees je eens in.quote:Op zondag 28 november 2010 21:23 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Guttegut, laat hij een keer een topic open, krijgt hij meteen gezeik. Ik begin te snappen waarom hij vandaag zo met slotjes strooit.
Volgens mij laat jij je heel erg kennen vandaag, je doet nog kinderachtiger dan ik al doe op Fok. Dan moet je wel heel kinderachtig doenquote:Op zondag 28 november 2010 21:20 schreef tong80 het volgende:
Tong is dood laat ie open
Post er zelfs de meest flauwe grappen in.
Tong leeft gooit ie op slot
Tong de echte zoon van God.
Wat laat jij je kennen zeg.
Die sluitreden ook
Ik heb toch nog gelachen in Onzin vandaag.
Krijg steeds meer medelijden met je.quote:
Kinderachtiger dan mij?quote:Op zondag 28 november 2010 21:25 schreef Paul het volgende:
[..]
Volgens mij laat jij je heel erg kennen vandaag, je doet nog kinderachtiger dan ik al doe op Fok. Dan moet je wel heel kinderachtig doen
Dit is feedback. Er zijn mensen die zich kapot schrokken vandaag.quote:Op zondag 28 november 2010 21:25 schreef Paul het volgende:
[..]
Volgens mij laat jij je heel erg kennen vandaag, je doet nog kinderachtiger dan ik al doe op Fok. Dan moet je wel heel kinderachtig doen
In ieder geval van hetzelfde niveau als:quote:Op zondag 28 november 2010 21:27 schreef Annnet het volgende:
Mijn taartentopic was ook van hoog niveau.
Open een topic in FB. Het is weer tijd voor je maandelijkse 'Boehoe SwJ behandelt me net zoals iedere andere user'-huiltopic aldaar.quote:Op zondag 28 november 2010 21:28 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dit is feedback. Er zijn mensen die zich kapot schrokken vandaag.
Superwormjim gedraagt zich belachelijk bagataliserend.
Ik probeerde er nog een humoristische draai aan te geven en daar stak ie een stokkie voor.
Volledig offtopic gescheld.quote:Op zondag 28 november 2010 22:05 schreef Penisbaard het volgende:
Waarom is mijn gesprek met MarioPeen weg?
Mag ik dan een eigen naamtopic voor deze jongeman maken waar we ons gesprek voort kunnen zetten? Hij probeert nu via het DM-systeem verder te praten, maar dat werkt nogal onhandig.quote:
Niet reageren al in je opgekomen?quote:Op zondag 28 november 2010 22:17 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Mag ik dan een eigen naamtopic voor deze jongeman maken waar we ons gesprek voort kunnen zetten? Hij probeert nu via het DM-systeem verder te praten, maar dat werkt nogal onhandig.
[ afbeelding ]
TS, context, nu niet boehoe gaan doen Tong. Je weet hoe het werkt. En ik ben FA, ik weet hoe het werkt, dus no worries. En SwJ is hier niet schuldig aan, dus die houden we uit de wind.quote:Op zondag 28 november 2010 21:04 schreef tong80 het volgende:
Als ik als TT lees Biogarde is dood en het staat in GC schrik ik me kapot. Begrijp je dat echt niet ?
Hij deed vrolijk mee en vond het geweldig.quote:Op zondag 28 november 2010 22:30 schreef Biogarde het volgende:
TS, context, nu niet boehoe gaan doen Tong. Je weet hoe het werkt. En ik ben FA, ik weet hoe het werkt, dus no worries. En SwJ is hier niet schuldig aan, dus die houden we uit de wind.
En de volgende keer is het andersom. We zijn volwassen kerels, kom op.quote:Op zondag 28 november 2010 22:35 schreef tong80 het volgende:
[..]
Hij deed vrolijk mee en vond het geweldig.
Hij hield een topic open waar ik in dood werd verklaard. Niet voor iedereen was het op dat moment duidelijk dat het een grapje was. Het stond nog in GC. Was een walgelijk topic. Ok ieders gevoel voor humor is anders, maar toen ik daarna op humoristische wijze duidelijk maakte dat ik nog leefde wist ie niet hoe snel het te sluiten. Superwormjim deugt niet. Ik lijk Willem Oltmans of Anton Geesink wel. Gelukkig kregen ze later gelijk.quote:Op zondag 28 november 2010 22:41 schreef Biogarde het volgende:
[..]
En de volgende keer is het andersom. We zijn volwassen kerels, kom op.
Nee, static en Mirjam. En daarna ik zelfs. Wij hielden 'm open. En sure, het is een gek topic, maar iedere halve zool ziet dat het een grap itt tot de niet grappige varianten uit het verleden.quote:Op zondag 28 november 2010 22:57 schreef tong80 het volgende:
[..]
Hij hield een topic open waar ik in dood werd verklaard. Niet voor iedereen was het op dat moment duidelijk dat het een grapje was. Het stond nog in GC. Was een walgelijk topic. Ok ieders gevoel voor humor is anders, maar toen ik daarna op humoristische wijze duidelijk maakte dat ik nog leefde wist ie niet hoe snel het te sluiten. Superwormjim deugt niet. Ik lijk Willem Oltmans of Anton Geesink wel. Gelukkig kregen ze later gelijk.
De toevoeging ( Dit is een grap ) kwam pas veel later. En het werd ook pas later naar onzin verplaatst. Het is een onsmakelijke grap en SWJ had hem op slot moeten gooien ipv er semi-grappige posts te plaatsen.quote:Op zondag 28 november 2010 22:59 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Nee, static en Mirjam. En daarna ik zelfs. Wij hielden 'm open. En sure, het is een gek topic, maar iedere halve zool ziet dat het een grap itt tot de niet grappige varianten uit het verleden.
1 user die dacht dat het echt was. En die werd al vrij snel duidelijk gemaakt dat het nep is.quote:Op zondag 28 november 2010 23:03 schreef tong80 het volgende:
[..]
De toevoeging ( Dit is een grap ) kwam pas veel later. En het werd ook pas later naar onzin verplaatst. Het is een onsmakelijke grap en SWJ had hem op slot moeten gooien ipv er semi-grappige posts te plaatsen.
Excuses dat ik zo doordrijf maar het gaat me echt aan omdat er users waren die het geloofden.
Ik snap jullie echt niet.
Niets meer aan toevoegen, enige juiste reactie.quote:Op zondag 28 november 2010 23:05 schreef murp het volgende:
Misschien was het niet zo handig, maar ze hebben even hun lol gehad, net als jij met andere topics. Andere users andere "humor"
Je hebt gelijk. Het was onsmakelijk en het had gewoon gelijk dicht gemoeten.quote:Op zondag 28 november 2010 23:03 schreef tong80 het volgende:
Het is een onsmakelijke grap en SWJ had hem op slot moeten gooien ipv er semi-grappige posts te plaatsen.
Gelukkig iemand die me begrijptquote:Op zondag 28 november 2010 23:11 schreef Snakey het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Het was onsmakelijk en het had gewoon gelijk dicht gemoeten.
Geen idee. Het topic is weer open.quote:Op maandag 29 november 2010 09:42 schreef Maanvis het volgende:
wie is sting en sinds wanneer is ie onzin mod?
Leslie Nielsen
Het ontgaat mij ook een beetje eerlijk gezegd. Er kunnen best meerdere Leslie Nielsen topics naast elkaar lopen.quote:Op maandag 29 november 2010 09:42 schreef Maanvis het volgende:
wie is sting en sinds wanneer is ie onzin mod?
Leslie Nielsen
Bedanktquote:Op maandag 29 november 2010 09:48 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
Geen idee. Het topic is weer open.
My apologiesquote:Op maandag 29 november 2010 09:49 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Het ontgaat mij ook een beetje eerlijk gezegd. Er kunnen best meerdere Leslie Nielsen topics naast elkaar lopen.
Het is ook overdonderend allemaal, dat ben ik met je eens... En je wordt er overaal aan herinnerdquote:Op maandag 29 november 2010 09:57 schreef STING het volgende:
[..]
Het nieuws van Leslie werd me een beetje teveel
Toenet zag ik nog iemand een banaan eten. Spontaan schiet ik volquote:Op maandag 29 november 2010 09:57 schreef Michhas het volgende:
[..]
Het is ook overdonderend allemaal, dat ben ik met je eens... En je wordt er overaal aan herinnerd
Sorry O.Bquote:Op maandag 29 november 2010 09:59 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
Ok ok. SC hier is nu wel weer klaar.
Heet Shirley waarschijnlijk. Lijkt me sterk dat ie zanger van the Police was.quote:Op maandag 29 november 2010 09:42 schreef Maanvis het volgende:
wie is sting en sinds wanneer is ie onzin mod?
Leslie Nielsen
mooiquote:Op maandag 29 november 2010 20:57 schreef Huppelmuts het volgende:
Worm ik heb van het weekend deze foto speciaal voor jou (ONZ) gemaakt.
[ afbeelding ]
quote:
Hij lokt mij uit, en ik ben zo dom genoeg om er op in te gaan, maar ik ben gestopt met erop in gaanquote:Op dinsdag 30 november 2010 16:53 schreef zovty het volgende:
http://forum.fok.nl/user/history/326694
Post tevaak een plaatje van meisje wat middelvinger opsteekt.
Hij voelt zich kennelijk "uitgelokt" door honkytonk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |