Aha. Hoe dan ook, ik heb het niet nog een keer gedaan en ga tot morgenochtend wachten...quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 19:28 schreef klusfoobje het volgende:
geen idee, maar het is mij heeeeeeel erg afgeraden door profi schilders....
Dat spul sealed in principe je kale muur met een soort vliesje. Dat hecht zich in de muurporien. Ga je er daarna nog ene laag op zetten dan schijnt dat dus geen goede hechting meer te krijgen.
Thanks! Via loodgieter dus, waarom kom ik zelf niet op die dingen? Heel erg bedankt voor de tip!quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 19:29 schreef exlurker het volgende:
Deze vergelijkbare kraan is via een loodgieter te bestellen bij TU
[ afbeelding ]
Artikelnummer 4226296
Fabrikaat Venlo Omschrijving VENL NIMBII/M DMK + UITLOOP
Artikelcode fabrikant F3071AA
Ja dat wil ik ook graag, maar dan komt het dus half in het 'dikke stuk' en half in het 'dunne stuk' en ik weet niet of het luikje dan wel vastgezet kan worden of dat je dan een enorme spleet krijgt ofzo. Of misschien moet ik dat dan gewoon afwerken met een stukje hout ertussen. Maar goed, niet de sjiekste oplossing lijkt me. 20 cm lijkt me dan weer erg hoog, zeker als ik in het voorjaar een kitten erbij wil, die zal daar toch pas als ie echt groot is dan door kunnen...quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 22:53 schreef kievit19 het volgende:
is het geen mogelijkheid om het kattenluikje een cm. of 5 van de vloer af te doen, daar komt een kat ook nog makkelijk door
Mee eens, en dat terwijl wij hier zelf 3 katten rond hebben lopen.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 23:34 schreef Sakura het volgende:
Nog beter is om gewoon geen kattenluik te nemen, en je katten te leren dat ze niet meer buiten komen.
Beter voor jouw, voor je buren en vooral niet te vergeten, veel beter voor je katten, scheelt weer een paar platgereden en uitgesmeerde bontjes op het wegdek.
En het staat nog eens mooier voor die deur ook.
Goed idee Obli! Daar ga ik eens met mijn vader over brainstormen...quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 02:25 schreef Oblivion het volgende:
Oh ik ben er weer bij!
Ik ga nadenken over je kattenluik!
Kan je niet een eigen gemaakte kattenluik maken...?
Zoiets als je haalt de deur eraf, maakt dus een deurtje in het onderste dikke gedeelte (niet helemaal tot boven aan) en dan met doorzwaai schanieren (zal wel anders heten) weer vast zetten daar waar het eens gezeten heeft.
Omdat je een zaagsnede hebt, kan je misschien een tochtstripje erlangs maken...of als iemand anders een idee heeft?
Een deurtje in een deurtje...
quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 21:34 schreef Ml-etje het volgende:
Je zorgt goed voor de poezebeesten Beijtje.
Overigens als je die kraan wilt bestellen wil ik wel voor je kijken.
Haha, ik wist dat je dat ging zeggen! Het zijn de ruitjes die 't m doen he? Maar: bedankt, ik vind het ook heel leuk, echt voorraadkastruitjes...quote:
Ja latjes wit is wel echt mooier ja.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 23:39 schreef AnneX het volgende:
En je kunt toch ook de planken met hetzelfde behang bekleden?
Ja schoonmaken, dat punt dacht ik ook al aan...quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 23:47 schreef Ml-etje het volgende:
Mooi! Vind het ook erg leuk maar ben dan ook dol op ruitjes * om zich heen kijkt en roze en blauwe ruit ziet
Zou die planken schilderen dan toont de kast lichter en ruimer en is ook makkelijker schoon houden.
Oeh gaarne!quote:Oh ik zal even kijken voor andere opbouwkranen en nee ik ben geen loodgieter kan wel bij bovengenoemde organisatie bestellen.
quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 23:54 schreef Ml-etje het volgende:
Ga ze even knippen en plakken in een spoiler.
Thx!quote:
Ja er is weinig keuze helaas.quote:Op zondag 17 oktober 2010 00:06 schreef Beijtje het volgende:
[..]
Thx!
Volgens mij heb ik die bovenste nu ook... In ieder geval al wat opties...
Idd alleen een douche... Ooo mat, dat zou mooi zijn!
Haha ja idd... Ben jij die aan het kiezen dan?quote:Op zondag 17 oktober 2010 00:11 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Ja er is weinig keuze helaas.
Was dat bij radiatoren ook maar zo(luxeprobleem)
Oh leukquote:Op zondag 17 oktober 2010 00:37 schreef Beijtje het volgende:
[..]
Haha ja idd... Ben jij die aan het kiezen dan?
Ik heb net op MP op twee ladekasten (geen buikkasten maar wel oude) geboden, ben benieuwd.
Ja dat van die extra stroomdaad dacht ik al.quote:Op zondag 17 oktober 2010 13:15 schreef exlurker het volgende:
Ventilator zal geschakeld moeten worden met een aparte schakelaar en heeft ook een stroomdraad nodig die altijd onderspanning blijft staan om zijn andere functie`s te kunnen uitvoeren
Beijtje wbt de spotjes ik zal mijn Mr vanavond eens vragen.quote:Op zondag 17 oktober 2010 13:06 schreef Beijtje het volgende:
Ik heb even wat (klus)vragen, hopelijk leest iemand ze... :-)
Ik wil een ventilator in de badkamer. Heb er net één gekocht: die kan via de lichtschakelaar en uit en er zit een na-timer op en een ..staatdinges (dat ie dus vanzelf aanslaat). Maar nu wil ik uiteindelijk een dimmer op de badkamerspotjes. Kan ik die ventilator dan ook op aansluiten of moet ik een aparte aan/uitknop maken?
Vraag voor Dr. Google: ik ben op zoek naar vierkante (inbouw of bijna-inbouw) dimbare spotjes die zowel in de keuken als ook in de badkamer (IPX5, 12 V) gebruikt kunnen worden. Mat rvs. En die geen tonnen kosten. Had er eens een paar gevonden, maar ben ze kwijt.
Moet nu snel verder klussen!
Gaarne!quote:Op zondag 17 oktober 2010 16:37 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Beijtje wbt de spotjes ik zal mijn Mr vanavond eens vragen.
Is goed, ik heb ook niets verteld over spotjesquote:Op zondag 17 oktober 2010 19:12 schreef Beijtje het volgende:
[..]
Gaarne!
(Niet dat ik jou niet geloof hoor, Exlurker)
quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:14 schreef Beijtje het volgende:
Ik heb trouwens vanmiddag een muurtje van gipsplaten gebouwd!!!(En met "ik" bedoel ik nu echt ik en niet ik en mijn vader of mijn vader en ik gaf de boor aan
)
Zal voor de echte klusser niet veel voorstellen (laag muurtje naast de keuken), maar voor mij is het een hele daad. Ik ben nu de gipswandenkoningin...(Vind ik
)
Zal vanavond ff plaatje posten.
Hihi Beijtje had wat gips in de oogjesquote:Op zondag 17 oktober 2010 19:23 schreef exlurker het volgende:
[..]
Is goed, ik heb ook niets verteld over spotjes
quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:14 schreef Beijtje het volgende:
Ik heb trouwens vanmiddag een muurtje van gipsplaten gebouwd!!!(En met "ik" bedoel ik nu echt ik en niet ik en mijn vader of mijn vader en ik gaf de boor aan
)
Zal voor de echte klusser niet veel voorstellen (laag muurtje naast de keuken), maar voor mij is het een hele daad. Ik ben nu de gipswandenkoningin...(Vind ik
)
Zal vanavond ff plaatje posten.
Had idd gips in mijn ogen, zat niet op te letten.quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:23 schreef exlurker het volgende:
[..]
Is goed, ik heb ook niets verteld over spotjes
Thx!quote:
Dat met die accu's heb ik ook! Moet ik met twee handen er uit halen, terwijl m'n vader dat met één hand kan. Zo is er wel meer: ik kan ook niet terwijl ik de boor vastheb van linksdraaiend naar rechtsdraaiend wisselen, omdat mijn vingers te kort zijn.quote:Op zondag 17 oktober 2010 23:23 schreef Zuigstengel het volgende:
Plaatjes heb ik niet nodig, maar een kleinere accuboor is wel zo fijn. Mijn handen zijn niet groot genoeg om de accu eruit te krijgen, ik heb een aparte techniek van tussen mijn benen klemmen en mijn ehm, handwortelbeentjes te gebruiken (ik druk de beide klikdelen in met mijn polsen zeg maar) om de accu los te krijgen. Mijn man lacht me hierom uit, maar zo is de enige manier waarop het me lukt
![]()
Voor de meeste klusjes gebruik ik trouwens zo'n elektrische schroevendraaier, veel handzamer dan een accuboor.
Dank je!quote:
Ja ik vergat eigenlijk nog te zeggen dat ze eigenlijk opbouw moeten zijn of een geval dat opbouw en inbouw kan. Omdat ze ook in de keuken onder mijn keukenkastjes moeten komen. Ik zag zoiets een keer online, een soort vierkante blokjes van een cm of 4 dik met leds er in, die ik dus onder de keukenkast kon hangen maar ook eventueel in kon bouwen in mijn badkamerplafond...quote:Op maandag 18 oktober 2010 09:17 schreef Ml-etje het volgende:
Wat goed joh!!
Ga je in je kledingkast nog schilderen?
[/img]
Jazeker! Latjes tegen behang worden antraciet, andere latjes wit en planken ook wit.
[quote]
Heb je een voorbeeld van die vierkant spots? Dan weet ik waarnaar ik zoek
Beter, fraaier en rustiger alternatief: een ventilator met vochtsensor. Pas als de luchtvochtigheid boven een (instelbaar) niveau komt gaat 'ie draaien. en hij stopt pas als de luchtvochtigheid laag genoeg is. Geen schakelaars verder nodig!quote:Op zondag 17 oktober 2010 14:39 schreef Beijtje het volgende:
[..]
Ja dat van die extra stroomdaad dacht ik al.Ok bedankt, dan zorg ik dat er een aparte schakelaar is...
Ja die heb ik nou dus. Gaat vanzelf aan. Maar kan daarnaast ook op schakelaar en dat wilde ik toch maar doen. Dan gaat ie ook nog steeds vanzelf aan als het nodig is.quote:Op maandag 18 oktober 2010 15:15 schreef UltraPeePee het volgende:
[..]
Beter, fraaier en rustiger alternatief: een ventilator met vochtsensor. Pas als de luchtvochtigheid boven een (instelbaar) niveau komt gaat 'ie draaien. en hij stopt pas als de luchtvochtigheid laag genoeg is. Geen schakelaars verder nodig!
Nee nog niet. Denk dat ik toch maar gewoon luikje in het hogere deel ga doen.quote:Op maandag 18 oktober 2010 13:46 schreef Xs2Shanna het volgende:
Ik ben er weer bij.
Heb je het kattenluikje al gemaakt? Ik wil ook een kattenluikje in deze deur maken, en heb ook al zitten brainstormem. Ze kunnen dan niet in de tuin (want die heb ik niet) maar wel wanneer ze willen op het balkon. Anders moeten ze wachten tot ik thuis ben. Zijn wel grote katten dus zou in principe in 1 van die vlakjes een luik kunnen creeren!
Dat geschikt voor de badkamer dat is maar betrekkelijk tenzij je ze in de douche wilt hangenquote:Op maandag 18 oktober 2010 11:07 schreef Beijtje het volgende:
Zoiets als dit:
[ afbeelding ]
Maar deze is niet geschikt voor de badkamer...
En moet dus dimbaar zijn (of kan dat altijd)...
Moet nu snel gaan verven, anders komt er allemaal niks meer van...
Ja één komt dus in mijn douche, wel aan het plafond maar het plafond is heel laag, dus moet wel ipx5 zijn helaas.quote:Op maandag 18 oktober 2010 17:21 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Dat geschikt voor de badkamer dat is maar betrekkelijk tenzij je ze in de douche wilt hangen
quote:Ga even voor je zoeken heb ze wel gezien.
Ja leuk he? Ben er ook erg blij mee!quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 10:06 schreef godigita het volgende:
Oeh, leuk, dat kastje! Laat je die zo of ga je hem nog lakken?
Wat een cutie! En nog goed bruikbaar ook!quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 10:00 schreef Beijtje het volgende:
Heb het gevoel dat ik gister geen %^&*% heb gedaan. Maar er is wel degelijk wat gebeurd... Radiator in de gang gelakt en alle andere radiatoren nog een keer gelakt. Was toch niet zo tevreden over hetr resultaat met de techniek "1 dikke laag", dus nu nog dun laagje er overheen gedaan en nu is het mooi strak. Inbouwkast in keuken in de grondverf gezet (alle latjes en alle planken). Je vraagt je af waarom ik niet eerst ben gaan verven en toen pas gaan behangenVolgende keer dus even eerder over nadenken...
Vervolgens een begin gemaakt met het verven van de inbouwkast in m'n slaapkamer. Wat kost dat allemaal veel tijd zeg, al die latjes enzo!
![]()
Ondertussen ook nog even onderstaand kastje voor op m'n slaapkamer gescoord via MP en een klein stukje glaswol via MP gehaald, voor het plafondje in de badkamer en om het geluid wat te dempen van de standleiding. (Daar zit aan één kant een zilverkleurig folie op, moet nog even uitzoeken of dat boven of onder moet komen)
Verder nog wat kleine dingen gedaan, maar dat vergeet je dan weer meteen helaas, waardoor je na een dag klussen het idee hebt dat er niets is gebeurd...![]()
Vandaag ga ik verder met het gronden van de latjes van de inbouwkast op mijn slaapkamer en wil ik een begin maken met de badkamer. Dan vanavond hopelijk de keukenkast aflakken.
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |