Ben niet in Arnhem.quote:Op zaterdag 30 oktober 2010 16:11 schreef remlof het volgende:
[ afbeelding ]
Wie gaat er nog meer vanavond?
Wat een dure prijs voor The Stage!quote:Op zaterdag 30 oktober 2010 16:11 schreef remlof het volgende:
[ afbeelding ]
Wie gaat er nog meer vanavond?
Ja, was leuk en druk. Er waren alleen geen bandjes zoals vorig jaar, dat was een beetje jammer.quote:Op zondag 31 oktober 2010 13:01 schreef leonie-89 het volgende:
[..]
Wat een dure prijs voor The Stage!
Wel een leuk idee, ben niet geweest
Hoe was het remlof?
Auto, aldus Twitter.quote:Op maandag 1 november 2010 00:44 schreef remlof het volgende:
Uhoh:
ArnhemNL Prio 1 Treinongeval SPOORLIJN #Arnhem-NIJMEGEN 10,2 ELST 4871 4232 http://bit.ly/bWLt1P
5 minutes ago
Weet iemand iets meer?
Hmm, dat is kut. Er gebeuren best veel ongevallen met treinen in Elst trouwens.quote:
quote:Op dinsdag 2 november 2010 22:25 schreef Sander het volgende:
Vuurwerk? Het ziet er uit alsof iemand een vrachtwagen vuurwerk in de fik heeft gezet. En het is nog steeds bezig.
Ja wat de fuck was dat?quote:Op dinsdag 2 november 2010 22:25 schreef Sander het volgende:
Vuurwerk? Het ziet er uit alsof iemand een vrachtwagen vuurwerk in de fik heeft gezet. En het is nog steeds bezig.
Die zullen wel veel collegegeld moeten betalen..quote:Op dinsdag 2 november 2010 22:32 schreef Omniej het volgende:
Die berichten op Twitter ook, als je nu op Arnhem zoekt.
Maar nog wel één nuttige:
jeanne_th
#vuurwerk #arnhem afsluiting van een voorstelling door ArteZ. Dat is dus van de Kunstacademie in Arnhem.
Oa vanwege het afscheid van de directeurquote:Op dinsdag 2 november 2010 22:32 schreef Omniej het volgende:
Die berichten op Twitter ook, als je nu op Arnhem zoekt.
Maar nog wel één nuttige:
jeanne_th
#vuurwerk #arnhem afsluiting van een voorstelling door ArteZ. Dat is dus van de Kunstacademie in Arnhem.
Dit was letterlijk voor mijn deur!quote:Op woensdag 3 november 2010 12:32 schreef sveno1990 het volgende:
voor de mensen die het gemist hebben
ik zat in mijn kamer ik zag opeens vuurwerk ik dacht dat zal wel iemand zijn die een sierpot aan het testen was ofzo
5 min later nog bezig me moeder helemaal geschokt naja ik dacht laat ik maar eens kijken want het was zowat om de hoek bij mij hele onderweg zag geen flikker hele spijkerkwartier was gewoon vool met rook![]()
maar hulde voor het einde wat een knallen waren dat
zulke dingen zie je hier niet tijdens koninginnedag kan de gemeente wel wat van leren
Nou aan mij niet, ik schrok me een hoedje.quote:Op woensdag 3 november 2010 12:35 schreef Guppyfriend het volgende:
Ja, dan kan ik het ook zienDit is volledig aan mij voorbij gegaan
quote:Op woensdag 3 november 2010 12:54 schreef remlof het volgende:
Vuurwerkbedrijf verbaasd over commotie
Alleen in huis-aan-huisbladen toch?quote:"Iedereen had het kunnen weten, er is ruimschoots aandacht aan besteed",
Volgens mij wel, maar ik vind dat je voor omwonenden wel iets meer mag doen. Ik kan me voorstellen dat mensen in de buurt zich het apelazerus geschrokken zijn. Met koninginnedag of zo verwacht je het inderdaad, maar dinsdagavond, come onquote:Op woensdag 3 november 2010 13:00 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Alleen in huis-aan-huisbladen toch?
Die lees ik niet. Kennelijk ben ik daar niet de enige in.
Ik sliep net en schrok dus wakker.quote:Op woensdag 3 november 2010 13:06 schreef remlof het volgende:
Ik schrok ook in Klarendal, zat tv te kijken en hoorde opeens een takkeherrie
Zeker weer bij station Elst...quote:VAN STATION ARNHEM NAAR STATION NIJMEGEN V.V., VAN STATION ARNHEM NAAR STATION ZETTEN-ANDELST V.V.: TREIN.
waar: van station arnhem naar station nijmegen in beide richtingen, van station arnhem naar station zetten-andelst in beide richtingen
geldigheid:
prognose 03-11-10, 19.00 uur
modaliteiten: trein
maatschappijen:
oorzaak: aanrijding met een persoon
gevolg: geen vervoer
maatregel:
vervangende halte:
advies:
bericht van vervoerbedrijf: tussen arnhem en tiel en tussen arnhem en nijmegen moeten reizigers rekening houden met een vertraging van meer dan 60 minuten. door een aanrijding met een persoon rijden er tussen arnhem en nijmegen en tussen arnhem en zetten-andelst geen treinen. *doorgaande reizigers tussen utrecht centraal en nijmegen kunnen omreizen via den bosch. *doorgaande reizigers tussen den bosch en deventer, zwolle kunnen omreizen via utrecht centraal.
En gvd ook net voordat ik m'n trein naar Arnhem wou pakken, nu zit ik waarschijnlijk rwee uur vast in 024quote:Op woensdag 3 november 2010 16:47 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Zeker weer bij station Elst...
Edit: volgens twitterberichten indedaad daar.
Wanneer gaan ze nou eens een onder- over overdoorgang maken daar?
Ja dat gaat lukken, ik zit nu in een intercity naar Arnhem, de sprinter naar velperpoort reed nog niet.quote:Op woensdag 3 november 2010 18:55 schreef Sander het volgende:
Ik hoop dat ik rond half 8 toch wel gewoon de trein kan pakken
Ik ben tweeënhalf uur later thuis dan normaalquote:Op woensdag 3 november 2010 19:35 schreef leonie-89 het volgende:
Vertel mij wat. Ik stond wel in die rij. 1,5 uur over gedaan en dat nog wel met de snelbus
Eindelijk thuis!
Ben ik helaas niet geweestquote:In Australië is een stuk van een stenen bijl gevonden die meer dan 35000 jaar geleden is gemaakt.De ontdekking lijkt in tegenspraak met de aanname dat de bijl zijn oorsprong in Europa vond. Eerdere vondsten uit Europa dateren van 30000 jaar geleden.Het stuk bijl in Australië werd gevonden in Arnhemland, op heilige grond van de Aboriginals.
quote:
Jawelquote:Op vrijdag 5 november 2010 15:46 schreef Michhas het volgende:
[..]
Ik moest lachen om Arnhemland, mag dat niet?
Dat is echt heel handig. Hier ook. Beide banen in Arnhem of daar vlakbij. Alles binnen een kwartier fietsenquote:Op vrijdag 5 november 2010 16:18 schreef kwoth het volgende:
Het blijft toch wat met die bladeren, jarenlange ervaring en toch veel vertragingen.
Het lijkt mij vooral lastig als je voor je werk afhankelijk bent van het OV. Gelukkig is Arnhem mijn kantoor!
Ik dacht dat je om mijn 'Helaas..' moest lachenquote:
Welkom in de straat waar ik ook woon!quote:Op vrijdag 5 november 2010 15:51 schreef kwoth het volgende:
Gisteren naar en van Zwolle ook behoorlijk last gehad van vertragingen door bladeren op de rails!
Per 1 december heb ik een huis! Wel via Rotsvast en twee huisgenoten. Maar wel twee kamers en aan de van Oldenbarneveldtstraat! Mag dus afscheid nemen van Zuid!
Top! Woon je voor of na de moskee?quote:Op vrijdag 5 november 2010 19:40 schreef leonie-89 het volgende:
[..]
Welkom in de straat waar ik ook woon!
Ik weet waar jouw huis woont.quote:Op vrijdag 5 november 2010 22:56 schreef leonie-89 het volgende:
[..]
Vanaf de Johan de Wittlaan gezien, voor. Daarachter is ook niet heel veel
Klopt, viel me van de week op bij station Presikhaaf (vanaf de HAN komend)quote:Op zaterdag 6 november 2010 01:27 schreef Xiance het volgende:
ik zou eigenlijk mn fotocamera weer eens door Arnhem moeten gooien, jammer van t slechte weer maar de stad ziet er wel uber mooi uit zo met al die herfstkleuren
jah! en sonsbeek doet het ook erg goed nuquote:Op zaterdag 6 november 2010 01:27 schreef donroyco het volgende:
[..]
Klopt, viel me van de week op bij station Presikhaaf (vanaf de HAN komend)
Ik dacht deze week hetzelfde, toen ik op het station in die tijdelijke hal liep (dat brugdeel, zeg maar) en door de ramen richting Arnhem Noord keek.quote:Op zaterdag 6 november 2010 01:27 schreef Xiance het volgende:
ik zou eigenlijk mn fotocamera weer eens door Arnhem moeten gooien, jammer van t slechte weer maar de stad ziet er wel uber mooi uit zo met al die herfstkleuren
dat is dus ook mijn dillemaquote:Op zaterdag 6 november 2010 01:30 schreef Omniej het volgende:
[..]
Ik dacht deze week hetzelfde, toen ik op het station in die tijdelijke hal liep (dat brugdeel, zeg maar) en door de ramen richting Arnhem Noord keek.Die herfstkleuren richting Sonsbeek waren echt
, maar met dit grijze weer vallen er weinig toffe kleuren te fotograferen...
Ik dacht van de week ook, pff, waarom werk ik eigenlijk in Utrechtquote:Op vrijdag 5 november 2010 16:18 schreef kwoth het volgende:
Het blijft toch wat met die bladeren, jarenlange ervaring en toch veel vertragingen.
Het lijkt mij vooral lastig als je voor je werk afhankelijk bent van het OV. Gelukkig is Arnhem mijn kantoor!
En dan hoef je ook niet iedere keer zo vroeg op te staan om naar je werk je gaan, zodat je in het weekend ook niet al voor 8 uur wakker en actief bentquote:Op zaterdag 6 november 2010 07:48 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik dacht van de week ook, pff, waarom werk ik eigenlijk in Utrecht
Ja, ook datquote:Op zaterdag 6 november 2010 10:31 schreef Vork het volgende:
[..]
En dan hoef je ook niet iedere keer zo vroeg op te staan om naar je werk je gaan, zodat je in het weekend ook niet al voor 8 uur wakker en actief bent.
quote:Bij een steekpartij op de John Frostbrug in Arnhem is een man gewond geraakt. Het slachtoffer is met onbekende verwondingen naar een ziekenhuis gebracht. De politie heeft kort na de steekpartij twee Arnhemmers van 36 en 43 jaar aangehouden.
De steekpartij vond volgens de politie plaats rond 20.50 uur op de brug over de Rijn. De aanleiding voor het incident is niet bekend. De verdachten zijn meegenomen naar het politiebureau en worden verhoord. De politie is op zoek naar getuigen.
Niet alleen hier, ook daar...quote:
Is dat die lakse huisbaas met een minstens zo lakse zoon die de aansluiting tot het internet 'onderhoudt'?quote:Op dinsdag 9 november 2010 10:19 schreef _Loki het volgende:
Oh wauw, m'n huisbaas komt langs voor de lekkage
Dat is onverwachts, dacht dat ie nooit meer kwam.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |