quote:Correctie, Arnhem is een bouwput
quote:Wellicht die grijze Metropolitan-trek/duw stellen die een decennium terug in Duitsland reden?Op woensdag 20 oktober 2010 22:26 schreef sander89 het volgende:
Was vanavond weer is op Wiki wat aan het surfen over treinen en kwam een trein tegen die ik nog kende.
Ben benieuwd of jullie dit type herkennen aan de hand van het interieur.![]()
[ afbeelding ]
quote:Dat denk ik ook ja.Op woensdag 20 oktober 2010 22:47 schreef Bitlord het volgende:
[..]
Wellicht die grijze Metropolitan-trek/duw stellen die een decennium terug in Duitsland reden?
quote:Werkt ProRail nog steeds met een ouderwets algoritme waarmee treinseries moeilijker op te bouwen zijn dan af te breken?
quote:Ik denk dat dit plaatje ook in augustus 2012 geschoten kan worden aangezien DB van plan is enkele ICE-treinen tussen Frankfurt en Londen te laten rijden.Op donderdag 21 oktober 2010 00:01 schreef James1988 het volgende:
[ afbeelding ]
19 oktober 2010 Een week na aanvang van de testritten in de Kanaaltunnel kwam het hoogtepunt voor Deutsche Bahn: het presenteren van ICE 4685 op London St. Pancras, recht tegenover een Eurostar-trein. Er is momenteel volop controverse rondom niet-Alstom-treinen in de Kanaaltunnel.
Bron beeld: www.deutschebahn.com
quote:Versleten klepveren misschien?Op woensdag 20 oktober 2010 21:41 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
En vind je het vreemd dat de VS een belachelijk hoog oliegebruik heeft.
quote:Erg geinig. In de CityNightLine bestaan ook 1e klas slaapwagens, de zogenaamde "1 Person im Deluxe Single Abteil".Op woensdag 20 oktober 2010 17:40 schreef Ireyon het volgende:
quote:Ja, maar het is niet dat het alleen aan de Sonsbeekzijde een bende is
quote:Bron en meerUTRECHT - De consumentenorganisaties, verenigd in het Locov, zijn tegen het afschaffen van het papieren spoorboekje. Dat hebben ze in een brief aan de Nederlandse Spoorwegen laten weten.
quote:Ik heb nog steeds goede hoop dat het Spoorboekje blijft, hoor. Zolang iets niet definitief besloten is...Op donderdag 21 oktober 2010 12:59 schreef greavy het volgende:
Spoorboekje moet blijven
Alhoewel dat vast niet zal gebeuren![]()
quote:Ik zie dat je in Delft woont.Op donderdag 21 oktober 2010 14:04 schreef V2 het volgende:
Ik ga hopelijk binnenkort op en neer naar Luxemburg. Ik begrijp dat het de moeite is om via Maastricht te reizen, omdat het traject door de Ardennen erg mooi is, klopt dit? Of zijn de extra overstaps het niet waard? Dwz, ipv alleen op Brussel overstappen moet ik dan overstappen in Ehv, Maastricht, Luik en ms zelfs nog in Namen
quote:Je kan wel online boeken en betalen bij HiSpeed.Op donderdag 21 oktober 2010 14:53 schreef V2 het volgende:
Zeker nuttigNou ja, ik moet eerst ff een hotel ritselen. Op zich is het ms idd wel een idee om terug dan over Brussel te gaan, neem aan dat ik dat gewoon bij HiSpeed online kan boeken+betalen? Ik zag een iDEAL-logo staan geloof ik.
quote:Ah, die dingen komen gewoon uit de automaat, sjiek. Ik zat al te zoeken op die faalsite, maar je kan dus niet een via-station opgeven bij het boeken. Laat staan de heenreis wel via, en de terugreis nietOp donderdag 21 oktober 2010 15:06 schreef greavy het volgende:
[..]
Je kan wel online boeken en betalen bij HiSpeed.
Wat het voordeligst is? Bij de automaat van NS een kaartje kopen (in Maastricht voor jou) naar Luxembourg Gare, NS-traject gratis.
De terugweg kan je in Luxemburg bij het loket een kaartje kopen naar Roosendaal Grens, aangezien je NS-traject gratis hebt. Je zit namelijk niet aan treinen vast met reserveringen.
quote:Ja, dat kan via de automaat. Maar of je in de kaartautomaat Luxemburg kunt selecteren weet ik niet zeker. Het loket kan dat zeker.Op donderdag 21 oktober 2010 15:08 schreef V2 het volgende:
[..]
Ah, die dingen komen gewoon uit de automaat, sjiek. Ik zat al te zoeken op die faalsite, maar je kan dus niet een via-station opgeven bij het boeken. Laat staan de heenreis wel via, en de terugreis niet
quote:Plan-V is alsnog het beste materieel.
quote:Maar gelukkig weet je dat zo wel, want je hebt het even nagevraagd op OHIH.Op donderdag 21 oktober 2010 15:12 schreef greavy het volgende:
[..]
Maar of je in de kaartautomaat Luxemburg kunt selecteren weet ik niet zeker.
quote:Inderdaad.Op donderdag 21 oktober 2010 15:17 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Maar gelukkig weet je dat zo wel, want je hebt het even nagevraagd op OHIH.
quote:Bij de NS automaten kun je 100% zeker Luxemburg kiezenOp donderdag 21 oktober 2010 15:12 schreef greavy het volgende:
[..]
Ja, dat kan via de automaat. Maar of je in de kaartautomaat Luxemburg kunt selecteren weet ik niet zeker. Het loket kan dat zeker.
quote:Ik heb daar een 'iets' andere mening over.Op donderdag 21 oktober 2010 15:17 schreef greavy het volgende:
[..]
Plan-V is alsnog het beste materieel.
quote:Vragen is niet nodig.Op donderdag 21 oktober 2010 15:18 schreef greavy het volgende:
[..]
Inderdaad.
De automaat geeft maar beperkt aantal buitenlandse bestemmingen..
Ik ga nu werken![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |