Welkom terug schatquote:Op zondag 22 augustus 2010 19:26 schreef Dottey het volgende:
[..]
Ik vind de kamer van Kai ietswat saaien hij kan idd goed met katjes samen.
Het binnenhuis zwembad is echt super leuk, maar ik weet dat er snel ook een sauna en andere ontspanningsfaciliteiten geplaatst gaan worden. Dus wellicht kunnen we een hobby kamer maken en een orangerie? Ik ben gek op planten!
quote:Op zondag 22 augustus 2010 19:30 schreef HaJee het volgende:
En wil je alsjeblieft het blokje lucht tussen de 28e en 29e verdieping weghalen. Het heeft al een hoop trammelant gegeven.
Maar straks bijt ie mequote:Op zondag 22 augustus 2010 19:00 schreef Hyundai het volgende:
[..]
Dierenarts!
We hebben nog iemand nodig die een muiltje om Apij te doen.
Geachte client zeiksnor van advocaten bureau Hyundai.,quote:Op zondag 22 augustus 2010 18:08 schreef Hyundai het volgende:
SANCTIE
Zuster Dottey
FOK!flat 36A
Betreft: Slecht onderhoud en instabiele constructie van FOK!flat.
Zeer geachte zuster Dottey,
Middels deze brief wil ik u informeren over het feit dat een aantal inwoners ontevreden is over het onderhoud aan de FOK!flat. Het betreft de heer Snaavel, wonend op nummer 29A en Dhr. Ir H. Yundai, wonend en werkend op 29B,C en D.
De situatie is als volgt. De gehele 29ste verdieping staat op een stuk lucht. De gehele verdieping is onstabiel en op dit moment onbewoonbaar. Dit brengt ernstige schade aan Dhr. Snaavel. Hij heeft geen betrouwbaar appartement om in te wonen. Ook brengt u het advocatenkantoor Hyundai ernstige financiële schade toe. Het appartement is ontoegankelijk en hierdoor loopt het advocatenkantoor grote inkomsten mis.
Middels een kort geding heeft de rechter u een dwangsom opgelegd van 5.000 euro per dag. Deze bent u verplicht uit te betalen aan Dhr. Snaavel en Drs. Ir. H. Yundai. Deze dwangsom wordt per dag dat de schade niet hersteld is, verdubbeld.
Bijgevoegd een kopie van het rechterlijk bevel. Ik en mijn cliënt hopen dat u de schade zo spoedig mogelijk zult herstellen. Mocht dit binnen één week nog niet gebeurd zijn, zullen wij een civiele procedure starten.
Met vriendelijke groeten,
Drs. Ir Henk Yundai.
Advocatenkantoor Hyundai
FOK!flat 29BCD
Heb je wel geld?quote:Op zondag 22 augustus 2010 19:37 schreef Hyundai het volgende:
Kan ik alle ruimte vanaf verdieping 32 tot en met 35 kopen?
Het was al opgelost ( de verdiepingen danquote:Op zondag 22 augustus 2010 19:39 schreef Dottey het volgende:
[..]
Geachte client zeiksnor van advocaten bureau Hyundai.,
Een nieuwe trend omtrend veilig wonen met een positieve vibe is feng sue. U kunt zich hier over inlezen.
Eventuele boetes en claims, zijn ongegrond en deze brief gaat na respons dan ook de prullebak in.
Een mogelijke oplossing voor u, indien u ongemak blijft houden, is een tijdelijk onderkomen buiten de flat zoeken. De bouw van de flat zal spoedig verder gaan.
Overigens de klacht wegens overlast is ongegrond, doordat het rockcafe geluidsdicht is gemaakt. Iedereen is tijdig geinformeerd over de komst van deze horecazaak.
Ik, hoofd woningbouwcommissie tevens ook zuster van de medische dienst, verwijs u door naar een psycholoog omdat de diagnose gesteld is door ondergetekende: Waanbeelden en schizofrene uitingen.
Hoogachtend
D.
U kunt zich aanmelden voor een lespakket in de fokacademyquote:
sweetyquote:Op zondag 22 augustus 2010 19:30 schreef HaJee het volgende:
[..]
Welkom terug schat![]()
Ik ben voor alles in. Je weet hoe je een plaatje moet opslaan dus verander maar wat je wilt dan zal ik eens kijken hoe ik m'n katten ga toevoegen.
En wil je alsjeblieft het blokje lucht tussen de 28e en 29e verdieping weghalen. Het heeft al een hoop trammelant gegeven.
quote:Op zondag 22 augustus 2010 18:02 schreef Dagoduck het volgende:
Mag deze erin?
[ afbeelding ] [ afbeelding ]
Met deze boven de rechtse:
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 22 augustus 2010 19:37 schreef Hyundai het volgende:
Kan ik alle ruimte vanaf verdieping 32 tot en met 35 kopen?
PRIKBORDquote:Op zondag 22 augustus 2010 19:48 schreef naatje_1 het volgende:
Was tomaat trouwens de bloemist van dienst? Of was dat Joosterd?
Ik was eerderquote:Op zondag 22 augustus 2010 19:50 schreef Dagoduck het volgende:
Wel stom dat hyundai dezelfde kamer heeft als Joosterd
Wegens plagiaat zal ik de komende weken mijn appartement onder handen nemen en in styl veranderenquote:Op zondag 22 augustus 2010 19:45 schreef Hyundai het volgende:
Joosterd, je hebt het H&M Press Office omgetoverd tot je eigen kantoor?
Ik heb dat ook gedaan, kijk maar eens 5 verdiepingen naar beneden
Ik neem het je niet kwalijk hoor, het was ook het beste kantoor wat ik op Google kon vindenquote:Op zondag 22 augustus 2010 19:55 schreef Joosterd het volgende:
[..]
Wegens plagiaat zal ik de komende weken mijn appartement onder handen nemen en in styl veranderen
Bejaarden en wilde verhalen. Die twee kan ik niet helemaal met elkaar rijmen.quote:Op zondag 22 augustus 2010 19:48 schreef Dottey het volgende:
[..]
sweety![]()
Voor alles in
Het blokje lucht is allang verwijderd. Voor diegene die dat nog niet hebben gezien =>![]()
Feestje was saai en oorverdovend. 6 luidruchtige bejaardjes die wilde verhalen deden, die ik elk feestje van de buren weer opnieuw hoor. Maar goed ze is 70 geworden![]()
Maar ik ben weer thuis!
quote:Op zondag 22 augustus 2010 15:39 schreef naatje_1 het volgende:
Ik heb de bloemenman nodig, mijn balkon heeft alleen maar grasveld en een vlag.
Ik zou mijn kamer overigens graag willen verhuizen naar een van de balkonmogelijkheden.
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |