Die vond ik best lache, moet je wel op zaterdagavond kijken met vrienden en een fles Vodka!quote:Op woensdag 4 augustus 2010 13:24 schreef rubje het volgende:
ik zag gisteravond een lauwe film genaamd: lesbian Vampires oid???
echt,zo slecht en dom en weinig humorvol dat ik wegzapte naar eurosluts
Erg slechte film ja. En sommige dingen komen idd rechtstreeks uit de eerste twee Twilight-films. Het erge is dat ik er nog niet uit ben of het beter was dan het origineel of nog slechterquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 21:38 schreef Karina het volgende:
Vampires Suck
Komedie
Niet alleen Vampires suck, maar deze film ook.
Stomme parodie op de Twilight films (waar ik trouwens ook niets aan vind). Flauwe grapjes, die ik niet eens allemaal snapte omdat ze betrekking hadden (denk ik) op personen die alleen in Amerika bekend zijn. Een of andere jongen in zijn blote bast bijvoorbeeld, waarschijnlijk heel bekend daar, ik kende hem niet.
Hooguit een paar keer geglimlacht, daar hield het wel mee op. Leukste stukje: dat The Hustle werd gespeeldEn een grapje over The Black Eyed Peas.
[ afbeelding ]
Ahhh Lesbian Vampire Killers. Die vond ik nog best vermakelijk.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 13:24 schreef rubje het volgende:
ik zag gisteravond een lauwe film genaamd: lesbian Vampires oid???
echt,zo slecht en dom en weinig humorvol dat ik wegzapte naar eurosluts
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik zag een trailer in de bios.. Zag er al tof uitquote:Op woensdag 4 augustus 2010 21:59 schreef casper019 het volgende:
Salt (2010)
[ afbeelding ]
Verenigde Staten
Actie / Thriller
100 minuten
geregisseerd door Phillip Noyce
met Angelina Jolie, Liev Schreiber en Chiwetel Ejiofor
Evelyn Salt (Angelina Jolie) is een CIA-agente, die ervan wordt beschuldigd een Russische spion te zijn die van plan is de president van Amerika te vermoorden. Wanneer ze op de vlucht slaat, komen al haar vaardigheden en haar verleden als geheim-agente goed van pas. Ze moet er echter voor zorgen om haar naam te zuiveren, voordat de machtigste machten ter wereld haar te pakken zullen krijgen en elk spoor van haar bestaan zullen wissen...
Vanaf 5 augustus in de bioscoop (overige bioscoopreleases)
Hele gave actie film, echt een aanrader... verveelt geen seconde!!
dikke 7.5
alleen tja, ik kijk wat veel films,dus ik voelde de twist in het verhaal al gauw aankomen.. maar alsnog een dikke aanrader
hmmmz vond deel 1 al niksquote:Op donderdag 5 augustus 2010 19:54 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
Ik zag een trailer in de bios.. Zag er al tof uit![]()
Er komt binnenkort ook een 'Paranormal Activity 2'!
Die film zag ik gisteren bij een media markt voor 1 euro 68!quote:Op donderdag 5 augustus 2010 17:24 schreef Scarface150993 het volgende:
The Shawshank Redemption![]()
Vanwege alle goede reviews en goede commentaar op deze films heb ik besloten om hem toch maar te kijken. En ik ben verbaaaasd , nog nooit zo'n mooie film gezien. Ik heb nog nooit tranen laten vallen bij een films, en dit keer werden mij ogen heel erg vochtig, en dat zelfs met een happy ending.
Ik ga niks verklappen dit moet je zelf meemaken, iedereen die altijd naar ander soorten actie/horror films kijkt moet het gewoon een keer wagen. Ongeacht je smaak zul je deze film als geen ander ervaren.
[ afbeelding ]
Hmm serieus, dan ga ik deze misschien wel kopen.quote:Op donderdag 5 augustus 2010 20:14 schreef musicfreakyme het volgende:
[..]
Die film zag ik gisteren bij een media markt voor 1 euro 68!
Ik ben nog steeds in shock
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 4% gewijzigd door Butterfly91 op 05-08-2010 22:44:56 ]
Stoere meid, hè?quote:Op donderdag 5 augustus 2010 22:36 schreef DanielleM het volgende:
Noomi Rapace is wel weer steengoed als Lisbeth Salander!
Het kijkdoos-3D wat wij nu zien is eigenlijk ook geen zak aan, voegt vrijwel niets toe, het zou leuker zijn als het toch meer diepte zou krijgen op een andere manier.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 00:14 schreef N-E-R-D het volgende:
Step Up 3D
Een pornofilm met dansen ipv sex. Het dansen daar kijk je voor en is ook goed maar het verhaal is bagger en heb je ook al 10x eerder gezien. Niet dat ik anders verwacht had hoor.
3D heeft het voor mij nu ook afgedaan. Kan iemand mij een film noemen waarbij het 3D ook werkelijk waar iets toevoegt? Waardoor de film echt beter word?
die heb ik ook gisteren gezien. Idd spannende film die zo voorbij vliegt.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 14:02 schreef Cheiron het volgende:
Unthinkable was 90 minuten op het randje van mijn stoel zitten. Ontzettend spannend. Deed mij qua moraliteit denken aan The Siege, maar dit ging nog wel een stapje verder.
En Jackson is zelfs met een buikje nog een badass
Moet eerlijk toegeven dat ik hem alleen van Underworld kende en dacht "wow, die kan meer dan alleen een weerwolf spelenquote:Op zaterdag 7 augustus 2010 14:12 schreef planethugo het volgende:
[..]
die heb ik ook gisteren gezien. Idd spannende film die zo voorbij vliegt.
Vind Michael Sheen de beste acteur van deze generatie. Ongelooflijk wat voor diverse rollen die man moeiteloos neerzet. Of het nu Tony Blair, een terrorist, een journalist of een actieheld is. 8.2/10
"My arm... my fuckin' arm!"quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 15:40 schreef Butterfly91 het volgende:
Requiem For A Dream
The hopes and dreams of four ambitious people are shattered when their drug addictions begin spiraling out of control.
Indrukwekkende film. De sterke muziek en goede acteerprestaties. Mèn, wat een impact heeft deze film, zeker het einde.
IMDb: 8,5
Mijn cijfer: 9,0
Heb hem net ook gezien en viel me niet tegen. Vooral op het eind zijn er een aantal sterke twists in het verhaal. En normaliter ben ik geen fan van Samuel, maar deze rol pakte hij goed aan samen met die chick van de Matrixquote:Op zaterdag 7 augustus 2010 14:02 schreef Cheiron het volgende:
Unthinkable was 90 minuten op het randje van mijn stoel zitten. Ontzettend spannend. Deed mij qua moraliteit denken aan The Siege, maar dit ging nog wel een stapje verder.
En Jackson is zelfs met een buikje nog een badass
Op basis van je positieve omschrijving de film vandaag gezien, en het is zeker een aanrader!quote:Op zondag 1 augustus 2010 22:05 schreef casper019 het volgende:
Big nothing
http://www.moviemeter.nl/film/40061
[ afbeelding ]
Verenigd Koninkrijk / Canada
Komedie / Thriller
86 minuten
geregisseerd door Jean-Baptiste Andrea
met David Schwimmer, Simon Pegg en Alice Eve
Een gefrustreerde werkloze leraar Charlie (David Schwimmer) besluit om zich, samen met zwendelaar Gus (Simon Pegg) en zijn vriendin, te storten op een chantagegeval. Niets loopt echter volgens het plan en de grootst mogelijke wanorde is het gevolg.
Hele leuke flotte film, die heerlijk wegkijkt... heb me er ontzttend mee vermaakt echt een aanrader!!
dikke 7.5
Buscemiquote:Op zaterdag 7 augustus 2010 22:37 schreef Falco het volgende:
Con Air
[ afbeelding ]
Mwoehaha, vette actie met vette oneliners. Het komt er mee weg, ja hoor ja. Ik kan er niet echt de vinger opleggen waarom het Con Air lukt. Ik houd het er maar op dat deze film zich vooral niet serieus wil nemen, uitstekend geproduceerd is en bovendien een geniale bijrol van Steve Buscemi bevat. Kostelijk vermaak hoe dan ook. Cijfer: 7
Die man gaat er elk jaar enger uitzienquote:Op zondag 8 augustus 2010 00:16 schreef liveevil het volgende:
[..]
Buscemighost world al eens gezien?
Nooit van gehoord, maar toch fijn hoe je in dit topic regelmatig goede tips tegenkomtquote:Op zondag 8 augustus 2010 00:16 schreef liveevil het volgende:
[..]
Buscemighost world al eens gezien?
Jazeker, daar is Buscemi echt supergoed. In Armageddon vulde ie ook zijn rol heel tof inquote:Op zondag 8 augustus 2010 00:16 schreef liveevil het volgende:
[..]
Buscemighost world al eens gezien?
Daar staat die maatschappij bekend om: The Asylumquote:Op zondag 8 augustus 2010 00:51 schreef GuitarJJ het volgende:
Paranormal Entity
Soortgelijk aan de bekende Paranormal Activity. Vind hem matig..
IMDB: 4,4 ()
Ik: 6
Reservoir dogsquote:Op zondag 8 augustus 2010 00:46 schreef Falco het volgende:
[..]
Jazeker, daar is Buscemi echt supergoed. In Armageddon vulde ie ook zijn rol heel tof in.
Meer details over tekken, hoe is de film enzo?quote:Op zondag 8 augustus 2010 02:15 schreef N-E-R-D het volgende:
Tekken![]()
![]()
niet zo goed maar vond het wel leuk
..
Salt
Lekkere actiefilm. Lekker standaard. Zag het allemaal wel een beetje aankomen en sommige dingen waren wat onlogisch maar wel gewoon lekker vermakelijk. Angelina moet wat meer gaan eten, word er ook niet beter op.
Was Hitgirl toen al in the picture?quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 22:10 schreef Cheiron het volgende:
Kick Ass
Toen de film uitkwam was ik hevig geïnteresseerd, maar ben ik er niet aan toegekomen de film te kijken. Nu wel en ik vond het een aardige tegenvaller. Uitgangspunt blijft geweldig, maar de uitwerking doet het niet voor mij. De combinatie van een knocked up achtige comedy in combinatie met een actiefilm.. nope.
Daarnaast vond ik de film op maar 1 moment echt grappig ("everything ok? Yes boss" -> loopt naar een bazooka toe met geschiet op de achtergrond) en de vechtscenes en nutteloze dialogen ben ik na een uur maar met 2* speed gaan bekijken.
Nee, de hype van deze film ontgaat mij compleet
Echt een film voor jonge meiden maar ik heb me er prima mee vermaakt, deed me denken aan mijn tienerjaren, het gaat over allemaal tienerproblemen waar elk meisje van een jaar of 13/14 wel mee worsteld.quote:Verfilming naar de populaire boeken van Francine Oomen over de dertienjarige Rosa die allerlei puberproblemen aan haar hoofd heeft
Rosa van Dijk is een gevoelig, fantasierijk meisje van dertien. Ze is, zoals bijna alle meisjes van haar leeftijd, erg onzeker over zichzelf. Na de scheiding van haar ouders woont ze bij haar moeder in Den Bosch. Rosa's moeder heeft een baby van haar nieuwe vriend Alexander, die in Groningen woont. Ze besluit bij hem in te trekken en Rosa moet natuurlijk mee. Ze is dol op haar halfbroertje, maar minder op haar gloednieuwe stiefvader, die ze stiekmen Apenbil noemt vanwege zijn harige achterwerk. Rosa moet alles wat haar veilig en bekend is achterlaten. Hoe gaat ze dit, en vooral zichzelf overleven?
Al tig keer gezien maar ik blijf er om lachen, heerlijke film (al komt de film wat langzaam op gang)quote:Adam is de zoon van Christopher Walken en Sissy Spacek die ooit heilig geloofden in Het Rode Gevaar en de Atoomdreiging. In 1962 doken zij tijdens een vermoede nucleaire ramp een ondergrondse schuilkelder in, waarbij het tijdslot werd vastgezet op 35 jaar. Ondergronds leren zijn zoon Adam dansen, manieren, lief zijn en waarden en normen van het gezin. Als na ruim 3 decennia Adam naar boven kan om de voorraden aan te vullen (de Webbers zijn ervan overtuigd dat bovengronds niet te leven valt) klimt hij dus als een hartstikke aardige ongeschonden joch Los Angeles anno nu in. Daar loopt hij Eve (Allicia Silverstone) tegen het lijf, en deze cynische stadsjuffer legt hem uit hoe het ultramoderne leven in elkaar zit.
Ik wilde toch maar eens kijken waarop deze film zo populair is.quote:Als Isabella Swan naar het regenachtige Forks verhuist en de mysterieuze en aantrekkelijke Edward Cullen ontmoet, neemt haar leven een spannende en angstige wending. Edward, met zijn krijtwitte huid, gouden ogen, betoverende stem en bovennatuurlijke gave, is zowel onweerstaanbaar als ongenaakbaar. Tot nu toe heeft hij zijn ware identiteit verborgen weten te houden, maar Bella is vastbesloten achter zijn duistere geheim te komen. Wat Bella zich niet realiseert, is dat ze haar leven en dat van anderen in gevaar brengt naarmate ze hem beter leert kennen. Misschien is het zelfs al te laat…
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wild thingsNa al die meidenfilms was het wel weer tijd voor een ander soort film!quote:Sam Lombardo (Matt Dillon) is de meest populaire leraar op zijn school. Kelly (Denise Richards) is één van zijn leerlingen. Op een dag dringt ze zijn huis binnen waar ze hem probeert te verleiden. De volgende dag vertelt ze overstuur dat Sam haar heeft verkracht. Een paar dagen later bekent een ander meisje, Suzie (Neve Campbell), dat zij eerder al door hem verkracht was. Hij heeft hulp nodig om zijn onschuld te bewijzen en neemt daarom Ken Bowden (Bill Murray) in de arm, de enige advocaat die de zaak aan wil nemen.
Ook al is deze film al regelmatig op tv geweest, ik had hem nog nooit gekeken.
Super film, beetje rare shots soms, rare keuzes, maar het verhaal is erg leuk, een paar onverwachte wendingen, zeker wel een aanradertje!
[ Bericht 2% gewijzigd door musicfreakyme op 08-08-2010 20:48:04 ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |