Tnxquote:Op zondag 7 november 2010 21:30 schreef remmertjuh het volgende:
Toffe bak, is er van dit model eigenlijk eentje geweest met een turbomotor? anders kun je die erinlepelen
Tnxquote:Op zondag 7 november 2010 21:53 schreef FransDeens het volgende:
Lekker bezig hoor, leuke wagen ook. Begrijp ik nou goed dat je 'nog nooit' aan een auto hebt geknutseld maar er niet voor terugdeinst om de auto zelf te verlagen? Dat kan ik wel waarderen, technisch inzicht.
tof! ook een coupe? welke kleur?quote:Op maandag 8 november 2010 10:53 schreef BroesWillems het volgende:
Zo'n polo heb ik ook gehad....
Hoe is de koppakking?
toen ik hem kocht was hij rood toen die weer wegging roze...quote:Op maandag 8 november 2010 12:41 schreef FalleNk810i het volgende:
[..]
tof! ook een coupe? welke kleur?
koppakking is okay
Mwoah, accuwak is erger bij de polo's, heb er zelf gelukkig geen last vanquote:Op maandag 8 november 2010 13:13 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
toen ik hem kocht was hij rood toen die weer wegging roze...
idd ook een coupé.
Koppakking zijn nogal vaak problemen bij deze auto, zo ook die van mij, vandaar mijn vraag.
Je bent trouwens druk aan het poetsen geweest onder de motorkap, ziet er netjes uit. Wat is dat kastje wat je boven je radiator hebt zitten?
Zit nog te twijfelen of ik het erinhoud.. ene kant is het niet mooi, andere kant.. de originele licht opbrengst vond ik zwaar klote...quote:Op maandag 8 november 2010 13:57 schreef BroesWillems het volgende:
Xenon? In een Polo? Da's toch niet mooi....
3000k mag wel, elk ander is no-go op zo'n poloquote:Op woensdag 10 november 2010 09:11 schreef BroesWillems het volgende:
Turq die zegt dat je Xenon moet hebben, is de grootste reden om het niet te hebben...
volgens google is dat geel o.Oquote:Op woensdag 10 november 2010 21:08 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
3000k mag wel, elk ander is no-go op zo'n polo
Ook hoe minder, hoe lager de lichtopbrengst aan de onderkant van het spectrum. Wit geeft het meeste licht en is dus het optimum (rond 4300k).quote:Op zondag 14 november 2010 01:36 schreef Turquaz52 het volgende:
Ziet er mooi uit, maar NOOIT, NOOIT je remklauw zo laten hangen aan de slang.. hang hem op met een touwtje om je naaf heen ofzo, dat ie iig niet aan de remslang hangt
En Geel geeft meer licht dan wit..
Hoe lager de K-Waarde (Kelvin = licht tempratuur/kleur) hoe meer licht opbrengst.. daarom zie je met 12.000K een stuk minder dan 6.000K bijv...
quote:Op zondag 14 november 2010 15:24 schreef Microtubuli het volgende:
Wat een kleine remschijfjes, en dat voor een GT uitvoering
Laten we er op houden dat je even grote kans hebt om aangehouden te worden, trek geen aandacht en ze 9 v.d. 10x niksquote:Op zondag 14 november 2010 12:00 schreef FalleNk810i het volgende:
Politie zal je zeker ook minder snel aanhouden met geel licht als met dat bijna blauwe licht zeker?
Alleen lampen als je al bestaande Xenonset hebtquote:Op zondag 14 november 2010 13:49 schreef FalleNk810i het volgende:
Weet iemand of ik dan enkel andere lampjes hoef te kopen?
Of moet ik ook die kastjes vervangen?
Had gelijk een upgrade gedaan dan beste vriend.. ff naar sloop, GT/GTI/G40 klauwe gehaald, nieuwe geventileerde schijven gehaald @ heuts/dealert/interwebz..quote:
asjeblieft niet, dat is zo goedkoop.quote:Op dinsdag 30 november 2010 16:47 schreef Gurb het volgende:
Leuke auto, vriend van mij heeft ook jaren met zo'n auto rondgereden, leuk ding!
Komt er nog iets van een booskijker / motorkapverlenger?
Nou, ja dat zou kunnen, maar ik ben nog niet bezig met een motorswapquote:Op woensdag 1 december 2010 06:46 schreef Turquaz52 het volgende:
Jong, als ik zo'n grote ouwe schuur had he had ik er allaaang een brug in gezet en met de dag in en dag uit blokken swappen![]()
![]()
Succes verder, wanneer kwamen de M3 spiegels met knipperlichten en lexus looks binnen ook alweer?
Ehm ja okayquote:Op zondag 2 januari 2011 17:39 schreef Microtubuli het volgende:
Lelijk autootje maar je huis daarentegen
Tnx, ja uitlaat moet ik nog ff goed hangen haha.quote:Op zondag 2 januari 2011 17:40 schreef vannelle het volgende:
Je uitlaat hangt wel ernstig laag onder je auto, ophangrubber kapot?
Velgen staan em goed trouwens! Vind ik wel mooi.
Maar steken je wielen nou niet buiten de wielkasten?
Zeg, had jij niet je eigen topic? Ja. Mooi.quote:Op maandag 3 januari 2011 18:06 schreef Turquaz52 het volgende:
Zaten wel goed vast, 100% passend maar kleur verschil.. dat steekt af.. En hij is wat breder aan de begin en einde omdat ik de wielkasten wou verbreden en het dan wel mooi zou aansluiten..
Maar nu alleen wielkasten verbreden en thats it.. Ik hoef geen sideskirts meerOp de M3 skirts na..
Jaaa.. maar: Turqs Project: BMW 318i 2.5 24v --S/C of Turbo?-- Part 2...quote:Op maandag 3 januari 2011 18:09 schreef Anne het volgende:
[..]
Zeg, had jij niet je eigen topic? Ja. Mooi.
Dit topic gaat toch over opgepimpte ouwe wagens? Dus volledig ontopicquote:Op maandag 3 januari 2011 18:09 schreef Anne het volgende:
[..]
Zeg, had jij niet je eigen topic? Ja. Mooi.
[Sorry Annequote:Op maandag 3 januari 2011 18:06 schreef Turquaz52 het volgende:
Zaten wel goed vast, 100% passend maar kleur verschil.. dat steekt af.. En hij is wat breder aan de begin en einde omdat ik de wielkasten wou verbreden en het dan wel mooi zou aansluiten..
Maar nu alleen wielkasten verbreden en thats it.. Ik hoef geen sideskirts meerOp de M3 skirts na..
Ja ehm klinkt leuk, betaal jij?quote:Op woensdag 5 januari 2011 12:11 schreef Turquaz52 het volgende:
R32 Bi-Turboblok?
Of een simpele 4-2-1 spruitstukje?
Laat em maar lekker pruttelenquote:Op woensdag 5 januari 2011 12:17 schreef FalleNk810i het volgende:
[..]
Ja ehm klinkt leuk, betaal jij?
Nee zit te denken aan andere nokkenstok
uitlaatspruitstuk ook ja, eventueel ander kristal en hogere benzine druk.
Ik zou er wel voor zorgen dat het luchtfilter gewoon koude lucht kan gaan verwerken in plaats van de warme lucht die van je motor komt.quote:Op zondag 2 januari 2011 17:30 schreef FalleNk810i het volgende:
Inmiddels voorzien van openluchtfilter!
[ afbeelding ]
quote:Zo als idd al eerder werd gezegt "je hebt koude lucht nodig"! Waarom koude lucht? Nou dat is een natuurkundig fenomeen. Koude lucht bevat namelijk meer CO2 en hoe meer CO2 des te beter de verbranding. Sommigen zullen het wel kennen als je door de mist rijd dat je auto iets heftiger reageerd. Dit komt dus omdat de lucht rijk is aan CO2.
Dus waar moet je je filter nu dan plaatsen??????
Sommigen zeggen dat het het beste is om dat bij het filterhuis te doen maar bedenk wel dat je een vervangingsfilter hebt en die past dus niet in de oorspronkelijke behuizing (dat is trouwns ook niet de bedoeling ). Helaas hadden we in die behuizing wel een filter zitten die tegen de warmte kon door de behuizing en het probleem is nu dat het zou kunnen zijn dat je de filter dicht bij de motor hebt zitten. Dat betekend dus veel warme lucht en weinig CO2!!!!!
Oplossingen zijn hiervoor gelukkig voldoende. Neem een complete kit met alu. buisen en je kunt hem in elke gewenste bocht vast zetten. Nadeel: ver van de oorspronkelijke pijp af.
Bevestig hem zo dicht mogelijk bij de oorspronkelijke pijp en maak er een ramair van door een luchthapper te monteren. Voordeel: Veel koude lucht die tevens voor de koeling van het gehele blok zorgt. Nadeel: extreeme oplossing omdat dit wel wat gaat kosten (persoonlijk zou ik voor de eerste optie gaan).
Zat te denken aan iets van Schrick of Catcams, dat zijn in ieder geval de sportnokkenasjes die makkelijk te verkrijgen zijn, kosten helaas wel redelijk wat geld.quote:Op woensdag 5 januari 2011 15:17 schreef MC-Shithead het volgende:
[..]
Laat em maar lekker pruttelen![]()
Wat voor nokkenas heb je in gedachte?
Okay, dus al die rommel ertussen uit, maar dan krijg je geen jank geluid? want t geluid wat uit je bimmer komt, komt door dat blok wat er in ligt hoop.. niet dat ik zometeen ook dat geluid krijg met mn 55pkquote:Op woensdag 5 januari 2011 19:51 schreef Turquaz52 het volgende:
Spruitstuk en alleen een einddemper..
Heb ik ook op me Uno gehad en op mijn Corsa, ook op mijn BMW nu..
Ook heb ik Freeflow (zonder dempers vanaf spruitstuk) onder de Golf TDI gehad, maar dat was een TurboDiesel, daar werd het geluid al gedempt door de Turbo..
En het geld wat je @ een nokkenstok uitgeeft kun je toch beter besteden aan een 1.6 blokje? Na mijn weten gewoon plug & play en meer vermogen maar toch origineel, dus je betrouwbaarheid blijft gehandhaafd..
Ik neem aan dat zo iets toch al gauw 4-600 euro kost? Voor dat geld heb je zeker weten wel een 1.6 blokje.. OF misschien een 1.8je-2.0 litertje van een golf? (weet niet of dat past?)
Er zal waarschijnlijk wel lucht in de ruimte komen inderdaad, maar de warme lucht van de motor verdringt de koude lucht die naar binnen wil komen, die lucht moet toch ergens heen en verdwijnt niet zomaar. De koude lucht die binnenkomt wordt dus altijd opgewarmd en dat wil je gewoon niet, hoe goed je 'luchtstroom' onder de motorkap ook is. En je wilt natuurlijk dat de koude lucht direct naar het luchtfilter gaat, niet via een omweg.quote:Op woensdag 5 januari 2011 18:47 schreef FalleNk810i het volgende:
Wat betreft het luchtfilter.
Ja ik heb sinds kort een openluchtfilter![]()
Polo is nou niet echt de auto waar veel onder de motorkap zit dat de luchtstroom blokkeerd..
Doordat het originele buizenstelsel is verwijderd is er veel open ruimte ontstaan, dus met die luchtstroom zit het wel goed.
Klopt dat je het niet echt merkt in de prestaties, maar ik vind het wel leuk als tie wat sportiever klinkt in de hogere toeren en onder de motorkap vind ik het er ook beter uitzien.
Fiat Uno 1.1 met openluchtfilter, geen kat en alleen einddemper..quote:Op woensdag 5 januari 2011 20:09 schreef FalleNk810i het volgende:
[..]
Okay, dus al die rommel ertussen uit, maar dan krijg je geen jank geluid? want t geluid wat uit je bimmer komt, komt door dat blok wat er in ligt hoop.. niet dat ik zometeen ook dat geluid krijg met mn 55pk![]()
Asje kost +- 250 euro dacht ik, beetje goed zoeken 200 euro..
En daarbij, t is mijn eerste auto dus met motorswaps wil ik niet gelijk beginnen, doe t liever rustig aan![]()
En RDW
Ja, ik zal m later zowieso nog wel verlengen zodat die netjes voor de gril komt te hangenquote:Op woensdag 5 januari 2011 20:43 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Er zal waarschijnlijk wel lucht in de ruimte komen inderdaad, maar de warme lucht van de motor verdringt de koude lucht die naar binnen wil komen, die lucht moet toch ergens heen en verdwijnt niet zomaar. De koude lucht die binnenkomt wordt dus altijd opgewarmd en dat wil je gewoon niet, hoe goed je 'luchtstroom' onder de motorkap ook is. En je wilt natuurlijk dat de koude lucht direct naar het luchtfilter gaat, niet via een omweg.
Doe jezelf een plezier en koop gewoon een goed buizenstelsel om de lucht naar je open luchtfilter te geleiden.
Tnx!quote:Op woensdag 5 januari 2011 20:42 schreef rulerofdeath het volgende:
wat zijn dat voor vloermatten?
verder leuk project
ik was 225 euro kwijt voor een catcamsquote:Op dinsdag 11 januari 2011 19:56 schreef FalleNk810i het volgende:
zo, ff een andere nokkenas gekocht
huidige:
NZ: 196 graden / 7 mm lift
''nieuwe''
ABD : 204 graden / 9,3 mm lift
Is helaas geen Schrick/Catcams/Dbilas nokkenas, maar goed het scheeld dan ook 225 euro
Tja, blijft een hoop geld voor een nokkenas, maar wel een hele leuke natuurlijk!quote:Op dinsdag 11 januari 2011 20:16 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
ik was 225 euro kwijt voor een catcams
Maar, wat kun je verwachten met deze nokkenas? En heb je wel een verstelbaar nokkenastandwiel?
Ah okay!quote:Op woensdag 12 januari 2011 08:58 schreef BroesWillems het volgende:
Volgensmij kunnen je nokkenassen heel slecht vergelijken, (heb ik van horen zeggen) de ene fabrikant telt vanaf 0,1mm met de graden te tellen en de ander met 1 mm. Een echte standaard is er niet, is mij verteld.
quote:Op woensdag 12 januari 2011 11:28 schreef Turquaz52 het volgende:
hmmm nice.. wa heb je er voor betaald..?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gott schütze mich vor blonden Frauen und Autos die Franzosen bauen
Ik kan om en om elke (2e hands) nokkenstok voor 2 tientjes regelen, niet alleen nokkenassen maar alles in het algemeen voor een spotprijs, als je iets nodig hebt waar je niet aan kunt kopen voor een schappelijk prijs, pm me dan ffquote:Op vrijdag 14 januari 2011 17:04 schreef FalleNk810i het volgende:
Tja, maar op die manier zou ik ook willen dat ik voor die prijs een 3F stok kon kopen
Nee, 1.6 ABU heeft dezelfde eigenschappen als ABD, en 1.8 en 2.0 passen niet dacht ik..
Thanksquote:Op vrijdag 14 januari 2011 17:42 schreef DuracellPower het volgende:
Vette auto, respect G abinnenkort ook een "project"starten, en verkapte tvp natuurlijk
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ah, dat onthou ik ffquote:Op vrijdag 14 januari 2011 17:51 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
Ik kan om en om elke (2e hands) nokkenstok voor 2 tientjes regelen, niet alleen nokkenassen maar alles in het algemeen voor een spotprijs, als je iets nodig hebt waar je niet aan kunt kopen voor een schappelijk prijs, pm me dan ffthanks
Gott schütze mich vor blonden Frauen und Autos die Franzosen bauen
Je steelt op bestelling?quote:Op vrijdag 14 januari 2011 17:51 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
Ik kan om en om elke (2e hands) nokkenstok voor 2 tientjes regelen, niet alleen nokkenassen maar alles in het algemeen voor een spotprijs, als je iets nodig hebt waar je niet aan kunt kopen voor een schappelijk prijs, pm me dan ff
4 cilinder? spaghetti, middendemper en einddemper... Zonder middendemper heb je vaak een irritante bromtoon bij bepaalde toerentallen (vaak zo rond de 3000 toeren).quote:Op woensdag 5 januari 2011 18:47 schreef FalleNk810i het volgende:
Zit er ook aan te denken om de complete uitlaatlijn te vervangen door rvs.
Heb dan wel een aantal opties..
spaghetti 4-2-1, KAT, middendemper, einddemper
spaghetti 4-2-1, KAT, einddemper
spaghetti 4-2-1, einddemper
spaghetti 4-2-1, middendemper, einddemper
ja 4.quote:Op zaterdag 15 januari 2011 11:02 schreef Spamblik het volgende:
[..]
4 cilinder? spaghetti, middendemper en einddemper... Zonder middendemper heb je vaak een irritante bromtoon bij bepaalde toerentallen (vaak zo rond de 3000 toeren).
Owja, zorg wel dat het fatsoenlijke dempers zijn... niet die uuhm tunerdingetjes.
Hmm, ik wil wel kijken maar ik kan nooit op die site komen.. met geen enkele browser..quote:Op zaterdag 15 januari 2011 11:27 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Je kan eens kijken naar een Groep N systeem, wellicht dat ze iets hebben bij Stroeve Motorsport.
Hmm apart, bij mij werkt alles. Maar de service is top daar, ook het verzenden enzo.quote:Op zaterdag 15 januari 2011 13:51 schreef FalleNk810i het volgende:
[..]
Hmm, ik wil wel kijken maar ik kan nooit op die site komen.. met geen enkele browser..
Hey vannellequote:Op zaterdag 15 januari 2011 16:04 schreef vannelle het volgende:
Is die deur in de goede kleur of moet ie nog gespoten worden?
Ik vind dat je goed bezig bent trouwens, topic is leuk om te volgen omdat er best vaak wat gebeurt.
Toppie!
Nee, ben erg goed bevriend met een errug goedkope autosloperij..quote:
Tja, ze zijn nu ''zilver'' (staat volgens mij wel een foto van op de eerste pagina)quote:Op woensdag 19 januari 2011 14:55 schreef BroesWillems het volgende:
Wit!
zwart zijn net winterbanden velgen.
Rood op Rood... mwoah...
Wit steekt het mooist af.
of 'gewoon' zilver-metallic?
Ik heb al gouden velgen, dat zijn mn zomervelgenquote:Op woensdag 19 januari 2011 15:09 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Goud!
En hoe kom je aan die plaatjes?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 19-01-2011 16:46:10 ]
quote:Op woensdag 19 januari 2011 15:55 schreef BroesWillems het volgende:
Dan wit. Goud kan noooooooit onder auto...
echt waar... nooit.Klopt, ik bedoel eigenlijk lichtmetalen velgen die van een goudkleurige laag verf zijn voorzienSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gott schütze mich vor blonden Frauen und Autos die Franzosen bauen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |