quote:Op donderdag 19 augustus 2010 20:43 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Nou eigenlijk niet, maar ik heb me er gewoon bij neergelegd dat er op RP veel prinsesjes rondhangen
Van die foto's heb je helemaal gelijk in, maar ik heb geen andere foto'squote:Op donderdag 19 augustus 2010 20:42 schreef Godshand het volgende:
[..]
Er is niks met kritisch zijn, maar er is ook niets mis met mensen een kans geven
Breek eerst eens door die muur van mensen heen
Ik heb je via RP gezegd wat ik van je profiel vond
"Vertel ik je later" verschijnt omdat ik niks wist in te vullen...quote:Op donderdag 19 augustus 2010 21:06 schreef Karina het volgende:
[..]
Wel 1 opmerking: vertel ik je later zou ik toch vervangen door iets.
En wat ik zoek weet ik zelf niet eens, ik weet alleen maar wat ik niet zoek, misschien dat er maar zetten.
Mensen een kans geven, tja, ik heb altijd meteen op het eerste gezicht al mijn oordeel klaar en ik ben bang dat ik dat niet zo snel kan veranderen (oude hond, nieuwe truukjes en zo).
Nou ja, als ik een man tegenkom met als favoriete TV programma Hour of Power ga ik toch echt afhaken.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 21:21 schreef Godshand het volgende:
[..]
"Vertel ik je later" verschijnt omdat ik niks wist in te vullen...
Niet boeiend ook, TV programma's..
Wees gerust: die zijn er niet op RPquote:Op donderdag 19 augustus 2010 21:30 schreef Farouche het volgende:
[..]
Nou ja, als ik een man tegenkom met als favoriete TV programma Hour of Power ga ik toch echt afhaken.
Ook op mannen?quote:Op donderdag 19 augustus 2010 21:32 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Wees gerust: die zijn er niet op RP
(en ja ik heb gezocht)
Ja, anders was ze deze tegengekomen NL61760408quote:
Vul je dat in toch, dat je geen tv kijkt? Of misschien is er een serie die je download. Ik kijk altijd wel even wat voor films of tv-series iemand leuk vindt. Als er staat "Kwam een vrouw bij de dokter", dan haak ik al afquote:Op donderdag 19 augustus 2010 21:21 schreef Godshand het volgende:
[..]
"Vertel ik je later" verschijnt omdat ik niks wist in te vullen...
Niet boeiend ook, TV programma's..
En als er zoiets staat haak ik zeker af.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 21:43 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Ja, anders was ze deze tegengekomen NL61760408
quote:Op donderdag 19 augustus 2010 21:43 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Ja, anders was ze deze tegengekomen NL61760408
quote:Op donderdag 19 augustus 2010 21:30 schreef Farouche het volgende:
[..]
Nou ja, als ik een man tegenkom met als favoriete TV programma Hour of Power ga ik toch echt afhaken.
Echt een mannending idd!quote:Op donderdag 19 augustus 2010 22:00 schreef Natalie78 het volgende:
Ik vind het wel interessant om te zien naar welke tv series iemand kijkt. Zegt toch wel iets over iemand. Opvallend veel DWDD en Pauw & Witteman.
Ken ik niet maar zo te zien iets Fox-erigs?quote:Op donderdag 19 augustus 2010 22:19 schreef MHD83 het volgende:
Series maken de man? Well damn. Mag een man "Glee" in zijn lijstje hebben staan?![]()
I love Glee !!!!quote:Op donderdag 19 augustus 2010 22:19 schreef MHD83 het volgende:
Series maken de man? Well damn. Mag een man "Glee" in zijn lijstje hebben staan?![]()
Dan moet je 'm echt gaan kijkenquote:Op donderdag 19 augustus 2010 22:22 schreef Natalie78 het volgende:
[..]
Ken ik niet maar zo te zien iets Fox-erigs?
Haha dat heb ik dus ook met Family Guy, maar vooral Penn & Teller, vrouwen die daar naar kijken krijgen een hele lading bonuspuntenquote:Bij mij bonuspunten voor een man als ik the Office (Engelse) en/of Family Guy zie staan. Het is geen must, maar ook wel weer een leuk aanknopingspunt.
Ja ok, maar als ik hardop erken dat ik Glee kijk nemen mannen angstvallig langzaam afstand in de veronderstelling dat ik ineens homo ben gewordenquote:Op donderdag 19 augustus 2010 22:23 schreef Farouche het volgende:
[..]
I love Glee !!!!Heb ik zelf ook bij favoriete series staan. Maar er zit nogal een verschil in Hour of Power of Glee. Met iemand die Vis TV heeft staan weet ik al bij voorbaat dat ik er weinig mee gemeen heb.
Wat is hier mis mee dan? Opzich wel een leuk koppie. Alleen ze is 40 en lijkt een beetje op Huntelaarquote:Op donderdag 19 augustus 2010 21:43 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Ja, anders was ze deze tegengekomen NL61760408
Niks mis mee, maar kijk even bij haar favoriete televisie programma.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 22:31 schreef THS het volgende:
[..]
Wat is hier mis mee dan? Opzich wel een leuk koppie.
Nee, Glee is leuk, vooral Sue. En de muziek is gewoon gaaf en het zijn voor de verandering eens mensen die ook echt heel goed kunnen zingen. Ik heb vrijwel alle liedjes nu op mijn i-pod staan. Iemand die Glee kijkt heeft imo dus gewoon een goede smaakquote:Op donderdag 19 augustus 2010 22:28 schreef MHD83 het volgende:
[
Ja ok, maar als ik hardop erken dat ik Glee kijk nemen mannen angstvallig langzaam afstand in de veronderstelling dat ik ineens homo ben gewordenHoe reageer jij bijvoorbeeld op kerels die typische vrouwen series (of films) wel kunnen waarderen?
Geen idee namelijk of zoiets publiekelijk (op een dating site) toegegeven mag en/of moet worden..
Ach, als vrouwen klustijd (of hoe het ook mag heten) zouden kijken, denk ik: Handigquote:Op donderdag 19 augustus 2010 22:40 schreef Farouche het volgende:
[..]
Nee, Glee is leuk, vooral Sue. En de muziek is gewoon gaaf en het zijn voor de verandering eens mensen die ook echt heel goed kunnen zingen. Ik heb vrijwel alle liedjes nu op mijn i-pod staan. Iemand die Glee kijkt heeft imo dus gewoon een goede smaak
Natuurlijk kan je als man ook doorslaan. Als je Gooische vrouwen, Ugly Betty en Single kijkt zou ik wel mijn vraagtekens zetten.
En wat dacht je van Top Gearquote:Op donderdag 19 augustus 2010 22:00 schreef Natalie78 het volgende:
Ik vind het wel interessant om te zien naar welke tv series iemand kijkt. Zegt toch wel iets over iemand. Opvallend veel DWDD en Pauw & Witteman.
Ik heb van de week 10 minuten gechat met iemand die praktisch de bruiloft al aan het plannen is. Ja dus.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 22:47 schreef Godshand het volgende:
Dat OKC groeit wel snel zeg..
Ik zie nu vrouwen die ik eerder niet zag...
Overigens mailt een meid via OKC dat ze keer wil drinken. Terwijl we pas 10 zinnen hebben gewisseld ofzo
Is dat nieuwe trend?
Ik bedoel bij vrouwenquote:Op donderdag 19 augustus 2010 22:49 schreef Farouche het volgende:
[..]
Ik heb van de week 10 minuten gechat met iemand die praktisch de bruiloft al aan het plannen is. Ja dus.
Ach wie gebruikt dat nou.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 23:09 schreef Ordos20 het volgende:
*wijst naar beneden naar de volg topic knop*
FOEI
Op slot? Niet bewust! Staat ook niks in hoor.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 23:02 schreef GlenSpey het volgende:
Natalie78 waarom zit je FoBo op slot
Verkapte TVP![]()
Zo kan ik toch niet op je reactie reagerenquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 00:09 schreef Natalie78 het volgende:
[..]
Op slot? Niet bewust! Staat ook niks in hoor.
Dan beschouw ik deze als zijnde daarbij.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 00:16 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Zo kan ik toch niet op je reactie reageren![]()
Mooi om te horen dat je gelukkig bentquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 09:09 schreef sjippen het volgende:
Sjippen heeft z'n meisje net leren kennen via een datingsite!![]()
Ze is lief, sociaal, intelligent, ruimdenkend, heeft stijl, en kan zo meedoen voor Miss BBW 2010. Nu gaan jullie zeggen, het is een dikkerdje, maar als ik er mee over straat loop, dan voel ik hoe mannen haar vol begeerte stiekem zitten na te staren... ze is gewoon erg vrouwelijk.![]()
Het is een schatje...
Zie het als een soort intelligentie-filterquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 09:22 schreef Hardrebel het volgende:
Moet je OKC in het Engels invullen ofzo? Iedereen heeft een profiel in het engels terwijl ze iemand dichtbij zoeken
"Komt een vrouw bij de dokter" is ook een soort van filter. Vrouwen die dat invullen kun je beter negeren.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 09:40 schreef Moro het volgende:
Ik kijk ook vrijwel geen TV (geeneens kabel nu), ik dacht bij hour of power eigenlijk aan iets met monster trucks ofzo, Glee had ik ook nog nooit van gehoord.
Het viel mij vorig jaar op dat bij zonder veel vrouwen komt een vrouw bij de dokter als favo boek en/of film hadden. Dus ik ben op een gegeven moment in gesprek met een vrouw van RP vraag ik of dat een goede komedie is, dat viel nietzo goed.
Het klinkt toch als het begin van een grap
Bruiloft niet gepland, wel volgende week date met de OKC dame.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 22:49 schreef Farouche het volgende:
[..]
Ik heb van de week 10 minuten gechat met iemand die praktisch de bruiloft al aan het plannen is. Ja dus.
Die wijven moet je gelijk afkappen. Blijkbaar hebben ze dan gewoon geen humor. Of je zegt iets in de trant van, "Ik zoek een vrouw met dezelfde soort humor als ik, maar blijkbaar ben jij die vrouw niet.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 09:40 schreef Moro het volgende:
Ik kijk ook vrijwel geen TV (geeneens kabel nu), ik dacht bij hour of power eigenlijk aan iets met monster trucks ofzo, Glee had ik ook nog nooit van gehoord.
Het viel mij vorig jaar op dat bij zonder veel vrouwen komt een vrouw bij de dokter als favo boek en/of film hadden. Dus ik ben op een gegeven moment in gesprek met een vrouw van RP vraag ik of dat een goede komedie is, dat viel nietzo goed.
Het klinkt toch als het begin van een grap
En dank jequote:Op vrijdag 20 augustus 2010 09:35 schreef MHD83 het volgende:
[..]
Zie het als een soort intelligentie-filterWeinig BrEeZaH gehalte, meer mensen waar je in 1 zin al kan lezen of ze hebben opgelet op school. Het is niet verplicht, maar wel gewoon leuk.. mocht je daar waarde aan hechten.
Leuk, ook al een date, wat gaan jullie doen? Keep us posted!quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 10:41 schreef Godshand het volgende:
[..]
Bruiloft niet gepland, wel volgende week date met de OKC dame.
Toen ik haar leeftijd zag, dacht ik nog aan rammelende eierstokken (34 is ze), maar ze had dan wel weer op OKC ingevuld geen kinderen te willen. Misschien is de datenood op ander terrein gewoon erg hoog
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |