Jammer dat je als mod toch zo op de persoon aan het spelen bent. Waarom moet constant personen bij naam noemen om ze specifiek af te branden.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 23:43 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Scheld maar een eind weg met je conspiracygelul, stofjes hier, chemtrails daar, ga toch weg met me man.
lambiekje als bron aanhalen en dan nog denken en punt te maken, echt, hoe erg kan het met iemand worden?.
Klopt, maar met een hele duidelijke reden, uitlokken, maar niet om het uitlokken, maar om die gasten eens te laten inzien hoe krom en achterlijk ze denken.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 23:45 schreef Relko het volgende:
[..]
Ik zie jou anders altijd zuigen en irritant doen en op de man spelen. Een erg kinderachtig ventje ben je.
Ga die strijd dan lekker inhoudelijk voeren in een conspiracy topic maar niet in een NWS topic waar je ook nog eens op de man speelt.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 23:47 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Klopt, maar met een hele duidelijke reden, uitlokken, maar niet om het uitlokken, maar om die gasten eens te laten inzien hoe krom en achterlijk ze denken.
Met normale, rustige argumenten komen is totaal zinloos, die worden verworpen als propaganda. Dit is de enige manier om ze te laten nadenken over hun waanzin.
Mijn mod zijn heeft er niets en dan ook NIETS mee te maken, buiten GC ben ik een normale user, die zich aan de policy moet houden, net als de rest en meer dan ook nietquote:Op woensdag 18 augustus 2010 23:47 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Jammer dat je als mod toch zo op de persoon aan het spelen bent. Waarom moet constant personen bij naam noemen om ze specifiek af te branden.
Zeg het gewoon in algemene vorm. Wie de schoen past trekt hem aan
Jammer dat dit topic zo verkloot word met het constant spelen op de man.
Daar heb je gelijk in, maar ik ga in dit topic verder omdat het vanuit BNW is gekicked en de toon nogal BNWerig blijftquote:Op woensdag 18 augustus 2010 23:48 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Ga die strijd dan lekker inhoudelijk voeren in een conspiracy topic maar niet in een NWS topic.
Subjectief. Jij bezit ook geen waarheid, niemand niet.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 23:47 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Klopt, maar met een hele duidelijke reden, uitlokken, maar niet om het uitlokken, maar om die gasten eens te laten inzien hoe krom en achterlijk ze denken.
Met normale, rustige argumenten komen is totaal zinloos, die worden verworpen als propaganda. Dit is de enige manier om ze te laten nadenken over hun waanzin.
Waarschijnlijk heb je dan de rekening niet betaald en ben je de aanmaningen ook vergeten te betalen, en moet je daarvoor verantwoording gaan afleggen!quote:Op woensdag 18 augustus 2010 23:26 schreef Revolution-NL het volgende:
Het kan niet zo zijn dat we over 10 jaar gebeld worden om verantwoording af te leggen op het politie bureau over bepaald surf / reisgedrag.
Nee dit is de manier om te laten zien hoe onzeker en kinderachtig jij bent. Wat het nog droeviger maakt is dat je werkelijk denkt dat je invloed hebt op die individuelen. Je grootheidswaanzin is lachwekkend.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 23:47 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Klopt, maar met een hele duidelijke reden, uitlokken, maar niet om het uitlokken, maar om die gasten eens te laten inzien hoe krom en achterlijk ze denken.
Met normale, rustige argumenten komen is totaal zinloos, die worden verworpen als propaganda. Dit is de enige manier om ze te laten nadenken over hun waanzin.
En dat.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 23:49 schreef Orchestra. het volgende:
[..]
Subjectief. Jij bezit ook geen waarheid, niemand niet.
ja, ik ben idd enorm onzekerquote:Op woensdag 18 augustus 2010 23:53 schreef Relko het volgende:
[..]
Nee dit is de manier om te laten zien hoe onzeker en kinderachtig jij bent. Wat het nog droeviger maakt is dat je werkelijk denkt dat je invloed hebt op die individuelen. Je grootheidswaanzin is lachwekkend.
Ja dat is het punt, typisch weer. Laffe herder.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 23:55 schreef HeatWave het volgende:
[..]
ja, ik ben idd enorm onzeker.
Meteen totaal ontkracht.
Maar goed, opzich hebben jullie een punt dat ik niet op de man moet spelen, maar aan de andere kant als je wat langer op FOK! komt ken je nou eenmaal wat makkelijker namen om te benoemen.
Hmm, ik rij 50 km per dag naar en van mn werk. Louter via binnenwegen, het kost iets meer tijd maar ik mijd iig de files die er steevast dagelijks op de A4 staan. En het is ook druk op de wegen die ik rij. Als men al dat 'sluipverkeer' moet gaan monitoren dan wordt het kostenplaatje toch iets anders, en waarschijnlijk komt het GPS-kastje dan weer snel in de picture.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 23:50 schreef Shodan het volgende:
De voordelen t.o.v. dat GPS-kastje zijn legio: kentekenherkenning is bewezen goedkope technologie; er hoeven geen 7 miljoen auto's worden omgebouwd, buitenlandse auto's worden ook geregistreerd. Door die camera's in fases op te hangen en aan te sluiten kan er uitgebreid getest worden en kunnen kosten over meerdere jaren worden verspreid. De oplossing is goedkoop en schaalbaar: Meer camera's ophangen betekent een een fijnere beprijzingsgraad.
Schelden om je punt te maken is geen teken van zwakte natuurlijkquote:Op woensdag 18 augustus 2010 23:58 schreef Relko het volgende:
[..]
Ja dat is het punt, typisch weer. Laffe herder.
quote:Op donderdag 19 augustus 2010 00:00 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Schelden om je punt te maken is geen teken van zwakte natuurlijk.
kijk, ik geef al toe dat ik zo post om de reacties, en nee, ik heb geen grootheidswaanzin, ik ageer alleen graag tegen mensen met waanbeelden.
Ik snap dat je het nu niet meer weet, en je ook niet meer wil gaan schelden. Vertrouw me nou maar dat ik het allemaal niet zo intens meen maar dat ik wel weer heb duidelijk gemaakt dat dit de enige manier is om dit soort dingen aan te kaarten, waarbij ik het idd niet op de man moet spelen, dat geef ik toe.quote:
Je spreekt jezelf tegen. Ga vooral door met oordelen over volstrekt vreemden, meneer ik heb geen grootheidswaanzin. Nu ben ik klaar met je, kleuter.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 00:09 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik snap dat je het nu niet meer weet, en je ook niet meer wil gaan schelden. Vertrouw me nou maar dat ik het allemaal niet zo intens meen maar dat ik wel weer heb duidelijk gemaakt dat dit de enige manier is om dit soort dingen aan te kaarten, waarbij ik het idd niet op de man moet spelen, dat geef ik toe.
En dat moet mij boeien? over grootheidswaanzin gesproken, maar mooi dat je er klaar mee bentquote:Op donderdag 19 augustus 2010 00:19 schreef Relko het volgende:
[..]
Je spreekt jezelf tegen. Ga vooral door met oordelen over volstrekt vreemden, meneer ik heb geen grootheidswaanzin. Nu ben ik klaar met je, kleuter.
Oh shit nee natuurlijk, het boeit je niet.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 00:21 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En dat moet mij boeien? over grootheidswaanzin gesproken, maar mooi dat je er klaar mee bent.
Jij boeit me niet echt nee, dat klopt, maar ik dacht dat we het niet op de persoon mochten spelen?quote:Op donderdag 19 augustus 2010 00:22 schreef Relko het volgende:
[..]
Oh shit nee natuurlijk, het boeit je niet.
Tuurlijk wel, alleen wanneer jij het doet bevestig ik tegen jou dat je het doet. Ik heb het je nergens verboden Heatwave.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 00:23 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Jij boeit me niet echt nee, dat klopt, maar ik dacht dat we het niet op de persoon mochten spelen?
Die kreeg ik vandaag zo'n brief.. like wtf!quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 10:19 schreef Bill_E het volgende:
[ afbeelding ]
Deze zie je overal hangen ( of in het grijs )
Dat zijn kenteken camera's.
Veel units zitten via umts gekoppeld aan een database van de fabrikant. ( gatso traffic id enz)
Er is dit jaar geld vrij gemaakt om alle camera's op 1 platform te krijgen en een centrale database te maken.
De camera's worden reeds gebruikt voor opsporingen bij overvallen enzo..
Ook krijgen mensen brieven thuis als ze dagelijks ergens rijden waar aan de weg gewerkt gaat worden.
Ik heb er dan opzich ook persoonlijk geen problemen mee, maar het is not done. Ik kan alles hebben wat jij kan tikken hoorquote:Op donderdag 19 augustus 2010 00:25 schreef Relko het volgende:
[..]
Tuurlijk wel, alleen wanneer jij het doet bevestig ik tegen jou dat je het doet. Ik heb het je nergens verboden Heatwave.
Oke dan.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 00:29 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik heb er dan opzich ook persoonlijk geen problemen mee, maar het is not done. Ik kan alles hebben wat jij kan tikken hoor.
Je post deed me een beetje denken aan een fragment van George Carlin. Vanaf ca. 4:20 en met name na 7:00.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 22:47 schreef HeatWave het volgende:
En wat denk je ermee te bereiken? Precies, helemaal niets.
Jij (en ik ook) bent een nietig stofje in de geschiedenis en je er zo druk om maken heeft 1 gevolg, je eigen levensvreugde gaat eraan kapot, totaal niets meer. Je hebt nergens invloed op, je mening maakt geen verschil niets.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |