Ja ok, maar hij moet ook niets van de PVV hebben, dat heeft hij vaak in het openbaar gezegd.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 00:06 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Lubbers, en dat vergeet iedereen blijkbaar, is in de eerste plaats een CDA'er. Die liegen zoals ze ademhalen de laatste jaren. Je maakt mij dus echt niet wijs, dat Lubbers hier niks aan had kunnen doen.
Ik ben het NIET met je eens. Hoewel ik hetniet geheel en al doorgrondt denk ik dat dit PRECIES is wat Lubbers wou.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 00:05 schreef remlof het volgende:
[..]
Dan ben je het toch met mij eens? Ik geloof niet dat Lubbers deze uitkomst van een minderheidskabinet met gedoogsteun van de PVV wou.
Ok, let's agree to disagree (quote:Op woensdag 4 augustus 2010 00:07 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik ben het NIET met je eens. Hoewel ik hetniet geheel en al doorgrondt denk ik dat dit PRECIES is wat Lubbers wou.
Wellicht de macht van het "pluche" (al is er al lang geen pluche meer)?
Ik herhaal:quote:Op woensdag 4 augustus 2010 00:07 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja ok, maar hij moet ook niets van de PVV hebben, dat heeft hij vaak in het openbaar gezegd.
Zonder janksmiley dan (voorwaarde!!!quote:
Leuk hé, de politiek.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 00:09 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ik herhaal:
Lubbers, en dat vergeet iedereen blijkbaar, is in de eerste plaats een CDA'er. Die liegen zoals ze ademhalen de laatste jaren.
Ik mag toch hopen dat ze wel aanwezig zijn.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 12:08 schreef Jojoke het volgende:
Dit wordt een gezellig debat.Lubbers zijn huid vol schelden heeft geen zin voor links, ze kunnen beter voortbouwen op de suggestie van Lubbers dat dit eigenlijk een bijzonder meerderheidskabinet is. Daarmee kunnen ze meer onrust en oproer veroorzaken bij de CDA-achterban. Rutte, Verhagen en Wilders gingen niet bijdragen aan de discussie, zijn ze wel aanwezig?
Waarom in hemelsnaam? Ik heb er alle begrip voor als ze dit flutdebatje zouden boycotten.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 12:16 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat ze wel aanwezig zijn.
Al herhaal je het tien keer, dat maakt het nog niet waar.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 00:09 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ik herhaal:
Lubbers, en dat vergeet iedereen blijkbaar, is in de eerste plaats een CDA'er. Die liegen zoals ze ademhalen de laatste jaren.
Uit respect voor het parlement en de informateur misschien?quote:Op woensdag 4 augustus 2010 12:19 schreef Morendo het volgende:
[..]
Waarom in hemelsnaam? Ik heb er alle begrip voor als ze dit flutdebatje zouden boycotten.
en het volkquote:Op woensdag 4 augustus 2010 12:31 schreef remlof het volgende:
[..]
Uit respect voor het parlement en de informateur misschien?
Omdat doelbewust een debat boycotten de democratie kapotmaken is.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 12:19 schreef Morendo het volgende:
[..]
Waarom in hemelsnaam? Ik heb er alle begrip voor als ze dit flutdebatje zouden boycotten.
Als onze drie vrienden geen al te hoge pet op hebben van die gesjeesde ex-veilingmeester wil dit nog niet zeggen dat ze geen respect hebben voor het parlement of de informateur.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 12:31 schreef remlof het volgende:
[..]
Uit respect voor het parlement en de informateur misschien?
In het Goede Tijden/Slechte Tijden topic mag je melodramatisch doen, niet hier.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 12:36 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Omdat doelbewust een debat boycotten de democratie kapotmaken is.
http://www.volkskrant.nl/(...)oofd_voor_Paars-plusquote:Verhagen en Rutte waren al verloofd vóór Paars-plus
Al vóór de onderhandelingen over Paars-plus wist VVD-leider Rutte dat ook het CDA geïnteresseerd was in regeringsdeelname. Terwijl CDA-fractieleider Verhagen zich in het openbaar terughoudend opstelde, sprak hij achter de schermen met Rutte af samen een regeerakkoord te schrijven als andere coalities mislukten.
Ja, ja de Volkskrant.....quote:Op woensdag 4 augustus 2010 12:51 schreef Toad het volgende:
[..]
http://www.volkskrant.nl/(...)oofd_voor_Paars-plus
Kom op, het is zo overduidelijk dat de VK aan het spinnen is voor de PvdA. Net zoals bij de martelhoax van een aantal jaren geleden. Cohen heeft het zelf helemaal verprutst. Punt.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 12:55 schreef Toad het volgende:
[..]
. Beginnen we weer. Überhaupt het stuk gelezen? Nee zeker.
Het niveau daalt echt met de dag zeg.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 12:58 schreef Morendo het volgende:
[..]
Kom op, het is zo overduidelijk dat de VK aan het spinnen is voor de PvdA. Net zoals bij de martelhoax van een aantal jaren geleden. Cohen heeft het helemaal verprutst. Punt.
zucht...quote:Op woensdag 4 augustus 2010 12:58 schreef Morendo het volgende:
[..]
Kom op, het is zo overduidelijk dat de VK aan het spinnen is voor de PvdA. Net zoals bij de martelhoax van een aantal jaren geleden. Cohen heeft het zelf helemaal verprutst. Punt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |