Vodafonequote:Op zaterdag 14 augustus 2010 19:36 schreef Citizen.Erased het volgende:
Vodafone mag ook wel even vaart maken met de iPhone4, dan kan ik nog een gunstig abonnement erbij krijgen hopelijk. Eigenlijk wordt het nu hoogtijd dat LTE geïntroduceerd gaat worden hier, dan behoren een deel van die capaciteitsproblemen ook tot de verleden tijd.
quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 19:32 schreef nelisb het volgende:
Handbrake.
Handbrake.Fr is de site geloof ik.
En het geluid is gewoon goed? Ik had net de filmpjes op mijn pc afgespeeld om het verschil te horen met een .avi en het lag niet aan mijn iPhone. Het geluid klonk als een willeukeurige Sjonnie die 's nachts met zijn matties op een straathoek naar Top40-hiphop luisterde.quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 19:33 schreef Pino112 het volgende:
[..]
SUPER
http://www.erightsoft.org/GetFile.php?SUPERsetup.exe
Met Vodafone heb ik ten minste overal acceptabel bereik, dat kan ik van T-Mobile niet zeggen. Daarnaast kan ik nog gebruik maken van een personeelsactie die gunstig voor mij uitvalt.quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 19:36 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Vodafone, je hebt geen FUP meer, dat wist je he?
Helaas heeft elke andere provider in Nederland dezelfde plannen klaarliggen. Bij T-Mobile en KPN is daar ook sprake van.quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 19:53 schreef CantFazeMe het volgende:
Ieder zijn meug. Ik vind het heel fout wat Vodafone nu gedaan heeft of gaat doen. Dat is gewoon terug in de tijd springen naar het jaar 1995.
Maar goed, ik hoop dat je ervan gaat genieten.
Voorlopig niet. Dat is niet eens bevestigd. KPN twijfelt enorm, dat is wel uit te halen uit de oudere berichten, maar T-Mobile begint er voorlopig niet aan. Dat kun je bij nieuwsberichten uit halen.quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 20:11 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Helaas heeft elke andere provider in Nederland dezelfde plannen klaarliggen. Bij T-Mobile en KPN is daar ook sprake van.
Gelukkig heb ik mijn abo net afgesloten voor de aankomende 2 jaar.quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 @ 20:11 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Helaas heeft elke andere provider in Nederland dezelfde plannen klaarliggen. Bij T-Mobile en KPN is daar ook sprake van.
Nicequote:Op zaterdag 14 augustus 2010 20:32 schreef Skv het volgende:
Met PixelTube kan je filmpjes in HD-kwaliteit naar YouTube, Twitter, DropBox etc etc uploaden.
Is dat voor jailbroken toestellen?quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 20:32 schreef Skv het volgende:
Met PixelTube kan je filmpjes in HD-kwaliteit naar YouTube, Twitter, DropBox etc etc uploaden.
200 euro is anders nog aardig wat hoor. Kan bijvoorbeeld net die 'ene meevaller' zijn als je een vakantie wilt boeken. Of als je iets wilt laten repareren dat buiten de originele garantie valt.quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 18:58 schreef nelisb het volgende:
Hahah. Het is toch gewoon zo. Wat is 200¤?
Je kunt je foon voor 2 muntjes toch ook laten opladen? Er is zo'n speciaal mobieloplaadtent daar.quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 13:18 schreef Breuls het volgende:
Ik ben voor Lowlands een beetje aan het kijken hoe ik het weekend doorkom. Niet dat ik niet zonder telefoon kan, maar juist op zo'n festival is het leuk om veel te doen met filmpjes en foto's enzo, en dat kost veel stroom.
Als ik voor een paar tientjes zo'n accu erbij kan kopen wil ik dat best 's overwegen.
Hoezo, kan je 'm niet vinden?quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 21:13 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Is dat voor jailbroken toestellen?
I know, dat doe ik ook meestal, maar als je gewoon lekker wil rommelen met bijvoorbeeld filmpjes sta je elke dag in de rij, en dat is een lange rij.quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 21:35 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Je kunt je foon voor 2 muntjes toch ook laten opladen? Er is zo'n speciaal mobieloplaadtent daar.
Nee, 4.0.2 lost het lek op die door jailbreakme.com werd gebruikt.quote:Op zondag 15 augustus 2010 10:56 schreef fransbreda het volgende:
[ afbeelding ]
Ik ga herstellen, wordt gestoord van die popups.
Dan werkt hij bij naar 4.02 , kan ik die gewoon Jailbreaken met jailbreakme?
Ok dat dacht ik ook alwel.quote:Op zondag 15 augustus 2010 10:58 schreef Da.Rock het volgende:
[..]
Nee, 4.0.2 lost het lek op die door jailbreakme.com werd gebruikt.
Gewoon al het feit dat ik me niet door een appel in een curslijfquote:Op zondag 15 augustus 2010 11:09 schreef kadeya het volgende:
Ieder zijn ding hoor, maar ik lees hier wel ongelooflijk veel problemen rond dat jailbreaken. Is dat nou echt die moeite waard? Wat zijn nou grote voordelen. Ik vind iOS4 zelf zo goed, omdat onnodige of weinig gebruikte functies gewoon niet in de weg zitten, het allemaal overzichtelijk blijft en bovenal gewoon werkt.
Jailbreaken is opzich geen probleem, behalve dan het feit dat je niet moet gaan updaten bij een nieuwe release zoals nu bij 4.0.2 omdat die je jailbreak ongedaan maken. Meestal komt het er op neer dat je een paar weekjes extra moet wachten totdat er een jailbreak voor die nieuwe versie uitkomt.quote:Op zondag 15 augustus 2010 11:09 schreef kadeya het volgende:
Ieder zijn ding hoor, maar ik lees hier wel ongelooflijk veel problemen rond dat jailbreaken. Is dat nou echt die moeite waard? Wat zijn nou grote voordelen. Ik vind iOS4 zelf zo goed, omdat onnodige of weinig gebruikte functies gewoon niet in de weg zitten, het allemaal overzichtelijk blijft en bovenal gewoon werkt.
Nope, jailbreakvrij. De foto's kan je als je er individueel doorheen scrolt overigens prima zien; het is alleen in deze overzichtsmodes dat dat zwarte blok er overheen hangt...quote:
Sommige inkoppertjes zijn zó makkelijk; die moet je eigenlijk niet willen maken.quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 16:21 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Komt door die duitse vlaggen.
Keb hem gekregen en nooit meer aan gedacht dat het eventueel niet zou werken. Maar toch, hij past precies in de houder. nadeel is dat tomtom ook geen nieuwe houders heeft en ik krijg geen gps fix in mijn auto.quote:Op zondag 15 augustus 2010 11:43 schreef nelisb het volgende:
Was te verwachten. 3 maand geleden was de iPhone 4 al aangekondigd toch?
http://www.engadget.com/2(...)ogether-with-velcro/quote:Op zondag 15 augustus 2010 11:47 schreef Ericjuh het volgende:
[..]
Keb hem gekregen en nooit meer aan gedacht dat het eventueel niet zou werken. Maar toch, hij past precies in de houder. nadeel is dat tomtom ook geen nieuwe houders heeft en ik krijg geen gps fix in mijn auto.
http://discussions.apple.(...)ID=2513258&tstart=60quote:I first learned this technique when upgrading my iPhone 3G to iOS4:
1) Connect your iPhone to your computer
2) Run iPhone Explorer on your computer (install it if you don't already have it)
3) Backup (copy to a folder on your computer) and then delete the following files:
/DCIM/.MISC/Info.plist
/PhotoData/Photos.sqlite
/PhotoData/PhotosAux.sqlite
4) Unplug your iPhone, launch Camera Roll app and wait as it rebuilds the database.
The thumbnails that were showing as black on my iPhone look perfect now.
Komt wel goedquote:Op zondag 15 augustus 2010 13:01 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
omdat het eeuwen duurt voordat ik eindelijk mijn iPhone krijg, heb ik nu tijdelijk een desire en ik ben nu bang dat ik de iPhone nu niet leuk meer vind als ik hem eindelijk krijg![]()
Jailbreaken uit principe? Dat is best wel sneu.quote:Op zondag 15 augustus 2010 11:16 schreef fransbreda het volgende:
[..]
Gewoon al het feit dat ik me niet door een appel in een curslijf
laat dwingen.
quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 21:42 schreef Breuls het volgende:
[..]
Ik zag vanmiddag bij Media Markt deze Gum Plus liggen, en die beweert meer dan 1 keer je telefoon te kunnen opladen. Dat is wel aantrekkelijk, al is-ie wel iets van 70 euro.
Keep us updated!quote:Op zondag 15 augustus 2010 17:15 schreef Breuls het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Dit is 'm geworden. Ik ga 'm de komende dagen testen.
Sneu is een apparaat van 500+ euro kopen en er niet mee kunnen doen wat je wilt.quote:Op zondag 15 augustus 2010 15:59 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Jailbreaken uit principe? Dat is best wel sneu.
nee sneu is een apparaat kopen van 500+ kopen en vervolgens geen geld hebben voor appsquote:Op zondag 15 augustus 2010 17:47 schreef fransbreda het volgende:
[..]
Sneu is een apparaat van 500+ euro kopen en er niet mee kunnen doen wat je wilt.
Je weet voordat je de iPhone aanschaft toch wat je er wel en niet mee kan.quote:Op zondag 15 augustus 2010 17:47 schreef fransbreda het volgende:
[..]
Sneu is een apparaat van 500+ euro kopen en er niet mee kunnen doen wat je wilt.
Juist om een betaalde app die ik normaal niet erop kan zetten. (ilocalis)quote:Op zondag 15 augustus 2010 17:49 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
[..]
nee sneu is een apparaat kopen van 500+ kopen en vervolgens geen geld hebben voor apps
Zeker en ik gebruik em hoe IK wil , niet meneer jobs!quote:Op zondag 15 augustus 2010 17:50 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Je weet voordat je de iPhone aanschaft toch wat je er wel en niet mee kan.
ingedrukt houden en dan kruisje?quote:Op zondag 15 augustus 2010 17:57 schreef FJD het volgende:
Uhm noem mij stom maar t lukt me niet om apps te verwijderenIs daar een reden voor?
Dat is dus het deel wat net niet lijkt te werkenquote:Op zondag 15 augustus 2010 18:01 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
ingedrukt houden en dan kruisje?
Benieuwd naar je ervaringen. Ziet er veelbelovend uitquote:Op zondag 15 augustus 2010 17:15 schreef Breuls het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Dit is 'm geworden. Ik ga 'm de komende dagen testen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |