Deeltje 60 minimaal danquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 11:01 schreef Techno het volgende:
[..]
En dan te bedenken dat er meer niet dan wel opstaan.
Oh ja die ken ik, zal inderdaad niet volledig zijn.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 10:45 schreef Techno het volgende:
[..]
boe's "wie neukt(e) met wie-lijst" deel 24
FOK-meet en veel alcohol...quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 11:23 schreef Charles.Darwin het volgende:
Wheh, lange lijst! FOK! mag als datingsite inderdaad wel in de OP.
Mijn forum-ervaringen zijn over het algemeen toch vrij vluchtig ... dus hoe ze het allemaal geregeld hebben weet ik niet? Gewoon een half jaar in een slow-chat topic rondhangen ofzo?
En een beetje geluk hebben ...
Wheh ja ok ... maar niet iedereen gaat naar zo'n meeting natuurlijk. Alleen de echte FOK!-junkiesquote:
Faaaaaaaaaaaaaaaar from! Dat ding is al een jaar of 6 niet meer fatsoenlijk bijgewerkt.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 11:15 schreef Karina het volgende:
[..]
Oh ja die ken ik, zal inderdaad niet volledig zijn.
quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:05 schreef Viking84 het volgende:
Vanaf vandaag ben ik ook officieel weer op de markt. Heb een full membership afgesloten en ik ga de komende dagen mijn favorieten en matches maar eens contacteren
.
Ik sta er niet opquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 11:01 schreef Techno het volgende:
[..]
En dan te bedenken dat er meer niet dan wel opstaan.
quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:05 schreef Viking84 het volgende:
Vanaf vandaag ben ik ook officieel weer op de markt. Heb een full membership afgesloten en ik ga de komende dagen mijn favorieten en matches maar eens contacteren
.
Ja ik sta er wel op. Heb mn profiel alleen nog niet echt ingevuldquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:35 schreef Krullehoofd het volgende:
Zijn er hier al meer die op OKCupid staan ? Wat een verademing die site, vergeleken bij RP.
Ja. Ik heb hier ook al een aantal keren genoemd dat ik die veel beter vind dan de restquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:35 schreef Krullehoofd het volgende:
Zijn er hier al meer die op OKCupid staan ? Wat een verademing die site, vergeleken bij RP.
quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:38 schreef Civilian het volgende:
[..]
Zitten daar veer Nederlanders (dames)op dan?
Iedereen kan gewoon berichtjes naar elkaar sturen zonder vervelende dure abonnementen.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:40 schreef Lolaatje het volgende:
[..]
Ja. Ik heb hier ook al een aantal keren genoemd dat ik die veel beter vind dan de rest
Ik heb momenteel enkel zulke foto's, niet in sloppy outfit weliswaar, maar het voelt wel behoorlijk sufquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:59 schreef Viking84 het volgende:
Ik zit alleen een beetje met die foto's. Ik heb eigenlijk helemaal geen leuke foto's en om thuis foto's te gaan zitten maken van mezelf in m'n sloppy outfit geeft ook geen goed beeld van mij...
Van de gebruikelijke datingsites zou ik voor Relatieplanet kiezen. Daarnaast vind ik OKcupid erg prettig.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 13:12 schreef Olle. het volgende:
Ik denk dat ik ook maar eens aan deze sites mee ga doen
welke is het beste?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |