Lynette heeft d'r portie wel gehad met Eddie.quote:Op woensdag 12 januari 2011 09:23 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Of Lynette heeft weer wat te klagen over haar kinderen...
Ik vind inderdaad dat ze haar een keer wat meer mogen laten doen, en betrokken laten raken in een mystery. Susan en Bree zijn niet de enige die dat kunnen
Dat wel ja ; maar ook dat draaide niet alleen om hem, maar ook om haar kinderen. Bovendien was ze met die verhaallijn maar een paar afleveringen betrokken. Terwijl Susan en Bree echt bijna volledige seizoenen mee werden genomen in het mysterie.quote:Op woensdag 12 januari 2011 10:39 schreef Blistering het volgende:
[..]
Lynette heeft d'r portie wel gehad met Eddie.
Nou dat vind ik wel meevallen, op het moment dat ze achter zijn ware aard kwam, was het ook alweer zo goed als voorbij.quote:Op woensdag 12 januari 2011 10:39 schreef Blistering het volgende:
[..]
Lynette heeft d'r portie wel gehad met Eddie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
quote:Op maandag 17 januari 2011 16:03 schreef Karina het volgende:
Ik zit nu te kijken enSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh vandaar! Dacht dat ze bij ABC op de website een foutje hadden gemaakt, de 'nieuwe' aflevering is met een cammende Susan. Pffff...quote:
Ik zit ook totaal niet meer in het verhaal.. Echt irritant die pauzes elke keer..quote:Op vrijdag 11 februari 2011 17:50 schreef shiNinG_staR het volgende:
Maandag eindelijk weer een nieuwe ep. Hehe, dat werd tijd.
Nou die dode vond ik anders best lachwekkend. Niemand die het erg vindt want het was toch een lul. En ja opzich, voor hetzelfde geld was ie in zn slaap dood gegaan en hadden ze hem pas echt 's ochtends gevondenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 01:09 schreef Tegan het volgende:
Beetje zielige episode. Normaal gebeurt een van de housewives iig een grappig verhaal. Nu alleen erger verhalen. Een kidney, een dode, een misbruikte en een leugen over een kind.
Klopt, dat is al eens eerder ter sprake gekomen, weet alleen niet meer wanneer en met wie. Maar ik moest er ook meteen wel aan denken toen die therapeut over Gaby's kindertijd begon.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:38 schreef shiNinG_staR het volgende:
En het was toch al eens duidelijk gemaakt dat Gaby een stiefvader had die haar misbruikte? Het kwam me iig bekend voor.
Volgens mij kwam ergens in seizoen 2 de moeder van Gabrielle langs en die 2 kregen ruzie. Toen stortte Gaby bij Carlos in, dat zij door haar stiefvader was misbruikt. Toen heeft Carlos haar moeder de deur gewezen. Zij bood toen zelfs nog aan om draagmoeder voor hun te worden.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 18:23 schreef Catwoman1986 het volgende:
[..]
Nou die dode vond ik anders best lachwekkend. Niemand die het erg vindt want het was toch een lul. En ja opzich, voor hetzelfde geld was ie in zn slaap dood gegaan en hadden ze hem pas echt 's ochtends gevonden
[..]
Klopt, dat is al eens eerder ter sprake gekomen, weet alleen niet meer wanneer en met wie. Maar ik moest er ook meteen wel aan denken toen die therapeut over Gaby's kindertijd begon.
Inderdaad.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 21:29 schreef Maartel het volgende:
Van dat Halfway House horen we ook niet veel meer..
Haha ja!quote:Op woensdag 16 februari 2011 22:18 schreef cinnamongirl het volgende:
Susan: 'There is close, and there is Glenn Close' (over die stalkende wannabe-donor).
Ja echt kut, zit je er net weer een beetje in, is er weer geen aflevering. Bij DH vind ik het altijd wel extreem, andere series lopen nog wel lekker door, maar dit is echt bagger.quote:Op maandag 28 februari 2011 13:56 schreef LeNick het volgende:
Gister was er geen aflevering toch?Volgende week weer..
En na volgende week is er weer een break dacht ik...logisch dat de kijkcijfers nu vallen..quote:Op maandag 28 februari 2011 14:43 schreef Catwoman1986 het volgende:
[..]
Ja echt kut, zit je er net weer een beetje in, is er weer geen aflevering. Bij DH vind ik het altijd wel extreem, andere series lopen nog wel lekker door, maar dit is echt bagger.
Ik kon geen duidelijk lijst vinden, op IMDB staat iig dat er inderdaad 2 afleveringen zijn, dan 10 april pas weer verder. De aflevering daarna staat dan ineens voor 27 maart, wat natuurlijk niet klopt, laten we hopen dat dat wel gewoon 17 april zal zijn dan.quote:Op maandag 28 februari 2011 15:36 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
En na volgende week is er weer een break dacht ik...logisch dat de kijkcijfers nu vallen..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 9% gewijzigd door SW8810 op 07-03-2011 10:26:01 (Je kon het gif plaatje in dit topic zien ) ]
quote:Op maandag 7 maart 2011 10:24 schreef SW8810 het volgende:
Ik heb een spoiler gezien
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 7 maart 2011 10:24 schreef SW8810 het volgende:
Ik heb een spoiler gezien
Oeh!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik heb hem net aangezet, ben benieuwd.![]()
Haha ja maar aan de andere kant had Gaby ook wel aardig wat lesjes te lerenquote:Op maandag 7 maart 2011 19:34 schreef Natalie78 het volgende:
Ik vond het een goede aflevering! Jammer alleen dat Gaby nu voor de zoveelste keer een 'les' leert. Valt in herhaling en wordt een beetje ongeloofwaardig.
Dat einde!
Ja dat laatste dacht ik ook ja, waarom niet meteen het goede nieuws rondbellen?quote:Op dinsdag 8 maart 2011 14:09 schreef shiNinG_staR het volgende:
Vond het wel een vermakelijke aflevering, maar vind het niveau van de serie wel wat achteruit gehold. We hebben sinds die riot niets meer gehoord van dat huis, Mike en Susans financiele problemen worden genegeerd, en alweer een verhaallijn waarin Gaby vervelend tegen haar kinderen doet..
Beths zelfmoord zag ik op dat moment wel aankomen, maar vraag me af of ze dan inderdaad haar nier gebruiken. Lijkt me niet als Bree al heeft toegezegd.
En terwijl de dagen verstreken in Wisteria Lane, bleef die picknicktocht van Mike en Susan maar voortdurenBree had Susan allang kunnen opbellen om het goede nieuws te vertellen, dat doe je toch als eerste, en niet dat je dan eerst nog langs Beth gaat? Beetje vaag allemaal.
Nou ja als Beth toch al dood is lijkt me dat ze eerder haar nier gebruiken dan die van een levend persoon. Alleen, moet ze dan niet binnen 5 minuten aan de machines liggen?quote:Op dinsdag 8 maart 2011 14:09 schreef shiNinG_staR het volgende:
Vond het wel een vermakelijke aflevering, maar vind het niveau van de serie wel wat achteruit gehold. We hebben sinds die riot niets meer gehoord van dat huis, Mike en Susans financiele problemen worden genegeerd, en alweer een verhaallijn waarin Gaby vervelend tegen haar kinderen doet..
Beths zelfmoord zag ik op dat moment wel aankomen, maar vraag me af of ze dan inderdaad haar nier gebruiken. Lijkt me niet als Bree al heeft toegezegd.
En terwijl de dagen verstreken in Wisteria Lane, bleef die picknicktocht van Mike en Susan maar voortdurenBree had Susan allang kunnen opbellen om het goede nieuws te vertellen, dat doe je toch als eerste, en niet dat je dan eerst nog langs Beth gaat? Beetje vaag allemaal.
Ja plus, waarom wordt Beth zelf niet gebeld, is dit geen info die ze eigenlijk helemaal niet aan Bree mogen geven?quote:Op dinsdag 8 maart 2011 14:48 schreef Natalie78 het volgende:
[..]
Ja dat laatste dacht ik ook ja, waarom niet meteen het goede nieuws rondbellen?
Dat ook ja.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 20:53 schreef Catwoman1986 het volgende:
[..]
Ja plus, waarom wordt Beth zelf niet gebeld, is dit geen info die ze eigenlijk helemaal niet aan Bree mogen geven?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |