Wat Mefke al zei... is het niet tijd voor een testje?quote:Op maandag 4 oktober 2010 22:23 schreef Beessie-Jen het volgende:
jeempie ik lurk me hier een ongeluk en rammel een einde in de rondte..
maaruh mijn menstruatie laat nogal op zich wachten...
(yups BV he?)
afwachten dus maar.....
Ik denk zelf van niet.quote:Op maandag 4 oktober 2010 14:23 schreef klavertje-4 het volgende:
CA je bent terug van vakantie en nog maar een weekje tot nod. Heb je er zelf een voorgevoel over?
da's toch normaal, 37 graden? maar 'rond 37 graden' is wel wat te vaag. het gaat echt maar om tienden van graden, dus neem een thermometer met (liefst 2) cijfers achter de komma!quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 08:04 schreef GirlGoneBad het volgende:
Vandaag NOD-day, dag 41... Geen zere erwten, geen wisselende gemoedstoestand, geen 'voorsteekjes', niks!
Temperatuurcurve wel nog netjes ingevuld, maar ik kan er nog steeds niks van begrijpen. Heb nu temperaturen van rond de 37 graden 's ochtends....
* GirlGoneBad gaat op het werk in de 'wachtstand op het' zitten...
37 graden in de ochtend was voor mij altijd hoog. Mijn basale temp was 36.4,maar dat is bij iedereen anders. Spannend al is het wel een lange cyclus.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 08:04 schreef GirlGoneBad het volgende:
Zo, daar ben ik weer! Eventjes een weekje tijd voor mezelf doet me wel goed.
Mefke, gefelciteeeeeeeeeeeeerd!!!![]()
Vandaag NOD-day, dag 41... Geen zere erwten, geen wisselende gemoedstoestand, geen 'voorsteekjes', niks!
Temperatuurcurve wel nog netjes ingevuld, maar ik kan er nog steeds niks van begrijpen. Heb nu temperaturen van rond de 37 graden 's ochtends....
* GirlGoneBad gaat op het werk in de 'wachtstand op het' zitten...
Mijn 'ik voel helemaal niks' heeft gisteren met jou en je zoon gezwommenquote:Op maandag 4 oktober 2010 13:47 schreef Vlindur het volgende:
Hoi, nieuwelingen welkom en dag Mefke!![]()
Ik ben 'overtijd' zit nu op dag 32 en ga pas testen bij dag 40. Dus ik ga niet weer een test verkloten
ik voel helemaal niks. Heb nog helemaal geen spotting, geen rugpijn en ook geen krampjes. Dus het zal wel niks zijn.
LB is zelfs nog steeds ongesteldquote:Op woensdag 6 oktober 2010 10:13 schreef charmed_angel het volgende:
07 oktober LadyBlack (is toch al ongesteld geworden)
quote:Op woensdag 6 oktober 2010 10:16 schreef McLaura het volgende:
[..]
Mijn 'ik voel helemaal niks' heeft gisteren met jou en je zoon gezwommen
Nog steedsquote:Op woensdag 6 oktober 2010 10:24 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
LB is zelfs nog steeds ongesteld![]()
![]()
Maar goed dat je het zegt, mag mijn nod op 28 oktober?
En Boepie heeft zich nog wel gemeld, maar entreri weet ik ook niet
[..]!
quote:Op woensdag 6 oktober 2010 12:55 schreef GirlGoneBad het volgende:
Getest en.... negatief....![]()
Dan maar weer verder wachten op...
Ja maar, ja maar... kijk het lijkt inderdaad een erg lange cyclus, maar toen je je lijste poste kon ik er niets van maken, maar nu je dit schrijft, kun je ook te vroeg getest hebben.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 12:55 schreef GirlGoneBad het volgende:
Getest en.... negatief....![]()
Dan maar weer verder wachten op...
Das dan wel errug vreemd, al mijn andere cycli waren tussen de 37 en 41 dagenquote:Op woensdag 6 oktober 2010 16:32 schreef happyme28 het volgende:
GGB, dat is dus wat ik beschreef. Kan zomaar dat je nu pas een eisprong hebt en dan is je NOD dus pas over een week.
Geen bloed geeft moed zeggen we dan![]()
Nee hoor, mijn cyclus is ook zo kort... Ik heb echter ook maar een LF van 10/11 dagen, dus m'n eisprong valt mooi in het middenquote:Op woensdag 6 oktober 2010 10:49 schreef LadyBlack het volgende:
Ja, donderdag en vrijdag begon het al, zaterdag brak het door, en nu zit ik nog steeds met maandverband
Met een cyclus van 20-23 dagen blijft er natuurlijk verrekte weinig tijd over om een kindje te kunnen maken
Ik hoop het ookquote:Op donderdag 7 oktober 2010 08:42 schreef GirlGoneBad het volgende:
Wat raar Charmed_Angel! Hopelijk hebben al die mensen het bij het juiste eind en heb je volgende week gewoon een positieve test in handen!
Hier wederom en 37,1 gemeten... En het past niet meer op het kaartje/grafiekje van de HA. Aan de ene kant hoop ik dat die
nou onderhand eens aandiend, maar aan de andere kant weer niet. Ik heb gelezen dat het ook zo kan zijn dat een vruchtje er langer dan 2 weken over doet om zich te nestelen, dus er is nog stiekem een sprankje hoop!
@LadyBlack, mocht ik toch ongi worden, ga ik volgende ronde ook aan de ovulatietesten. Ik heb er al een stuk of 15 liggen van testjezelf.nu, en dan ben ik benieuwd wat er gebeurd.
Jeetje zeg.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:28 schreef charmed_angel het volgende:
http://www.telegraaf.nl/p(...)oord__.html?sn=prive
Ben er best wel even stil van
Dank jequote:Op donderdag 7 oktober 2010 12:11 schreef LadyBlack het volgende:
Hedat was natuurlijk wel extra leuk geweest...
Maargoed, wel een glas champagne op je bruiloft moet je dan maar denkenen ook niet misselijk/moe oid.
Volgende ronde beter! Een vriendin van mij is ook op haar huwelijksreis zwanger geraakt
Ik temperatuur nu pas 1 cyclus, dus het 'begrijpen' van mijn cyclus deed ik zowiezo al niet. Maar aangezien de afgelopen 6 maanden mijn cyclus tussen de 37 en 41 dagen lag, en ik zo'n 2 weken vantevoren altijd last zere tepels had, snap ik nu niet helemaal waarom ik nu op dag 43 zit, ZONDER pijnlijke tepels?quote:Op donderdag 7 oktober 2010 09:51 schreef Claudia_x het volgende:
Hoelang temperatuur je nu al, GGB? Het is heel zuur, maar het duurt meestal even voor je doorhebt wat je 'baseline' is en hoeveel je temperatuur moet stijgen om daarboven te komen. Als je nu voor het eerst temperatuurt dan kun je vrij weinig concluderen uit je grafiek. Wat Fertility Friend aangeeft lijkt mij de meest plausibele verklaring.
Er zijn mensen die dat inderdaad zien ofzo... snap ik ook niets van hoor! Maarrrrrrrr, je weet maar nooit!quote:Op donderdag 7 oktober 2010 08:26 schreef charmed_angel het volgende:
Hoi!
Mistig, koud en moe
Gisteren op de verjaardag, hebben wel 4 mensen aan mij gevraagd, ben je zwanger
Dus ik zeg, nee ik ben aangekomen
Nee dat bedoel ik niet zeiden ze.... je ziet er zwanger uit, de uitdrukking in je gezicht ensow....
Ikke:Geen idee joh..... Dat weet ik volgende week pas
Je hebt toch wel een behoorlijk regelmatige cyclus toch? misschien toch eens een afspraak maken met de huisarts. Een paar simpele testjes zal al het een en ander kunnen uitsluiten of bevestigen.quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 19:40 schreef charmed_angel het volgende:
Ik begin het ook een beetje op te geven eigenlijk
Ik heb zo'n gevoel.... Het is me niet gegund
nu weer 29 dagen... Me langste was 34quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 19:54 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Je hebt toch wel een behoorlijk regelmatige cyclus toch? misschien toch eens een afspraak maken met de huisarts. Een paar simpele testjes zal al het een en ander kunnen uitsluiten of bevestigen.
Het is ook jou ook heus wel gegund (alleen moet het allemaal maar net op zijn plek vallen en dat kan best een tijdje duren of misschien wel met een beetje hulp). Maar ik hoop het niet natuurlijk hè
quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 20:06 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
nu weer 29 dagen... Me langste was 34
We willen het nog 2 maandjes zelf proberen
ik heb al 3 maandjes temp op papierquote:Op vrijdag 8 oktober 2010 20:14 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Je moet gewoon lekker zo doorgaan totdat je het zelf genoeg vindt. Dan is het nog vroeg genoeg om eens wat te informeren bij de huisarts.
(als ik wel een advies mag geven zou je het kunnen proberen alvast wat te temperaturen de komende cycli, want dat is meestal het eerste dat je huisarts of gyn vraagt zodat vast te stellen is dat je inderdaad een eisprong hebt.)
quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 20:19 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ik heb al 3 maandjes temp op papier
Die van testjezelf heb ik ook gehad, werkte prima! Het enige rare dat ik had was dat ik 1 avond een redelijk streepje had (niet echt dik ofzo); en omdat mijn vriend de dagen erna weg zou zijn zijn we maar gaan klussenquote:Op donderdag 7 oktober 2010 08:42 schreef GirlGoneBad het volgende:
Wat raar Charmed_Angel! Hopelijk hebben al die mensen het bij het juiste eind en heb je volgende week gewoon een positieve test in handen!
Hier wederom en 37,1 gemeten... En het past niet meer op het kaartje/grafiekje van de HA. Aan de ene kant hoop ik dat die
nou onderhand eens aandiend, maar aan de andere kant weer niet. Ik heb gelezen dat het ook zo kan zijn dat een vruchtje er langer dan 2 weken over doet om zich te nestelen, dus er is nog stiekem een sprankje hoop!
@LadyBlack, mocht ik toch ongi worden, ga ik volgende ronde ook aan de ovulatietesten. Ik heb er al een stuk of 15 liggen van testjezelf.nu, en dan ben ik benieuwd wat er gebeurd.
Ik heb pas een iphone app gedownload waar ik dat soort dingen in bij kan houden. Al wil ik me er nog niet e bewust mee bezig houden maar gewoon een beetje aan kijken nogquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 11:33 schreef Susie het volgende:
C_AHoud de moed erin hoor!
Vlindur een dikke knuffel en een hele fijne bruiloft toegewenst!!
@ Hilliebillie; ik heb een klein agenda-tje gekocht en daarin houd ik bij wanneer ik NOD verwacht. Ik ben ook nog niet lang bezig (nu tweede cyclus pas), maar dan kan ik wel goed in kaart brengen hoe of wat. Wanneer ik bepaalde dingen voel, wanneer we geklust of FFF hebben en dergelijke dingen schrijf ik dat op. Volgens mij was dat een tip die van Mefke af kwam. Het werkt wel, in die zin, je herkent wat dingen uit je vorige cyclus enzo... nog niet zo lang bezig, dus maar even kijken hoe of wat, ik vind het in ieder geval prettig.
Mijn eerste cyclus was 22 dagen (start ongi tot de eerste dag volgende ongi) Theoretisch gezien zal morgen mijn NOD zijn...
quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 13:23 schreef Mevr_Mus het volgende:
Ik heb net een echo gehad en daarop was te zien dat ik gister een 'perfecte' vroege miskraam heb gehad. Waarschijnlijk is het vanaf het begin al niet goed geweest. Afgaande op het verhaal van de verloskundige dacht ik dat het veel heftiger zou zijn, dus ik ben zo blij dat ik vandaag terecht kon voor een spoedecho en dat ik dus niet het hele weekend heb hoeven wachten op iets wat ik al achter de rug blijk te hebben.
Hoe verdrietig ik ook ben omdat we niet vanaf mei met z'n drietjes zullen zijn, ik voel me ergens ook heel goed
Vanaf het begin heb ik getwijfelt en toen ik donderdag bloed verloor wist ik dat het ook echt niet goed was. Hoe verdietig het ook is, het voelt wel heel goed dat mijn instict klopte. En ondanks de twijfel of het wel goed zou gaan, heb ik de afgelopen weken geen moment getwijfeld of ik wel een kind wilde en of mijn vriend en ik dat samen wel aan zouden kunnen. Ook dat voelt heel goed.
En tot slot ben ik blij dat ik een 'perfecte' miskraam heb gehad. Mijn lichaam heeft gemerkt dat er iets niet goed was en heeft daar goed op gereageerd. Mijn baarmoeder bleek al helemaal schoon. Baarmoeder en eierstokken zagen er volgens de echoscopisten ook hartstikke mooi uit
Als je ondertussen een jaartje bezig bent en je lijsten ook al hebt, dan is dat voor een ha echt wel voldoende om je door te sturen. En eenmaal bij de gyn duurt het vaak ook nog wel even voordat je alle onderzoeken hebt gehad en daadwerkelijk iets gedaan wordt. Gewoon naar de ha gaan dus, als je bij de gyn loopt kun je ook nog steeds blijven proberen.quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 20:19 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ik heb al 3 maandjes temp op papier
och mevr.mus... wat verdrietig...quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 13:30 schreef Mevr_Mus het volgende:
En ik ben weer terug![]()
Ik quote mezelf even uit Z&G:
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |