Hij citeert dat aan hem gevraagd is om daar op in te spelen door een of andere spindoctor. Niet dat allerlei leden instemmend aan het knikken waren, of dat advies opgevolgd hebben.quote:Op woensdag 3 november 2010 11:57 schreef mlg het volgende:
[..]
Dat moet je aan de burgermeester van Groningen vragen, hij citeert het zelf ook als PvdA.
Waar komt dit filmpje precies vandaan? Het lijkt me té fout om van een serieuze politieke partij te komen (dat homo-erotische blad bijvoorbeeldquote:
quote:Op woensdag 3 november 2010 11:58 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Hij citeert dat aan hem gevraagd is om daar op in te spelen door een of andere spindoctor. Niet dat allerlei leden instemmend aan het knikken waren, of dat advies opgevolgd hebben.
En nogmaals, kan me geen PvdA'er herinneren die hier op heeft ingespeeld. Jij wel?
Daar staat toch niet dat het gaat om een of andere spindoctor?quote:Tijdens de laatste verkiezingscampagne is mij in partijkringen letterlijk gezegd dat ik veel kritischer moest zijn over het feit dat we een ongetrouwde premier zouden krijgen."
Oh nee, het is afkomstig van de VVD om de PvdA in een kwaad daglicht te stellen en om sympathie op te wekken voor de vrijgezellenstatus van Mark Rutte.quote:Op woensdag 3 november 2010 12:00 schreef Compatibel het volgende:
[..]
Waar komt dit filmpje precies vandaan? Het lijkt me té fout om van een serieuze politieke partij te komen (dat homo-erotische blad bijvoorbeeld). Dit kan toch niet van de pvda afkomstig zijn?
Ik kan me daar iets bij voorstellen (niet om alu-hoedje te gaan doen ofzo). Is de bron van dit filmpje te herleiden, vraag ik me alleen af.quote:Op woensdag 3 november 2010 12:03 schreef Morendo het volgende:
[..]
Oh nee, het is afkomstig van de VVD om de PvdA in een kwaad daglicht te stellen en om sympathie op te wekken voor de vrijgezellenstatus van Mark Rutte.
Ja inderdaad, lijkt mij ook.quote:Op woensdag 3 november 2010 12:04 schreef Compatibel het volgende:
[..]
Ik kan me daar iets bij voorstellen (niet om alu-hoedje te gaan doen ofzo). Is de bron van dit filmpje te herleiden, vraag ik me alleen af.
Bronquote:Maandagavond opende Vara-journalist Jan Tromp het programma ’Uitgesproken Vara’ met deze insmijter: ,,Weinig vrouwen in het kabinet? Dat is niet echt verrassend: Het lukt Mark nog niet om die ene te vinden.’’ Eergisteren in NRC Handelsblad was een andere journalist, Frits Abrahams, nog explicieter: ,,Is het vreemd dat iemand die ’de vrouw’ zo ongeveer systematisch uit zijn liefdesleven gebannen heeft, ook geen trek heeft het land met haar te besturen?’’ Volgens Abrahams kunnen we Rutte best met Tom Poes vergelijken want die ’deed ook nooit aan seks’.
Met die laatste zin wil de de pijn van de PvdA verzachten, of wat?quote:Op woensdag 3 november 2010 12:13 schreef -Strawberry- het volgende:
Valt me tegen van de PvdA.
Ik kan me ook niet voorstellen dat dit buiten christelijke kringen een issue is.
Of een paar PvdA-fans die verder los van de partij staan. Gaan we straks ook de PVV aanspreken als een GeenStijl-debiel een filmpje tegen Pechtold maakt en dan oproept om op Wilders te stemmen?quote:Op woensdag 3 november 2010 12:03 schreef Morendo het volgende:
[..]
Oh nee, het is afkomstig van de VVD om de PvdA in een kwaad daglicht te stellen en om sympathie op te wekken voor de vrijgezellenstatus van Mark Rutte.
Valt mij niet tegen van de PvdA, ze zijn gewoon een heel smerige partij. Noemen zichzelf sociaal maar zijn dat alleen voor gelukszoekers. Sociaal tegen bijvoorbeeld alleen verdieners zijn ze niet.quote:Op woensdag 3 november 2010 12:13 schreef -Strawberry- het volgende:
Valt me tegen van de PvdA.
Ik kan me ook niet voorstellen dat dit buiten christelijke kringen een issue is.
Niet zo de bumper voor pvda spelen aub. Je ziet zelf intussen toch ook wel dat dit goedgekeurd is en in de praktijk gebracht , aan de bobo gemaand is ?quote:Op woensdag 3 november 2010 11:44 schreef Hephaistos. het volgende:
Niet overdrijven he. Een doorgeslagen spindoctor is wat anders dan de PvdA.
Nee, juist niet. Dat de christelijken hiermee zouden komen had ik verwacht, van de PvdA niet.quote:Op woensdag 3 november 2010 12:15 schreef mlg het volgende:
[..]
Met die laatste zin wil de de pijn van de PvdA verzachten, of wat?
Het waren geen ´paar PvdA fans die verder los van de partij staan´. Ze waren juist enorm verbonden met de partij en Cohen, één van de makers was zelfs campagnelid.quote:Op woensdag 3 november 2010 12:16 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Of een paar PvdA-fans die verder los van de partij staan. Gaan we straks ook de PVV aanspreken als een GeenStijl-debiel een filmpje tegen Pechtold maakt en dan oproept om op Wilders te stemmen?
Nog even en we moeten aan dit soort dingen![]()
[ http://www.volkskrant.nl/multimedia/archive/00092/Job_Cohen_92004b.jpg&t=1]afbeelding ]
I'm Job Cohen and I approve of this message
Bronquote:Het filmpje verscheen maandag op de websites Stemhok.nl en de VARA-weblog Joop.nl. Ondanks dat de PvdA direct afstand nam van de video, zijn de makers wel degelijk vooraanstaande PvdA'ers, schrijft het AD dinsdag.
Campagnelid
Zo waren twee van de redacteuren van Stemhok.nl adviseur van (toen nog) burgemeester van Amsterdam Job Cohen, nu lijsttrekker voor de PvdA. Remco Asselbergs was zijn woordvoerder, Luc Holleman adviseur op integratiegebied. Een derde redactielid, Marcel Boontje, is zelfs prominent campagnelid van de PvdA
Ok, dat vroeg ik me dus af. Dan is het gewoon een schandalig filmpje waar je de PVDA op mag aanvallen.quote:Op woensdag 3 november 2010 12:20 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Het waren geen ´paar PvdA fans die verder los van de partij staan´. Ze waren juist enorm verbonden met de partij en Cohen, één van de makers was zelfs campagnelid.
[..]
Bron
Jij bent grappig zeg!quote:Op woensdag 3 november 2010 12:07 schreef mlg het volgende:
[..]
(Andere users: doe net of je het met Compatibel eens bent)
Dat is niet om grappig te zijn, maar jij bent erop uit om een discussie te laten ontsporen en daar hebben wij geen zin in.quote:
Ik vraag alleen naar de bron van het filmpje (staat hier inmiddels ookquote:Op woensdag 3 november 2010 12:23 schreef mlg het volgende:
[..]
Dat is niet om grappig te zijn, maar jij bent erop uit om een discussie te laten ontsporen en daar hebben wij geen zin in.
Weet je hoeveel spindokters de pvda had afgelopen verkiezing? 200+ !quote:Op woensdag 3 november 2010 12:28 schreef Kluupkluup het volgende:
In de VS gaat nu het debat over fatsoen.
Politici die elkaar persoonlijk afmaken en FOX die er nog een schepje bovenop doet door Obama een racist en drugsdealer te noemen.
Het begint er bij de PvdA ook op te lijken..
Wat is er mis met kritisch zijn en niet alles maar voor waar aan te nemen?quote:Op woensdag 3 november 2010 12:23 schreef mlg het volgende:
[..]
Dat is niet om grappig te zijn, maar jij bent erop uit om een discussie te laten ontsporen en daar hebben wij geen zin in.
En een PvdA burgermeester zit in het complot om zijn eigen partij te ondermijnen? Dat is niet kritisch zijn, maar bekrompen zijn.quote:Op woensdag 3 november 2010 12:38 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Wat is er mis met kritisch zijn en niet alles maar voor waar aan te nemen?
Ja, dat is de bottomline van zo om en nabij de 80% van de topics hier, dus dat hadden we kunnen raden.quote:Op woensdag 3 november 2010 11:05 schreef fokthesystem het volgende:
Maar de bottomline snap je? de pvda is een heel enge partij met "gekken in de top en nog gekkeren die hen volgen"? ( Vrij naar het spreekwoord vraagje: wie is er gekker, de gek, of zij die hem/haar volgen? )
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |