Ik staar niet, probeer het juist te negerenquote:Op zondag 8 augustus 2010 13:32 schreef erikkll het volgende:
Je kat merkt dat jij ergens naar staart, en doet dat vervolgens ook?
zoiets als dit idd. Katten en honden zijn erg gevoelig voor de stemming/humeur waarin mensen zich bevinden. Dus hij voelt wellicht jouw onrust gewoon aan en merkt aan jouw houding ed dat 'daar' waar de kat nu naar kijkt iets zou moeten zitten voor jou.quote:Op zondag 8 augustus 2010 13:33 schreef Lavenderr het volgende:
Misschien reageer je wel heel schrikachtig, en daar reageert je kat dan weer op. En die kijkt dan dezelfde richting op. Zou ook kunnen.
Je denkt dat je kat ernaartoe zit te staren, je bent namelijk psychotisch.quote:Op zondag 8 augustus 2010 13:33 schreef HoneyPop het volgende:
[..]
Ik staar niet, probeer het juist te negerenDat die kat er dan wél naar gaat staren helpt daar alleen niet bij.
dit is ook een mogelijkheid iddquote:Op zondag 8 augustus 2010 13:41 schreef Zith het volgende:
[..]
Je denkt dat je kat ernaartoe zit te staren, je bent namelijk psychotisch.
ojaquote:Op zondag 8 augustus 2010 13:41 schreef Zith het volgende:
[..]
Je denkt dat je kat ernaartoe zit te staren, je bent namelijk psychotisch.
Ik zie meestal mensen die er nogal slecht aan toe zijn, of die zichzelf van kant hebben gemaakt..quote:Op zondag 8 augustus 2010 13:39 schreef 1oog het volgende:
Waar ik nieuwschierig naar ben is, wat zie je dan precies? Dat je iets ziet wat een ander persoon niet waarneemt wil niet zeggen dat jij iets mankeert. Er is zoveel wat er wel is maar wat wij niet waarnemen.
Misschien bijwerkingen van je medicijnen?quote:Op zondag 8 augustus 2010 13:43 schreef HoneyPop het volgende:
[..]
Ik zie meestal mensen die er nogal slecht aan toe zijn, of die zichzelf van kant hebben gemaakt..![]()
Als ik wat stabieler ben zie ik alleen schaduwen.
quote:Op zondag 8 augustus 2010 14:33 schreef noksala het volgende:
Veel katten kunnen geesten waarnemen, de ene iets meer als de ander. Mijn kat is er bijvoorbeeld heel gevoelig voor, en soms staart ze de hele tijd naar een plek, en ineens word ze hysterisch. Waarschijnlijk spookt het een beetje bij jou thuis, als ik jou was zou ik verhuizen.
quote:
quote:Op zondag 8 augustus 2010 14:55 schreef vosss het volgende:
Fucking hell, ben ik de enige op fok die niet autistisch, schizofreen of een TBS-er met proefverlof is?!
quote:Op zondag 8 augustus 2010 10:49 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik doe anders mn best. Daar zal het niet aan liggen
Ja.quote:Op zondag 8 augustus 2010 14:55 schreef vosss het volgende:
Fucking hell, ben ik de enige op fok die niet autistisch, schizofreen of een TBS-er met proefverlof is?!
Wát TS ziet is minder leuk maar op zich wel heel boeiend omdat ze dingen kan waarnemen die ik in ieder geval niet zie. Maar je moet er natuurlijk geen last van hebben.quote:Op zondag 8 augustus 2010 15:50 schreef Salvad0R het volgende:
TS, ik geloof niet in labels die door de psychiatrie geplakt worden.
Waarschijnlijk ben je juist heel erg in touch met je menselijke capaciteiten. Omdat de meerderheid van de mensen dat is verloren, ben jij degene die als paria beschouwt wordt.
Fuck collectivisme.
Vroegah werden dat soort mensen gebruikt als Orakels om toekomst etc. te voorzien.quote:Op zondag 8 augustus 2010 16:06 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Wát TS ziet is minder leuk maar op zich wel heel boeiend omdat ze dingen kan waarnemen die ik in ieder geval niet zie. Maar je moet er natuurlijk geen last van hebben.
Dat dus.quote:Op zondag 8 augustus 2010 16:06 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Wát TS ziet is minder leuk maar op zich wel heel boeiend omdat ze dingen kan waarnemen die ik in ieder geval niet zie. Maar je moet er natuurlijk geen last van hebben.
Ze ziet mensen die er niet al te best aan toe zijn, lijkt mij heel griezelig.quote:Op zondag 8 augustus 2010 16:14 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat dus.
Sommige mensen vinden het niet erg en accepteren dat ze blijkbaar meer zien dan de gemiddelde mens, terwijl anderen het eng vinden en het liever niet zouden ervaren.
TS ervaart het als een last, en vindt het naar.
Darn, dat lijkt me niet erg fijnquote:Op zondag 8 augustus 2010 13:43 schreef HoneyPop het volgende:
[..]
Ik zie meestal mensen die er nogal slecht aan toe zijn, of die zichzelf van kant hebben gemaakt..![]()
Als ik wat stabieler ben zie ik alleen schaduwen.
hahhahahahahahahhhahhaquote:Op maandag 9 augustus 2010 02:27 schreef Michielos het volgende:
Dieren staan er om bekend dat ze entiteiten (meestal lagere entiteiten. Deze worden ook wel lifters of dolers genoemd) aantrekken en kunnen zien. Deze entiteiten komen helaas meestal uit de buitenste kringen van Gene zijde. Hierbij kun je niet alleen aan lifters/dolers denken maar ook aan zogenaamde klopgeesten oftewel poltergeisten. Besef goed dat een lagere entiteit ook verward is en in een staat van confusion heerst. Dit komt omdat de entiteit nog niet goed weet hoe en wat enz. Dit uit zich in het aan en uitgaan van de lichtjes, een deur die plotsklaps toeslaat e.d. Dieren pakken deze "waves' perfect op,niks om je zorgen om te maken.
Uhm, wie zei dat dan volgens jou ?quote:Op maandag 9 augustus 2010 10:33 schreef Ticker het volgende:
Ja hoor.. dieren staan er zogenaamd om bekend dat ze opletten waar mensen naar kijken?Wat een onzin, ik raad iedereen hier aan om eens een poging te wagen door de proef op de som te nemen. Focus je op een willekeurige plek op de muur, en laat je dier er ook maar naar staren.
Anders lees je even de eerste 6 a 7 reactiesquote:
quote:Op zondag 8 augustus 2010 13:33 schreef Lavenderr het volgende:
Misschien reageer je wel heel schrikachtig, en daar reageert je kat dan weer op. En die kijkt dan dezelfde richting op. Zou ook kunnen.
quote:Op zondag 8 augustus 2010 13:38 schreef BrandX het volgende:
[..]
zoiets als dit idd. Katten en honden zijn erg gevoelig voor de stemming/humeur waarin mensen zich bevinden. Dus hij voelt wellicht jouw onrust gewoon aan en merkt aan jouw houding ed dat 'daar' waar de kat nu naar kijkt iets zou moeten zitten voor jou.
quote:Op zondag 8 augustus 2010 13:39 schreef 1oog het volgende:
Waar ik nieuwschierig naar ben is, wat zie je dan precies? Dat je iets ziet wat een ander persoon niet waarneemt wil niet zeggen dat jij iets mankeert. Er is zoveel wat er wel is maar wat wij niet waarnemen.
quote:Op zondag 8 augustus 2010 13:41 schreef Zith het volgende:
[..]
Je denkt dat je kat ernaartoe zit te staren, je bent namelijk psychotisch.
quote:
quote:Op zondag 8 augustus 2010 13:32 schreef erikkll het volgende:
Je kat merkt dat jij ergens naar staart, en doet dat vervolgens ook?
...Nee, ik lees nergens dat dieren er zogenaamd om bekend staan dat ze opletten waar mensen naar kijken.quote:
"Dus hij voelt wellicht jouw onrust gewoon aan en merkt aan jouw houding ed dat 'daar' waar de kat nu naar kijkt iets zou moeten zitten voor jou."quote:Op maandag 9 augustus 2010 10:50 schreef _Led_ het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
...Nee, ik lees nergens dat dieren er zogenaamd om bekend staan dat ze opletten waar mensen naar kijken.
Anders wijs je het even aan ?
"dus hij voelt wellicht jouw onrust aan" is volgens jouw meesterbrein hetzelfde als "dieren staan erom bekend dat" ?quote:Op maandag 9 augustus 2010 10:54 schreef Ticker het volgende:
[..]
"Dus hij voelt wellicht jouw onrust gewoon aan en merkt aan jouw houding ed dat 'daar' waar de kat nu naar kijkt iets zou moeten zitten voor jou."
En dit allemaal omdat je weer niet begrijpend kan lezen!
Binnen vijf minuten alle drie.quote:Op maandag 9 augustus 2010 10:33 schreef Ticker het volgende:
Ja hoor.. dieren staan er zogenaamd om bekend dat ze opletten waar mensen naar kijken?Wat een onzin, ik raad iedereen hier aan om eens een poging te wagen door de proef op de som te nemen. Focus je op een willekeurige plek op de muur, en laat je dier er ook maar naar staren.
Nou ben je spijkers op laag water aan het zoeken i.m.o.quote:Op maandag 9 augustus 2010 11:19 schreef _Led_ het volgende:
[..]
"dus hij voelt wellicht jouw onrust aan" is volgens jouw meesterbrein hetzelfde als "dieren staan erom bekend dat" ?
Nog even over dat begrijpend lezen, Ticker...
Neem aan dat jullie dat verhaal kennen van het paard dat kon rekenen en met zijn hoef in het zand het antwoord gaf? Uiteindelijk bleek dat hij aan voelde dat mensen afwachtend waren en dat hij gewoon in het zand krastte tot die afwachtendheid verdween (bij het juiste antwoord).quote:Op maandag 9 augustus 2010 12:13 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Binnen vijf minuten alle drie.
En als extra testje ook nog even een hoek van de kamer genomen waar ik ineens angstvallig niet naar ging kijken en omheen liep en toen gingen de honden die plek ook vermijden en na tien minuten zelfs naar de schouw zitten grommen.
Nu maar hopen dat dat gedrag ook weer wegtrekt. Een uurtje later vertrouwen ze het hoekje naast de schouw namelijk nog steeds niet helemaal.
Jij had toch vierkante plasjes water?quote:Op zondag 8 augustus 2010 14:55 schreef vosss het volgende:
Fucking hell, ben ik de enige op fok die niet autistisch, schizofreen of een TBS-er met proefverlof is?!
seroquel heb ik ook gehad ja, hielp idd niet. Ook nog risperdal en andere standaard antipsychotica hielpen niet. Momenteel slik ik Zyprexa.(in combinatie met fluoxetine en rivotril).quote:Op zondag 8 augustus 2010 14:50 schreef Manke het volgende:
Welke medicijnen gebruik je?
Ik gebruik ook hele zware medicijnen in hoge dosis, 800mg Seroquel, maar het helpt ook voor geen meter tegen de stemmen, terwijl het allang had moeten aanslaan..
Als ik iets zie voel ik er ook iets bij ja, vaak heftige emoties waarvan ik de oorsprong niet ken. Ook voel ik wel eens aanrakingen ( alsof mn pols wordt vastgegrepen bijv.), maar dan zie ik vaak niets.quote:Op zondag 8 augustus 2010 15:42 schreef CantFazeMe het volgende:
Maar om even terug op het onderwerp te komen, voel jij dan ook echt dat je iets waarneemt? En zo ja, op welke manier? Je hebt het zelf over "zien", maar wat versta jij onder zien? Schaduwen, licht, beweging, trilling?
Hm ja zo zag ik het op het begin ook, maar al snel werd me verteld dat die overtuiging ook bij het psychotisch zijn hoort.quote:Op zondag 8 augustus 2010 15:50 schreef Salvad0R het volgende:
TS, ik geloof niet in labels die door de psychiatrie geplakt worden.
Waarschijnlijk ben je juist heel erg in touch met je menselijke capaciteiten. Omdat de meerderheid van de mensen dat is verloren, ben jij degene die als paria beschouwt wordt.
Fuck collectivisme.
Ik hoor ook wel eens van mensen dat hun honden racistisch zijn.quote:Op maandag 9 augustus 2010 12:37 schreef MinderMutsig het volgende:
Ik vind het verhaaltje dat honden perfect aanvoelen wie betrouwbaar is en wie niet ook altijd wel leuk. Mijn honden hebben gewoon een hekel aan mensen waar ik ook een hekel aan heb omdat zij aanvoelen dat ik die persoon niet mag. Niks paranormaals aan.
Dan horen religieuze opvattingen daar ook onder.quote:Op maandag 9 augustus 2010 13:16 schreef HoneyPop het volgende:
[..]
Hm ja zo zag ik het op het begin ook, maar al snel werd me verteld dat die overtuiging ook bij het psychotisch zijn hoort.
Dat snappen we, niemand vindt het leuk om verteld te worden dat er een paar draadjes verkeerd aangesloten zijn in zijn/haar bovenkamer. Zeggen dat ze er niks van snappen is dan makkelijker dan accepteren.quote:Op zondag 8 augustus 2010 15:50 schreef Salvad0R het volgende:
TS, ik geloof niet in labels die door de psychiatrie geplakt worden.
En vanuit een andere optiek : http://www.skeptic.org.uk/component/content/article/542quote:Op maandag 9 augustus 2010 12:59 schreef jogy het volgende:
Och, het blijft een interessant onderwerp A Dog That Seems To Know When His Owner is Coming Home: Videotaped Experiments and Observations
Ik sta skeptisch tegenover deze skeptici.quote:Op maandag 9 augustus 2010 16:00 schreef _Led_ het volgende:
[..]
En vanuit een andere optiek : http://www.skeptic.org.uk/component/content/article/542
Daar is niks mis mee.quote:Op maandag 9 augustus 2010 17:01 schreef jogy het volgende:
[..]
Ik sta skeptisch tegenover deze skeptici..
Als bijv. Jezus door hun kamer huppelt en boeddha hun koelkast plundert wel, ja.quote:Op maandag 9 augustus 2010 14:56 schreef Nee het volgende:
[..]
Dan horen religieuze opvattingen daar ook onder.
Moest ik het ook nog lezen dan? Laat me nou gewoon lekker een pavlovje hebben.quote:Op maandag 9 augustus 2010 17:02 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Daar is niks mis mee.
Op welk gebied dan ? Over welk gedeelte van wat daar aangehaald wordt heb je je twijfels ?
Heb je wel eens lsd of paddos gebruikt? Ik vraag me altijd af of het zien in psychoses vergelijkbaar is met het zien onder invloed van drugs...quote:Op maandag 9 augustus 2010 17:50 schreef HoneyPop het volgende:
[..]
Als bijv. Jezus door hun kamer huppelt en boeddha hun koelkast plundert wel, ja.
Ik vind het niet echt vergelijk baar, als je in een trip zit weet je op de een of andere manier nog dat het door de drugs komt. Bij een psychose is het heel anders, je eigen lichaam houdt je voor de gek, waardoor het levensecht lijkt. Ik heb bijv. een hele tijd gedacht dat ik paranormaal begaafd was, omdat ik maar niet kon accepteren dat ik niet op mezelf kon vertrouwen.quote:Op maandag 9 augustus 2010 18:10 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Heb je wel eens lsd of paddos gebruikt? Ik vraag me altijd af of het zien in psychoses vergelijkbaar is met het zien onder invloed van drugs...
damn lijkt me heel erg moeilijk :/quote:Op maandag 9 augustus 2010 18:28 schreef HoneyPop het volgende:
[..]
Ik vind het niet echt vergelijk baar, als je in een trip zit weet je op de een of andere manier nog dat het door de drugs komt. Bij een psychose is het heel anders, je eigen lichaam houdt je voor de gek, waardoor het levensecht lijkt. Ik heb bijv. een hele tijd gedacht dat ik paranormaal begaafd was, omdat ik maar niet kon accepteren dat ik niet op mezelf kon vertrouwen.
Twee van mijn drie honden hebben een hekel aan verstandelijk gehandicapten. Maar dan ook echt een hekel met grommen en blaffen en er op af stormen als ik ze niet op tijd tegenhoud. Dat is best wel gênant.quote:Op maandag 9 augustus 2010 14:53 schreef VaderVanJezus het volgende:
[..]
Ik hoor ook wel eens van mensen dat hun honden racistisch zijn.
Heftig reageren op Marokkanen en negers enz.
Autistisch ben je wel, of psychopaat, gezien je totale gebrek aan inlevingsvermogen. Die mensen zitten zwaar in de shit en moeten medicijnen slikken en jij zit ze uit te lachen? Je hebt zelf een serieus mankement gast!quote:Op zondag 8 augustus 2010 14:55 schreef vosss het volgende:
Fucking hell, ben ik de enige op fok die niet autistisch, schizofreen of een TBS-er met proefverlof is?!
nu vertrouw je je op de farmacie? Lijkt me geen vooruitgang.quote:Op maandag 9 augustus 2010 18:28 schreef HoneyPop het volgende:
[..]
Ik vind het niet echt vergelijk baar, als je in een trip zit weet je op de een of andere manier nog dat het door de drugs komt. Bij een psychose is het heel anders, je eigen lichaam houdt je voor de gek, waardoor het levensecht lijkt. Ik heb bijv. een hele tijd gedacht dat ik paranormaal begaafd was, omdat ik maar niet kon accepteren dat ik niet op mezelf kon vertrouwen.
Ik vertrouw niets meer dus ik zal binnenkort wel het label "paranoide" krijgenquote:Op maandag 9 augustus 2010 22:05 schreef Loppe het volgende:
[..]
nu vertrouw je je op de farmacie? Lijkt me geen vooruitgang.
Heb je wel een goede psycholoog / psychiater die je helpt?quote:Op maandag 9 augustus 2010 22:33 schreef HoneyPop het volgende:
[..]
Ik vertrouw niets meer dus ik zal binnenkort wel het label "paranoide" krijgen
Ehm.. voor zover ik weet niet..quote:Op maandag 9 augustus 2010 22:36 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Heb je wel een goede psycholoog / psychiater die je helpt?
En mis ik ergens een obvious troll o.i.d. omdat veel mensen zo cynisch doen?
Mwah, het cynisme valt best mee dacht ik.quote:Op maandag 9 augustus 2010 22:36 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Heb je wel een goede psycholoog / psychiater die je helpt?
En mis ik ergens een obvious troll o.i.d. omdat veel mensen zo cynisch doen?
Gelukkig maar, want dat heb je wel nodig lijkt mij.quote:Op maandag 9 augustus 2010 22:40 schreef HoneyPop het volgende:
[..]
Ehm.. voor zover ik weet niet..
Maareh, wegens recente verhuizing heb ik momenteel geen begeleiding in wat voor vorm dan ook, maar daar wordt aan gewerkt.
Dan kun je ook meteen om andere medicatie vragen lijkt mequote:Op maandag 9 augustus 2010 22:40 schreef HoneyPop het volgende:
[..]
Ehm.. voor zover ik weet niet..
Maareh, wegens recente verhuizing heb ik momenteel geen begeleiding in wat voor vorm dan ook, maar daar wordt aan gewerkt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |