voel met je meequote:Op woensdag 15 september 2010 14:25 schreef DevilsWhore het volgende:
Ik zit er even doorheen. Is het nou teveel gevraagd als alles een x meezit? Mag ik gewoon niet gelukkig zijn?
Ga weg met je positiviteit.quote:Op woensdag 15 september 2010 14:58 schreef Huppelmuts het volgende:
Uitermate vrolijk, life is great
Daar ga ik wel vanuit.quote:
hoe kan je deze reactie dan plaatsen?quote:Op donderdag 16 september 2010 02:31 schreef OnCraintDégun het volgende:
Op dit moment kun je niet inloggen. Je kunt iedere dag inloggen van 07.00 tot 00.00 uur
fail wtf
is op de site van duoquote:Op donderdag 16 september 2010 02:33 schreef ThePianoMan het volgende:
[..]
hoe kan je deze reactie dan plaatsen?
quote:Op woensdag 15 september 2010 23:16 schreef zwartedoos het volgende:![]()
![]()
blijf eens uit mn fucking account!!!!
Ik heb zo'n vermoeden dat ik voorlopig nog wel even de auto pakquote:Op donderdag 16 september 2010 11:00 schreef Yuki het volgende:
Gefrustreerd. Klote NS, ProRail of wie er dan ook verantwoordelijk is
dit dus weinig geslapen en veels te veel en onrustig gedroomd.quote:Op donderdag 16 september 2010 09:22 schreef skippy22 het volgende:
Onrustig geslapen Weer allemaal vage dromen
Sterkte kiwiquote:
Toch iets meerquote:Op donderdag 16 september 2010 10:40 schreef Cassandra87 het volgende:
eindelijk echt weer zin in wat komen gaat
quote:Op donderdag 16 september 2010 15:10 schreef krengetje het volgende:
Een beetje dubbel.. Aan de ene kant harstikke blij omdat ik ben gestopt met mn ad (na 6 jaar) maar aan de andere kant ook weer bang voor een terugslag.
komen die problemen op je werk OMDAT je verliefd bent op je collega?quote:Op donderdag 16 september 2010 16:31 schreef Kevin24 het volgende:
Hoe ik me voel........ kut.... eenzaam... verliefd op collega waar mijn kansen 0,0 zijn (nu zijn me kansen bij iedereen 0,0 dus zo raar is dat niet)...... groot probleem @ work dus das nog kutter... vanavond weer naar huis om te wachten op de volgende dag dat ik weer kan werken en weer in de buurt van die collega kan zijn (klinkt creeppy als ik het zo lees... beetje een work stalker... maar kom helemaal tot rust als ik weet dat ze er is).. uuhmm.. had een appartement op het oog maar die is te duur omdat plekje in garage erbij moet kopen voor 15k... nou, dat geld heb ik niet en heb ook geen auto dus beetje onlogisch om dat te kopen...
uuuhmmm ja dat was het eigenlijk wel. het is soms wel goed om alles even van je af te typen en denk dat dit topic daar perfect voor is !
dank allen voor het belezen van het stukkie hierboven.
haha neehoorquote:Op donderdag 16 september 2010 16:44 schreef Apotheose het volgende:
[..]
komen die problemen op je werk OMDAT je verliefd bent op je collega?
Toch wel een fijne vakantie gewenst!quote:Op donderdag 16 september 2010 19:16 schreef kwiwi het volgende:
Kut. Net met spoed een wortelkanaalbehandeling gehad op vakantiehopelijk is de pijn over een paar dagen weg..
Alleen doen als je het zelf wilt.quote:Op donderdag 16 september 2010 19:23 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Net zo![]()
Maar ook twijfelachtig omdat JM vroeg of ik in KPD wil posten.
OT: we doen het dus wel...net een weekje vakantie geboekt voor oktober, heerlijk met z'n tweetjes...quote:Op donderdag 16 september 2010 18:14 schreef heavenstar het volgende:
zullen we wel of zullen we niet....![]()
![]()
quote:Op donderdag 16 september 2010 18:12 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
Bah, al die mensen die zich goed voelen.![]()
Ga je eens ergens anders goed voelen ja!
quote:Op donderdag 16 september 2010 19:40 schreef heavenstar het volgende:
[..]
OT: we doen het dus wel...net een weekje vakantie geboekt voor oktober, heerlijk met z'n tweetjes...![]()
Wauwquote:
Vertel!quote:Op donderdag 16 september 2010 23:32 schreef Flippiee het volgende:
Prima, behalve de normale nervositeit dat niet meer dan de normale hoeveelheid heeft. Aangezien ik over 10 uur een van mn grootste angsten ga confronteren.
Presenteren, ik doe het elk jaar, maar ik word altijd ruim 2 dagen van te voren bloedje nerveus. Zelfs zo erg dat mensen in mijn omgeving nerveus worden die dat normaal niet zijn.quote:
Uh ohwquote:
quote:Op vrijdag 17 september 2010 10:30 schreef Cassandra87 het volgende:
[ afbeelding ]
al ben ik wel vrolijk qua humeur
Zo voel ik me dus.quote:Op vrijdag 17 september 2010 00:09 schreef francis998 het volgende:
Ik voel me nu gewoon zo zwaar klote. Heb echt nergens zin meer in en op dit moment kan het me allemaal geen reet meer schelen. Ik zou me momenteel gewoon het liefst opsluiten en niet meer tevoorschijn komen. IK ben alles gewoon zo zat..en vooral al dit stomme gedoe van altijd..het is ook altijd hetzelfde liedje.
Dan zeg je gewoon dat je daar geen zin in hebtquote:Op vrijdag 17 september 2010 10:47 schreef francis998 het volgende:
[..]
Zo voel ik me dus.
En heb o zo geen zin in vandaag, moeder wil graag naar het centrum en ik heb daar momenteel totaal geen zin in, heb daar niks te zoeken
hoeft niet meer...er is iets tussengekomenquote:Op vrijdag 17 september 2010 11:00 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Dan zeg je gewoon dat je daar geen zin in hebt
quote:Op vrijdag 17 september 2010 11:23 schreef Huppelmuts het volgende:
Verdomme dit had ik ff niet ingecalculeerd zeg maar
Je bedoelt Cassandra is obstinaat omdat ze ongesteld is...quote:Op vrijdag 17 september 2010 11:44 schreef Cassandra87 het volgende:
Adrenaline kick. Heb me net ruzie staan maken met een collega
Cassandra goes assertive
Als ik dat bedoelde had ik dat wel gezegd.quote:Op vrijdag 17 september 2010 11:55 schreef laforest het volgende:
[..]
Je bedoelt Cassandra is obstinaat omdat ze ongesteld is...
Ja gedwongen stoppen met rokenquote:Op vrijdag 17 september 2010 11:33 schreef laforest het volgende:
[..]
En heb je een oplossing?
Sterkte met wat het dan ook is![]()
Geld op?quote:Op vrijdag 17 september 2010 12:19 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Ja gedwongen stoppen met roken
Zie, ben je al weer obstinaat.quote:Op vrijdag 17 september 2010 11:59 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Als ik dat bedoelde had ik dat wel gezegd.
Nee hoor, ik heb 365 dagen in het jaar een hekel aan wijsneuzen. En aan hypocrieten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |