Ik neem aan dat hij die functie neerlegt. Anders gaat een minister een dossier van een ander ministerie onderzoeken, dat lijkt me een beetje raar.quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 20:38 schreef Lurf het volgende:
[..]
Gerd Leers moet ook nog de OV-chipkaart onderzoeken, dus die heeft het wel druk genoeg. Alleen zijn ambtenaren hebben geen ruk te doen.
Ach, hij heeft toch geen eigen ministerie, dus die ambtenaren kan ie zo doorschuiven.quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 20:38 schreef Lurf het volgende:
[..]
Gerd Leers moet ook nog de OV-chipkaart onderzoeken, dus die heeft het wel druk genoeg. Alleen zijn ambtenaren hebben geen ruk te doen.
Nee hoor. Rachid Finge heeft zich hersteldquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 18:27 schreef themauster het volgende:
Teeven wordt staatssecretaris van Financiën
Was een foutje maar Kamp op sociale zaken is ook niet logisch dus dat zegt allemaal niet zoveelquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 18:31 schreef Klaudias het volgende:
Fred Teeven bij Financien? dat is zijn terrein toch helemaal niet
Ach, het maakt ook niet zoveel uit, aan beleid maken komen ze toch niet toequote:Op zaterdag 9 oktober 2010 18:32 schreef du_ke het volgende:
[..]
Was een foutje maar Kamp op sociale zaken is ook niet logisch dus dat zegt allemaal niet zoveel
gouden tijden voor de popcornhandelquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 18:34 schreef remlof het volgende:
[..]
Ach, het maakt ook niet zoveel uit, aan beleid maken komen ze toch niet toe
Er zitten een handvol discutabele figuren tussen maar het kon minder inderdaad.quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 18:54 schreef KoosVogels het volgende:
Ik ben nog steeds diep ongelukkig met dit kabinet, maar moet toegeven dat Rutte en Verhagen betrouwbare politici hebben opgetrommeld. Klagen is leuker, maar laat ik dan voor een keer iets positiefs zeggen
Wie dan? Leers?quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 18:55 schreef du_ke het volgende:
[..]
Er zitten een handvol discutabele figuren tussen maar het kon minder inderdaad.
Kamp en Hillen heb ik ook iets tegenquote:
Dat vind ik zo'n nonargument, want je hebt altijd een minderheid omdat niet iedereen komt opdagen. Daarnaast zijn er ook mensen die uberhaupt niet stemgerechtigd zijn. Verder is dit in genoeg landen met districtenstelsel altijd zo, en is het ook in Nederland al vaker voorgekomen.quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 19:04 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
Wisten jullie trouwens dat dit kabinet helemaal geen meerderheid heeft? Het is gewoon niet waar dat de meerderheid van Nederland dit kabinet wil. Als je de verkiezingsuitslag bekijkt hebben VVD, PVV, CDA samen 45% van de stemmen. In welke zin is dat een meerderheid?
Tsja, je moet natuurlijk wel uitdragen dat je langer moet doorwerken.quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 19:09 schreef du_ke het volgende:
[..]
Kamp en Hillen heb ik ook iets tegen.
En wat L_V zegt het is niet alleen in beleid een blank mannelijk babyboomkabinet
En van het CDA wil één derde dit kabinet niet eens. Dan hou je nog geen 40% overquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 19:04 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
Wisten jullie trouwens dat dit kabinet helemaal geen meerderheid heeft? Het is gewoon niet waar dat de meerderheid van Nederland dit kabinet wil. Als je de verkiezingsuitslag bekijkt hebben VVD, PVV, CDA samen 45% van de stemmen. In welke zin is dat een meerderheid?
Maar hij wordt gelukkig geen minister.quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 20:27 schreef Fir3fly het volgende:
Jammer dat die Teeven een positie heeft gekregen.
En dan zijn het officieel zelfs maar twee partijen in dit kabinet, die samen 52 zetels hebben. Of, met die derde van het CDA, 45.quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 20:34 schreef remlof het volgende:
[..]
En van het CDA wil één derde dit kabinet niet eens. Dan hou je nog geen 40% over
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |