Een pasdatje DAT werkt.quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 00:18 schreef Dr_Flash het volgende:
een pasje wat werktIn NEDERLAND
Wat denk je nou?
Hij is beperkt te gebruiken.quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 00:10 schreef KapiteinT het volgende:
Vandaag weer eens flink rond getreind. Uiteindelijk in Visé in België uitgekomen. Wat een troosteloze zooi zeg! Foto's volgen nog.
Heb sinds kort m'n Servexpas en die moest ik natuurlijk even testen vandaag. Bij de Burger King was 'ie geweldig, complete maaltijd voor ¤3,30. Maar bij de AH to Go namen ze hem niet aan, met als goede reden 'hij doet het niet'. Maar lag dat aan die Limbabwanen of is 'ie echt niet geldig bij de AH to Go? Crientje?
Nee bij de Swirls ook niet. Heb ik al ontdekt vandaag.quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 00:20 schreef Crientj het volgende:
[..]
Hij is beperkt te gebruiken.De to go accepteert m helemaal niet.
Kiosk alleen op sandwish, drinken en bakeoff.
Burger King op losse producten, waarvan de max 5 is en bv geen ijs.
Verder wordt ie wel geaccepteerd bij smullers en de brooodzaak. De rest weet ik niet.
Oh, bij Swirls nemen ze m ook niet aan dachtk..
Zo inderdaad! Ben niet verder gekomen dan Visé, maar wat ik op internet kan vinden is ook erg gezellig.quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 00:54 schreef Ireyon het volgende:
Skyline bij Bressoux is ook indrukwekkend.
HiSpeed gebruikt Hafas, volgens Hafas danquote:Op vrijdag 27 augustus 2010 21:53 schreef Duvel het volgende:
De planner op de NS site schijnt van Hafas te komen of zo? Die kennen die verko's niet.
Leuke foto's! En ja, station Visé is niet echt een visitekaartje voor de SNCB...quote:
Een pasdatje? Praat me bij, ik leer van jequote:
Ja precies. En zo'n drama is het niet hoor. Als je vanaf he station 5 minuten het dorp in loopt hebben ze hartstikke veel leuke kroegjes en terrasjes en friettenten en zoquote:Op zaterdag 28 augustus 2010 00:54 schreef Ireyon het volgende:
'k Vind het wel wat hebben hoor.. 5 minuten treinen en 't voelt alsof je mijlenver van huis bent. Skyline bij Bressoux is ook indrukwekkend.
Nou ja, maakt ook niet uit. ;oquote:Op zaterdag 28 augustus 2010 00:21 schreef KapiteinT het volgende:
[..]
Nee bij de Swirls ook niet. Heb ik al ontdekt vandaag.Op ijs schijn je nergens korting te kunnen krijgen.
Hoe is die daar terecht gekomen? Een motorpost lust toch geen 3000V...quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 08:09 schreef Duvel het volgende:
Dit is ook Visé, ziet er al wat toffer uit:
[ afbeelding ]
Ja iets met vermoeidheid en onoplettendheid ofzo.quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 09:47 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Een pasdatje? Praat me bij, ik leer van je
Oh was jij daar ook bij?quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 11:19 schreef ReisT het volgende:
[..]
Hoe is die daar terecht gekomen? Een motorpost lust toch geen 3000V...
Visé tijdens topdrukte:
[ afbeelding ]
Met een dieselloc die op de foto even aan het omlopen is.quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 11:19 schreef ReisT het volgende:
[..]
Hoe is die daar terecht gekomen? Een motorpost lust toch geen 3000V...
ik was maandag in Essen, het eerste station over de grens richting Antwerpen. Ook al zo'n troosteloos station & omgeving.quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 00:36 schreef KapiteinT het volgende:
Vandaag, zoals gezegd, een bezoekje gebracht aan het station van Visé. Of zoals de Vlamingen het noemen; Wezet. Niet bepaald het mooiste station van België. Terwijl Nederland maar een paar honderd meter verderop ligt, is het toch een wereld van verschil...
quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 13:38 schreef computergirl het volgende:
[..]
ik was maandag in Essen, het eerste station over de grens richting Antwerpen. Ook al zo'n troosteloos station & omgeving.
Ik heb anders nooit problemen met het invoeren van afkortingen in de Reisplanner van NS.....quote:Op vrijdag 27 augustus 2010 21:46 schreef Duvel het volgende:
[..]
Grappig. Net zo dom als de NS reisplanner, die ook geen verkortingen kan.
Ga daarom naar de mobiele reisplanner, want die snapt ze wel...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |