Het vage is , dat hij wakker is op het moment van .....quote:Op dinsdag 28 september 2010 20:10 schreef ShevaJB het volgende:
Zal wel eens een nachtmerrie gehad hebben, die kunnen heel levendig zijn voor kleine ventjes.
ikzelf heb al de nodige ervaring met geesten.Maar ik vraag me af, is 3,5 jaar niet wat jong om hem hiermee te confronteren????quote:Op dinsdag 28 september 2010 20:14 schreef Stokstaart het volgende:
Ga eens langs bij een paragnost . Kan zijn dat er iets hangt in jullie huis .
O en ga er vooral niet al te angstig mee om, maar leg uit wat er gebeurt en dat hij dat meisje naar het Licht moet sturen. En laat hem desnoods tussen in slapen .
Aha van geen vreemde dusquote:Op dinsdag 28 september 2010 20:22 schreef larzzzman het volgende:
[..]
ikzelf heb al de nodige ervaring met geesten.Maar ik vraag me af, is 3,5 jaar niet wat jong om hem hiermee te confronteren????
P.s morgen komt er iemand langs die kan reinigen (is ook al eerder gedaan hier) Maar wat moet je in godsnaam aan je kind vertellen en hoe leer je hem hier mee omgaan???
Sluit ik mij bij aan.quote:Op dinsdag 28 september 2010 20:29 schreef rats het volgende:
Kinderen zien vaak dingen die wij als volwassenen niet zien. Soms is het fantasie en soms ook meer.
Geef eens wat meer informatie, is het een bepaalde plek waar je zoontje iedere keer dat meisje ziet, op welke tijden, hoe vaak, hoe ziet hij haar (als een echt meisje of een schaduw). Is er iets in zijn kamer dat het kan veroorzaken (bijvoorbeeld licht wat een bepaalde schaduw geeft) etc.
Praat er wel over met hem, maar blaas het niet op, ga er niet mee in dat het eng is. Ga op het moment dat hij het meisje ziet met hem mee zijn kamer in en vraag waar ze staat en kijk of je iets zieet wat het beeld kan veroorzaken.
Meestal is het een soort van fantasie wat heel normaal is bij kinderen van die leeftijd (denk aan de monsters onder het bed/in de kast).
Is alles uitgesloten en je bent ervan overtuigd dat hij het echt ziet dan kan je altijd nog hulp inroepen van een paragnost of iemand die huizen zuivert. Probeer alleen eerst een oorzaak te vinden wat het kan veroorzaken.
Wat een kul.quote:Op dinsdag 28 september 2010 20:44 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Hmm je kind word artistiek of schizofreen later.
Of allebei.
-troll-quote:
Goed dan, zonder sarcasme.quote:Op dinsdag 28 september 2010 21:59 schreef Bastard het volgende:
Mensen, hoe vreemd het ook moge wezen, maar dit is TRU... geen ONZ, geen VKZ of ander rationeel stukje forum.
Move on dus als je het niet wil handelen
Het kind is al bang. Het afdoen als fantasie is ook te kort door de bocht. Weet jij veel wat er aan de hand is?quote:Op dinsdag 28 september 2010 22:02 schreef M4a1 het volgende:
[..]
Goed dan, zonder sarcasme.
Ongeacht of jij en je partner in het bovennatuurlijke geloven; het is mijns inziens niet gezond om een 3½ jarige bang te maken/te confronteren met dit soort dingen. Je moet er tevens vanuit gaan dat kinderen een zeer rijke fantasie hebben, en veel dingen hebben kunnen oppikken van televisie, vriendjes of een misbegrepen afgeluisterd gesprek.
Mijn advies; stel het kind gerust, zeg hem dat het fantasie is en vergelijk het met sprookjes om de vergelijking rond te maken. Ook als je er zelf in gelooft dat het echt zou zijn; 3½ is géén leeftijd voor een kind om zich met dit soort dingen bezig te houden.
En jij denkt dat het introduceren van de paranormale wereld in de leefwijze van een kind van 3½ slim is? Wil je het kind misschien ook meteen vertellen over AIDS, oorlogen, en andere ellende? Je weet inderdaad niet zeker wat er aan de hand is, maar daar kom je makkelijk genoeg achter. Doe het af als onecht (de kans is het grootst dat het namelijk uit de fantasie van het kind komt), en als de klachten over langdurige periode volhouden kan je professionele begeleiding zoeken.quote:Op dinsdag 28 september 2010 22:22 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Het kind is al bang. Het afdoen als fantasie is ook te kort door de bocht. Weet jij veel wat er aan de hand is?
Goed, het moge helder zijn dat wij hier niet uitkomen. Ik denk dat het duidelijk is dat ik niet zo van het paranormale ben, en met dat als uitgangspunt heel veel gevaren zie in het aanpraten van onreële angsten bij het kind. Het is duidelijk dat jij er wel in gelooft, en dermate sterk dat het verhaal van het kind voor jou meteen geloofwaardig is.quote:Op dinsdag 28 september 2010 22:34 schreef vogeltjesdans het volgende:
Nogmaals, je weet niet wat er aan de hand is. Het verschil met aids en oorlogen is dat het kind dit zelf meemaakt. Wat er vertelt wordt is zo concreet dat dat best eens niet te maken zou kunnen hebben met fantasie. Daarom moet je het in ieder geval niet uitsluiten.
Weet jij wat het doet met kinderen die altijd is verteld dat alles wat ze zeggen maar fantasie is? Hoeveel goede dingen daarmee zijn onderdrukt? In plaats van het weg te stoppen kan je het kinde beter leren ermee om te gaan, want als het geen fantasie is en het zich dus blijft manifesteren, wordt het kind nog banger! "Het is toch fantasie? Maar ik zie het nog steeds!" En dan?
Je moet ook niet tegen het kind gelijk zeggen dat het maar fantasie is, maar als ouder wel erachter zien te komen wanneer het kind het ziet en dan kijken of er in die kamer iets te vinden is wat het kan veroorzaken (kan al licht zijn wat ergens op schijnt waardoor het iets 'engs' lijkt. Van daaruit als ouderzijnde kijken of het weg te nemen is en als het aanblijft hulp zoeken.quote:Op dinsdag 28 september 2010 22:34 schreef vogeltjesdans het volgende:
Nogmaals, je weet niet wat er aan de hand is. Het verschil met aids en oorlogen is dat het kind dit zelf meemaakt. Wat er vertelt wordt is zo concreet dat dat best eens niet te maken zou kunnen hebben met fantasie. Daarom moet je het in ieder geval niet uitsluiten.
Weet jij wat het doet met kinderen die altijd is verteld dat alles wat ze zeggen maar fantasie is? Hoeveel goede dingen daarmee zijn onderdrukt? In plaats van het weg te stoppen kan je het kinde beter leren ermee om te gaan, want als het geen fantasie is en het zich dus blijft manifesteren, wordt het kind nog banger! "Het is toch fantasie? Maar ik zie het nog steeds!" En dan?
Nope, ik zei dat je moet uitzoeken wat het is en het kind ermee moet om leren gaan.quote:Op dinsdag 28 september 2010 22:52 schreef M4a1 het volgende:
Goed, het moge helder zijn dat wij hier niet uitkomen. Ik denk dat het duidelijk is dat ik niet zo van het paranormale ben, en met dat als uitgangspunt heel veel gevaren zie in het aanpraten van onreële angsten bij het kind. Het is duidelijk dat jij er wel in gelooft, en dermate sterk dat het verhaal van het kind voor jou meteen geloofwaardig is.
Op die manier dus.quote:Op dinsdag 28 september 2010 22:55 schreef rats het volgende:
Je moet ook niet tegen het kind gelijk zeggen dat het maar fantasie is, maar als ouder wel erachter zien te komen wanneer het kind het ziet en dan kijken of er in die kamer iets te vinden is wat het kan veroorzaken (kan al licht zijn wat ergens op schijnt waardoor het iets 'engs' lijkt. Van daaruit als ouderzijnde kijken of het weg te nemen is en als het aanblijft hulp zoeken.
Juist eerst alle rationele zaken uitsluiten, blijft het kind het dan nog zien dan hulp inschakelen. Dit kan ook een kinderpsycholoog zijn (of iets in die richting). WIl niet zeggen dat er iets mis is met het kind, maar wel een hulpje om erachter te komen of er iets dieper ligt wat het kind als 'eng' ervaren heeft en daardoor wat is gaan zien.quote:Op dinsdag 28 september 2010 22:52 schreef M4a1 het volgende:
[..]
Goed, het moge helder zijn dat wij hier niet uitkomen. Ik denk dat het duidelijk is dat ik niet zo van het paranormale ben, en met dat als uitgangspunt heel veel gevaren zie in het aanpraten van onreële angsten bij het kind. Het is duidelijk dat jij er wel in gelooft, en dermate sterk dat het verhaal van het kind voor jou meteen geloofwaardig is.
Onze uitgangspunten botsen, dus ik denk dat we er alleen baat bij hebben als we het eens zijn dat we het oneens zijn. Anders wordt het een eindeloze discussie.
Er zijn 4 opties zoals ik het zie:
1) het is echt, en je vertelt het kind over het paranormale
2) het is niet echt, en je vertelt het kind over het paranormale
3) het is echt, en je ontkent het
4) het is niet echt en je ontkent het
Gevallen 1 en 4 zijn het meest gunstig. In het geval van 2 riskeer je nodeloze trauma's en de-socialisatie (paranormale opvattingen zijn niet populair voor een kind op school), in het geval van 3 riskeer je verergering van de angst en bijkomende angst om dingen aan de ouders te vertellen.
Eigenlijk bedoelen we dus hetzelfdequote:Op dinsdag 28 september 2010 23:01 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Nope, ik zei dat je moet uitzoeken wat het is en het kind ermee moet om leren gaan.
[..]
Op die manier dus.
Daar heb je een punt, maar ik ging van tegen overgestelde uit en dat de ouders nog niks gedaan hadden. Komen we maar op 1 manier te wetenquote:Op dinsdag 28 september 2010 23:03 schreef M4a1 het volgende:
Mijn excuus, Rats heeft inderdaad gelijk; UITERAARD moet je eerst alle mogelijke oorzaken uitsluiten. UITERAARD ga je eerst met het kind samen onder het bed kijken, en in de kast etc etc.
Ik nam dat aan als logische eerste stap, maar ik mag toch te goeder trouw aannemen dat TS die stappen reeds ondernomen heeft?
Het is een kind van 3½ !!quote:Op woensdag 29 september 2010 11:06 schreef Bastard het volgende:
Nou moet ik natuurlijk zeggen; ga er eerst mee naar de huisarts, kijk of je een verwijzing kan krijgen voor een kinderpsycholoog.
Dat gezegd hebbende..
Kun je ook putten uit je eigen ervaringen? Hoe ging jij er als kind mee om?
Laten we er vanuit gaan dat het voor de kleine geen fantasie is, dat het voor hem realiteit is, probeer het dan bespreekbaar te maken. Maar, probeer ook contact op te nemen met een paragnost op te nemen die hierin gespecialiseerd is (ik ken nog een goeie die aan huis komt als het nodig is).
En ja, in deze periode lijken er meer kinderen geboren te worden die sensitiever zijn.
Hoe kun je nou aan een kind uitleggen dat de geesten die hij ziet niet echt zijn,als je zelf overduidelijk wel in geesten gelooft en je huis laat reinigen?!quote:Op woensdag 29 september 2010 09:45 schreef larzzzman het volgende:
Even een update.
We hebben alle kasten ondersteboven gehad.
We hebben een nachtlamp aangelaten voor hem
Ook hebben we hem uitgelegd dat het niet echt is.
Ook heb ik geprobeerd om Bruno ( zijn lievelelingstekenfilm en aap) hem komt helpen als het meisje er weer is, komt helpen.
Alle externe dingen die van invloed zouden kunnen zijn hebben we weggenomen.
Maar nog steeds is hij erg bang, ook wordt hij (als hij al slaapt) trillend wakker.
Kortom, of hij slaapt en wordt gillend wakker, of hij is nog wakker en wordt gaat gillen als een gek.
Zelf ben ik in het verleden in aanraking gekomen met geesten ( Ze zitten aan me vast)
Wel moet ik zeggen dat in mijn huidige woning het heel erg rustig is.
Zou het dan echt zijn, dat mijn zoon nog gevoeliger is als ik dat ben?( zit het in de familie dan ofzo, want mijn familie heeft veel ervaring helaas op dit gebied)
Dan rest me nog de vraag, hoe moet je je kind van 3 gaan vertellen dat er meer is?Of vertel je het juist niet( wat ik hier ook voorbij zag komen)
Of? is het dan echt een fantasy van hem, en is er helemaal niets???
Dit is wel héél erg lomp en kort door de bocht, maar is wel ongeveer wat ik probéér te zeggen steeds.quote:Op woensdag 29 september 2010 11:32 schreef drijfhout het volgende:
[..]
Hoe kun je nou aan een kind uitleggen dat de geesten die hij ziet niet echt zijn,als je zelf overduidelijk wel in geesten gelooft en je huis laat reinigen?!
Sorrie, het is een klein kind, hij doet niets anders dan overnemen wat hij van zijn ouders ziet, zoals het een klein kind betaamt. Papa gelooft in spoken, dus ziet je kind ook spoken, volkomen logisch.
Leuke familie zeg, en wat lijkt je kind op jou!
Een kind van 3 en half kan wel enigzins aangeven wat hij/zij bedoelt of wil hoorquote:
Dat is kort door de bocht, jij weet niet in hoeverre ' spoken ' een onderwerp is waar thuis over word gesproken in het bijzijn van kinderen.quote:Op woensdag 29 september 2010 11:32 schreef drijfhout het volgende:
Sorrie, het is een klein kind, hij doet niets anders dan overnemen wat hij van zijn ouders ziet, zoals het een klein kind betaamt. Papa gelooft in spoken, dus ziet je kind ook spoken, volkomen logisch.
Leuke familie zeg, en wat lijkt je kind op jou!
Ik heb niet echt hulp gehad om ermee om te leren gaan vroeger.quote:Op woensdag 29 september 2010 11:06 schreef Bastard het volgende:
Nou moet ik natuurlijk zeggen; ga er eerst mee naar de huisarts, kijk of je een verwijzing kan krijgen voor een kinderpsycholoog.
Dat gezegd hebbende..
Kun je ook putten uit je eigen ervaringen? Hoe ging jij er als kind mee om?
Laten we er vanuit gaan dat het voor de kleine geen fantasie is, dat het voor hem realiteit is, probeer het dan bespreekbaar te maken. Maar, probeer ook contact op te nemen met een paragnost op te nemen die hierin gespecialiseerd is (ik ken nog een goeie die aan huis komt als het nodig is).
En ja, in deze periode lijken er meer kinderen geboren te worden die sensitiever zijn.
Sorry maar wtf!!! ik heb hem nog geen 1 keer geconfronteerd met het feit dat er mogelijk geesten bestaan.Ik probeer te achterhalen of het niet gewoon zijn fantasie is.quote:Op woensdag 29 september 2010 11:32 schreef drijfhout het volgende:
[..]
Hoe kun je nou aan een kind uitleggen dat de geesten die hij ziet niet echt zijn,als je zelf overduidelijk wel in geesten gelooft en je huis laat reinigen?!
Sorrie, het is een klein kind, hij doet niets anders dan overnemen wat hij van zijn ouders ziet, zoals het een klein kind betaamt. Papa gelooft in spoken, dus ziet je kind ook spoken, volkomen logisch.
Leuke familie zeg, en wat lijkt je kind op jou!
quote:Op woensdag 29 september 2010 11:32 schreef rats het volgende:
uitleggen dat het niet echt is zal niet helpen, voor je zoontje is het namelijk wel echt.
Zoals eerder al aangegeven zou ik hulp erbij gaan zoeken. Eventueel via de huisarts (of misschien dat consultatiebureau nog tips heeft? Weet niet tot welke leeftijd je daar terecht kan), maar een kinderpsycholoog of pedagoog kan je waarschijnlijk wat beter op weg helpen.
In deze leeftijd fantaseren kinderen er op los. Ik haalde al eerder aan de monsters onder het bed/in de kast. Het kan heel goed zijn dat je zoontje iets opgepikt heeft wat hem bang gemaakt heeft en dat dit naar boven komt zodra hij moet gaan slapen of ervan droomt (het gillend wakker worden).
Ondanks je eigen ervaringen met geesten, zou ik het zelf niet gelijk in die hoek zoeken. Dit wil niet zeggen dat het geen oorzaak zou zijn, maar dit pas onderzoeken nadat (nogmaals) al het andere uitgelsoten is.
Zelf heb ik ook van kind af aan ervaringen met geesten, maar dit wil niet zeggen dat alle onverklaarbare of rare dingen hiermee te maken hebben.
Als ik jou was zou ik als eerste contact opnemen met de huisasrts of kinderarts (als je die hebt), het verhaal uitleggen en kijken wat die ervan zegt.
Die zoekt het meer in de richting van geesten.quote:Op woensdag 29 september 2010 11:26 schreef M4a1 het volgende:
Wat vindt trouwens de partner van TS van de situatie? Wat is haar mening over de waarnemingen van het kind? Hier hebben we tot nu toe nog niks van gehoord.
Lees mijn verhaal nog eens, wacht vervolgens dat je ballen zijn ingedaald , fok vervolgens je eigen kind en kom dan terugquote:Op woensdag 29 september 2010 11:32 schreef drijfhout het volgende:
[..]
Hoe kun je nou aan een kind uitleggen dat de geesten die hij ziet niet echt zijn,als je zelf overduidelijk wel in geesten gelooft en je huis laat reinigen?!
Sorrie, het is een klein kind, hij doet niets anders dan overnemen wat hij van zijn ouders ziet, zoals het een klein kind betaamt. Papa gelooft in spoken, dus ziet je kind ook spoken, volkomen logisch.
Leuke familie zeg, en wat lijkt je kind op jou!
Met mijn lezen is niks mis hoor.quote:Op woensdag 29 september 2010 12:18 schreef larzzzman het volgende:
[..]
Sorry maar wtf!!! ik heb hem nog geen 1 keer geconfronteerd met het feit dat er mogelijk geesten bestaan.Ik probeer te achterhalen of het niet gewoon zijn fantasie is.
Lezen is moeilijk voor jou?????
Ik heb het woord geest nog geen 1 keer in mijn mond gehad tegen mijn kind, en toch vind je mij en mijn kind raar??? toffe gozer ben je danquote:Op woensdag 29 september 2010 12:30 schreef drijfhout het volgende:
[..]
Met mijn lezen is niks mis hoor.
Kinderen pikken veel en veel meer op van hun ouders, dan alleen wat er tegen ze verteld wordt.
Dat is wat ik je vertel. Ik baseer me op wat je over jezelf en je kind schrijft.
Wow. Ik ben 41 lieve schat. En vraag je af waarom wat ik schrijf in een paar regels je zo verschrikkelijk raakt dat je er zo over struikelt. Kan best dat ik onzin schrijf, maar waarom raakt het je dan zo?quote:Op woensdag 29 september 2010 12:25 schreef larzzzman het volgende:
[..]
Lees mijn verhaal nog eens, wacht vervolgens dat je ballen zijn ingedaald , fok vervolgens je eigen kind en kom dan terug
Dank jequote:Op woensdag 29 september 2010 13:57 schreef M4a1 het volgende:
voor het slotje: Sterkte en succes ermee TS!
Omdat ik weet hoe kut het is als kind zijnde bang zijn voor mogelijke geesten.quote:Op woensdag 29 september 2010 12:34 schreef drijfhout het volgende:
[..]
Wow. Ik ben 41 lieve schat. En vraag je af waarom wat ik schrijf in een paar regels je zo verschrikkelijk raakt dat je er zo over struikelt. Kan best dat ik onzin schrijf, maar waarom raakt het je dan zo?
Wat gebeurt er dan? Hoe werkt zoiets?quote:Op woensdag 29 september 2010 14:05 schreef larzzzman het volgende:
[..]
Dank je
Topic blijft toch nog even open op verzoek van mij.
Mijn vriendin post straks haar kant van het verhaal ook nog even
De peuterspeelzaal gaat samen met ons kijken wat ze kunnen doen om in iedergeval zijn gedachten erbij te houden (vanwege zijn slaapgebrek) i.s.m school begeleiding
Ook maar eens de huisarts raadplegen denk ik dan maar.
Ons huis wordt vandaag gereinigd van geesten (doen we als hij niets thuis is)
Gewoon voor de zekerheid.
En nu maar wachten tot het weer terugkomt of niet
quote:Op woensdag 29 september 2010 14:48 schreef BlackFrancis het volgende:
Arm kind, dat moet geloven dat spoken bestaan.
Ik zag vroeger ook monsters onder mn bed, en dinosaurussen (ik keek altijd Platvoetje) over de trappen rennen. M'n ouders hebben me altijd gerust gesteld en gezegd dat het fantasie is.
Later kom je er ook achter dat die monsters gewoon het gesnurk van je pa was.
Geesten uitdrijven door nachtmerries van een 3-jarig knulletje, sorry hoor...
Heb jij zelf kinderen?quote:Op woensdag 29 september 2010 15:07 schreef BlackFrancis het volgende:
Ik vind van wel, door dat kind bij jullie te laten slapen erken je de spoken, maarre veel succes.
Lees nou eens wat er word gepost door de partner van TS.. notabene pedagogische achtergrond!quote:Op woensdag 29 september 2010 15:13 schreef JoepiePoepie het volgende:
Ik ben trouwens sowieso verbaasd dat er mensen zijn die niet weten dat dit soort kinderfantasietjes normaal zijn.
Kinderen 'zien' nou eenmaal monsters en denkbeeldige vriendjes. Is hartstikke normaal. Jullie zijn toch zelf ook kind geweest, weten jullie dat dan niet meer
Weer zo'n nutteloze reply...quote:Op woensdag 29 september 2010 15:13 schreef JoepiePoepie het volgende:
Ik ben trouwens sowieso verbaasd dat er mensen zijn die niet weten dat dit soort kinderfantasietjes normaal zijn.
Kinderen 'zien' nou eenmaal monsters en denkbeeldige vriendjes. Is hartstikke normaal. Jullie zijn toch zelf ook kind geweest, weten jullie dat dan niet meer
quote:Op woensdag 29 september 2010 15:19 schreef Bastard het volgende:
[..]
Lees nou eens wat er word gepost door de partner van TS.. notabene pedagogische achtergrond!
Ze weten heus wel dat er kinderfantasietjes bestaan.. over selectief lezen gesproken zeg.
Makkelijk lullen altijd van mensen, en nog mooier is dat kinderloze mensen precies schijnen te weten hoe een kind in elkaar steekt, maar de ouders zelf niet. Typisch FOK!
TS zelf weer aanwezig hier: Wat een kanslose reacties hier :d ik kan er alleen maar om lachen eerlijk gezegd.Sommigen hebben echt een leesbril nodig of moeten opnieuw leren lezen.quote:Op woensdag 29 september 2010 15:19 schreef Bastard het volgende:
[..]
Lees nou eens wat er word gepost door de partner van TS.. notabene pedagogische achtergrond!
Ze weten heus wel dat er kinderfantasietjes bestaan.. over selectief lezen gesproken zeg.
Makkelijk lullen altijd van mensen, en nog mooier is dat kinderloze mensen precies schijnen te weten hoe een kind in elkaar steekt, maar de ouders zelf niet. Typisch FOK!
Uit deze posts maak ik toch echt op dat ze nogal verbaasd zijn over die fantasietjes:quote:Op woensdag 29 september 2010 15:19 schreef Bastard het volgende:
Lees nou eens wat er word gepost door de partner van TS.. notabene pedagogische achtergrond!
Ze weten heus wel dat er kinderfantasietjes bestaan.. over selectief lezen gesproken zeg.
Makkelijk lullen altijd van mensen, en nog mooier is dat kinderloze mensen precies schijnen te weten hoe een kind in elkaar steekt, maar de ouders zelf niet. Typisch FOK!
quote:Op dinsdag 28 september 2010 20:01 schreef larzzzman het volgende:
Beste mensen van fok , ben een beetje einde raad
mijn zoontje ziet zins 2 dagen een vies klein meisje dat hem wil krabben.
Is dit een geest of hoort het bij zijn leeftijd (hij is nu 3,5 jaar oud)
Ik ben blij als iemand een tip heeft want het slapen bij ons in bed is natuurlijk ook niet goed.(zo bang is hij)
Hoor het graag
Groeten lars
En sowieso: Als je er niet verbaasd over bent, dan ga je het toch niet op een internetforum posten? En al helemaal op een forum over paranormale zakenquote:Op woensdag 29 september 2010 09:45 schreef larzzzman het volgende:
Even een update.
We hebben alle kasten ondersteboven gehad.
We hebben een nachtlamp aangelaten voor hem
Ook hebben we hem uitgelegd dat het niet echt is.
Ook heb ik geprobeerd om Bruno ( zijn lievelelingstekenfilm en aap) hem komt helpen als het meisje er weer is, komt helpen.
Alle externe dingen die van invloed zouden kunnen zijn hebben we weggenomen.
Maar nog steeds is hij erg bang, ook wordt hij (als hij al slaapt) trillend wakker.
Kortom, of hij slaapt en wordt gillend wakker, of hij is nog wakker en wordt gaat gillen als een gek.
Zelf ben ik in het verleden in aanraking gekomen met geesten ( Ze zitten aan me vast)
Wel moet ik zeggen dat in mijn huidige woning het heel erg rustig is.
Zou het dan echt zijn, dat mijn zoon nog gevoeliger is als ik dat ben?( zit het in de familie dan ofzo, want mijn familie heeft veel ervaring helaas op dit gebied)
Dan rest me nog de vraag, hoe moet je je kind van 3 gaan vertellen dat er meer is?Of vertel je het juist niet( wat ik hier ook voorbij zag komen)
Of? is het dan echt een fantasy van hem, en is er helemaal niets???
Als jij per se wilt horen dat het iets paranormaals is, dan was die reply van mij inderdaad nutteloosquote:
Wauw ben je nou serieus?quote:Op woensdag 29 september 2010 14:58 schreef larzzzman het volgende:
TS vraagt om tips of adviezen, dus opmerkingen als 'als je echt geeft om de opvoeding en geestelijke gezondheid van je kind zoek je geen hulp op FoK! maar raadpleeg je een huisarts met een hulpvraag voor opvoeding.' zijn dus gewoon echt KUTopmerkingen! Ik bedoel... WTF![]()
Het komt behoorlijk delegerend over en die had je op zich best bij je mogen houden. Voegt totaal niks toe aan je post of 'advies'. (alleen de tip geven 'raadpleeg je een huisarts met een hulpvraag voor opvoeding' komt al héél anders over bijvoorbeeld)
quote:Op woensdag 29 september 2010 15:41 schreef BlackFrancis het volgende:
Misschien heb je wel heel speciaal kind! Is het geen nieuwetijdskind?
Nee.. ik ga niet bij tegenwind voor de TS het topic sluiten.. kan potentieel informatief zijn voor andere die niet durven posten namelijk.quote:Op woensdag 29 september 2010 15:43 schreef M4a1 het volgende:
Is dat de normale gang van zaken hier in TRU ?
quote:Op woensdag 29 september 2010 15:43 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
![]()
Nou ja, sowieso als het een probleem blijft: Ga ermee naar de huisarts, want behalve een doodnormale kinderfantasie kan het natuurlijk ook nog een ergere storing in de hersenen zijn.
Een meer open reactie, dus zonder "quote:Op woensdag 29 september 2010 15:43 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
![]()
Nou ja, sowieso als het een probleem blijft: Ga ermee naar de huisarts, want behalve een doodnormale kinderfantasie kan het natuurlijk ook nog een ergere storing in de hersenen zijn.
Ik moest gewoon lachen om wat BlackFrancis schreef, zo uit het niets ineens over nieuwetijdskinderen beginnenquote:Op woensdag 29 september 2010 16:18 schreef Bastard het volgende:
Een meer open reactie, dus zonder "" zou je sieren binnen TRU inderdaad.
Vandaar de 'quote:Op woensdag 29 september 2010 15:41 schreef BlackFrancis het volgende:
Misschien heb je wel heel speciaal kind! Is het geen nieuwetijdskind?
quote:Op woensdag 29 september 2010 15:43 schreef JoepiePoepie het volgende:
Nou ja, sowieso als het een probleem blijft: Ga ermee naar de huisarts, want behalve een doodnormale kinderfantasie kan het natuurlijk ook nog een ergere storing in de hersenen zijn.
Om nog eens terug te gaan naar de OP; daarbij vraag ik me nog wat dingen af:quote:Op dinsdag 28 september 2010 20:01 schreef larzzzman het volgende:
Beste mensen van fok , ben een beetje einde raad
mijn zoontje ziet zins 2 dagen een vies klein meisje dat hem wil krabben.
Is dit een geest of hoort het bij zijn leeftijd (hij is nu 3,5 jaar oud)
Ik ben blij als iemand een tip heeft want het slapen bij ons in bed is natuurlijk ook niet goed.(zo bang is hij)
Hoor het graag
Groeten lars
Dat jij nou niet om kan gaan met het begrip nieuwetijdskind hoef je niet ons probleem van te maken tochquote:Op woensdag 29 september 2010 16:22 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Ik moest gewoon lachen om wat BlackFrancis schreef, zo uit het niets ineens over nieuwetijdskinderen beginnen:
[..]
Vandaar de ''.
En daarna volgde mijn serieuze reactie:
[..]
Dat jij nou niet kan omgaan met iemand die het begrip 'nieuwetijdskind' relativeert, hoef je niet ons probleem van te maken tochquote:Op woensdag 29 september 2010 16:27 schreef Bastard het volgende:
Dat jij nou niet om kan gaan met het begrip nieuwetijdskind hoef je niet ons probleem van te maken toch
Ridiculiseert, dat is mijn probleem inderdaad, ik zag persoonlijk namelijk geen relativiteit in "quote:Op woensdag 29 september 2010 16:38 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Dat jij nou niet kan omgaan met iemand die het begrip 'nieuwetijdskind' relativeert, hoef je niet ons probleem van te maken toch.
quote:Op woensdag 29 september 2010 18:19 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ridiculiseert, dat is mijn probleem inderdaad, ik zag persoonlijk namelijk geen relativiteit in "" .
Maar goed, laten we het topic niet kapen met deze onzin. Ben benieuwd of TS nog de uitkomst laat weten over een tijdje.
Het gebeurd alleen in zijn kamer, op het moment dat ij ergens anders is is het weg.quote:Op woensdag 29 september 2010 16:27 schreef M4a1 het volgende:
[..]
Om nog eens terug te gaan naar de OP; daarbij vraag ik me nog wat dingen af:
-waar/wanneer ziet hij deze verschijning precies? Is dit alleen in zijn kamer, en altijd tegen bedtijd, of wordt hij er wakker van, of gebeurt het op willekeurige momenten, en ook buitenshuis?
-als hij bang is, proberen jullie dan ook om hem eerst samen mee in bed te leggen? Wat gebeurt er dan? Wordt hij keer op keer bang en komt hij terug naar jullie? Valt hij op een gegeven moment ook wel eens in slaap?
-je had het later over het verschil in angst, dat je zag in het kind; hoe angstig is het kind precies, beven/ trillen / zweten / uitschreeuwen / wit wegtrekken en totaal in paniek raken? Als je het op een schaal van 1 (niet bang) tot 10 (totale ongecontroleerde paniek) moest aangeven, hoe bang wordt het kind precies?
-hoe lang heeft hij deze angst intussen? Is het iedere dag, of zijn er tussenpozen?
-verkeert het gezin of het kind op het moment in een andere vorm van stress? hebben de partners wel eens ruzie? Is het kind net begonnen met school / een nieuwe klas?
Ik denk dat dit dingen zijn die een psychopedagoog ook met jullie zou bespreken, en je allemaal een indicatie kunnen geven wat er te verklaren is zonder het paranormale te betrekken.
Normaal zodra vigo in bed ligt zegt hij al, het meisje komt er aan . maar nu nietquote:Op woensdag 29 september 2010 19:10 schreef Bastard het volgende:
Als je als ouder zegt een dikke 10... dan is het extreem, buiten zinnen zijn in ieder geval. Wat vervelend zeg, wat nou de oorzaak ook moge zijn.
Geeft hij later ook aan, als hij wat rustiger is wat het nou was?
Sterkte er mee!
En dat vroeg ik aan het begin van dit topic al, wat houdt dat in? Je huis reinigen van geesten? Ja, ik begrijp dat je niet bedoelt met een sopje, maar wil het gewoon graag weten.quote:Op woensdag 29 september 2010 19:01 schreef larzzzman het volgende:
Nou een vriend van mijn schoonvader is paragnost en heeft ons huis weer gereinigd, maar eens kijken of dit werkt.Manneke ligt nu in iedergeval knockoutHopen dat het de hele avond zo blijft want vaak komt de shit rond 11 a 12 uur in de avond.
Ik hou de mensen die het interesseert op de hoogte.
Ik weet niet wat de werkwijze is van die paragnost, zelf gebruik ik gedroogde salie en reiki om het huis te reinigen. (Dat doe ik alleen als ik in een nieuw huis kom, of als ik het idee heb dat er een negatieve energie is blijven hangen)quote:Op woensdag 29 september 2010 19:14 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En dat vroeg ik aan het begin van dit topic al, wat houdt dat in? Je huis reinigen van geesten? Ja, ik begrijp dat je niet bedoelt met een sopje, maar wil het gewoon graag weten.
Oh sorry niet gelezenquote:Op woensdag 29 september 2010 19:14 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En dat vroeg ik aan het begin van dit topic al, wat houdt dat in? Je huis reinigen van geesten? Ja, ik begrijp dat je niet bedoelt met een sopje, maar wil het gewoon graag weten.
Dus je denkt inderdaad dat het een geest is? En waarom denk je specifiek van 'zusje' en 'jaloezie'?quote:Op woensdag 29 september 2010 19:13 schreef larzzzman het volgende:
diegene dat hij waarschijnlijk ziet , is een zusje die helaas niet onder ons is.
En het schijnt dus een soort van jaloezie te zijn van haar kant uit tegen vigo.
Door wat de paragnost tegen ons gezegd heeft.quote:Op woensdag 29 september 2010 19:23 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Dus je denkt inderdaad dat het een geest is? En waarom denk je specifiek van 'zusje' en 'jaloezie'?
Maakt niet uit hoorquote:Op woensdag 29 september 2010 19:30 schreef BlackFrancis het volgende:
Wow, het was dus tóch een geest. Sorry dat ik verhaal in twijfel trok.
Nou, later postte je dat het misschien wel een speciaal nieuwetijdskind is. Dus dat van 'het verhaal in twijfel trekken' viel wel mee, want je bedoelde dat over 'nieuwetijdskind' niet sarcastisch tochquote:Op woensdag 29 september 2010 19:30 schreef BlackFrancis het volgende:
Wow, het was dus tóch een geest. Sorry dat ik verhaal in twijfel trok.
Dank je welquote:Op woensdag 29 september 2010 19:35 schreef Kroketvulling het volgende:
Veel succes met alles Larzzzman!
En nu?quote:Op woensdag 29 september 2010 19:33 schreef larzzzman het volgende:
[..]
Maakt niet uit hoorik was er zelf ook totaal niet over uit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |