quote:Geen Pro Tour-licentie voor Geox
De formatie Geox-TMC krijgt geen Pro Tour-licentie. Tuttobiciweb weet dat UCI-voorzitter Pat McQuaid de topmannen van de bedrijven achter de ploeg gisteren persoonlijk heeft ingelicht. Bij Geox rijden komend jaar onder anderen Denis Menchov en Carlos Sastre. Nog deze maand wil de UCI bekend maken wie er wel en niet een Pro Tour-licentie krijgen in 2011. Rabobank, Garmin-Cervélo, Sky en Omega Pharma-Lotto zijn al zeker van hun zaak. Vacansoleil is als tweede Nederlandse ploeg in de race voor een Pro Tour-ticket.
Wielerland
Wordt het niet gewoon dezelfde outfit als de veldrijders nu hebben, dus overwegend blauw?quote:Op donderdag 18 november 2010 19:20 schreef TheArt het volgende:
Rabo krijgt schijnbaar een compleet ander outfit dan de laatste zoveel jaar getuige dit stukje.
[..]
Alsof dat hen iets zal uitmaken. Ze krijgen met die ploeg toch wel een uitnodiging voor alle grote wedstrijden die ze willen rijden ...quote:
Alsjeblieft niet zeg, wat een waardeloos shirt is dat.quote:Op vrijdag 19 november 2010 11:56 schreef marcodej het volgende:
[..]
Wordt het niet gewoon de outfit als dezelfde veldrijders nu hebben, dus overwegend blauw?
Dat zou dan vast 1 vergeven wildcard voor de Tour zijnquote:
10 december? Stellen ze het nou steeds uit of was dat altijd al de oorspronkelijke datum?quote:Op zaterdag 20 november 2010 13:01 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ondertussen heeft Mauro Gianetti verteld dat ze bij Geox helemaal geen telefoontje hebben gekregen van de UCI en dat ze er nog steeds vanuit gaan dat ze World Tour worden. De UCI heeft van de andere kant ook zelf ontkend dat ze iemand gebeld hebben.
Definitieve beslissing zou op 10 december vallen.
Flinke streep door de rekening van Rabo. Hadden ze wel wat eerder achter mogen komen imo.quote:Op zondag 21 november 2010 13:18 schreef Sheepcidus het volgende:
Breschel gaat onder het mes voor zijn knie dat zal zijn seizoen wel hard in de war schoppen, Haussler had toch hetzelfde dit jaar?
http://www.cyclingnews.co(...)chel-out-of-classics
waar haal je dat nou weer vandaan?quote:
Je vergeet Coboquote:Op maandag 22 november 2010 19:36 schreef SaintOfKillers het volgende:
Geox zal dan wel in de breedte te zwak zijn bevonden. Na Menchov en Sastre heb je daar eigenlijk niet zo heel veel meer, enkel wat jonge talenten zoals Valls Ferri en Fellini en wat vage figuren zoals die Blanco.
Al kun je van wel meer ploegen zeggen dat ze op een paar renners leunen.
Diens beste resultaat van 2010 is een 35e plaats in de Brixia Tour. Hij haalde zelfs niet 1 CQ-punt en die delen ze toch wel erg vrijgevig uit. Lijkt me een renner die met het biologisch paspoort helemaal geen poot meer vooruit komt.quote:Op maandag 22 november 2010 19:43 schreef Chielus het volgende:
Je vergeet Cobo
Misschien ook speelt ook wel de negatieve zaken tav doping in het verleden een rol.
quote:Op maandag 22 november 2010 19:18 schreef SaintOfKillers het volgende:
Goede zaak voor het Belgisch wielrennen. Palmans wordt er trouwens co-sponsor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |