Ik vind het heel knap dat je dat kunt/zo over denkt.. ik kan daar op het moment dat dat gebeurt heel slecht tegenquote:Op maandag 16 augustus 2010 14:07 schreef Jore het volgende:
Nee, maar sommige posters reageren met 'ik durf het haast niet te zeggen' en dat soort dingen. Zeg het lekker wel, want het is toch heerlijk als je kind goed slaapt? En het van je afschrijven is inderdaad fijn, ik heb dat zelf niet zo nodig maar ik kan me best voorstellen dat anderen dat wel nodig hebben.
Wat ik trouwens wel vervelend vind is dat mensen (irl, bedoel ik nu) vaak vragen naar hoe je kind slaapt. Voor je het weet ben je in een vervelend gesprek verwikkeld met allerlei tips over doorslapen en dergelijke, terwijl ik het helemaal geen ramp vind dat hij niet doorslaapt. Overdag is het zo'n leuk jongetje dat ik nachtelijk gespook graag voor lief neem.
O wat lief, Maarten zegt ook één twee drie naquote:Op maandag 16 augustus 2010 19:53 schreef Vicky het volgende:
We waren daarstraks met een balletje aan het rollen. Ik zei een, twee en toen hoorde ik naast me eee teee
Vanavond werd zelfs de groente geweigerd!quote:Op maandag 16 augustus 2010 19:54 schreef innepin het volgende:
Ach wat sneu voor Joep!Wat Nijna zegt, hopelijk heeft ie er niet te veel last van. Wat raar joh, dat dat er zomaar ineens zit
Tess, wat doe je nu? Jij at toch altijd alles? ik zal maar niet over Willow en brood beginnen he? Ik ben al blij als ze één reepje brood opeet![]()
Das hier als ze met haar dekentje komt aanwaggelenquote:Op maandag 16 augustus 2010 19:53 schreef Vicky het volgende:
Basboussa, 2 slaapjes is redelijk veel maar ja, zolang ze ze doet heeft ze ze nodig. Als mevoruw in haar ogen gaat wrijven dan is het bedtijd
Ik weet het het is vermoeiend, maar ik zou toch iedere keer NEE zeggen, mag niet en ze dan afleiden met wat anders, zodat ze niet meteen weer erop zitten. Er niks van zeggen en ze dan afleiden, zou ik zeggen dat ze ook geen signaal krijgen dat ze iets doen wat niet mag. Snap je?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 13:22 schreef mikoxx het volgende:
Oh ja, ik wilde nog iets vragen![]()
Mijn dreumessen klimmen op de salontafel. Als ik ze eraf pak (een eraf, ander erop), lijken ze dat vooral lollig te vinden. Ik leer ze wel hoe ze eraf moeten, zodat ze, mocht ik een xtje niet op tijd zijn, er niet vanaf kukelen (hoop ik dan). Maar wat zouden jullie doen: ik wil eigenlijk niet heel de dag als een politie agent naast de tafel staan, dus ik probeer ze nu af te leiden met iets 'dat heeeeeeel leuk is
', dat lijkt wel te werken, maar dan zeg ik er dus niks van dat ze op tafel zitten.Doe ik dat wel, dan geef ik dus aandacht op de verdeerde manier.... toch? Dilemma dilemma...
neeh joh niks volgend topic, over een half jaar is ze hier weer terug met de jongstequote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:25 schreef miss_sly het volgende:
Fijn Chan!
haha freecell, ik dacht even: zo oud is Florian toch helemaal nog niet![]()
Gefeliciteerd met je oudsteen tot ziens in het volgende topic
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |