Zou het?! Grote kans op zich! Mijn tandarts zit namelijk op de Bijleveldsingel, bij de Wedren. Helemaal niet aan gedacht!quote:Op dinsdag 20 juli 2010 15:01 schreef Difficult het volgende:
[..]
Ik weet niet waar je tandarts zit, maar mss is ie wel dicht i.v.m. de vierdaagse dat mensen er toch niet bij kunnen komen?
Hyper-intelligente meid, die Ritualsquote:Op dinsdag 20 juli 2010 15:05 schreef Rituals het volgende:
[..]
Zou het?! Grote kans op zich! Mijn tandarts zit namelijk op de Bijleveldsingel, bij de Wedren. Helemaal niet aan gedacht!
quote:Op dinsdag 20 juli 2010 15:05 schreef Rituals het volgende:
[..]
Zou het?! Grote kans op zich! Mijn tandarts zit namelijk op de Bijleveldsingel, bij de Wedren. Helemaal niet aan gedacht!
quote:Op dinsdag 20 juli 2010 15:08 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Hyper-intelligente meid, die Rituals
Maar serieus, is een belletje naar Tandheelkunde niets, kun je nu iig zeggen dat je gebruikelijke tandarts dicht is
Nee, routiniers lijkt me juist. Lopen na een nachtje alcohol is echt slopend, maar als je weet wat je aankan en de lengte van de route kan overzien is het toch goed te doen. Blijft gewoon voetje voor voetje zettenquote:Op dinsdag 20 juli 2010 15:37 schreef Mikkie het volgende:
Ik zag gisteravond om twaalf uur nog militairen in de stad zuipen. Die lopen vast voor de eerste keer.
Ze zagen er behoorlijk jong uit, leken me geen routiniersquote:Op dinsdag 20 juli 2010 15:41 schreef Swine het volgende:
[..]
Nee, routiniers lijkt me juist. Lopen na een nachtje alcohol is echt slopend, maar als je weet wat je aankan en de lengte van de route kan overzien is het toch goed te doen. Blijft gewoon voetje voor voetje zetten
Waren het geen Denen die eerst even te voet hierheen zijn gekomen om vervolgens de vierdaagse te gaan lopen.....? Dat zijn wel bikkels.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 15:44 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ze zagen er behoorlijk jong uit, leken me geen routiniers. Eerder van die gasten die denken het wel even te doen.
Zonder bepakking 50km, met bepakking 40km. volgens mij.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 15:55 schreef AMDB het volgende:
Vanochtend na zessen waren er ook nog militairen die op weg gingen naar de start, die moeten dan ook wel aardig doorlopen (ze moeten de 50 lopen toch?).
Jep, en zij starten al op Heumensoord. Dus toen zij bij de Wedren aankwamen (vanochtend) hadden ze er al een aantal kilometer opzittenquote:Op dinsdag 20 juli 2010 15:57 schreef xibalba het volgende:
[..]
Zonder bepakking 50km, met bepakking 40km. volgens mij.
Die hebben dan in elk geval getraindquote:Op dinsdag 20 juli 2010 15:50 schreef xibalba het volgende:
[..]
Waren het geen Denen die eerst even te voet hierheen zijn gekomen om vervolgens de vierdaagse te gaan lopen.....? Dat zijn wel bikkels.
Vond het toen opzich ook wel mee vallen... Liep toen voor het eerst de 40, daarvoor 4 x 30. 40 was ook goed te doenquote:Op dinsdag 20 juli 2010 15:39 schreef Difficult het volgende:
Een paar jaar geleden met die hitte heb ik de vierdaagse gelopen
en als zorgt dat je af en toe een natte doek of pet op je hoofd gooit is het allemaal goed te doen imo :/
maar mensen drinken gewoon te weinig : /
Ik liep niet de keer dat ze hem afgelast hadden daarvoor nog ergens, toen is er wel 10km afgehaald op de woensdag geloof ikquote:Op dinsdag 20 juli 2010 16:51 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Vond het toen opzich ook wel mee vallen... Liep toen voor het eerst de 40, daarvoor 4 x 30. 40 was ook goed te doenJammer dat ze hem afgelast hebben... Nu ik 50 moet lopen ga ik liever feesten
Vanavond ook naar de stad![]()
Als ik jou was zou ik via de st anna gaan.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 17:09 schreef June. het volgende:
Hoe groot is de kans dat ik morgen om 8u over de heyendaalseweg kan fietsen om naar college te fietsen?
Het zal vast wel lukken, je maakt alleen geen vrienden denk ik, kan je beter door de professorenbuurt fietsenquote:Op dinsdag 20 juli 2010 17:09 schreef June. het volgende:
Hoe groot is de kans dat ik morgen om 8u over de heyendaalseweg kan fietsen om naar college te fietsen?
Swine, Swarmi, Mikkie? Anders even een naaktfoto sturen en dan stuur ik die wel door naar wat single vrienden.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 19:13 schreef Rituals het volgende:
Afhakers. Ik ben zelden chagrijnig, maar hier word ik niet goed van. Ga nu met iemand anders, ook gezellig, heb nog 1,5 uur om over m'n bui heen te komen. Wie vrolijkt me op?
Ha ha.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 19:14 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Swine, Swarmi, Mikkie? Anders even een naaktfoto sturen en dan stuur ik die wel door naar wat single vrienden.
Doet een vrolijk dansje voor Ritualsquote:Op dinsdag 20 juli 2010 19:13 schreef Rituals het volgende:
Afhakers. Ik ben zelden chagrijnig, maar hier word ik niet goed van. Ga nu met iemand anders, ook gezellig, heb nog 1,5 uur om over m'n bui heen te komen. Wie vrolijkt me op?
De irritatie zit diep hè?quote:
waarom wil je niet lachenquote:Op dinsdag 20 juli 2010 19:27 schreef Rituals het volgende:
Oké, ik moet stiekem om jullie lachen. Maar ik wil niet lachen
. Volgens mij ben ik niet meer chagrijnig. Dat was kort!
Dat dus!quote:Op dinsdag 20 juli 2010 19:30 schreef AMDB het volgende:
Heb ik ook wel eens als ik chagrijnig ben, wil ik niet lachen maar moet het toch, dat zijn van die interne struggelingen waar je dood aan gaat als je ze te vaak hebt.
vrouwenlogicaquote:Op dinsdag 20 juli 2010 19:31 schreef Rituals het volgende:
[..]
Omdat ik chagrijnig was! Snap dat dan![]()
.
bier drinken in de trein is ook voor paupersquote:Op dinsdag 20 juli 2010 19:49 schreef Cocktailprikker het volgende:
Open ik bier en mag het meteen weer inleveren op station wijchenheet man in de trein..
Waarom dat? Stond er politie? In de trein mag je toch drinken?quote:Op dinsdag 20 juli 2010 19:49 schreef Cocktailprikker het volgende:
Open ik bier en mag het meteen weer inleveren op station wijchenheet man in de trein..
gewoon een flesje water met wodka meenemenquote:Op dinsdag 20 juli 2010 19:52 schreef AMDB het volgende:
Ik ben gisteren ook het terrein van De Affaire afgezet omdat ik met eigen bier rondliep, toen weer via een andere ingang naar binnen gegaan.
Ik heb overigens ook wel muntjes en sponsor het festival dan ook door bij hen bier te kopen hoor, maar de hele week is wel duur
Ik hoop niet dat je bedoelt dat ik het moet mixenquote:Op dinsdag 20 juli 2010 19:53 schreef gers het volgende:
[..]
gewoon een flesje water met wodka meenemen
alpha mannetjes drinken sterke drank puurquote:Op dinsdag 20 juli 2010 19:54 schreef AMDB het volgende:
[..]
Ik hoop niet dat je bedoelt dat ik het moet mixen
sorry ik dacht dat je het in de trein dronk , dat vind ik nogal pauperquote:Op dinsdag 20 juli 2010 19:57 schreef Cocktailprikker het volgende:
Ik was nog op het station en er werd gedreigd met 60 euro boete. heb meer bij me dus keus was snel gemaakt. gers ga jij maar extra geld uitgeven dan drink ik nog een paar eigen koude pilsjesmet je pauper
Echte mannen drinken bier op de motorquote:Op dinsdag 20 juli 2010 19:58 schreef gers het volgende:
[..]
sorry ik dacht dat je het in de trein dronk , dat vind ik nogal pauper
Je mag op straat nergens drinken.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 20:01 schreef gers het volgende:
maar waarom mag je niet drinken op wijchen cs eigenlijk
Aahh klote! Beterschap!quote:Op dinsdag 20 juli 2010 20:13 schreef Californium het volgende:
Ik heb zoveel hoofdpijn dat ik er misselijk van word
Paracetamol en vroeg erin!quote:Op dinsdag 20 juli 2010 20:13 schreef Californium het volgende:
Ik heb zoveel hoofdpijn dat ik er misselijk van word
misschien een domme opmerking hoor maar ik heb nooit 200 euro in mijn wallequote:Op dinsdag 20 juli 2010 20:13 schreef Rituals het volgende:
Ik pakte net een portomonnee die ik zelden gebruik en dacht dat ik ¤200,- zag!Helaas bleek het 200 Dirham te zijn
(is nog geen ¤20,-)
Dit is mijn 'vakantieportemonnee' en dan heb ik weleens veel geld bij mequote:Op dinsdag 20 juli 2010 20:16 schreef gers het volgende:
[..]
misschien een domme opmerking hoor maar ik heb nooit 200 euro in mijn walle
Ik ook niet! Klote klein geld!quote:Op dinsdag 20 juli 2010 20:16 schreef gers het volgende:
[..]
misschien een domme opmerking hoor maar ik heb nooit 200 euro in mijn walle
Das elk jaar hetzelfde! Maar speciaal voor jou:quote:
quote:Op dinsdag 20 juli 2010 20:33 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Das elk jaar hetzelfde! Maar speciaal voor jou:
[ afbeelding ]
Daar moet ik het dan ook maar weer mee doenquote:Op dinsdag 20 juli 2010 20:33 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Das elk jaar hetzelfde! Maar speciaal voor jou:
[ afbeelding ]
Haha! Staat er net pontificaal een studiegenoot van me in beeld, zingt die mee in dat achtergrondgevalquote:
Die blonde (niet degene die ik bedoelde btw) is oud-collega, die jongen rechts vooraan is studiegenoot van mequote:
Ik zie wel weer hoe jullie feesten in Nijmegenquote:Op dinsdag 20 juli 2010 23:34 schreef Swine het volgende:
[..]
Die blonde (niet degene die ik bedoelde btw) is oud-collega, die jongen rechts vooraan is studiegenoot van me
Pauper!quote:Op dinsdag 20 juli 2010 20:16 schreef gers het volgende:
[..]
misschien een domme opmerking hoor maar ik heb nooit 200 euro in mijn walle
Dat dus. Geld in je broekzak ftwquote:
quote:Op dinsdag 20 juli 2010 21:41 schreef Swine het volgende:
[..]
Daar moet ik het dan ook maar weer mee doenIk gok er maar weer op dat morgen al de bestudeerde stof op zijn plek valt, want het is nu totale chaos in mijn hoofd
Morgen tentamen? Veel succes!quote:Op woensdag 21 juli 2010 00:18 schreef Swine het volgende:
Ik ga zachtjes huilend naar bed...![]()
Ik hoop écht dat ik er wat van kan maken morgen
Bedoel je diegene die op de schouders zat? Daar stond ik vlak naast! Leuke griet, nog even mee gebabbeldquote:
En iedereen compleet uit z'n dak hè...geniaal. Echt, die lui verdienen een dikke kip in hun kont, enkel vanwege het concept al.quote:Op woensdag 21 juli 2010 00:19 schreef Swine het volgende:
Dat die poco loco jongens zo groot zijn ondertussen is onbegrijpelijkWat een stteltje randdebielen
Hoe simpel concept wil je hebben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |