Graag gedaan, hoor.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 19:31 schreef Orchestra. het volgende:
Vorige topic: Chemtrails ontmaskerd
Bedankt voor het compliment dan, Bankfurt.
Blijft een interessante vraag, als al die chemicaliën zo'n slecht doel hebben, hoe beschermt de "elite" zich dan, alsmede de piloten en andere medewerkers en hun familie zich?quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 19:20 schreef Knarf het volgende:
[..]
En toch blijven ze vliegen, ookal gaat het strooien door. Ook over henzelf, familie en vrienden. Logisch
De elite weten hoe ze zich kunnen beschermen; het is trouwens wel giftig, maar niet ZO erg giftig voor de meerderheid der mensen.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 19:36 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Blijft een interessante vraag, als al die chemicaliën zo'n slecht doel hebben, hoe beschermt de "elite" zich dan, alsmede de piloten en andere medewerkers en hun familie zich?
Het probleem is dat mensen het daar niet over eens kunnen zijn, dus ik ga dat niet klakkeloos in de OP dumpen.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 19:34 schreef oompaloompa het volgende:
Kunnen we misschien even een definitie doen van wat chemtrails zijn, maaakt de discussie een stuk prettiger en voorkomt ook het continu aanslepen van irrelevanten zaken.
Vaak gehoorde vragen / problemen:
moeten het trails zijn?
is weermodificatie ook een chemtrail?
van die gekleurde plezier feeststrepen?
sproeivliegtuigjes?
truequote:Op dinsdag 10 augustus 2010 19:37 schreef Orchestra. het volgende:
[..]
Het probleem is dat mensen het daar niet over eens kunnen zijn, dus ik ga dat niet klakkeloos in de OP dumpen.
Haha tering wat een onzin! Mijn vader en mijn oom zijn piloten, ze hebben er mij niet over ingelicht en dat terwijl ik groot ben geworden in de cockpit met mijn vader. Mijn pa heeft nooit gezegd "je weet het he jongen! je gasmasker en paraplu mee wanneer je naar buiten gaat".quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 19:37 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
De elite weten hoe ze zich kunnen beschermen; het is trouwens wel giftig, maar niet ZO erg giftig voor de meerderheid der mensen.
Bron: http://www.skepsis.nl/complottheorie.htmlquote:De Amerikaanse psycholoog Ted Goertzel (1994) concludeerde uit een enquêteonderzoek dat mensen die in complottheorieën geloven, significant minder vertrouwen hebben in hun toekomst, in de overheid en in hun medemensen. Complottheorieën sluiten aan bij het gevoel dat de ontwikkelingen in de wereld worden bepaald door onzichtbare machten waarop burgers geen invloed meer kunnen uitoefenen. Ze zijn vooral populair onder etnische minderheden en mensen met extreme politieke of religieuze idealen. Ze kunnen worden aangewakkerd door het besef dat men wordt gediscrimineerd of een slachtoffer is van het systeem. Ook de individualisering en de tendens om iedereen zoveel mogelijk eigen verantwoordelijkheid toe te schuiven, versterkt wellicht de behoefte aan zondebokken onder degenen die zich machteloos, onzeker en mislukt voelen. Het opleidingsniveau lijkt daarop niet veel invloed te hebben.
Jij maakt een grote vergissing hier, wijs mannetje;quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 23:14 schreef Apekoek het volgende:
En tevens om deze hele discussie af te sluiten:
[..]
Bron: http://www.skepsis.nl/complottheorie.html
de ironie is hilarischquote:Op woensdag 11 augustus 2010 18:27 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Jij maakt een grote vergissing hier, wijs mannetje;
Ik ben niet hier niet zo zeer om over conspiracy te praten; dat is voor beginners. Er is trouwens voor mij geen enkele conspiracy op deze aarde, omdat ik al lang aan al deze genoemde zaken in BNW gewend ben. Het enige feit dat voor mij telt is dat deze aardbol vol zit met keutels zoals jij, en dat ik alleen nog ben ge-interesseerd in die personen die op het punt staan het overzicht te begrijpen hoe de wereld in elkaar zit, zodat ik ze een beetje kan helpen in deze studie.
Jouw commentaar over die piloten in jouw familie is precies wat ik van dat soort keutels als jou verwacht; Niets meer en niets minder; Je weet niks, je kunt niks, en daarom zeg je niks hier in BNW.
Nee jij komt lekker intelligent over, ik heb het idee dat je vroeger door je vader bent mishandeld. Maar goed blijf maar lekker denken dat je het allemaal beter weet en dat jij de Einstein bent die samen met een paar andere ontzettend intelligente mensen die wel out-of-de-box denken ons uit deze Matrix achtige wereld moetten redden.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 18:27 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Jij maakt een grote vergissing hier, wijs mannetje;
Ik ben niet hier niet zo zeer om over conspiracy te praten; dat is voor beginners. Er is trouwens voor mij geen enkele conspiracy op deze aarde, omdat ik al lang aan al deze genoemde zaken in BNW gewend ben. Het enige feit dat voor mij telt is dat deze aardbol vol zit met keutels zoals jij, en dat ik alleen nog ben ge-interesseerd in die personen die op het punt staan het overzicht te begrijpen hoe de wereld in elkaar zit, zodat ik ze een beetje kan helpen in deze studie.
Jouw commentaar over die piloten in jouw familie is precies wat ik van dat soort keutels als jou verwacht; Niets meer en niets minder; Je weet niks, je kunt niks, en daarom zeg je niks hier in BNW.
Ik heb geen enkele behoefte om mensen te redden; ik red alleen mezelf en ik geniet er van, ja, net als jij.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 19:13 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Nee jij komt lekker intelligent over, ik heb het idee dat je vroeger door je vader bent mishandeld. Maar goed blijf maar lekker denken dat je het allemaal beter weet en dat jij de Einstein bent die samen met een paar andere ontzettend intelligente mensen die wel out-of-de-box denken ons uit deze Matrix achtige wereld moetten redden.
Tot die tijd blijf ik lekker een keutel die WEL van het leven geniet en niet mijn tijd aan dit soort dingen verspil.
Sorry hoor, maar ik heb het gevoel dat jij hier degene bent die paranoide is. Ook gezien je posts op FOK ben je merendeel met complotten bezig, je bevestigd toch echt het beeld van iemand die leid aan waanbeelden en een wantrouwend persoon van aard is. Natuurlijk mag je dit hard van tafel vegen, maar ik vind dat persoonlijk niet gezond als je zo negatief in het leven staat.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 19:41 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Ik heb geen enkele behoefte om mensen te redden; ik red alleen mezelf en ik geniet er van, ja, net als jij.
Goed zo, geniet maar van het leven zo lang het nog kan; want voor de meesten hier duurt het niet lang meer.![]()
.
"De moffenknecht"quote:Op donderdag 12 augustus 2010 00:04 schreef oompaloompa het volgende:
jazeker!
Joep Derksen
[ afbeelding ]
de moffen secret level baasquote:Op donderdag 12 augustus 2010 00:07 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
"De moffenknecht"
[ afbeelding ]
Oh ja. Chemtrails. Weermodificatie valt daar onder, aangezien ze met vliegtuigen giftige zware metalen en chemicaliën in de atmosfeer sproeien.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 00:35 schreef oompaloompa het volgende:
als we beter onderzoek zouden doen naar weersmodificatie hadden we misschien alle wolken weg kunnen sproeien & lag ik morgen op het strand
Maand juli was niet geheel afwijkend van de norm, zelfs beter richting de warme zomer:quote:Op donderdag 12 augustus 2010 00:29 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
Waar zijn onze normale zomers gebleven?
Het lijkt wel herfst momenteel...![]()
Maar niet echt natter:quote:Juli 2010 was zeer warm met in De Bilt een gemiddelde temperatuur van 19.9 °C tegen 17,4 °C normaal.
Ook qua zon was het genieten:quote:Gemiddeld over het land viel 76 mm tegen een langjarig gemiddelde van 70 mm.
Hetzelfde geldt voor juni.quote:Gemiddeld over het land was juli zeer zonnig met 258 zonuren tegen 201 normaal.
quote:Op donderdag 12 augustus 2010 00:41 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Oh ja. Chemtrails. Weermodificatie valt daar onder, aangezien ze met vliegtuigen giftige zware metalen en chemicaliën in de atmosfeer sproeien.
(Reuters) - Russian air force planes dropped a 25-kg (55-lb) sack of cement on a suburban Moscow home last week while seeding clouds to prevent rain from spoiling a holiday, Russian media said on Tuesday.
Bron: http://uk.reuters.com/article/idUKL1760049120080617
[ afbeelding ]
Type: image/jpeg
Dimensions: 1600x1200
Camera Make: Sony Ericsson
Camera Model: K750i
Software: Picasa 3.0
Taken: 2007:04:28 20:02:46
Place: Enschede Centre facing Northwest.
There are about 2000 weather modification offices in China, according to the media, which are responsible for bombing the skies with silver iodide to induce precipitation.
The Beijing Weather Modification Office later admitting it had fired 186 rockets into the air to break the drought.
Weather officials told some state media they were also behind a second snowfall in November.
The Beijing Weather Modification Office also claimed some credit for turning oppressive smog to a brilliant blue sky just in time for the national day military parade on October 1.
And it blasted the sky with 1104 rockets to keep the rain at bay for the opening ceremony of the Olympic Games last year.
Inner Mongolia, a region that is battling severe desertification, rents seven planes to seed rain clouds, according to the National Weather Modification Office.
Bron: http://www.smh.com.au/env(...)g-20100104-lq6t.html
[ afbeelding ]
bron (pdf): American Meteorological Society
Dat is waar; Ik ben superparanoide; en dat is mijn goed recht; het is mijn hobby zelfs.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 20:11 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar ik heb het gevoel dat jij hier degene bent die paranoide is.
Ik ben inderdaad jouw vriendje niet.quote:ps als je alleen maar bezig bent met jezelf te redden (volgens jou denkpatroon) dan ben je ook nog eens een enorme egoistIets zegt me gewoon dat je geen fijn persoon bent om mee om te gaan.
We zijn het eens.quote:Maar goed ik houd hier wel op met discussiëren want iets zegt me dat dit een hele nutteloze discussie wordt. Jij zult toch ten aller tijde denken dat je gelijk hebt en ik zal dat van mijzelf ook zeker weten.
Een hobby is iets dat je vrijwillig doet, dit lijkt me eerder een psychische afwijkingquote:Op donderdag 12 augustus 2010 19:50 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Dat is waar; Ik ben superparanoide; en dat is mijn goed recht; het is mijn hobby zelfs.
quote:Op donderdag 12 augustus 2010 13:34 schreef _Led_ het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Lijkt me logisch, Beatrix is een Illuminati-reptilian die alle mensen dood wil maken dus.
Ik wijk psychisch enorm veel van jou af, ja.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 13:36 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Een hobby is iets dat je vrijwillig doet, dit lijkt me eerder een psychische afwijking
Nee, maar er zijn blijkbaar wel klein geschapen mensen die bijvoorbeeld cloudseeding niet kunnen onderscheiden van het fabeltje chemtrails..quote:Op woensdag 16 februari 2011 22:33 schreef Salvad0R het volgende:
Zijn er nog steeds van die figuren met kleine penis die durven te ontkennen dat chemtrailing zeker sinds 1945 globaal voorkomt?
Wat sneu voor ze.
(Reuters) - The United Nations should impose a moratorium on "geo-engineering" projects such as vast cloud-seeding schemes to fight climate change.
http://www.reuters.com/ar(...)dUSTRE69K18320101021
http://www.cfr.org/content/thinktank/GeoEng_041209.pdf
http://www.guardian.co.uk(...)e.endangeredhabitats
Etc.
Zijn er nog steeds figuren die denken hun argumenten in een discussie kracht bij te zetten door de tegenpartij ervan te betichten kleine piemeltjes te hebben?quote:Op woensdag 16 februari 2011 22:33 schreef Salvad0R het volgende:
Zijn er nog steeds van die figuren met kleine penis die durven te ontkennen dat chemtrailing zeker sinds 1945 globaal voorkomt?
Dat is geen betichting. Het is een observatie. Hun submissieve opstelling naar overheden getuigt van het ontbreken van echte ballen.quote:Op donderdag 17 februari 2011 14:16 schreef SamEnMoos het volgende:
[..]
Zijn er nog steeds figuren die denken hun argumenten in een discussie kracht bij te zetten door de tegenpartij ervan te betichten kleine piemeltjes te hebben?
Cloud Seeding = Trailen van ZIlverjodide = Chemtrailingquote:Op donderdag 17 februari 2011 13:58 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Nee, maar er zijn blijkbaar wel klein geschapen mensen die bijvoorbeeld cloudseeding niet kunnen onderscheiden van het fabeltje chemtrails..
Het feit dat AgI wel of niet schadelijk is, wat op zich best meevalt, doet niet af aan het feit dat er een gigantisch verschil zit tussen speciale, algemene vliegtuigen die gebruikt worden voor cloudseeding en de mysterieuze anonieme aangepast (passagiers)vliegtuigen die voor "chemtrails" gebruikt worden.quote:Op donderdag 17 februari 2011 14:35 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Cloud Seeding = Trailen van ZIlverjodide = Chemtrailing
Als jij vrijwillig zilverjodide op jezelf en je kinderen gesproeid wil laten worden, dan ben je mijn vijand. Het spul is schadelijk.
-edit-
Ah, nu ga je ad hominem mij aanvallen, terwijl ik alleen maar American Meteorological Society pdf's en reuters artikelen geef waarin ze volmondig toegeven en zelfs via de UN proberen een halt te roepen aan deze geo-engineering?quote:Op donderdag 17 februari 2011 15:36 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Het feit dat AgI wel of niet schadelijk is, wat op zich best meevalt, doet niet af aan het feit dat er een gigantisch verschil zit tussen speciale, algemene vliegtuigen die gebruikt worden voor cloudseeding en de mysterieuze anonieme aangepast (passagiers)vliegtuigen die voor "chemtrails" gebruikt worden.
Maar dat is jou niet aan te rekenen, elke chemtrail gelover heeft weer zijn eigen definitie en bewijs van chemtrails, dus enige verwarring is te verwachten. Zeker als je ziet dat geen enkele gelover het eens is over wijze van distributie en het doel ervan.
Dat verklaart echter niet de agressie die je tentoon spreidt, alsmede het gebruik van nogal kleurrijke woorden..
Ik val je niet aan, ik maak duidelijk dat ik je niets kwalijk neem, anders dan de agressieve toon en minder beschaafde woorden, waarvan de meeste inmiddels verwijderd zijn.quote:Op donderdag 17 februari 2011 16:03 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Ah, nu ga je ad hominem mij aanvallen,
De vraag blijft, wat zijn chemtrails? Voor veel gelovers zijn dat de geheimzinnige strepen die je op een wolkeloze dag ziet verschijnen in de lucht, op grote hoogte gesproeid door ofwel militaire dan wel aangepaste passagiersvliegtuigen. Cloudseeden valt daar niet onder, vanwege het feit dat er andere vliegtuigen gebruikt worden en op lagere hoogte gebeurt. Daarnaast wordt deze vorm van weersbeïnvloeden niet ontkent en bestaat al sinds 1946.quote:[...] terwijl ik alleen maar American Meteorological Society pdf's en reuters artikelen geef waarin ze volmondig toegeven en zelfs via de UN proberen een halt te roepen aan deze geo-engineering?
Het is niet wat ik er van maak, het is wat gewoon toegegeven wordt. Dat jij er voor kiest om dat niet in je perceptie van realiteit op te nemen, moet je mij niet aanrekenen met je gelaster, vuigeling.
Je weet dan waarschijnlijk ook niets over de aluminium die Monsanto sproeit boven agrarische gebieden om de boeren afhankelijk te maken van hun genetisch gemanipuleerde aluminium-resistente gewassen?
Dit kon ik niet laten liggen.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 18:27 schreef Bankfurt het volgende:
Je weet niks, je kunt niks, en daarom zeg je niks hier in BNW.
Okay. Sorry he. Remember Friday 13th.quote:Op donderdag 17 februari 2011 20:12 schreef DeMolay het volgende:
Hey salvador,
The_Stranger is een piloot die hier ons veel helpt met algemene misconcepties mbt de vliegkunst.
Ikzelf neem zijn oordeel altijd heel serieus wat niet wil zeggen dat hij algehele wijsheid heeft maar een beetje meer respect zou wel op zn plek zijn !.
Wat wil je nou? Het chemtrailen wordt volmondig toegegeven door de UN en Reuters enzo,,, en dan wil jij beweren dat jij twijfelt of het bestaat?! Kennelijk weten piloten ook niet alles.quote:Op donderdag 17 februari 2011 19:43 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Ik val je niet aan, ik maak duidelijk dat ik je niets kwalijk neem, anders dan de agressieve toon en minder beschaafde woorden, waarvan de meeste inmiddels verwijderd zijn.
[..]
De vraag blijft, wat zijn chemtrails? Voor veel gelovers zijn dat de geheimzinnige strepen die je op een wolkeloze dag ziet verschijnen in de lucht, op grote hoogte gesproeid door ofwel militaire dan wel aangepaste passagiersvliegtuigen. Cloudseeden valt daar niet onder, vanwege het feit dat er andere vliegtuigen gebruikt worden en op lagere hoogte gebeurt. Daarnaast wordt deze vorm van weersbeïnvloeden niet ontkent en bestaat al sinds 1946.
Al het andere is op zijn minst speculatie en, mijns inziens, grotendeels onzin. Wordt er gesproken over het sproeien van deeltjes om het klimaat te "redden"? Vast, elke vorm wordt immers besproken. Worden/werden er mensen bespoten met stoffen? Vast. Wordt er aluminium gesproeid? Lijkt me stug, maar laten we het mogelijk noemen. Echter al deze voorbeelden vallen niet onder het kopje "chemtrails" zolang je condensatiestrepen als bewijs van chemtrails aanvoert.
Vanaf veel vliegvelden in ons land stijgen elke lente talloze vliegtuigen op om nabij gelegen akkers te besproeien op een meter of 2 hoogte, valt dat voor jou dan ook onder chemtrails?
Dat ja.quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:58 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Nee, maar er zijn blijkbaar wel klein geschapen mensen die bijvoorbeeld cloudseeding niet kunnen onderscheiden van het fabeltje chemtrails..
Je begint met een aanval naar iedereen die het niet met je eens is, en je gaat vervolgens zeuren dat op de man wordt gespeeld?quote:Op donderdag 17 februari 2011 16:03 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Ah, nu ga je ad hominem mij aanvallen, terwijl ik alleen maar American Meteorological Society pdf's en reuters artikelen geef waarin ze volmondig toegeven en zelfs via de UN proberen een halt te roepen aan deze geo-engineering?
Het is niet wat ik er van maak, het is wat gewoon toegegeven wordt. Dat jij er voor kiest om dat niet in je perceptie van realiteit op te nemen, moet je mij niet aanrekenen met je gelaster, vuigeling.
Je weet dan waarschijnlijk ook niets over de aluminium die Monsanto sproeit boven agrarische gebieden om de boeren afhankelijk te maken van hun genetisch gemanipuleerde aluminium-resistente gewassen?
Ik weet zeker niet alles, maar je komt nu al twee keer met die claim over reuters en de UN zonder die claim te ondersteunen met bewijs. Ik zou zeggen, doenquote:Op donderdag 17 februari 2011 21:08 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Wat wil je nou? Het chemtrailen wordt volmondig toegegeven door de UN en Reuters enzo,,, en dan wil jij beweren dat jij twijfelt of het bestaat?! Kennelijk weten piloten ook niet alles.
http://www.evergreenaviation.com/supertanker/mkts.htmlquote:Weather Modification
Biochemical Decontamination
Het oorspronkelijke gebruik van de definitie 'chemtrail' hier was iets in de trant van een stof die door pasagiersvliegtuigen gesproeid wordt die zichtbaar is als witte strepen in de lucht. Of dat nou in de vorm was van additieven in de brandstof, of sproeiinstallaties onder de vleugels, dat leek niet zo veel uit te maken.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 18:36 schreef truepositive het volgende:
De directe links staan in zijn post, ik begrijp niet wat 'ondersteunen met bewijs' er mee te maken heeft. Om het nogmaals te herhalen 'cloud seeding' = chemtrails.
Chemtrails = alle uitlaatgassen, dan wel apart geloste stoffen uit een vliegtuig, die NIET het natuurlijke verbrandingsproduct van kerosine zijn. Het is bijvoorbeeld mogelijk dat sommige airliners 97% kerosine verbranden, maar de volledige samenstelling zou dan heel moeilijk te achterhalen zijn.
Weather modification gebeurt niet vanzelf door kerosine-uitstoot, dus is er dan per definitie sprake van een chemtrail. Dit is een hele aparte zakelijke tak van sport geworden in de afgelopen 50 jaar.
Zie bijvoorbeeld deze bedrijven:
http://www.nawcinc.com/wm.html
[..]
http://www.evergreenaviation.com/supertanker/mkts.html
Daar zullen ze na de div. experimenten vast wel iets op gevonden hebben.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 19:36 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Blijft een interessante vraag, als al die chemicaliën zo'n slecht doel hebben, hoe beschermt de "elite" zich dan, alsmede de piloten en andere medewerkers en hun familie zich?
Maar mochten ze dat doen , dan zullen ze dat niet bekend maken vermoed ik.quote:Op maandag 21 februari 2011 14:50 schreef Nieuwschierig het volgende:
Is de oplaaiende opstand in het Midden-Oosten niet het ultieme bewijs dat chemtrails niet bestaan?
Als er een tijdstip was om ze in te zetten is het nu wel.
Je ziet ze toch? En dan nog, blijkbaar werken ze helemaal niet want de opstand breidt zich steeds verder uit.quote:Op maandag 21 februari 2011 16:06 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar mochten ze dat doen , dan zullen ze dat niet bekend maken vermoed ik.
Maar de stoffen die tijdens de duizenden dagelijkse trans-atlantische vluchten in de atmosfeer komen verspreiden zich over de hele wereld zou je verwachten. Dus ook in het MO.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 04:05 schreef truepositive het volgende:
Trails zijn maar een 'klein' onderdeel van de vele manieren waarop we rotzooi binnen krijgen. Vermoedelijk ook minder geweest in het MO omdat daar simpelweg minder vliegt.
Ja, je ziet ze, maar natuurlijk is niet elke streep achter een vliegtuig een chemtrail.quote:Op maandag 21 februari 2011 17:23 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Je ziet ze toch? En dan nog, blijkbaar werken ze helemaal niet want de opstand breidt zich steeds verder uit.
OK op die manier.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 10:12 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja, je ziet ze, maar natuurlijk is niet elke streep achter een vliegtuig een chemtrail.
Dat kun je beter aan Bankfurt vragen, die is chemtrail-expertquote:Op dinsdag 22 februari 2011 16:51 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
OK op die manier.
Op welk moment wordt die chem eigenlijk toegevoegd aan de kerosine?
Het gebeurt vooral als de weersverwachting al te zonnig is, ze willen ook het zonlicht ontnemen.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 19:01 schreef truepositive het volgende:
In Nederland lijkt het gelukkig vrij weinig te gebeuren, en wanneer wel is het meestal laat in de middag of s'nachts.
Dat lijkt me een prachtig voorbeeld van een observatie biasquote:Op dinsdag 22 februari 2011 19:28 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Het gebeurt vooral als de weersverwachting al te zonnig is, ze willen ook het zonlicht ontnemen.
Naar mijn mening is "het koest houden " van de bevolking niet het doel van Chemtrails.quote:Op maandag 21 februari 2011 17:23 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Je ziet ze toch? En dan nog, blijkbaar werken ze helemaal niet want de opstand breidt zich steeds verder uit.
quote:Monir el-Husseini, professor of environmental protection and director of the research park at Cairo University's Faculty of Agriculture at Cairo University,
http://www.almasryalyoum.(...)hemtrails-over-egypt
Bankfurt is een jeuk-aan-me-kont expert.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 18:46 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat kun je beter aan Bankfurt vragen, die is chemtrail-expert.
Oók al? Die man is werkelijk van alle markten thuisquote:Op dinsdag 22 februari 2011 20:49 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Bankfurt is een jeuk-aan-me-kont expert.
chemtrails kunnen idd veel jeuk veroorzaken.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 20:49 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Bankfurt is een jeuk-aan-me-kont expert.
En dikke ogen? Hooikoorts, anyone?quote:Op woensdag 23 februari 2011 17:58 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
chemtrails kunnen idd veel jeuk veroorzaken.
Yep, zelfs de dood.quote:Op woensdag 23 februari 2011 18:09 schreef Typisch het volgende:
[..]
En dikke ogen? Hooikoorts, anyone?
Het is evident dat een groot deel van de westerse wereld een chronisch vitamine D3 tekort heeft. Onze natuurlijk bron van D3 is zonlicht. Naast het gangbare verhaal dat deze vitamine voor tanden en botopbouw is lijkt het sinds recentelijk erop dat deze vitamine een nog veel bredere functie heeft voor het lichaam.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 19:28 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Het gebeurt vooral als de weersverwachting al te zonnig is, ze willen ook het zonlicht ontnemen.
Read more: http://www.easy-immune-he(...)s.html#ixzz1Epk3VBZ5quote:Vitamin D deficiency is the single most important dietary deficiency in the world today. It has already been linked to prostate cancer, colon cancer and breast cancer. After almost 35 years of increases in allergic and autoimmune disease, we are beginning to understand the causes of the epidemic.
- Harvard Medical School, Respiratory,
Environmental and Genetic Epidemiology,
Channing Laboratory, Brigham & Womens Hospital,
Boston, Massachusetts.
Zolang je die mensen maar niet kent zeker? Als je zelf bij de decimering zou horen piep je wel anders.quote:Op donderdag 24 februari 2011 10:38 schreef Nieuwschierig het volgende:
Maar goed, al met al is overbevolking de grootste bedreiging voor de aarde en is decimering een oplossing die al eeuwen werd toegepast.
Ik ga uit van een eerlijke selectie die louter op het toeval is gebaseerd.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 07:12 schreef Bastard het volgende:
[..]
Zolang je die mensen maar niet kent zeker? Als je zelf bij de decimering zou horen piep je wel anders.
Lekker naïef.. Mits decimering werkelijk actief wordt toegepast, moet het door mensen aangestuurd worden. En ik moet de eerste geheel altruïstische actie van de mensheid nog tegenkomen. Als het werkelijk plaatsvindt, dan zal toeval alleen een rol spelen binnen de groep die aangewezen is voor terminatie, maar die groep wordt van bovenaf bepaald, gebaseerd op geld, nut en gemak.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 11:06 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Ik ga uit van een eerlijke selectie die louter op het toeval is gebaseerd.
Dus eigenlijk is het verspreiden van schadelijke chemicaliën via vliegtuigen nog de eerlijkste oplossing.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 12:21 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Lekker naïef.. Mits decimering werkelijk actief wordt toegepast, moet het door mensen aangestuurd worden. En ik moet de eerste geheel altruïstische actie van de mensheid nog tegenkomen. Als het werkelijk plaatsvindt, dan zal toeval alleen een rol spelen binnen de groep die aangewezen is voor terminatie, maar die groep wordt van bovenaf bepaald, gebaseerd op geld, nut en gemak.
Zou jij, als uitvoerder van het systeem, je familie dat lot laten ondergaan? Je kinderen zien sterven? Jezelf een kans geven te sterven? Je vrienden 1 voor 1 weg zien vallen? En dat met in je achterhoofd dat jij dit gedaan hebt?quote:Op vrijdag 25 februari 2011 12:25 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Dus eigenlijk is het verspreiden van schadelijke chemicaliën via vliegtuigen nog de eerlijkste oplossing.
Dat 'besmet' iedereen, sowieso in de drukbevlogen westerse wereld, en je lot bepaald of en wanneer je door de gevolgen getroffen wordt.
Precies dat...daarom geloof ik ook niet in 'toeval'. Daar komt selectie aan te pas.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 12:31 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Zou jij, als uitvoerder van het systeem, je familie dat lot laten ondergaan? Je kinderen zien sterven? Jezelf een kans geven te sterven? Je vrienden 1 voor 1 weg zien vallen? En dat met in je achterhoofd dat jij dit gedaan hebt?
Natuurlijk niet.. Jij zorgt ervoor dat je immuun bent, dat je familie dat is en je vrienden. Maar om dat te bewerkstelligen, zul je heel veel moeten doen. Wat te denken van loslippigheid bij je vrienden, ethische bezwaren, ongeloof?
Ja maar... hoe dan?quote:Op vrijdag 25 februari 2011 15:19 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Precies dat...daarom geloof ik ook niet in 'toeval'. Daar komt selectie aan te pas.
Als het zo is, en ik zeg áls, want ik ben er nog helemaal niet zeker van dát het gebeurt, zal er een selectie plaatsvinden.quote:
Hoe zou jij het dan doen? Stel jij hoort bij de groep mensen die bepaalt dat er op grote schaal decimering moet worden toegepast door middel van chemtrails, hoe zou jij het doen?quote:
Nee. Ik zou er voor zorgen dat de gemiddelde leeftijd waarop de bevolking overlijdt met 10% omlaag gaat.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 11:30 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Hoe zou jij het dan doen? Stel jij hoort bij de groep mensen die bepaalt dat er op grote schaal decimering moet worden toegepast door middel van chemtrails, hoe zou jij het doen?
Zou jij een "gif" uitstrooien en zien wie er aan dood gaan? Zonder zelf voorbereidingen te treffen? Zou jij elke avond kunnen slapen wetende dat er de dag erna mogelijk een golf gif over de basisschool van je twee kinderen neerdaalt? Over het werk van je vrouw? Over de sportschool van je beste vrienden?
Zou jij grote sommen geld van mensen die op de hoogte zijn kunnen weerstaan? Zouden diegenen die je mogelijk inlicht om ze te beschermen het voor zichzelf kunnen houden? Er op ethische gronden mee kunnen leven?
En hoe ga je dat concreet invullen?quote:Op zaterdag 26 februari 2011 13:01 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Nee. Ik zou er voor zorgen dat de gemiddelde leeftijd waarop de bevolking overlijdt met 10% omlaag gaat.
Dus geen 85 maar 77. Scheelt ook enorm in de AOW-uitkeringen en de pensioenpremies.
En het gaat alleen maar om een gemiddelde, de kans dat iemand 32 of 108 wordt bestaat nog steeds, net als nu. Dat is het lot.
Ik ga dat niet invullen. Ik geloof niet in die kul van chemtrails.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 13:10 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En hoe ga je dat concreet invullen?
Ook uit je bips, maar daar ging het niet over. Jij hebt het over een mechaniek van decimering, een actief toegepast plan om het zogenaamde bevolkingsoverschot "op te lossen", niet over bij producten van onze industrie..quote:Op zaterdag 26 februari 2011 16:41 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Ik ga dat niet invullen. Ik geloof niet in die kul van chemtrails.
Maar feit is dat er door fabrieken, vliegen, kerncentrales, verkeer etc. allerlei stoffen in de atmosfeer komen die ziektes veroorzaken bij deze of gene.
Nou dan is het toch logisch. Stel dat chemtrails wel worden toegepast. Door een overheid . Met wat voor reden dan ook. Dan worden er met die trails gifstoffen verspreidt die aalledaagse ziektes als kanker of hart-en-vaatziekten veroorzaken waardoor een gemiddelde bevolking 8 jaar eerder sterft. Een kwestie van goed doseren.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 17:24 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Ook uit je bips, maar daar ging het niet over. Jij hebt het over een mechaniek van decimering, een actief toegepast plan om het zogenaamde bevolkingsoverschot "op te lossen", niet over bij producten van onze industrie..
Ja, maar dan hoor jij bij de groep die van boven af, zonder eerlijkheid, zonder toeval is gekozen om te sterven. Binnen die groep kan het wel toeval zijn of je sneller dood gaat of niet, maar iemand heeft beslist dat jij in die groep valt.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 17:34 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Nou dan is het toch logisch. Stel dat chemtrails wel worden toegepast. Door een overheid . Met wat voor reden dan ook. Dan worden er met die trails gifstoffen verspreidt die aalledaagse ziektes als kanker of hart-en-vaatziekten veroorzaken waardoor een gemiddelde bevolking 8 jaar eerder sterft. Een kwestie van goed doseren.
Ook niet elke roker krijgt longkanker maar het percentage dat het wel krijgt ligt vast.
quote:Ik ga uit van een eerlijke selectie die louter op het toeval is gebaseerd.
De groep is: de gehele bevolking. Niemand uitgezonderd. Je kunt met een 747 moeilijk een bepaald adres overslaan als ie over Nederland vliegt.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 17:38 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Ja, maar dan hoor jij bij de groep die van boven af, zonder eerlijkheid, zonder toeval is gekozen om te sterven. Binnen die groep kan het wel toeval zijn of je sneller dood gaat of niet, maar iemand heeft beslist dat jij in die groep valt.
En dat valt niet te rijmen met je opmerking:
[..]
Maar dan kom je weer uit op het feit dat de beslisser ook onderhevig is aan de gevolgen van "het gif", dat de beslisser ook vroegtijdig kan doodgaan. En ik weet bijna zeker dat niemand zichzelf, zijn vrienden en familie moedwillig dat lot laat ondergaan (*). Dus dan heb je al een oneerlijk onderscheid en geen toeval meer.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 18:06 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
De groep is: de gehele bevolking. Niemand uitgezonderd. Je kunt met een 747 moeilijk een bepaald adres overslaan als ie over Nederland vliegt.
Dus je op toeval gebaseerde selectie geldt per land?quote:Op zaterdag 26 februari 2011 18:06 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
De groep is: de gehele bevolking. Niemand uitgezonderd. Je kunt met een 747 moeilijk een bepaald adres overslaan als ie over Nederland vliegt.
Weet ik niet. Dat moeten de chemtrail-theoretici maar bepalen.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 18:09 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dus je op toeval gebaseerde selectie geldt per land?
Op n aantal vragen heeft deze man imho aannemelijke antwoorden:quote:Op zaterdag 26 februari 2011 18:19 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Weet ik niet. Dat moeten de chemtrail-theoretici maar bepalen.
Vandaar mijn eerdere vragen.
Op 30 km hoogte verspreiden trails zich over de gehele aard-atmosfeer, wat is dan het nut van de patronen in de lucht?
Zo niet: Hoe bereik je dan landen waar nauwelijks gevlogen wordt?
Wanneer wordt de Chem exact toegevoegd aan de kerosine? En op welke manier.
En natuurlijk: wat is het doel? Bevolking onder de duim houden, ziek maken, gezond houden (zoals jodium in zout) ?
Nu bepaald de overheid toch ook hoeveel milieu-verontreinigende stoffen er geloosd worden en wat daarbij een aanvaardbaar risico is voor de volksgezondheid?quote:Op zaterdag 26 februari 2011 18:09 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Maar dan kom je weer uit op het feit dat de beslisser ook onderhevig is aan de gevolgen van "het gif", dat de beslisser ook vroegtijdig kan doodgaan. En ik weet bijna zeker dat niemand zichzelf, zijn vrienden en familie moedwillig dat lot laat ondergaan (*). Dus dan heb je al een oneerlijk onderscheid en geen toeval meer.
(*)Iig geen mensen met de middelen, kennis en connecties om chemtrails mogelijk te maken.
Ik denk dat we langs elkaar heen praten. Wat jij opnoemt is een praktisch noodzakelijk deel van ons leven of een vermijdbaar risico.quote:Op zondag 27 februari 2011 10:44 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Nu bepaald de overheid toch ook hoeveel milieu-verontreinigende stoffen er geloosd worden en wat daarbij een aanvaardbaar risico is voor de volksgezondheid?
Roken, alcohol, drugs, wapenbezit, maximumsnelheid in het verkeer, tranport van gevaarlijke stoffen... allemaal wetten en regels met risico-afwegingen waar de kinderen van de minister ook het slachtoffer van kunnen worden als ze door het lot getroffen worden.
Daar loopt elke non-believer tegenaan. Dat maakt dit complot des te lastiger te geloven, afgezien van hard bewijs is er ook nog eens geen vast doel of methode..quote:Op zondag 27 februari 2011 15:41 schreef Nieuwschierig het volgende:
Ik probeer de gedachtekronkel te vatten die chemtrail-believers hebben.
Zo wordt er beweerd dat er stoffen toegevoegd worden aan de kerosine, maar niet altijd.
Als ik dan vraag hoe, wanneer en door wie komt daar geen antwoord op.
Als ik vraag hoe er geselecteerd wordt op 10km hoogte komt daar geen antwoord op
Als ik vraag wat nou eigenlijk het doel is van het uitstorten van bepaalde chemische stoffen over steden en dorpen komt daar geen antwoord op. Blijkbaar niet om de bevolking minder opstandig te maken want in Egypte en Libië faalt het (gezegd wordt dan omdat daar minder gevlogen wordt)
Als niemand daar een redelijk antwoord op kan geven dan moet het wel wat met ziekte of gezondheid te maken hebben en door een overheid in 100% van de trails worden toegepast. Met voor iedereen het zelfde risico of profijt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |