quote:Op donderdag 18 november 2010 14:36 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Welk gedeelte van 'hallucineren' was het dat je niet begreep ?
Ach, ik weet natuurlijk wel dat het weinig nut heeft om in discussie te gaan met iemand die in gitaarversnipperende demonen gelooft...
Wel oppassen trouwens he, Sinterklaas is alweer in het land, straks neemt ie je mee naar Spanje !
misschien wel het begin van uittreden ?quote:Op donderdag 18 november 2010 12:43 schreef HappyGirl91 het volgende:
Ik las her al een tijdje mee. Ik roep al sinds m'n 10e of zo dat ik zooo graag ook eens een geest zou willen zien... Ik heb vannacht voor het eerst in m'n leven iets heel griezeligs meegemaakt:
Ik lag te slapen. Ik heb altijd al lucide dromen gehad, dus ik ben me heel bewust van m'n dromen en kan ook dingen beïnvloeden. In m'n droom hoorde ik ineens een heel eng geluid, vooral in m'n linkeroor (ik kan het niet echt beschrijven, 't was een beetje alsof je een piepende radio heel luid zette).
Ik was gelijk m'n concentratie kwijt en werd wakker (ik word vaak wakker zodra ik me teveel ga concentreren op iets dat niet met m'n droom te maken heeft -.-'').
Ik had m'n ogen open en was al wakker, maar het enge geluid hield aan.
Ik voelde ineens iets heel engs op de linkerkant van m'n lichaam (ik lag op m'n rechterzijde).
Het was echt ee heel maf gevoel, alsof alle huid op die kant ineens werd aangeraakt en bewogen door iemand, of zo :S
Dus ik keek vanuit m'n ooghoeken, maar ik zag niets. Ik begon nu al aan geesten te denken maar probeerde tegelijkertijd ook een verklaring te zoeken.
Ik probeerde te bewegen, maar merkte dat ik verlamd was. -.-'' Normaal was ik nu in paniek geraakt, maar vreemd genoeg vond ik het wel een beetje ironisch.
"Kijk mij hier nu liggen, verlamd, geschrokken".
Direct toen ik begon te bedenken dat het eigenlijk wel een beetje grappig was, werd ik heen en weer geschud.
Dit vond ik eng - zoiets had ik nog nooit meegemaakt! Ik schudde dus heen en weer, was nog steeds verlamd, dat enge hoge geluid was erg luid in m'n oren en ik zag in m'n rechteroog een paar keer witte flitsen (van die flitsen die je ziet als iemand je op je oog slaat, weet je?)
Dit was echt te gek voor woorden! Ik hallucineer nooit, ben niet aan medicijnen en heb ook geen aandoeningen of zo.
Op dit moment realiseerde ik me dat dit iets bovennatuurlijks was.
Ik probeerde me te herinneren wat je ook alweer moest doen als je bang was vor geesten. Er schoot me vaag iets van "creëer een bol van licht en bescherming" te binnen maar I chickened out, dus ik bad in m'n hoofd een beetje van "PLEASE - God, kunt u me alstublieft helpen?"
Ik hoopte nergens op, maar het hield op. Kan toeval zijn geweest. Of niet.
Ik rolde m'n bed (hoogslaper -.-'') uit, greep een paar dekens en ging bij m'n moeder slapen![]()
I know. Maar ik was bang okay?
quote:* Je hoort suizingen in je hersenen, waarbij alle richtingen mogelijk zijn: v.l.n.r., v.r.n.l., voor voren naar achteren, van achteren naar voren, van... (let op: geen oorsuizingen, maar echt in je hersenen).
* Je hoort knallen in je hersenen.
* Je hoort 'stemvork' geluiden in je hersenen. Andere 'vreemde' geluiden in je hersens zijn ook mogelijk.
* Je voelt en ziet jezelf door een gang glijden waarbij je heel realistisch ziet.
* Je hebt het gevoel dat je zweeft en je voelt jezelf als een speer door een bepaalde ruimte gaan.
* Je voelt dat je met je geest door materie heengaat: door deuren, ramen, muren.
* Je hebt een bijzondere aandacht voor een gebouw, een trap, een muur: je zit er met je neus zowat bovenop (laat staan erin) en al je aandacht gaat uit naar deze vormen.
* Je ziet dingen van een ander of van een andere ruimte die je niet had kunnen zien. Je ziet bijvoorbeeld je buurman de afwas doen, terwijl jij officieel in je bed ligt.
* Je wordt plotseling wakker, al dan niet met bonzend hart, en je voelt je totaal gedesoriënteerd; je weet bijgod niet meer waar je bent en kijkt verwilderd om je heen (verklaring: je was ver weg).
* Je wordt wakker waarbij je het gevoel hebt met een schok terug in je lichaam gevallen te zijn.
* Je voelt je heel licht in je lichaam alsof je ligt te kabbelen in je eigen lichaam.
* Je voelt je in je lichaam liggen, alsof je in een ruimtevaarderpak ligt en jij ligt er bewegingsloos in, of de variatie:
* Je voelt je totaal verlamd in je lichaam en je kunt niets bewegen, als ligt je lichaam in een ban. Je probeert te praten, te schreeuwen, je hand te bewegen, maar niets van dit alles lukt.
* Je ziet jezelf (op bed liggen of iets anders aan het doen).
* Als je op bed ligt en in een bepaalde staat raakt, zie je anderen, maar zij zien jou niet.
* Je probeert je uit alle macht bemerkbaar te maken, maar niemand merkt je op.
* Je probeert de deurklink te bewegen, het lichtknopje aan te knippen, het raam te openen, enzovoort, maar je merkt dat dit niet lukt (omdat je door de materie heen schiet en / of de materie niet op je reageert zoals je als mens gewend bent).
* Je vliegt 'tijdens een droom' boven steden en landschappen en denkt: hé, ik ben geheel bewust, ik weet waar ik me bevind (dit hoeft niet geografisch te zijn, maar in ieder geval visueel) en ik controleer mijn eigen bewegingen.
* Je hebt het gevoel dat je uit je bed wordt gedreven waarbij soms zelfs lakens, dekens, matras of heel het bed mee lijken te bewegen.
* Je voelt een dwingende energie om je lichaam die aan je lijkt te trekken.
* Je voelt energie over je lichaam lopen waarbij je erotisch en/of seksueel geprikkeld kunt raken.
* Je voelt tintelende energie om je heen, (intense) warmte, vibraties, lichtstralen, sensaties als die van wind.
mss best dat dat niet gebeurd isquote:Op donderdag 18 november 2010 15:10 schreef Summers het volgende:
[..]
misschien wel het begin van uittreden ?
wat kenmerken :
[..]
Je herkent iets wel of niet , in tegenstelling tot andere mensen heb ik er alle vertrouwen inquote:Op donderdag 18 november 2010 17:48 schreef HappyGirl91 het volgende:
Nee, Summers, ik denk niet dat het een uittreding was. Zou wel heel cool zijn, maar nee.
![]()
Jemig, iemand vertelt iets en Summers heeft ook dat al weer meegemaakt.quote:Op vrijdag 19 november 2010 09:08 schreef Summers het volgende:
[..]
Je herkent iets wel of niet , in tegenstelling tot andere mensen heb ik er alle vertrouwen in
dat mensen hun eigen ervaring op een gegeven moment zelf kunnen plaatsen en weten wat het wel of niet is of in welke richting ze het moeten zoeken
BTW ik had ook een keer dat ik in bed lag en plotseling werd mijn matras hevig heen en weer geschud en ik ben meteen opgestaan , heb mijn schoenen aangedaan en ben ergens anders gaan slapen .
Tja , en jij hebt nooit iets meegemaakt , ook geen verassing want je doet het zelf .quote:Op vrijdag 19 november 2010 10:01 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Jemig, iemand vertelt iets en Summers heeft ook dat al weer meegemaakt.
Dat is nog nooit eerder voorgekomen, wat een verrassing !
je fantaseert het zelf idd.quote:Op vrijdag 19 november 2010 11:40 schreef Summers het volgende:
[..]
Tja , en jij hebt nooit iets meegemaakt , ook geen verassing want je doet het zelf .
Ik geloof je pas als je computerscherm ook het antwoord weet op de vraag wat ik een uur geleden deed en anders zou ik niet al te serieus nemen wat je scherm te vertellen heeft over andere ervaringen van andere mensen .quote:
Dit is nou precies het punt - logica is gewoon niet je sterkste kant !quote:Op vrijdag 19 november 2010 13:23 schreef Summers het volgende:
[..]
Ik geloof je pas als je computerscherm ook het antwoord weet op de vraag wat ik een uur geleden deed en anders zou ik niet al te serieus nemen wat je scherm te vertellen heeft over andere ervaringen van andere mensen .
He , wees gelukkig met jouw ervaringen , ik ben nog steeds gelukkig met de mijnequote:Op vrijdag 19 november 2010 14:44 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Dit is nou precies het punt - logica is gewoon niet je sterkste kant !
Geeft verder niks hoor, jij bent misschien weer goed in de was doen.
En zó is het.quote:Op vrijdag 19 november 2010 15:23 schreef Summers het volgende:
[..]
He , wees gelukkig met jouw ervaringen , ik ben nog steeds gelukkig met de mijne
who cares dat jij het niet begrijpt .
Led..quote:Op vrijdag 19 november 2010 14:44 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Dit is nou precies het punt - logica is gewoon niet je sterkste kant !
Geeft verder niks hoor, jij bent misschien weer goed in de was doen.
Nou ja, over onverklaarbaar gesproken, het is toch vrij onberklaarbaar dat er 1 iemand in TRU is die elke TRU-ervaring die andere mensen posten al een keer heeft meegemaakt ?quote:
Daarom heet dit topic ook: onverklaarbare gebeurtenissenquote:Op vrijdag 19 november 2010 15:42 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Nou ja, over onverklaarbaar gesproken, het is toch vrij onberklaarbaar dat er 1 iemand in TRU is die elke TRU-ervaring die andere mensen posten al een keer heeft meegemaakt ?
Summers pikt alles op.quote:Op vrijdag 19 november 2010 15:57 schreef Lavenderr het volgende:
Daarom heet dit topic ook: onverklaarbare gebeurtenissen![]()
Summer pikt blijkbaar alles op, op dit gebied.
Ze pikt het niet alleen op of heeft heeft het al eens meegemaakt,maar ook nog altijd minimaal 3x zo erg of zo sterk. Ik vind dit ook nogal toevallig aan het worden allemaal nu ik er zo over nadenk. Ik dacht dat het allemaal zo speciaal en zo uniek was o0 ?quote:Op vrijdag 19 november 2010 15:57 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Daarom heet dit topic ook: onverklaarbare gebeurtenissen![]()
Summer pikt blijkbaar alles op, op dit gebied.
Aan het einde van de weekquote:Op vrijdag 19 november 2010 16:46 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Summers pikt alles op.
_Led_ pikt op alles.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |