Groningenquote:
Zeggen ze daar allemaal steeds "he' overal achter.quote:
Jaaa, goede vraag, volgens mij hebben we niets van haar werk gezien/gehoord, of ik zat echt niet goed op te letten.quote:
Ze werkt als hoer in de avonden en het weekend als barvrouw bij een parenclub in loon op zandquote:Op zondag 10 oktober 2010 20:19 schreef Karina het volgende:
[..]
Jaaa, goede vraag, volgens mij hebben we niets van haar werk gezien/gehoord, of ik zat echt niet goed op te letten.
Net even gemist dan zeker (radiologie?).quote:Op zondag 10 oktober 2010 20:20 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ze werkte in het UMCG als eh hoe noemden ze dat nou, van die foto's maken.
no se... ik weet niet eens waar Paaseiland ligt... maar mijn Spaans is ook niet meer 'je van het' - getuige mijn aqui?quote:Op zondag 10 oktober 2010 20:26 schreef Karina het volgende:
Volgens mij hebben ze in Chili toch zo een beetje hetzelfde klimaat als hier (dacht ik een keer gelezen te hebben)?
quote:Op zondag 10 oktober 2010 20:27 schreef Injetta het volgende:
Ze heeft nu al minstens 1000 x 'Ja' .. gezegd....
Is dat Gronings?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |