abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 23 juli 2010 @ 19:34:31 #151
57497 happyme28
I'm so happy
pi_84409840
Wat een leuke verhalen zo van die lieve kleine babietjes. Het lijkt al weer zo lang geleden dan ons ventje zo ienieminie was

Marline, ja hoor, die kunnen prima in de vaatwasser. Daarna wel even goed afdrogen natuurlijk.

Ymme, er staan wel een paar mooie op Marktplaats
http://link.marktplaats.nl/335921791
http://link.marktplaats.nl/360506840
En, nog gelukt met de band van de wagen?

Daan is morgen alweer 5 maanden En hij maakte zojuist zowaar echt een soort van kruipbeweging. Maar hij gaat vooral heel hard achteruit. Ik loop de hele tijd achter hem aan te rennen om hem weer terug op het speelkleed te leggen
pi_84410276
ik kan me niet voorstellen dat de mijne straks al zo groot is. vijf maanden klinkt nog zo ver weg.

daan aan t achteruit kruipen
goed man!

mijn kleine baby wil gaan kruipen als je m op zn buik legt hehe. zit ie kruipbewegingen te maken, gekko geen gezicht met die minibilletjes van m
  vrijdag 23 juli 2010 @ 20:40:37 #153
300054 Marlinde
Dolgelukkige mama van Tessa
pi_84412362
Wauw Daan Achteruit kruipen is cute ! Tessa doet dat helaas nog niet..
Trekt wel dr beentjes wel een beetje onder dr buikje, maar daarbij houd het op
je bent zo klein en lief
we vinden je zo volmaakt
je hebt ons door je komst
nóg gelukkiger gemaakt
pi_84413731
Nee :(
De band is compleet lek. Op de naad. Ik ga maandag eerst contact opnemen met de maxi cosi das echt slecht!

Nu proberen morgen een nieuwe binnenband te krijgen/kopen. Bij babyplanet niet op voorraad, dus daar hebben we niets aan :(
  vrijdag 23 juli 2010 @ 21:35:50 #155
300054 Marlinde
Dolgelukkige mama van Tessa
pi_84414744
Ymme, Wat vervelend zeg! Hoop dat je snel weer kan buggy-en
je bent zo klein en lief
we vinden je zo volmaakt
je hebt ons door je komst
nóg gelukkiger gemaakt
  vrijdag 23 juli 2010 @ 22:22:33 #156
61183 leonieke
Dan toch?
pi_84416953
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 20:59 schreef Keshet het volgende:
Neeee, je snapt het niet Leo! Als je ze terugduwt krijg je de kwaaltjes nog een keer! :+

Maar nee, die krijgen dan te veel schrik van mij dat ze niet meer durven terugkomen :+
quote:
Op donderdag 22 juli 2010 21:10 schreef sindell het volgende:
Kwaaltjes? :?
Laura werd er alleen maar vrolijker door...leek het wel -O- , ik snap er echt niks van!
En dat koppie nu, ze trekt een heel ander bekje nu die tandjes door zijn echt zo grappig!

Thomas is trouwens ubercute, had ik dat al eens gezegd? O+ issie al gereserveerd? O-)

Nopez, nog niet... Er lijkt helemaal geen interesse te zijn en ik zit hem nochtans zo vaak te spammen -O- ;) Maar heeft Laura misschien interesse ;) ( dat is trouwens één van mijn O+ -namen voor een meisje O-) )

Octo gaat het ondertussen al wat beter? Ik hoop dat je vlug van de last verlost bent :Y

Simmu :o wat eet Ravi goed :Y Thomas krijgt die hoeveelheid nog steeds niet gedronken.
Zijn schema vandaag:
6.30u: bv
11.00u: 150cc
15.30u: 200cc
18.45u: 60cc + bv bij mij
En dan misschien straks nog een keer.

Ah, en ik las dat Nanique wel nog aan sprongetjes doet ;) Hopelijk voelt ze zich nu al wat beter :*

Mereltje, Thomas heeft dat vaak hoor dat hij meerdere dagen na elkaar niet poept. Het maximum was 6 dagen denk ik (maar damn, wat lag hij toen af te zien van de krampen :{ )

En Daan *O* Zomaar eventjes beginnen kruipen *O* Morgen al 5 maand, wat vliegt de tijd :)

Ymme, wat bedoel je met "dit is echt slecht'? Dat het niet fijn is, kan ik goed begrijpen, maar bedoel je dat het om een soort fabricagefout gaat ofzo?
  vrijdag 23 juli 2010 @ 22:47:17 #157
18860 sindell
Seriously
pi_84418115
Vervelend van die band inderdaad. Wij hebben precies dezelfde wagen en die wordt echt heel veel gebruikt, maar kan me niet voorstellen dat de band ineens zomaar stuk zou gaan. Zou een fabricagefoutje kunnen zijn dan...misschien.

Over poepen: Laura heeft gister en vandaag al van een week ingehaald ofzo :o Gister had ze er nog veel moeite mee en (sorry voor de details) veranderde het van harde stukken, naar groene brei en vandaag weer gele smurrie... Volgens mij is ze nu wel leeg :+ Gelukkig was ik gewoon aan het werk en mocht papa het klusje afhandelen :7

Vanochtend bracht ik Laura naar het kdv en daar was een meisje van 2 weken jonger, maar die was zoveel steviger :o voor het eerst dat ik zo duidelijk een verschil zag, Laura is dan echt maar een dun meisje. (heeft ze niet van haar moeder helaas :') )
Nog even de curve trouwens:


Van het weekend maar eens de wandelwagen inzet proberen. Ze vind het nog prima in de bak hoor, maar eens kijken of het wat is :)
  vrijdag 23 juli 2010 @ 23:07:49 #158
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_84419089
Ik sluit me aan bij happy: leuk om te lezen van de kleinere baby'tjes O+

sonnetje, ik heb dus gewoon wel heel veel op de bank gezeten met baby op schoot of afwassen met baby in de draagdoek omdat ik hem niet in zijn bedje wilde laten huilen. Dan maar geen huishouden. Heb ook niks gedaan gekregen de eerste weken, maar dat komt vanzelf weer. Nu leg ik hem wel altijd te slapen in zijn bedje en als hij eens mocht huilen, dan ga ik er naast zitten en aai hem over zijn rug totdat hij gekalmeerd is of in slaap gevallen.
Je kunt ze echt nog niet verwennen als ze zo klein zijn. Dat kan pas zodra ze causale verbanden kunnen leggen en dat kunnen ze pas leren tussen de 6 en 9 maanden.

En ik zag mooie curves voorbij komen *O*
pi_84419930
Leo: Er lopen allemaal gaatjes over de lengte van de gehele naad van de binnen band.
Dat er één of 2 gaatjes zitten ok, kan gebeuren. Maar zoveel op de zelfde plek, raar.
pi_84421419
asy, ik heb ook nog niet echt laten huilen hoor :)
nou ja alleen tijdens t eten.
hij valt bijna altijd in slaap tijdens/na het voeden en meestal leg k m dan op bed. meestal slaapt ie da8n 3uur. soms wordt ie eerder wakker, dan laat k m heel even huilen, want soms huilt ie 2 keer en slaapt ie weer :)
maar meestal komt ie dan wel beneden :)
echt laten huilen vind k zielig nog.
en tis sowieso een slaapkop overdag :D

oh ja en gisteren hebben we m wat langer laten huilen, maar toen had ie amper geslapen overdag en hij was wel moe. zelfs na de voedingen wilde hij niet slapen. dus toen wel iedere keer naar m toe gegaan om te troosten. en na een kwartiertje sliep hij.
  zaterdag 24 juli 2010 @ 08:44:39 #161
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_84428123
Het was ook niet echt kritiek ofzo, het was meer bedoeld als: zo doe ik het :)
pi_84428221
Goedemorgen!

Hier geen ervaring met laten huilen, ze huilde simpelweg nooit toen ze zo klein was. :+ Mevrouw was eerder blij dat ze weer naar bed mocht. :)

Ymme, dat klopt niet hoor. Ik zou ook klagen over die wielen, het moet iets van een productiefoutje zijn. Na nog nieteens 5 maanden zijn de wielen toch niet al versleten.

Mooie curve van Laura! *O*

Lisa heeft vanacht weer bij m'n vader geslapen omdat wij alweer een feestje hadden gisteren. Ditkeer heb ik zelf gelukkig ook goed geslapen, dus ze mag vaker uit logeren nu. Net ff gebeld en ze heeft weer van 8 tot half 9 geslapen. :D M'n vader vindt het nieteens meer leuk om op te passen want ze is nooit wakker zegt ie. :')

Gisteren nog een spektakel... we gingen naar de fotograaf. Goed, ik allerlei kleertjes meegenomen, een vrolijk babytje etc. Komen we daar, heeft ze alleen maar gehuild. :X Dat doet ze anders nooit! Maarja tussendoor wel wat foto's genomen en nu hopen dat het wat geworden is. Ik ben nu echt benieuwd naar het resultaat.
  zaterdag 24 juli 2010 @ 09:05:54 #163
57497 happyme28
I'm so happy
pi_84428274
Goodmorning! Weer heerlijk geslapen vannacht en Daan ook volgens mij want hij werd weer vrolijk wakker. Vanmorgen na de voeding heeft ie nog even gespeeld op het kleed of nou ja... ik legde hem op het kleed en hij schoof er steeds achterwaards weer vanaf. 'k heb er een filmpje van gemaakt:



Het grote schreeuwen lijkt ook een beetje voorbij en hij is weer meer in een schappelijker volume overgegaan met wa-wa-wa, muuuuuu etc. Toch wel prettiger al was dat schreeuwen best schattig.
  zaterdag 24 juli 2010 @ 09:11:34 #164
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_84428323
Nikki, wat jammer!
Daan O+
pi_84428791
:'( Heb me toch een zin in schelden!

Nieuwe binnenband is niet te krijgen! En nieuwe bestellen duurd 2 ! weken.
Kan nu dus niet naar de winkel, wandelen niets! Heb geen rijbewijs.
Oh wat baal ik hier enorm van zeg!

Kan Mart al in een buggy? Die in lig stand kan?
pi_84429387
Ligt eraan wat voor buggy :) Zo'n zachte wandelwagenbuggy kan wrs wel, maar paraplu nog niet.

De mei tai anders?
pi_84430919
Ja Mart gaat morgen gewoon lekker bij mama in de mei tai :)
Maar er gaat ook een buggy mee voor de tassen vooral :D Haha.
pi_84431150
Heb je die mei tai dan al binnen? :o Je was er toch nog maar gisteren over bezig dat je één ging kopen? :?
pi_84432312
Nou zo gek lijkt me dat zowieso niet.
Er zullen ook vast wel winkels zijn waar je deze kunt kopen lijkt mij.

Maar via mijn ouders ;) Om uit te proberen.
Of ik deze ook kan overnemen is nog maar de vraag. Hopelijk wel, want ik vind hem erg mooi :)
pi_84433208
enfin. omdat ik 1 liter (5x200cc) toch wat veel vind was ik vandaag maar aan de slag gegaan met rijstebloem. met eigenlijk wel voorspelbaar resultaat:

3 minuten!

ravi evenaart seleentje en doet ook seleentjes :)
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
pi_84433353
Ravi ook gek op rijstebloem :D
pi_84433470
Ravi :D
  zaterdag 24 juli 2010 @ 13:35:49 #173
300054 Marlinde
Dolgelukkige mama van Tessa
pi_84433939
Ymme veel plezier morgen *O* :*

Ravi :D

Nu had ik begrepen dat Tessa te weinig flessen kreeg met teveel voeding per keer.
Dus ik heb het veranderd:
08:00 200/5/2
10:00 paar hapjes fruit
12:00 klein flesje diksap
14:00 150/5
16:00 150/5
18:00 paar hapjes groente + paar slokjes diksap
19:00 200/5/2
Ik wil graag rond 12 uur nog iets geven, mag ze al een stukje soepstengel?
Ben erg benieuwd wat jullie nu van het schema vinden
je bent zo klein en lief
we vinden je zo volmaakt
je hebt ons door je komst
nóg gelukkiger gemaakt
pi_84434270
200/5 snap ik niet helemaal.
Je moet toch per 30 cc 1 schep voeding doen.
Ik zou vooral 's ochtends wat meer geven dan. 180+6 en dan 2 scheppen rijstebloem ofzo.
  zaterdag 24 juli 2010 @ 13:51:26 #175
300054 Marlinde
Dolgelukkige mama van Tessa
pi_84434366
Ik zit in over het aantal schepjes dat het anders teveel word :D
Er mist iets bij het 12 uur moment vind ik zelf :P
Ze gaat wel na elk flesje even huilen omdat het op is en dat had ze niet toen ik grote flessen gaf..
Wat vind ik dit moeilijk zeg, een goed schema voor mn ukje qua eten :D
je bent zo klein en lief
we vinden je zo volmaakt
je hebt ons door je komst
nóg gelukkiger gemaakt
pi_84434461
Mart krijgt 4x 180+6 en dat is zeker niet te veel hoor.
Ze mogen zelfs nog 5 flessen hebben.
  zaterdag 24 juli 2010 @ 13:57:27 #177
300054 Marlinde
Dolgelukkige mama van Tessa
pi_84434564
Dan ga ik dat proberen, 4x 180/6 :) Dankje :*
je bent zo klein en lief
we vinden je zo volmaakt
je hebt ons door je komst
nóg gelukkiger gemaakt
  zaterdag 24 juli 2010 @ 13:58:41 #178
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_84434598
quote:
Op zaterdag 24 juli 2010 13:35 schreef Marlinde het volgende:
Ymme veel plezier morgen *O* :*

Ravi :D

Nu had ik begrepen dat Tessa te weinig flessen kreeg met teveel voeding per keer.
Dus ik heb het veranderd:
08:00 200/5/2
10:00 paar hapjes fruit
12:00 klein flesje diksap
14:00 150/5
16:00 150/5
18:00 paar hapjes groente + paar slokjes diksap
19:00 200/5/2
Ik wil graag rond 12 uur nog iets geven, mag ze al een stukje soepstengel?
Ben erg benieuwd wat jullie nu van het schema vinden

ik vind dat ze zoveel eten 's middags krijgt. waarom verdeel je de flessen niet meer over de dag en geef je de rest als tussendoortje? Van de 4 voedingen per dag geef je er 3 in de middag/avond in een tijdsbestek van 5 uur :?
pi_84434635
Ik gok dat daar ook nog 2 rijstebloem oid inzitten? Toch ou ik er dan idd nog een schepje bij doen :)

Maar verder weet ik het niet zo goed. Soepstengel zijn gluten, dat zou ik sowieso niet doen voor de 6 maanden. Dan eerder een rijstwafel. Is ook zachter en minder scherp om te eten trouwens :)
pi_84434722
Hier is het 5x 180/6 (soms 200/6 met heet weer)

Ongeveer (kan een half uur tussen zitten ongeveer)
6:30
10:45
14:45
18:45
23:00

En dat gaat prima :)
pi_84435298
Ravi! :D

Hier Lisa's schema met 3,5 maand:

08:00 uur 210/7
12:00 uur 210/7
16:00 uur 210/7
20:00 uur 210/7 (waarvan 5 schepjes voeding voor hongerige baby's en 2 schepjes normale voeding.
pi_84435475
210?
Kan je dan niet beter overstappen op 180/6 en dan 5x?
Want 4 flessen onder de vier maanden wordt afgeraden en flessen van meer dan 200 (180+voeding dus) ook...
pi_84435513
En zo, WHAM ineens hakt het er in :?
...maar ik wou gewoon borstvoeding geven ;( ....

Hormonen nog niet helemaal terug op regel :')
pi_84435552
quote:
Op zaterdag 24 juli 2010 12:37 schreef ymme het volgende:
Nou zo gek lijkt me dat zowieso niet.
Er zullen ook vast wel winkels zijn waar je deze kunt kopen lijkt mij.

Maar via mijn ouders ;) Om uit te proberen.
Of ik deze ook kan overnemen is nog maar de vraag. Hopelijk wel, want ik vind hem erg mooi :)

Ik was wat verrast omdat je zei dat je nog moeilijk buiten kon nu het wiel kapot was en dacht zoiets van: "fijn dat als je iets via internet besteld dat het zo vlug geleverd wordt ^O^ "

Simmu: wat heb jij vlotte drinkers :D _O_

Hier hopen we er weer wat meer schema in te krijgen want sinds het warme weer is het weer helemaal om zeep en drinkt hij echt niet genoeg naar mijn goesting :N Zien wat het vandaag zal geven. Hij is alvast goed begonnen.
Rond 6.20u bij mij in bed, om 10u: 130cc en om 13u: 200cc.
pi_84435669
Lisa klokt het zo weg en heeft er echt geen last van. Op het CB hadden ze er geen problemen mee. Met 5
flessen ging ik het op een gegeven moment echt niet meer redden. Omdat ze zo lang slaapt kreeg ze elke 3 uur een fles en die moest ze gewoon echt niet, dus kreeg ze veel te weinig binnen/deed ze soms 45 minuten over een fles en dat is ook niet de bedoeling.
Met 4 flessen gaat het nu perfect. Ik was eerst overgestapt op 180/6 en dat 4 keer, maar dat is net te weinig. Nu laat meestal 10-20 en soms 30 staan en dat mag. En ze heeft de fles ook gewoon binnen 10-15 minuten op. Dat is een hele verbetering met hoe het hiervoor ging.

Free, :* je kunt er niets aan doen, hebt het geprobeerd en meer kun je niet doen. Maar ik snap dat het moeilijk is als je eigenlijk BV wil geven maar het lukt niet.
pi_84435680
@Leonieke: hier blijft ook regelmatig 40 tot 80 CC staan hoor :)
pi_84435702
quote:
Op zaterdag 24 juli 2010 14:37 schreef _NIKKI_ het volgende:
Lisa klokt het zo weg en heeft er echt geen last van. Op het CB hadden ze er geen problemen mee. Met 5 flessen ging ik het op een gegeven moment echt niet meer redden. Omdat ze zo lang slaapt kreeg ze elke 3 uur een fles en die moest ze gewoon echt niet, dus kreeg ze veel te weinig binnen/deed ze soms 45 minuten over een fles en dat is ook niet de bedoeling.
Met 4 flessen gaat het nu perfect. Ik was eerst overgestapt op 180/6 en dat 4 keer, maar dat is net te weinig. Nu laat meestal 10-20 en soms 30 staan en dat mag. En ze heeft de fles ook gewoon binnen 10-15 minuten op. Dat is een hele verbetering met hoe het hiervoor ging.


Ah, ok, dan is het wel logisch inderdaad :Y
  zaterdag 24 juli 2010 @ 14:46:32 #188
300054 Marlinde
Dolgelukkige mama van Tessa
pi_84435952
Asy: Ik zie het nu ook, verkeerd getypt :D Om 12 uur fles en om 12:00 diksap :P

free: Rijstebloem geef ik alleen in de ochtend en voor het slapen gaan :)
Rijstewafel al geprobeerd, maar geen succes hier :P
je bent zo klein en lief
we vinden je zo volmaakt
je hebt ons door je komst
nóg gelukkiger gemaakt
pi_84435994
quote:
Op zaterdag 24 juli 2010 14:46 schreef Marlinde het volgende:
Asy: Ik zie het nu ook, verkeerd getypt :D Om 12 uur fles en om 12:00 diksap :P


Je bedoelt zeker: 12 uur fles en 14 uur diksap ;)
  zaterdag 24 juli 2010 @ 14:49:33 #190
300054 Marlinde
Dolgelukkige mama van Tessa
pi_84436064
pffff ja dat dus :D zit tegelijk met Tessa op schoot :P
je bent zo klein en lief
we vinden je zo volmaakt
je hebt ons door je komst
nóg gelukkiger gemaakt
pi_84436265
quote:
Op zaterdag 24 juli 2010 14:37 schreef freecell het volgende:
@Leonieke: hier blijft ook regelmatig 40 tot 80 CC staan hoor :)

Hier ook, maar we hebben twee dagen gehad dat hij maar net de 500cc haalde en dat lijkt me niet goed. Daarom willen we er weer meer een schema inkrijgen :)
pi_84436307
quote:
Op zaterdag 24 juli 2010 14:46 schreef Marlinde het volgende:
Asy: Ik zie het nu ook, verkeerd getypt :D Om 12 uur fles en om 12:00 diksap :P

free: Rijstebloem geef ik alleen in de ochtend en voor het slapen gaan :)
Rijstewafel al geprobeerd, maar geen succes hier :P


Ze heeft echt nog niet meer aan vast voedsel nodig dan wat ze nu krijgt :) Dus ik zou lekker rustig aan doen :)
  zaterdag 24 juli 2010 @ 15:57:06 #193
18860 sindell
Seriously
pi_84437767
Laura heeft vandaag verhoging/koorts (?)
Vanochtend was ze even met papa onder de douche geweest en daar kwam ze zo koud onder weg dat haar vingertjes gewoon wit wegtrokken... en de douche was echt niet koud! En tezamen met dat ik haar om 8 uur wakker moest maken en ze nogal sloom leek heb ik maar even getempt, 38. Tussen de middag 38.9 en net 38.2. Ze drinkt wel normaal, ik leg haar maar elke 2 uur oid aan. En net wat fruit gehad wat ze ook zo weg hapte. Ze piept alleen een beetje en is dus wat hangerig en warm.... valt allemaal wel mee toch? Hoop ik?...
pi_84437876
quote:
Op zaterdag 24 juli 2010 08:44 schreef Asyniur het volgende:
Het was ook niet echt kritiek ofzo, het was meer bedoeld als: zo doe ik het :)


nee begrijp ik :)
had t ook niet zo opgevat ;)
was ook even mijn uitleg!
  zaterdag 24 juli 2010 @ 16:24:27 #195
1872 Jumparound
bedankt voor de vis
pi_84438623
Inorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy
pi_84438766
wat een droppie jumparound
wie, wat, waar, hoe? ;)
  zaterdag 24 juli 2010 @ 16:30:18 #197
1872 Jumparound
bedankt voor de vis
pi_84438858
quote:
Op zaterdag 24 juli 2010 16:28 schreef Sonnetje85 het volgende:
wat een droppie jumparound
wie, wat, waar, hoe? ;)

Tjibbe, jongetje, Filipijnen, :@

;-)

Thuis bevallen en woog 3280 gram na 10 dagen te laat geboren te zijn :)

* Jumparound Trotse papa is :D
Inorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy
pi_84439552
Mooie foto, Jumparound! Gefeliciteerd!

Marline: ziet er hartstikke mooi uit, dat schema! Bevalt het vervroegen van het fruithapje goed? Je kunt ook een broodkorst proberen in plaats van rijstwafel. Dikke kans dat ze daar ook weinig van eet, maar dat is ook helemaal niet nodig.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  zaterdag 24 juli 2010 @ 17:04:40 #199
300054 Marlinde
Dolgelukkige mama van Tessa
pi_84440095
Claudia: Het vervroegen gaat inderdaad super :) Alleen is ze echt na elk flesje van 150 ML heel erg verdrietig, dus probeer toch maar ietsjes meer te geven, 180ML. Hopen dat haar dat wat meer tevreden maakt, het gekke is dat ze nu dus wel elk flesje wilt terwijl ze een tijd geleden echt niet meer als 3 flessen wilde! :D
Rijstewafel zat ze zo van te kokhalzen dat ik er helemaal eng van werd! Haar groente en fruit maak ik zelf en daar zitten af en toe ook kleine stukjes in en die gaan wel goed :?
Wat voor brood geef je haar dan, lichtbruin brood dacht ik toch? Mag ze alleen het korstje of zou ze ook het binnenste mogen?

Jumparound: Gefeliciteerd wat een mooie foto O+
je bent zo klein en lief
we vinden je zo volmaakt
je hebt ons door je komst
nóg gelukkiger gemaakt
pi_84440205
Jumparound: gefeliciteerd :) Mooi mannetje O+ En wat lijkt hij al veel haar te hebben :)
pi_84440394
Jumparound gefeliciteerd met je zoontje. Wonen jullie op de Filipijnen?

Wat een voedingsschema's allemaal :D En wat drinken jullie beebs allemaal veel!
Ik dacht meteen even aan je Freecell :*

Sindell, wat vervelend dat Laura een beetje ziekig is. Goed de temp in de gaten houden maar.

Mijn muppet is nog wel hoesterig en heeft een beetje een ratelende ademhaling, maar lijkt er verder niet onder te lijden. Met mij gaat het slechter en ik kom net terug van de spoedpost. De arts denkt dat mijn galblaas niet in orde is. Ik kan eigen geen vast voedsel eten zonder heftige pijn en braken. Gaat nog een hele geschiedenis aan vooraf, maar dat is te veel om hier te vertellen. Wie het wil weten mag pm'en.

Ik heb wel in de wachtkamer mijn kind gevoed en er is niet eens een boze arts naar me toe gekomen :+
pi_84440980
quote:
Op zaterdag 24 juli 2010 17:04 schreef Marlinde het volgende:
Claudia: Het vervroegen gaat inderdaad super :) Alleen is ze echt na elk flesje van 150 ML heel erg verdrietig, dus probeer toch maar ietsjes meer te geven, 180ML. Hopen dat haar dat wat meer tevreden maakt, het gekke is dat ze nu dus wel elk flesje wilt terwijl ze een tijd geleden echt niet meer als 3 flessen wilde! :D

Fijn dat ze zo goed drinkt! Dan geef je haar toch gewoon 180/6? Ivan kreeg volgens mij indertijd ook nog die hoeveelheden. Het wordt vanzelf wel minder naarmate ze meer vast voedsel binnenkrijgt.

Ivan huilde trouwens ook altijd nadat een fles op was, maar hield daar al gauw mee op en ging daarna vrolijk spelen. Dat is misschien iets om in je achterhoofd te houden. Ik weet ook niet hoelang ze over een fles doet, maar het heeft gewoon even tijd nodig voor het gevoel van verzadiging intreedt.

quote:
Rijstewafel zat ze zo van te kokhalzen dat ik er helemaal eng van werd! Haar groente en fruit maak ik zelf en daar zitten af en toe ook kleine stukjes in en die gaan wel goed :?

Dat kokhalzen hoort er echt bij, maar ik kan me voorstellen dat je daar niet tegen kunt. Ze is natuurlijk nog geen 6 maanden, dus het kan heel goed dat ze beter in het eten van bijvoorbeeld rijstwafel wordt als ze wat ouder is. Je kunt het later dus nog een keer proberen.

quote:
Wat voor brood geef je haar dan, lichtbruin brood dacht ik toch? Mag ze alleen het korstje of zou ze ook het binnenste mogen?

Op het voedselintroductieschema dat ik gebruik staat dat gist of zuurdesem de voorkeur hebben. Ik weet eigenlijk niet wat 'gist' precies betekent, maar iemand anders misschien wel? Ik zou zelf denk ik korst van volkorenbrood hebben genomen. Wij zijn ook begonnen met volkorenbrood (maar niet al te zwaar brood). Maar goed, ik eet zelf ook volkorenbrood. Ik denk dat ik daar wat makkelijker in zou zijn als ik zelf bijvoorbeeld gewoon bruin brood zou eten. (Het is ook het beste om Ivan volkorenpasta te geven, maar mijn vriend vindt die heel vies en dus nemen we gewone pasta.)

Het advies is om te wachten met het binnenste van het brood tot 7 maanden en daar zou ik me zelf wel aan houden. Het is allemaal niet niks voor de darmen, dat vaste voedsel. Ik vond het zelf in ieder geval een fijn idee om het voedsel rustig aan te introduceren.

Als je trouwens merkt dat ze in de middag nog honger heeft dan kun je haar ook een tweede fruithapje geven. Waarom niet? Misschien blijft er van het 1e hapje wel telkens iets over. Dan kun je dat in de koelkast zetten en later de rest nog eens aanbieden.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_84441195
quote:
Op zaterdag 24 juli 2010 17:12 schreef octopussy het volgende:
Mijn muppet is nog wel hoesterig en heeft een beetje een ratelende ademhaling, maar lijkt er verder niet onder te lijden. Met mij gaat het slechter en ik kom net terug van de spoedpost. De arts denkt dat mijn galblaas niet in orde is. Ik kan eigen geen vast voedsel eten zonder heftige pijn en braken. Gaat nog een hele geschiedenis aan vooraf, maar dat is te veel om hier te vertellen. Wie het wil weten mag pm'en.

Wat rot om te horen, octopussy! Ga je nu een heel traject in? Veel sterkte ermee. :* De timing is waardeloos in verband met je nieuwe klus, maar jij bent veel belangrijker dan het werk dat je doet. Niet te schuldig om voelen, hoor!
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  zaterdag 24 juli 2010 @ 18:06:45 #204
18860 sindell
Seriously
pi_84442359
Wat naar Octo, is er wel iets wat er aan gedaan kan worden? Zonder voedsel wordt je natuurlijk ook niet beter... :{
pi_84442449
Jumparound wat 'n mooi mannetje! Ik hou van die oude mannen handjes. O+ Ik vind dat zó baby. Daarna worden ze al heel snel groot. ;(

Octo, wat vervelend. Ik hoop dat je er snel weer bovenop bent. :*
pi_84442539
Octo wat naar om te lezen. Gaan ze nu eerst nog verder onderzoeken doen of is er al direct een actieplan opgesteld? Ik kan me namelijk niet voorstellen dat ze het nu laten bij "geen eten kunnen binnenhouden". Wel goed dat Hannah niet te veel last heeft van haar hoest en verkoudheid. Ik ben ook al met Thomas bij de dokter geweest (tijd geleden) voor zijn niezen en rochelen, maar het was ook niets om me zorgen over te maken.
En wat een fijne artsen hebben ze daar bij jullie op de spoeddiensten ;)

Thomas drinkt trouwens ook niet zoveel, hoor :N Wij zijn al lang blij als hij dagelijks tussen de 600 en 700 binnen krijgt :Y Nog een geluk dat hij eigenlijk nooit moet overgeven want anders zou ik me nog zorgen gaan maken.
  zaterdag 24 juli 2010 @ 18:29:44 #207
300054 Marlinde
Dolgelukkige mama van Tessa
pi_84443116
Octo wat vervelend zeg! :*

Claudia bedankt voor je uitgebreide antwoord :* Rijstewafel wacht ik voorlopig mee, misschien dat ik binnenkort een broodkorstje ga proberen :)
je bent zo klein en lief
we vinden je zo volmaakt
je hebt ons door je komst
nóg gelukkiger gemaakt
  zaterdag 24 juli 2010 @ 19:05:14 #208
1872 Jumparound
bedankt voor de vis
pi_84444341
quote:
Op zaterdag 24 juli 2010 17:12 schreef octopussy het volgende:
Jumparound gefeliciteerd met je zoontje. Wonen jullie op de Filipijnen?


Nee, dat mocht ik willen :) Het is wel de plaats waar hij verwekt is ;)
WIj wonen heel saai in bussum :)
Inorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy
  zaterdag 24 juli 2010 @ 19:15:00 #209
57497 happyme28
I'm so happy
pi_84444601
Free, even een dikke :* :* maar denk maar aan hoe goed je mannetje het doet nu :Y (dat haalt het gevoel niet weg, maar misschien verzacht dat een beetje!)

quote:
Op zaterdag 24 juli 2010 14:37 schreef _NIKKI_ het volgende:
Lisa klokt het zo weg en heeft er echt geen last van.

Het zal natuurlijk best allemaal, maar mochten de darmen schade ondervinden, merk je dat nu niet maar op latere leeftijd. Tuurlijk is het niet bij alle babies schadelijk en hebben de meeste er later nooit last van, maar ik wilde even aangeven dat het feit dat ze er NU geen last van heeft, niet wil zeggen dat je op latere leeftijd er geen darmproblemen aan over kan houden.

Ravi *O* Lekker hè pap :9

Jumparound, gefeliciteerd met de mooie Tjibbe.

Octo, jemig meis, sterkte! :* Klinkt echt allesbehalve fijn (en dat is een understatement :{ ) Hoop dat de pijn snel minder wordt.

Marlinde, zoals Claudia al schrijft, kun je beter tot 7 maanden wachten met een broodkorst. Ik begreep niet goed wat je nu bedoelde, maar het lijkt me dat Tessa voorlopig wel voldoende bijvoeding krijgt toch?

Daan drinkt 4x200cc en dat gaat eigenlijk prima. De laatste fles krijgt hij met rijstebloem (die wel in mega snelheid leeg gaat...). Binnenkort maar eens beslissen hoe we het met bijvoeding gaan doen, potjes, eigen brouwsel of Rapley, we zijn er eigenlijk nog niet over uit. Ik denk dat het een combi van eigen maak en potjes wordt en af en toe wat Rapley tussen door. Ik vind het best spannend om met bijvoeding te beginnen. Merk aan mezelf dat ik het wel een stap vindt en weet niet goed hoe en waar te beginnen. Ben er wel uit dat ik met groente ga beginnen en de zoetigheden zoveel mogelijk uitstel. Water ipv diksap is prima wat mij betreft (en Daan vind water erg lekker) en als het goed gaat met groente dan pas fruit introduceren.
pi_84446233
quote:
Op zaterdag 24 juli 2010 19:15 schreef happyme28 het volgende:
Marlinde, zoals Claudia al schrijft, kun je beter tot 7 maanden wachten met een broodkorst. Ik begreep niet goed wat je nu bedoelde, maar het lijkt me dat Tessa voorlopig wel voldoende bijvoeding krijgt toch?
Dat is niet wat ik zei, hoor! Brood mag volgens dat schema vanaf 7 maanden, maar broodkorst al vanaf 6 maanden. Ik denk dat dat is omdat ze er toch niets/weinig van binnenkrijgen en er vooral op sabbelen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_84446676
Octo, das knap balen -O- Heel veel sterkte hiermee joh!
quote:
Op zaterdag 24 juli 2010 19:15 schreef happyme28 het volgende:
Free, even een dikke :* :* maar denk maar aan hoe goed je mannetje het doet nu :Y (dat haalt het gevoel niet weg, maar misschien verzacht dat een beetje!)

Mijn schoonzus zei dat het 'balen van' na een weekje wel over zou zijn. 4 maand verder kan ik er nog steeds wel om janken :')

quote:

Daan drinkt 4x200cc en dat gaat eigenlijk prima. De laatste fles krijgt hij met rijstebloem (die wel in mega snelheid leeg gaat...). Binnenkort maar eens beslissen hoe we het met bijvoeding gaan doen, potjes, eigen brouwsel of Rapley, we zijn er eigenlijk nog niet over uit. Ik denk dat het een combi van eigen maak en potjes wordt en af en toe wat Rapley tussen door. Ik vind het best spannend om met bijvoeding te beginnen. Merk aan mezelf dat ik het wel een stap vindt en weet niet goed hoe en waar te beginnen. Ben er wel uit dat ik met groente ga beginnen en de zoetigheden zoveel mogelijk uitstel. Water ipv diksap is prima wat mij betreft (en Daan vind water erg lekker) en als het goed gaat met groente dan pas fruit introduceren.
Klinkt als een goed plan :)
Hier ging groente er bij de oudste niet soepel in, fruit wel snel, nog steeds eigenlijk... en hij eet groente het liefst rauw (komkommer, paprika, tomaatjes, ui...)
Met Florian wacht ik echt tot de 6 maanden. Das over drie weken al O_o
Ook in verband met zijn allergie en dergelijke, maar anders had ik ook gewacht :)
pi_84446765
Mart hoest echt steeds meer.
Hij ligt al een uur op bed. Maar ook al een uur te hoesten. Ik hoor geen slijm ofzo.
Heb nu een opgerolde handdoek onder het hoofdeinde gezet. En een gesnipperde ui naast het bed.

Hopelijk krijg hij wel wat slaap zo. Want ons dagje uit wordt er maar niet leuker op.
Ben je je ergens weken op aan het verheugen, gaat eerst de band lek van de kinderwagen en vervolgens wordt Mart verkouden. Kan niemand wat aan doen. Maar vervelend is het wel.
pi_84446983
Wen er maar een met een kind, dat niets loopt zoals je hebt gepland, ymme. ;)
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_84447103
Maar hier planning gaat al zo lastig omdat manlief aso veel werkt.
Hebben we eindelijk een dag dat we iets met z'n 3-en kunnen gaan doen.
Voor de eerste keer in 5 maanden. Ben er aan toe, moet er ook echt even uit.
Ben een beetje 'op'. Wil nu ook eens aan mezelf denken, even één dagje!

Wat te doen. Mart oogt niet verkouden ofzo. Hoest alleen. Maar daardoor kan hij moeilijk slapen.
Morgen wel gewoon gaan?
pi_84447268
Of hij nou thuis hoest of buiten maakt geen donder uit zou ik zeggen :P
Als het nou regende of vroor misschien, maar binnen en buitentemp is ook ongeveer gelijk nu.

Ik wil wel eens lekker slapen... één nachtje.Is me ook nog maar één keer gelukt de afgelopen 5 maanden :+
En áls Florian dan een keer een beetje uitslaapt is Leander om 6:30 wakker.
Maargoed, het zit er nu eenmaal niet in. Over een half jaar slaaptie vast wel door :Y)
pi_84447448
Ga je er eigenlijk wel eens even alleen uit, ymme? Of met een vriendin bijvoorbeeld? Het klinkt alsof dat je ook erg goed zou doen!
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  zaterdag 24 juli 2010 @ 20:55:15 #217
57497 happyme28
I'm so happy
pi_84447902
quote:
Op zaterdag 24 juli 2010 20:06 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Dat is niet wat ik zei, hoor! Brood mag volgens dat schema vanaf 7 maanden, maar broodkorst al vanaf 6 maanden. Ik denk dat dat is omdat ze er toch niets/weinig van binnenkrijgen en er vooral op sabbelen.
Sorry.. niet goed gelezen. Anyway, bedoelde meer dat ze gewoon beter even nog een paar weekjes kan wachten om uberhaupt met iets van brood te beginnen.
pi_84447908
Gisteren met mijn moeder 2 uur van huis geweest zonder kind.
En we gaan wel eens samen uit naar feestjes van vrienden ofzo hoor :)

Maar een hele dag lijkt me gewoon heerlijk. Dus we gaan morgen gewoon!
pi_84448735
Ymme, zolang Mart verder vrolijk is dan zou ik ook gewoon lekker op pad gaan. Beetje wat warmer kleden dan je misschien normaal zou doen. Ik heb hier Luuf voor baby's (dat smeer je op de borst) en dat lijkt goed te helpen, en als ze een hoestbui heeft dan geef ik haar een lepeltje Thymsiroop. Dat spul is wel allejezus zoet en vlekt heel erg op kleding :X Ik neem het nu ook zelf want ik ben ook snipverkouden.

Ik was donderdag al naar de (vervangend) huisarts geweest met mijn buikpijn, maar die deed het af met spastische darm. De spoedarts nam het iets serieuzer en heeft me flinke pijnstillers en maagbeschermers meegegeven. Daarnaast krijg ik een echo en bloedonderzoek. Ik hoop dat het inderdaad aan de galblaas ligt want dan is het probleem goed op te lossen.

Oh en ik heb maar eens een pyamapapje gegeten waar ik een proefverpakking van had. Ik vind er veel te veel suiker inzitten voor een baby, maar voor mij is het nu wel even handig. Moet toch ergens mijn energie vandaan halen.
  zaterdag 24 juli 2010 @ 23:58:37 #220
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_84454729
Even een :* voor freecell en voor octo
En ik zag een mooie verse baby voorbij komen O+
pi_84460154
Die pyjamapapjes zijn lekker voor kinderen van bijna 2 :+ Tenminste, die doen er een moord voor, haha.

Hopen dat het je galblaas dan 'maar' is Octo...

HIer vannacht wakker om 2:30, 3:30, 4:30, 5:00 5:15, 5:30, 5:40n uiteindelijk om 5:50 fles :X
Zo, wat had ik het even gehad zeg....

Spoiler voor als je geen zin hebt om christelijke verhaaltjes te lezen :P

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  zondag 25 juli 2010 @ 10:04:35 #222
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_84460559
Je christelijk verhaaltje :D
FIjn dat het werkte ;)
Dat jij die tijden allemaal zo goed weet zeg! Ik zeg net tegen mijn man dat ik een paar keer heb gevoed vannacht maar dat ik geen idee heb hoe laat. Zegt hij: opschrijven. Ikke: ja doei, dan moet het licht aan en ben ik klaarwakker. (maar volgens mij was het rond 1 uur, 3 of 4 uur en toen pas vanochtend om 7:30 en we hebben uitgeslapen tot 9:30 en dat alles zonder bidden :P)
  zondag 25 juli 2010 @ 10:07:04 #223
57497 happyme28
I'm so happy
pi_84460594
Free, wat het ook is geweest, je hebt nog even heerlijk kunnen slapen!

Wij hadden vannacht ook voor het eerst eigenlijk dat Daan wakker was. Hij heeft wel eens een enkele keer dat hij half wakker wat geluiden maakt, maar dan is een speentje erin genoeg om 'm verder te laten slapen.

Nu dus rond 4 uur weer gebrabbel door de babyfoon, dus ik naar beneden speentje erin en hij doezelde weer in. Dus ik dacht, ik ga nog even naar het toilet beneden (die boven is naast de slaapkamer van Daan dus dat leek me niet zo handig). Dus zo gezegd zo gedaan, kom ik uit het toilet wil ik de trap op lopen, was ik vergeten dat marky 2 ijzere dieseljerrycans in de gang voor de trap had gezet om vandaag mee te nemen naar de boot. Dus KLETS, BANG, AUW! En Daan schrok zich een hoedje en was klaarwakker, huilen, helemaal van slag. Zo sneu! Dus we zijn bijna een uur bezig geweest om 'm weer rustig te krijgen en vervolgens ook weer in slaap. Even na 5 uur sliep hij gelukkig weer en werd pas om 8.30 uur weer wakker :D

Dus voor een uurtje wakker in de nacht hebben we 2 uur langer kunnen slapen :P Nu is alleen wel het hele schema in de war, want normaal gaat hij om 9 uur ofzo zijn bed weer in en nu kreeg hij pas om 9 uur z'n 1e fles en die krijgt hij normaal om 7 uur en om 11 uur de 2e..... af en toe best lastig als je zo'n behoorlijk regelmatig schema hebt, want dan ben je niet meer gewend om het anders te doen haha.
  zondag 25 juli 2010 @ 10:10:11 #224
18860 sindell
Seriously
pi_84460632
Ouch Happy, dat moet pijn gedaan hebben :{
Freecell, wat een nacht weer :o

Laura heeft geen koorts meer! En nu ligt ze boven te huilen tijdens het aankleden? Terwijl ze gister eigenlijk alleen wat gepiept heeft.... dat meisje klopt niet helemaal soms :D
  zondag 25 juli 2010 @ 10:12:59 #225
57497 happyme28
I'm so happy
pi_84460663
quote:
Op zondag 25 juli 2010 10:10 schreef sindell het volgende:
Ouch Happy, dat moet pijn gedaan hebben :{
Nou, ik had geen tijd om daar over na te denken omdat Daan direct begon te brullen dus ik vloog direct de trap op. Het viel achteraf ook wel mee, maar de herrie was het ergste.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')