Bullshit, als je jezelf goed positioneert kun je prima snel rond tikken!quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 22:18 schreef Apekoek het volgende:
Echt kut, passen gaat echt tergend langzaam.
Manager mode is helemaal veranderd jaquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 11:01 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Net zoals als scouting? toch?
En inkomsten van supporters tijdens thuiswedstrijden..![]()
Verder heerlijke game
HELDquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 00:58 schreef Roberto258 het volgende:
http://rapidshare.com/files/422579977/FIFA_11_-_NL_v1.rar
Hier de chants van Ajax, PSV, Feyenoord, FC Twente, FC Groningen, Heracles Almelo en De Graafschap. Ik heb ze niet zelf van youtube gehaald, maar wel gezorgd dat ze de juiste volume hebben etc...
Ja zat misschien ook aan Pato te denken, is nog jong en ook heel snel (wat ik een van de belangrijkste stats vind)quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:41 schreef Pizzakoppo het volgende:
Eto'o is een aanrader, hij is mijn Arsenal #9
Ik wilde eerst ook Pato, bood 30 miljoen, ze wilde 50quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:42 schreef WJE11 het volgende:
[..]
Ja zat misschien ook aan Pato te denken, is nog jong en ook heel snel (wat ik een van de belangrijkste stats vind)
Damn zoveel geld heb ik nietquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:49 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Ik wilde eerst ook Pato, bood 30 miljoen, ze wilde 50
True! Lekker snel en kan goed afmaken van alle kanten!quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:41 schreef Pizzakoppo het volgende:
Eto'o is een aanrader, hij is mijn Arsenal #9
Klopt.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:34 schreef Pizzakoppo het volgende:
Btw, de verdediging van het Nederlands eftal is goed genaaid in Fifa, zijn allemaal heel matig dus blijkbaar ze zijn niet echt onder de indruk van onze finale plaats
Nee dat idee had ik dus precies zo, maar jij past ze allemaal zelf aan? Zoals bijv. Suarez ook, hij heeft vorig seizoen 35 competitie doelpunten gemaakt en een shitload aan assists en in kalenderjaar 2009 zelfs 46 wat hem europees topscorer maakte. Hij behaalde met zijn team een zeer respectabele 4ed plaats op het WK en had een grote bijdrage.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:58 schreef Kriegel het volgende:
[..]
Klopt.Ik heb meteen Bouma een upgrade gegeven, wtf doet die gast ineens met een 72 rating als LB? :/
Zo zijn er wel meer cijfers in die niet kloppen, vooral in de Eredivisie. Nu ben ik niet iemand die meteen in een fanboy rage hele teams een ster omhoog gaat knallen, maar bij AZ waren een paar ratings echt zwaar gekelderd t.o.v. FIFA 10 zonder reden, plus dat grote talenten als Viergever en Gudmundsson niet voor vol worden aangezien.
Dat is sowieso vervelend aan EA, die vooringenomenheid. In grote competities zitten de meest matige teams nog vol met 74+ spelers, wat min of meer zou betekenen dat Hull City blijkbaar voor de titel zou gaan in ons land.Een jonge maar al goede speler in Nederland is echter nooit iets waard. Heb niet het idee dat ze de Eredivisie nou echt volgen.
Wanneer ik het nodig vind wel, ja, maar wel zonder het te overdrijven. Online heb je er sowieso niks aan, dus m'n eigen club is dit jaar volkomen onbruikbaar met die 67 aanval.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:08 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Nee dat idee had ik dus precies zo, maar jij past ze allemaal zelf aan?
Mee eens, dat is een prima voorbeeld. Spelen bij een grote club maakt je blijkbaar automatisch goed.quote:Zoals bijv. Suarez ook, hij heeft vorig seizoen 35 competitie doelpunten gemaakt en een shitload aan assists en in kalenderjaar 2009 zelfs 46 wat hem europees topscorer maakte. Hij behaalde met zijn team een zeer respectabele 4ed plaats op het WK en had een grote bijdrage.
Di Maria daarentegen maakte 5 doelpunten in de portugese competitie die vorig jaar op plaats 9 stond op de Club Coefficient ranking tov. de Eredivisie op plek 10. (Behaalde op het WK de 16 tot 8e plek?)
Wat maakt dan dat Suarez 82 is en Di Maria ook? Alleen de transfer naar Real? Gewoon matig uitgevoerd scoutingswerk ofzo.
zo onrealistisch is dat nietquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:49 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Ik wilde eerst ook Pato, bood 30 miljoen, ze wilde 50
Goed bezig! Ik heb ongeveer 950quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:23 schreef jorienvdherik het volgende:
Hoe gaat het bij jullie online?
Heb nu 1700 punten online(
Ik heb 375 met 2 potjes. Ik speel eigenlijk nu alleen maar Career, ga later online knallenquote:
Helemaal niet, ik stream ze vanaf mijn PC, simpel.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:20 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Yep, volgens mij is het alleen op de XBOX enigszins problematisch.
Nog nooit last van een disconnect gehad gelukkig. Mijn verbinding staat constant op geel.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:27 schreef MisterJ.Lo het volgende:
2100 punten, nummer 4 van nederland ps3. Servers zijn trouwens kut op de ps3, om de zoveel tijd krijg ik een disconnect terwijl ik een online match zit te spelen, daardoor al 7 wedstrijden verloren die ik gewoon aan het winnen was. Iemand anders hier last van op de ps3, en staat jullie verbinding op geel (middelste) in fifa 11 of wordt groen aangegeven (open) op die grote bord.
Daar zit idd wat in ja, is ook anders. Alleen soms vind ik quitters/kleine kutkinderen die 30 replays zien en gaan juichen alsof ze de CL hebben gewonnen een groot minpunt. Ook vind ik het competitegebeuren erg leuk, ook al is het tegen de CPU. Ik wil dit keer 15seizoenen volmaken in 4/5 verschillende competities als me dat luktquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:34 schreef JaxterNL het volgende:
[..]
Nog nooit last van een disconnect gehad gelukkig. Mijn verbinding staat constant op geel.
@ WJE11: Ik vind online spelen veel leuker, omdat de AI heel anders reageert op je acties (alsof ze het al weten, duh) dan een menselijke tegenstander!
Maak dan die prijs meteen zo hoogquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:24 schreef OnCraintDégun het volgende:
[..]
zo onrealistisch is dat niet
Klopt! Juichen vind ik niet zo'n probleem, maar constant die replays.. verschrikkelijkquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:40 schreef WJE11 het volgende:
[..]
Daar zit idd wat in ja, is ook anders. Alleen soms vind ik quitters/kleine kutkinderen die 30 replays zien en gaan juichen alsof ze de CL hebben gewonnen een groot minpunt. Ook vind ik het competitegebeuren erg leuk, ook al is het tegen de CPU. Ik wil dit keer 15seizoenen volmaken in 4/5 verschillende competities als me dat lukt
Btw kwam er net achter als je in competitie een wedstrijd speelt en er staat bijvoorbeeld regen, kan je dit gewoon veranderen in droog. (Bij spelinstellingen waar je ook de moeilijkheidsgraad aanpast)
Speel je op xbox?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:34 schreef JaxterNL het volgende:
[..]
Nog nooit last van een disconnect gehad gelukkig. Mijn verbinding staat constant op geel.
@ WJE11: Ik vind online spelen veel leuker, omdat de AI heel anders reageert op je acties (alsof ze het al weten, duh) dan een menselijke tegenstander!
Aangezien het hier om een multi topic gaat en je niet aangeeft op wat voor console je speelt is het niet verwonderlijk dat er daar een vraag over gesteld wordt. Kan ook trouwens afhangen aan de hoeveelheid wedstrijden je speelt online, als het om de zoveel tijd een paar keer is dan merk je dat niet nee.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:47 schreef JaxterNL het volgende:
[..]
Nope, ik reageerde ook op een bericht van iemand die het over de Ps3 had
Als het niet zo groot is, kun je dat toch easy online doenquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:44 schreef Pizzakoppo het volgende:
Ben bezig met alles van de eredivie in een mappenstructuur bij elkaar te vinden op internet maar mis nog een hele hoop spreekkoren. Willem II, VVV, ADO, Excelsior, NAC, Roda en SC Heerenveen. Dus iemand die ze heeft, zou je ze naar mij kunnen sturen? Ga nu ff de fora van deze clubs afstruimen om te kijken of er daar iemand al mee bezig is geweest!
Zal proberen het bestandje online te knallen als ik alles heb opgepompt qua volume, iemand die het mssn kan hosten?
Dat! Hoe kan het in godesnaam dat Engeland 5* is en Nederland 4,5*.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:34 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Ik had het idee dat het bij scouten zo was dat als je een gescoutte spelers van 78 had opgeleidt tot 82, je consequent spelers van 82 scoutte ipv lager. Maar idd sloeg nergens op, veel spelers van 18 waren beter dan de gevestigde namen
Btw, de verdediging van het Nederlands eftal is goed genaaid in Fifa, zijn allemaal heel matig dus blijkbaar ze zijn niet echt onder de indruk van onze finale plaats
Ja maar je blijft zitten met een max. aantal downloaders ofzo, of kan ik dit tegengaan door me te registreren bij megaupload?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:01 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Als het niet zo groot is, kun je dat toch easy online doen
Ja Engeland is genaaid door de scheids, anders waren ze wel beter dan NL.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:05 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Dat! Hoe kan het in godesnaam dat Engeland 5* is en Nederland 4,5*.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
Zitten wel meer dubieuze Achievements in volgens mijquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:10 schreef SuperHarregarre het volgende:
Ohja, over die achievements. Als ik me niet vergis, kreeg ik een online achievement voor het winnen tegen een team dat sterker is. Welke wedstrijd? Inter - Barcelona.
Je krijgt wel achievements voor al die speciale vaardigheden die spelers hebben. Heb tot nu toe al "poacher" (tegen Rijstbal gehaald met Cardozo geloof ik) en "aerial threat" met Janko van Twente.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:12 schreef Lyzio het volgende:
[..]
Zitten wel meer dubieuze Achievements in volgens mijIk heb dus al wel gemerkt dat het inschieten van een vrije trap geen Achievement meer waard is. De lists die nu online staan (of althans, die ik heb kunnen vinden) zijn volgens mij allemaal kolder. Dus ik was me aan het afvragen of EA al een lijst bekend gemaakt heeft.
Oh ja, scoren met een verdediger levert ook geen G meer op
Ik speel het meeste offline.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:17 schreef SuperHarregarre het volgende:
Je krijgt wel achievements voor al die speciale vaardigheden die spelers hebben. Heb tot nu toe al "poacher" (tegen Rijstbal gehaald met Cardozo geloof ik) en "aerial threat" met Janko van Twente.
Juiste code gebruikt? Het is diegene die bovenaan staat, niet onderaan.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:28 schreef noobr het volgende:
Ik alleen maar, ik kan niet eens aanmelden
Ik heb hemquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:28 schreef fetss het volgende:
Heeft iemand al gescoord van 29 meter of verder als verdiensten? Mij lukt het maar niet in de arena:(
Ow sh!t hahaha, Maar nice man! afstandje?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:36 schreef JaxterNL het volgende:
[..]
Bullshit, als je jezelf goed positioneert kun je prima snel rond tikken!
@ Nevermind.. : Ik heb je snelste goal online verbeterdScoorde in 11 seconden terwijl ik niet eens de aftrap had
![]()
Kan je dat nog steeds op dezelfde manier doen als bij FIFA 09? Dus gewoon 2-0 voorstaan, in 89ste minuut corner weggeven zodat de keeper mee opkomt, wegkoppen en scoren?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:28 schreef fetss het volgende:
Heeft iemand al gescoord van 29 meter of verder als verdiensten? Mij lukt het maar niet in de arena:(
Tegen de 1100quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:23 schreef jorienvdherik het volgende:
Hoe gaat het bij jullie online?
Heb nu 1700 punten online(
Pato is echt geen 50 waard op dit moment, het is wel duidelijk dat hij talent heeft. Maar als ze voor C. Ronaldo bijna 100 miljoen geven.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:24 schreef OnCraintDégun het volgende:
[..]
zo onrealistisch is dat niet
Gaat wel wat tijd in zitten.. Ga nu in de arena uit vrije trappen proberen, slechte keeper op doel! Net al lat geraakt:)quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:31 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
Kan je dat nog steeds op dezelfde manier doen als bij FIFA 09? Dus gewoon 2-0 voorstaan, in 89ste minuut corner weggeven zodat de keeper mee opkomt, wegkoppen en scoren?
Gewoon een keeper van 1.60 nemen.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:36 schreef fetss het volgende:
[..]
Gaat wel wat tijd in zitten.. Ga nu in de arena uit vrije trappen proberen, slechte keeper op doel! Net al lat geraakt:)
Ik merk geen drol van die patch, hoor.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 15:02 schreef Confetti het volgende:
Die 2e patch van gisteren heeft het echt verpest![]()
Alles is echt 2x sneller, het middenveld wordt compleet overgeslagen..het lijkt wel Fifa 10 Vanilla
Ook niet online? Heb gewoon het gevoel dat het middenveld aanvoelt als Fifa 10..je kunt het gewoon overslaan en direct van verdediging naar spits.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 15:04 schreef Lyzio het volgende:
[..]
Ik merk geen drol van die patch, hoor.
Hmm, ik speel zelden online. Dus misschien dat het daar aan ligtquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 15:06 schreef Confetti het volgende:
Ook niet online? Heb gewoon het gevoel dat het middenveld aanvoelt als Fifa 10..je kunt het gewoon overslaan en direct van verdediging naar spits.
Lopen ook al een paar topics over op het officiële FIFA 11 forum.
quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:07 schreef Lyzio het volgende:
Is er al ergens de Achievement-list van FIFA11 (compleet) bekend?www.xbox360achievements.orgSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Eerste google hit
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
Weinig Carreer Mode-like Achievements, toch?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 15:14 schreef Nick-GizMo het volgende:
www.xbox360achievements.org
Eerste google hit
Hoe doe je dat ?:oquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:46 schreef Lyzio het volgende:
Een snoekduik (offline) levert ook geen punten meer op.
Meestal lukt dat wel met een halfhoge harde voorzet (2x B). Niet altijd natuurlijk, want het gebeurd best at random. Maar met die halfhoge voorzet heb je in mijn ogen de meeste kans.quote:
Omdat je dingen niet maar kan updatenquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 15:35 schreef KoenMonster het volgende:
Waarom trainen mijn spelers zo langzaam, in een half seizoen zijn drie spelers een puntje omhoog gegaan.
En je prestaties zijn wel goed? Want dat heeft ook flink invloed lijkt me.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 15:35 schreef KoenMonster het volgende:
Waarom trainen mijn spelers zo langzaam, in een half seizoen zijn drie spelers een puntje omhoog gegaan.
Beter, die was echt moeilijk... 1 Keer gelukt, maar toen stopte de keeper hemquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:46 schreef Lyzio het volgende:
Een snoekduik (offline) levert ook geen punten meer op.
Luktquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 15:47 schreef Pizzakoppo het volgende:
http://www.mediafire.com/file/wdj25l4p28c9bmw/Eredivisie.rar
Dit is hem! Laat ff weten of je hem kunt downloaden of niet!
Het lag dus toch niet aan mij. Ik wordt helemaal weggetikt online,quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 15:02 schreef Confetti het volgende:
Die 2e patch van gisteren heeft het echt verpest![]()
Alles is echt 2x sneller, het middenveld wordt compleet overgeslagen..het lijkt wel Fifa 10 Vanilla
21quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 03:14 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Hoeveel db doe jij er meestal bij?
Zal hem zo even opnieuw uploadenquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 10:28 schreef Erik1991 het volgende:
[..]
Goed bezig! Ik kan hem echter al niet meer downloaden, want hij is al 10x binnen gesleurd door anderen.
Nice, dit is 21db?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 15:47 schreef Pizzakoppo het volgende:
http://www.mediafire.com/file/wdj25l4p28c9bmw/Eredivisie.rar
Dit is hem! Laat ff weten of je hem kunt downloaden of niet!
Jep, k heb alles 21 DB gemaakt, dit is overigens de Eredivisie compleet!quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 16:02 schreef Roberto258 het volgende:
[..]
Nice, dit is 21db?
Binnenkort maar eens een compleet pakket maken en dan ergens online zetten waar het goed te downloaden is
Thx ga het gelijk proberenquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 16:04 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Jep, k heb alles 21 DB gemaakt, dit is overigens de Eredivisie compleet!
Bedankt man ! heb 't gedownload. Hoe kan ik dit het snelst toevoegen aan de club in de eredivisie? Of moet ik voor elke club nu een afspeellijst maken? (PS3)quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 16:04 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Jep, k heb alles 21 DB gemaakt, dit is overigens de Eredivisie compleet!
Koningquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 15:47 schreef Pizzakoppo het volgende:
http://www.mediafire.com/file/wdj25l4p28c9bmw/Eredivisie.rar
Dit is hem! Laat ff weten of je hem kunt downloaden of niet!
Gaan die ook pas op hun 67e met pensioen?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 16:37 schreef SuperHarregarre het volgende:
Heb de PVV op Creation Centre gezet.Bruine shirts, en gegarandeerd veel protesteren tegen de scheidsrechter.
En dan gewoon het doel dichttimmeren met rollators. Succes gegarandeerd.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 16:39 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Gaan die ook pas op hun 67e met pensioen?
quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 16:52 schreef mash_ het volgende:
http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/18007243
Fifa 10, hè.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 16:52 schreef mash_ het volgende:
http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/18007243
Welk niveau speel je?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 16:45 schreef Rijstbal het volgende:
Manager mode gaat lkkr ben mij. Ik sta boven aan bij de eredivisie en in de finale van de Nederlandse beker met Ajax. Spelers binnen halen gaat ook makkelijk.
Mijn opstelling
Cheung (Virtual pro), El Hamdaoui, Suarez
Seedorf, Eriksen/S. de Jong, J. Park
Anita, Alderweireld. Vertonghen, vd Wiel
Stekelenburg
Het verschil is enorm, ik speelde laatst ook eens fifa 10 op de pc ipv xbox 360, en het lijkt net alsof je fifa 2000 zit te spelen.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 16:55 schreef poiuytr het volgende:
Heb demo zonet gedownload en 1 minuut gespeeld maar wat zien die graphics er slecht uit op de pc, is dit spel de laatste jaren meer gericht op de consoles of zo? Ook kan ik niet zoals vroeger zelf de knoppen instellen omdat ik dan zogenaamd geen controller heb aangesloten. Mijn vraag is of dit bij de echte fifa pc versie ook allemaal zo slecht is? Iemand hier die hem ook op de pc speelt i.p.v op de xbox of ps3?
Wel minder dan voorheen. Enige wat een beetje overpowered is zijn hoge steekballen. Heel vaak timen verdedigers verkeerd waardoor een spits er in een keer langs is.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 17:26 schreef Nick-GizMo het volgende:
Pff online is nog steeds tik tik tik voetbal
Pauper.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 17:33 schreef TheDutchguy het volgende:
Heeft iemand een goede torrent voor op de pc?
Ik heb geen zin om 50 euro te betalen
Ik zal vast niet de enige zijn.quote:
ik word er ook aardig gek van.. ook dat als je 1 tegen 1 wilt beginnen het spel vast looptquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 17:39 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Het gaat nu helemaal los op de Fifa 11 forums, bijna iedereen op de ps3 wordt telkens van de server gedisconnect. Mensen beginnen het zat te worden na 4 dagen, een en al problemen. Fifa begint nu ernstig op PES te lijken online.
Ik heb 5 wedstrijden verloren online. Waarvan 3 doordat ik werd afgemeld bij EA. En ik stond nog voor ook! en dan krijg je automatisch een 0 - 3 verlies:(quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 17:39 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Het gaat nu helemaal los op de Fifa 11 forums, bijna iedereen op de ps3 wordt telkens van de server gedisconnect. Mensen beginnen het zat te worden na 4 dagen, een en al problemen. Fifa begint nu ernstig op PES te lijken online.
Hoor je dan ook de chants van Ajax trouwens of alleen Feyenoord?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 17:14 schreef Nevermind.. het volgende:
Man man manThanks pizzakopo voor de chants. Speel nu Feyenoord - Ajax en wat een sfeer zeg
Ik heb ze er alle2 instaan. en je hoort ze ook alle2quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 17:42 schreef Roberto258 het volgende:
[..]
Hoor je dan ook de chants van Ajax trouwens of alleen Feyenoord?
Voornamelijk van Feyenoord. Maar het stond heel lang 0 - 0 bij mij, en dan hoor je af en toe chant van Ajax. Wel een gedempte natuurlijk. Omdat ik de thuisclub feyenoord was. Maar het mooist is als je een doelpunt scoort. Dan hoor je die doelpunt-tune en dan erachter aan: mijn feyenoord. prachtigquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 17:42 schreef Roberto258 het volgende:
[..]
Hoor je dan ook de chants van Ajax trouwens of alleen Feyenoord?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |