Als je je ex niet terug wil dan heb je hem losgelaten. Wat vind jij loslaten danquote:Op dinsdag 2 november 2010 00:03 schreef goofy_goober het volgende:
[..]
Of je hoofd wint het van je hart. Wil verder niet zeggen dat je hem/haar al helemaal hebt losgelaten.
Zodra je neutraal en zonder gevoelens naar je ex en de relatie kunt kijken. Bij het loslaten kunnen je gevoelens nog wel in de war zijn, ook al weet je dat je beter af bent zonder hem of haar. Daar kun jij toch ook wel over mee praten.quote:Op dinsdag 2 november 2010 00:05 schreef Tegan het volgende:
[..]
Als je je ex niet terug wil dan heb je hem losgelaten. Wat vind jij loslaten dan?
Tja, daar heb je niks aan maar is wel de verwerking van iets. Proberen blij te zijn dat je wakker bent?quote:Op dinsdag 2 november 2010 10:01 schreef Flappieee het volgende:
Ik heb verschrikkelijk gedroomd vannacht! Vanochtend vroeg al met bonkend hart en zwetend wakker geworden. Me hele dag al verpest....
Wat heb je aan dat soort dromen?!
Ik hoop het, want dit is echt niks.. ik voel me steeds best relaxed maar na elk gesprek met haar ben ik weer over de zeik. Het is gewoon is tijd voor mezelf nuquote:Op maandag 1 november 2010 22:04 schreef Amede het volgende:
[..]
Heel goed! Werkt echt het beste om die chaos in je hoofd een beetje op een rijtje te krijgen. (bij mij dan..)![]()
Goed dat jullie nog zo goed kunnen praten met elkaar, maakt alles toch een stuk duidelijker. Zo weten jullie tenminste beiden waar jullie aan toe zijnquote:Op dinsdag 2 november 2010 17:52 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
Vandaag heb ik wel een goed gesprek gehad met mijn ex. We waren op msn een beetje aan het kletsen en toen begon hij weer over die andere jongen.
Ik heb hem een klein stukje uitleg gegeven. Daarna heb ik hem verteld dat ik het lief vind dat hij voor me op wil komen maar dat ik het jammer zou vinden als het door dat soort gedrag ertoe zou komen dat hij die ex wordt die ik liever niet meer uitnodig op feestjes. Daar schrok hij wel van en hij zei vervolgens dat hij eens met die jongen zou gaan praten, en zich eroverheen zou zetten.
Ik hoop dat het hem lukt. Ik heb echt niet zoveel zin in een ex die steeds ongevraagd voor me opkomt. En daarnaast is het een leuke jongen om erbij te hebben.
Begrijp hoe je je voelt, maar het gaat echt wel over. En bij de een duurt het langer dan bij de ander. En ik weet dat je ook hier niks aan hebt, maar probeer zo veel mogelijk bezig te blijven. Dat helpt bij mij ook. Veel sterkte!quote:Op dinsdag 2 november 2010 17:58 schreef Flappieee het volgende:
Up, down, up, down.... Elke dag dat ik op sta met up eindigt in een down... Wanneer gaat dit gevoel weg?
Tijd heelt alle wonden, what doesnt kill you only makes you stronger, pluk de dag, geen hand vol maar een land vol. Je kent ze wel, zinnen die ongetwijfeld een kern van waarheid hebben, maar waar je nu geen flikker aan hebt.
Al hoorde ik laatst wel een leuke: Het leven is net ganzenborden. Je kunt steeds weer opnieuw beginnen, tenzij je in de put blijft zitten.
Nu merk ik aan mezelf dat ik mezelf in de put blijf houden. Ik heb een punt achter mijn relatie gezet, drie weken voelt het als een last die van je schouders valt totdat het als een bom inslaat. Twee weken loop ik al met schuld en spijt gevoelens. Zoals vele van jullie ook hebben; het had ik maar gevoel...
Ik zie niks fout meer in hem, alles is mijn schuld. En ja een relatie doe je met ze tweeen, en hebben er dus twee schuld. Toch op de een of andere manier komt dat niet echt door. Misschien heb ik vrij weinig eigenwaarde door de schuld als maar in me eigen schoenen te schuiven..
Het lijstje met alle redenen waarom ik er een punt achter heb gezet helpt niet echt... Wat ik nu echt nodig heb is een klap in me gezicht en iemand die zegt GROW SOME FUCKING BALLS! Maja dan heb je weer even een up en 10 minuten later zit je weer te zwelgen in zelfmedelijden...
Moest het even kwijt...
Heel herkenbaar. Mijn ex had zelf meteen nieuwe scharrels, en mij ineens meerdere keren bellen en sms'en toen die dacht dat ik een nieuwe vriend hadquote:Op dinsdag 2 november 2010 18:39 schreef GeelSuperKuiken het volgende:
En mijn ex van de week nog zeggen
Ja ik ga het nu rustig aan doen heb er van geleerd.. en nu heeft hij toch ineens na een week een vriendin die hij net kent dus
ach jaen dan zeggen tegen mij dat ik dat niet moet doen
Oh dat is ook stom. Ja ik had ook toen het uit was enkele weken later scharrels hor, stuk of 4-6 in 3 weken. Maar /care. Hij wilde mij niet meer en dat was een manier van mij om er over heen te komen. Het gaf me een gevoel dat ik nog geliefd werdquote:Op dinsdag 2 november 2010 18:49 schreef melanie_x het volgende:
[..]
Heel herkenbaar. Mijn ex had zelf meteen nieuwe scharrels, en mij ineens meerdere keren bellen en sms'en toen die dacht dat ik een nieuwe vriend had![]()
En ik had vannacht gewoon weer over mijn ex gedroomd. Waar dat nou weer vandaan komt, geen idee.
Heb 'm 2 maanden niet meer gezien. Ook geen sms-contact meer.
Ja dat vroeg ik me ook nog af.. Ik vroeg aan hem wanneer hij dan jarig was, ja APRIL. Maar gelukkig een dag er voorquote:Op dinsdag 2 november 2010 19:10 schreef melanie_x het volgende:
Hahah serieus met dezelfde naam. En een dag daarvoor jarig. Hoe krijg je het voor elkaar
Dat is wel zo, maar het is niet fijn om dit soort dingen steeds te moeten uitleggen aan hem. Hij snapt het naderhand wel maar het is gewoon vermoeiend en eigenlijk wil ik daar niet zo mee bezig zijn. Ergens vind ik dat hij zelf moet begrijpen dat hij dat soort gevoelens maar gewoon voor zich moet houden.quote:Op dinsdag 2 november 2010 17:59 schreef Flappieee het volgende:
[..]
Goed dat jullie nog zo goed kunnen praten met elkaar, maakt alles toch een stuk duidelijker. Zo weten jullie tenminste beiden waar jullie aan toe zijn
Klinkt veel beter inderdaad, als hij zelfs shoppen leuk vind!quote:Op dinsdag 2 november 2010 19:16 schreef GeelSuperKuiken het volgende:
[..]
Ja dat vroeg ik me ook nog af.. Ik vroeg aan hem wanneer hij dan jarig was, ja APRIL. Maar gelukkig een dag er voorAnders werd ik gek denk ik
naja dat niet maar het is gewoon raar dat het zo'n toeval is
alleen mijn nieuwe vriend is zoveel anders dan mijn ex. Mijn nieuwe vriend vind alles leuk, zelfs shoppen, winkel in winkel uit keer op keer , vind hij niet erg. Hoor hem nooit klagenen ook gewoon leuk voor hem kijken, dus ben er blij mee
Ja dat had ik niet verwacht. Heb urenlang lopen twijfelen over een vest of hij warm genoeg zou zijn. 2 weken zelfsquote:Op dinsdag 2 november 2010 19:33 schreef melanie_x het volgende:
[..]
Klinkt veel beter inderdaad, als hij zelfs shoppen leuk vind!![]()
En ik ben net mee uit gevraagd door een gozer die ik al een tijdje leuk vind![]()
I'm happy!
Een kerel die van shoppen houdt is toch niet zo bijzonder?quote:Op dinsdag 2 november 2010 19:33 schreef melanie_x het volgende:
[..]
Klinkt veel beter inderdaad, als hij zelfs shoppen leuk vind!![]()
En ik ben net mee uit gevraagd door een gozer die ik al een tijdje leuk vind![]()
I'm happy!
Een half jaar is snel? Ik heb drie maanden getreurd en daarna was ik er wel klaar mee.quote:Op dinsdag 2 november 2010 20:10 schreef MOD het volgende:
Zo te horen al over jullie ex heenIs het echt of niet stiekem een rebound? Ik heb me lang verbaasd over het feit dat mensen "zo snel" alweer gaan daten, na zes maanden.
Ik kom ze niet zo vaak tegen hoor!quote:Op dinsdag 2 november 2010 20:23 schreef Male23 het volgende:
[..]
Een kerel die van shoppen houdt is toch niet zo bijzonder?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |