Zie ik nou barbiequote:
Je hebt wel de minst erge danquote:
Denk wel dat dat voor dr is weggelegdquote:Op vrijdag 3 september 2010 21:40 schreef Karina het volgende:
Zou wel leuk zijn voor haar, als ze echt in een musical mag meedoen.
Minst erge foto van barbiequote:Op vrijdag 3 september 2010 21:40 schreef D. het volgende:
[..]
Ik had de indruk dat kabouter de minst erge was
Denk dat het niet handig is om voor een optreden van die filmpjes te laten zien waardoor die mensen nog zenuwachtiger of emotioneel worden. Maar in dit geval had het vrees ik niet veel uitgemaakt.quote:
Mensen kiezen er 3, 1 gaat meteen door, uit de andere 2 mag de jury er nog 1 kiezen.quote:Op vrijdag 3 september 2010 21:42 schreef Pisces29 het volgende:
Benny hoe werkt het met die finaleplekken, mensen stemmen thuis, maar doet de jury ook nog iets kiezen?
Die gene met de meeste stemmen is direct door... jury moet kiezen tussen nr 2 en 3quote:Op vrijdag 3 september 2010 21:42 schreef Pisces29 het volgende:
Benny hoe werkt het met die finaleplekken, mensen stemmen thuis, maar doet de jury ook nog iets kiezen?
Ik heb het recht om mijn mening te geven of een waardeoordeel uit te spreken over deze toch trieste act ook wel omschreven als poep of stront actquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |