quote:Ohja tuurlijk. Hij wil het vrijlaten voorkomen en wilde daarom de president killen. Klinkt best wel logisch.Op woensdag 20 oktober 2010 17:23 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Het zou me niks verbazen als Vicky en d'r vriendjes gewoon een splintergroep zijn onder het bevel van Blake Sterling, het hoofd van de CIA.
quote:blij dat je het zegt, ik had precies hetzelfde bij de bevrijding van die blondineOp vrijdag 22 oktober 2010 08:58 schreef Dulk het volgende:
ik zie er soms wel S04 prison break acties inzitten
quote:je echt he,Op maandag 25 oktober 2010 18:45 schreef Prego het volgende:
[..]
blij dat je het zegt, ik had precies hetzelfde bij de bevrijding van die blondine
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.namaste
quote:Op maandag 25 oktober 2010 19:05 schreef Dulk het volgende:
[..]
je echt he,LOL precies dat!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:IddOp woensdag 27 oktober 2010 09:50 schreef Drebbelman het volgende:
Heb me zitten ergeren deze aflevering. Dacht die Simon werkelijk dat niemand er achter zou komen dat hij dat goedje uit het magazijn mee zou nemen?
Waarom stonden er toevallig net geen street camera's rond het koffiehuisje, maar wel rond een leeg magazijnpand?
Waarom viel het niemand op dat Simon het slot kraakte van dat magazijnpand en er in zijn eentje naar binnen rende terwijl dat beeld megagroot te zien was in de controlekamer?
Waarom speelde die schreeuwlelijke journaliste in het huis van Leila's ouders zo slecht?
quote:mwah, dat is toch nog niet helemaal duidelijk. Ze kunnen volgens mij nog alle kanten op. Het tijdreis verhaal lijkt me in ieder geval toffer dan "aliens"Op woensdag 27 oktober 2010 22:21 schreef PPL het volgende:
Dus toch Aliens.
Weet nog niet wat ik daarvan moet denken.
quote:Echt direct toen ik 'm daar zag staan dacht ik "wtf doe je nou man?Op woensdag 27 oktober 2010 09:50 schreef Drebbelman het volgende:
Waarom viel het niemand op dat Simon het slot kraakte van dat magazijnpand en er in zijn eentje naar binnen rende terwijl dat beeld megagroot te zien was in de controlekamer?
quote:Dat was een leuk stukje ja. Het verhaal gaat aardig snel en houdt je in afwachting van de volgende episode (beetje zoals Lost dus), en dat maakt het wel leuk om naar te kijken. Tja, en verhalen met aliens/tijdreizigers e.d. kan ik sowieso niet gauw weerstaanOp donderdag 28 oktober 2010 08:39 schreef dapluiz het volgende:
Trouwens wel een toffe scene in 1 shot (voor zover ik kon zien) toen Simon uit het gebouw probeerde te ontsnappen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Daar zat ook weer een tenenkrommend slecht stukje in als ze die gewonde man gaan redden. Er viel een pilaar om en dan ze gaan er overdreven overheen klimmen terwijl je duidelijk kon zien dat ze er makkelijk omheen konden lopen. Zulke dingen zitten helaas veel te veel in The Event, verhaal is interessant maar uitwerking is erg matig.quote:Op donderdag 28 oktober 2010 08:39 schreef dapluiz het volgende:
Trouwens wel een toffe scene in 1 shot (voor zover ik kon zien) toen Simon uit het gebouw probeerde te ontsnappen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |