Heb je in ieder geval de verloren tijd van gister weer terug.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:04 schreef sbientje het volgende:
zo, dat ging goed. Weer een nieuwe wijk gelopen, stond 3 uur 10 min voor maar ik was in 2u15 min klaar... Wel zonder HAH, dat scheelt nogal. Morgen heb ik m weer, eens zien wat het dan wordt![]()
He is rotweer trouwens, te warm voor een jas en te koud om zonder jas te lopen
Zoet/zuur!quote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:11 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Heb je in ieder geval de verloren tijd van gister weer terug.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Te warm voor een jas? Verdorie, m'n vingers en tenen vriezen eraf hier in Bredaquote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:04 schreef sbientje het volgende:
zo, dat ging goed. Weer een nieuwe wijk gelopen, stond 3 uur 10 min voor maar ik was in 2u15 min klaar... Wel zonder HAH, dat scheelt nogal. Morgen heb ik m weer, eens zien wat het dan wordt![]()
He is rotweer trouwens, te warm voor een jas en te koud om zonder jas te lopen
Dat was vanmorgen bij ons, hopelijk wordt er wat mee gedaan en wordt de sfeer weer wat beterquote:Op woensdag 13 oktober 2010 12:20 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Een "wilde staking", klinkt net alsof ze keihard aan het vechten waren daarWel moedig hoor!
Poloshirt met lange mouwenquote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:04 schreef sbientje het volgende:
He is rotweer trouwens, te warm voor een jas en te koud om zonder jas te lopen
nou als je aan het lopen bent is het echt wel warm hoorquote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:41 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Te warm voor een jas? Verdorie, m'n vingers en tenen vriezen eraf hier in Breda
die heb ik nietquote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:46 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Poloshirt met lange mouwen
quote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:52 schreef sbientje het volgende:
[..]
nou als je aan het lopen bent is het echt wel warm hoor
Die is helaas uit het assortiment gehaald. Is voor dit weer ideaal, omdat een trui weer te warm is en korte mouwen te koud.quote:
We hebben er een aantal jaar terug tijdens een drukke septembermaand met waanzinnige onderbezetting waarbij ook nog diverse leidingevenden op vakantie waren en de boel dus halve bak achter lieten ook dicht tegenaan gezeten.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 12:20 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Een "wilde staking", klinkt net alsof ze keihard aan het vechten waren daarWel moedig hoor!
Inderdaad godverdomme, die dingen waren ideaal in de herfst en lente of als je alleen een binnendienst had in de winter.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:55 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Die is helaas uit het assortiment gehaald. Is voor dit weer ideaal, omdat een trui weer te warm is en korte mouwen te koud.
tassen zijn wel verbeterd hoor... de eerste generatie oranje tassen was idd zo geel, maar die ik heb zien er nog prima uitquote:Op woensdag 13 oktober 2010 18:25 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Jammergenoeg is er veel kleding geschrapt uit de pakketten, waaronder alle bovenkleding met lange mouwen, de (regen) jas uitgezonderd. Ik heb hierover nog contact gehad met het aanspreekpunt voor het kledingbeleid, maar de reactie kwam er op neer dat je bij warm weer de kleding met korte mouwen aan kon doen en als het koud was dan had je toch wel een jas aan en maakte het niet uit wat je daaronder aan had. Wat je moest doen op dagen dat het te warm was voor een jas maar te koud voor korte mouwen, daar had ze helaas geen antwoord op. Misschien overhemd met korte mouwen en dan je jas er overheen, maar open?
Gelukkig hebben wij een aparte ruimte waar hele stapels kleding liggen die is ingeleverd door ex-medewerkers. Dus heb ik pas de boel flink geplunderd daar en oa 6 sweaters LM en 3x het checkshirt heavy meegenomen. Ik had nog wel meer willen meenemen, maar niet alles was in mijn maat, en het moet er nog wel een beetje toonbaar uitzien!
Jammer dat er zo bezuinigd moet worden op de kleding. In m'n kledingkast ligt denk ik meer TNT kleding (en nog wat oude PTT kleding) dan kleding van mezelf. Ik werk 6 dagen per week, dus ik loop er eigenlijk constant in. Alleen op zondag of als ik een feestje heb ofzo doe ik iets anders aan. En die TNT jeans (de eerste versie, van die lekkere dunne stof) heb ik eigenlijk altijd aan (tenzij 'ie in de was zit). Maar daar beginnen inmiddels ook de gaten in te vallen. En ik heb al wel een nieuwe liggen, maar daar is de stof veel dikker van, een beetje stug ook, en het is zo'n raar hoogwatermodel. Waarom wil die klote TNT toch de hele tijd alles maar veranderen? Ik wil niet zeggen dat vroeger alles beter was, maar bij de toen nog PTT wel, hoor! Die rode tassen gingen makkelijk 15 jaar mee, die oranje zijn binnen twee jaar verbleekt en verpulverd
ja idd, en als die zaterdagwerker toevallig vaak door de week werkt, (zoals ik) is daar niets voor geregeld. Mijn moeder kan er niet tegenop wassen. Nu heb ik van de week een mannenoverhemd meegenomen, maar das ook niet ideaal..quote:Op woensdag 13 oktober 2010 19:16 schreef carboni het volgende:
Gele en rode tassen zijn voor echte TNT bazen!
Ik heb van de zomer nog een overhemd met lange mouwen nieuw in de verpakking gevonden, ideaal.
Hier hebben ze ook nog een archiefruimte met een shitload aan oude of niet passende kleding Moet ook nog even een trui regelen.
Het startkledingpakket voor zaterdagwerkers is gewoon belachelijk. 1 polo en 1 kortemouwenoverhemd..... Maar wel 3 verschillende soorten wanten/handschoenen voor in de winter
Gewoon TC's onder druk zetten, ik vroeg het een keer en kreeg de sleutel mee van het hok.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 19:28 schreef sbientje het volgende:
[..]
ja idd, en als die zaterdagwerker toevallig vaak door de week werkt, (zoals ik) is daar niets voor geregeld. Mijn moeder kan er niet tegenop wassen. Nu heb ik van de week een mannenoverhemd meegenomen, maar das ook niet ideaal..
Toen ik als zaterdag medewerker nog 6 dagen in de week werkte was de kleding zo geregeld. Gewoon 1 dag in mijn eigen kleding gekomen, komt er iemand aan met de vraag waarom heb jij geen kleding aan? Ik zeg ja die zit in de was, ow dan krijg je toch nieuwe. Hoppa geregeldquote:Op woensdag 13 oktober 2010 19:28 schreef sbientje het volgende:
[..]
ja idd, en als die zaterdagwerker toevallig vaak door de week werkt, (zoals ik) is daar niets voor geregeld. Mijn moeder kan er niet tegenop wassen. Nu heb ik van de week een mannenoverhemd meegenomen, maar das ook niet ideaal..
Tegenwoordig loopt, tenminste hier op de vestiging, minstens de helft van de zaterdagwerkers in eigen kleding. Zelfs bij collectie werken mensen in eigen kleding.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 13:04 schreef Bartjes het volgende:
[..]
Toen ik als zaterdag medewerker nog 6 dagen in de week werkte was de kleding zo geregeld. Gewoon 1 dag in mijn eigen kleding gekomen, komt er iemand aan met de vraag waarom heb jij geen kleding aan? Ik zeg ja die zit in de was, ow dan krijg je toch nieuwe. Hoppa geregeld
Gaat bij elke vestiging volgens mij anders, maar ik had hier mijn maten ingevuld en toen na 1 keer vragen is het pakket besteld, https://www.workwearweb.nl/tntpostquote:Op donderdag 14 oktober 2010 16:49 schreef BanaanTelefoon het volgende:
Goedenmiddag.
Ik ben TNT's nieuwste zaterdagbezorger
Net klaar met het invullen van al die formulieren. Weten jullie toevallig nog hoe het met het formulier voor de kledingmaten ging? Moet je die zelf opsturen, of gewoon inleveren bij de centrale?
Welkom en veel succes!quote:Op donderdag 14 oktober 2010 16:49 schreef BanaanTelefoon het volgende:
Goedenmiddag.
Ik ben TNT's nieuwste zaterdagbezorger
Net klaar met het invullen van al die formulieren. Weten jullie toevallig nog hoe het met het formulier voor de kledingmaten ging? Moet je die zelf opsturen, of gewoon inleveren bij de centrale?
Zou ik wel doen, gewoon ergens opbergen in een map, je volgende werkgever kan er altijd naar vragen...quote:Op donderdag 14 oktober 2010 17:14 schreef Cerbie het volgende:
Iemand vroeg me net of ik nog een getuigschrift aan zou vragen voor mijn jaartje bij de TNT.
Zou dat nog nodig zijn voor een bijbaantje TNT, het zal niet relevant zijn voor mijn werkgebied als ik straks afgestudeerd ben.
quote:TNT bereid aantal gedwongen ontslagen te verlagen
TNT is bereid om de vakorganisaties op belangrijke punten tegemoet te komen en daarmee het aantal van 4.500 gedwongen ontslagen te verlagen, maar houdt vast aan zijn kostenbesparingsdoel, zo meldt het post- en expressebedrijf donderdag na overleg met de bonden.
TNT Post heeft een omvangrijke reorganisatie aangekondigd, vanwege dalende volumes in de postmarkt, waarbij 11.000 arbeidsplaatsen zullen verdwijnen. TNT gaf eerder aan dat hierbij maximaal 4.500 gedwongen ontslagen zullen vallen.
De bonden vonden dat te veel en noemden het getal onrealistisch. Zij eisten daarom in een brief aan TNT Post maatregelen om het aantal ontslagen te beperken.
TNT meldt nu voorstellen te hebben gedaan die tegemoet komen aan het verzoek van de vakbeweging. "TNT Post is bereid om de vakorganisaties op belangrijke punten tegemoet te komen om daarmee het aantal van 4.500 gedwongen ontslagen te verlagen", zo stelt het concern in een verklaring.
"De exacte uitkomst is afhankelijk van het reeds eerder gestarte en nog lopende overleg met de Ondernemingsraad (OR)", aldus de onderneming. TNT Post verwacht op korte termijn de gesprekken met de OR af te kunnen ronden.
"Echter dit zal gedwongen ontslagen niet kunnen voorkomen", benadrukt het bedrijf. TNT stelt 'uiterste zorgvuldigheid' te betrachten, maar ook dat 'de hoofdrichting vaststaat en dat het onvermijdelijk is veranderingen door te voeren'. De eerder aangekondigde besparingen van in totaal 430 miljoen euro over de periode 2010-2017 blijven gehandhaafd.
TNT mikt erop nog deze maand duidelijkheid te kunnen geven.
Nou ja, de zekerheid van vergoeding is er niet, maar ik heb schijnbaar wel een briefje met het privé nummer van de betreffende chauffeur en dat ik hem hierover moet gaan bellen.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 12:19 schreef rub3n het volgende:
Nee. Het is überhaupt niet normaal dat je geld te zien krijgt. Tenzij je het als aangetekend/garantiepost hebt verstuurd.
Geen geld, geen post.. Niets nada noppesquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 12:19 schreef rub3n het volgende:
Nee. Het is überhaupt niet normaal dat je geld te zien krijgt. Tenzij je het als aangetekend/garantiepost hebt verstuurd.
Ik mag hopen dat die subcontracters zich daar ook voor verzekerd hebben, anders denk ik dat je al snel meer kwijt bent dan je verdientquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 13:39 schreef carboni het volgende:
Weet niet hoe het met subcontracters zit, maar lijkt mij verzekeringswerk.
Tis dat nou voor periode om een bbq te houdenquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 15:28 schreef Taneli het volgende:
Zometeen een BBQ bij ons op de vestiging voor ons goede werk afgelopen zomer!![]()
Alleen werkt het weer niet echt mee![]()
Hier wel hoorquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 12:11 schreef Aagie het volgende:
Op maandag rijdt de pakketdienst toch niet?
Wat is dat voor een raar briefje?quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 12:03 schreef Five_Horizons het volgende:
Misschien weten jullie dat: net is er (blijkbaar) een bezorger langs geweest met een pakketje. Hij heeft een briefje in de brievenbus gedaan, maar heeft daarop alleen onze naam en de afzender gezet.
Verder helemaal niets (dus geen nummer van de buren of een dag/tijdstip waarop het opnieuw wordt aangeboden of kan worden afgehaald.
De buren waar onze pakketjes normaliter worden afgeleverd, hadden niets gekregen. Hij vertelde me wel dat hij dacht dat de bezorger dit zo invult, omdat 'ie later vandaag nog een keertje langskomt.
Klopt dit?
Het is gewoon het standaard briefje, maar de bezorger heeft het gewoon niet verder ingevuld.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 12:16 schreef lololo het volgende:
[..]
Wat is dat voor een raar briefje?Handgeschreven memotje oid? Op standaard kennisgevingen staat altijd een volgend moment van aflevering of wanneer je het op kan komen halen iig
Meer dan jouw adres en afzender valt er ook niet in te vullen toch? En standaard staat er of dat het de volgende werkdag weer aangeboden wordt of dat het vanaf de volgende werkdag opgehaald kan worden. Andere kennisgevingen ken ik niet, maar dit is waarschijnlijk gedaan door pakketservice en misschien hebben die weer heel andere kennisgevingenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 12:20 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Het is gewoon het standaard briefje, maar de bezorger heeft het gewoon niet verder ingevuld.
Inderdaad: pakketservice (we hebben zo'n topic gehad, in het verleden...)quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 12:25 schreef lololo het volgende:
[..]
Meer dan jouw adres en afzender valt er ook niet in te vullen toch? En standaard staat er of dat het de volgende werkdag weer aangeboden wordt of dat het vanaf de volgende werkdag opgehaald kan worden. Andere kennisgevingen ken ik niet, maar dit is waarschijnlijk gedaan door pakketservice en misschien hebben die weer heel andere kennisgevingen
Volledig onbekend bij mij, dat soort kennisgevingenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 12:29 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Er is zat in te vullen:
[] De zending is bezorgd bij uw buren op huisnummer: ________
[] Afhaalopdracht:
[] De eerstvolgende dag volgt een 2e afhaalpoging
[] De zending kon bij de 2e afhaalpoging enz, enz.
[] De zending wordet de eerstvolgende dag opnieuw op uw adres aangeboden tussen: (en dan de tijden)
[] De zending mag alleen door onderstaande persoon op vertoon van enz. enz.
[] Voor de zending is een bedrag van ¤ _____ enz.
Allemaal niet ingevuld
Het enige dat ingevuld is:
Geachte mevrouw/heer 'Mijn naam'
Datum: (vandaag)
Barcode: (daar staat een streep doorheen)
Afzender: de naam van de afzender
Het is van pakketservice (ik had m'n vorige post gewijzigd nadat je zelf gequote had, blijkbaarquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 12:31 schreef lololo het volgende:
[..]
Volledig onbekend bij mij, dat soort kennisgevingen![]()
Moet iets van pakketservice zijn of van een ander bedrijf, staat er wel TNT op de kennisgeving?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |