Eindelijk!quote:Op zaterdag 17 juli 2010 19:06 schreef Miracle_Drug het volgende:
Update: zaterdag 17 jul 2010, 17:28
Wesley Sneijder en Yolanthe Cabau van Kasbergen zijn vandaag getrouwd. De twee gaven elkaar het ja-woord in het Toscaanse Castelnuovo Berardenga, even ten zuiden van Florence.
De twee trouwden in april al voor de wet in Amsterdam, maar zagen dat allebei als formaliteit.
Het paar heeft in het Toscaanse dorp een kasteel afgehuurd. Het huwelijksfeest gaat drie dagen duren.
Aanzoek
Sneijder en Cabau hebben sinds vorig jaar een relatie. Vlak voor de jaarwisseling vroeg Sneijder de bekende presentatrice, die al drie keer tot meest sexy vrouw van Nederland is gekozen, ten huwelijk.
De voetballer was eerder getrouwd met zijn jeugdliefde Ramona Streekstra. Dat huwelijk strandde vorig jaar. Hij heeft met haar een zoontje, Jessey.
Jan Smit
Yolanthe had tot vorig jaar een relatie met volkszanger Jan Smit, die ze eind mei 2009 zelf verbrak. Het einde van 'het sprookje' kreeg veel media-aandacht.
Gisteren deelde Sneijder nog handtekeningen uit in Castelnuovo Berardenga, op verzoek van de burgemeester van het dorpje. "Dit kriebelt meer dan een voetbalwedstrijd", zei de prof van Inter Milan over zijn aanstaande huwelijk
Bron:www.nos.nl
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Je vergeet het water.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:18 schreef Majkool het volgende:
'What vond u van de Juhurhhhhhkk"?
SNEIJDER IS BOOS GEWORDEN!!!! ER IS IEMAND FLAUW GEVALLEN!!! SPANNEEENNNDDD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1EEEINZZ1!!!SNEIJDER IS BOOS GEWORDEN!!!! ER IS IEMAND FLAUW GEVALLEN!!! SPANNEEENNNDDD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1EEEINZZ1!!!SNEIJDER IS BOOS GEWORDEN!!!! ER IS IEMAND FLAUW GEVALLEN!!! SPANNEEENNNDDD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1EEEINZZ1!!!SNEIJDER IS BOOS GEWORDEN!!!! ER IS IEMAND FLAUW GEVALLEN!!! SPANNEEENNNDDD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1EEEINZZ1!!!SNEIJDER IS BOOS GEWORDEN!!!! ER IS IEMAND FLAUW GEVALLEN!!! SPANNEEENNNDDD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1EEEINZZ1!!!
Water gebroken? Flauw gevallen? Was ze zwanger?quote:
Nee, er werd op een heeeeel raar moment flesjes water uitgedeeld.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:20 schreef mazaru het volgende:
[..]
Water gebroken? Flauw gevallen? Was ze zwanger?
Het is nu reclame dadelijk verder over Wes en Yo.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:20 schreef Xenomaniac het volgende:
Dit was het?
Wat was er nou zo exclusief?
Maar het is toch ook de bedoeling dat HIJ vanaf nu als Wesley Sneijder Cabau door het leven gaat?quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:21 schreef Haaibaaike het volgende:
Het is voortaan Yolanthe Sneijder Cabau.
Hij schijnt dat ontkent te hebben.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:23 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
Maar het is toch ook de bedoeling dat HIJ vanaf nu als Wesley Sneijder Cabau door het leven gaat?
Of is dat een broodje aap?
Omg, dan heb ik toch goed gehoord Wesley Sneijder Cabau..wist niet zeker hoor.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:23 schreef Xenomaniac het volgende:
Maar het is toch ook de bedoeling dat HIJ vanaf nu als Wesley Sneijder Cabau door het leven gaat?
Of is dat een broodje aap?
Ik zat ook al te soppen van Mark.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:25 schreef Starlie het volgende:
Wat een enorme chaos zeg met die koets! Beetje TE allemaal... En wat doet dat lekkertje van een Mark Eeuwen daar nu weer? 1 van die zussen van Yo lijkt wel op prinses Victoria!!
Past 1 op 1 bij het bruidspaar en de gasten.quote:
Hoe kan je dat nou zeggen?quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:25 schreef Starlie het volgende:
Beetje TE allemaal...
Zijn programma moet ook vol.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:30 schreef Starlie het volgende:
Ivo niehe is ook incognito! Die schaamt zich dood natuurlijk dat hij in die poppenkast staat!
Nou dit sloeg echt nergens op, dat met die huppelkut in het kasteel had ik gister al gezien...quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:35 schreef Day het volgende:
Was dat alles?
Ivo met baardjequote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:30 schreef Starlie het volgende:
Ivo niehe is ook incognito! Die schaamt zich dood natuurlijk dat hij in die poppenkast staat!
Ja.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:35 schreef Day het volgende:
Was dat alles?
Geniaalquote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:28 schreef ChatGirl het volgende:
Whut: wél Beyonce, maar tegelijk ook een of andere Nederlandse d-artiest
Wesley Sneyder Cabau-ter wordt het.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:23 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
Maar het is toch ook de bedoeling dat HIJ vanaf nu als Wesley Sneijder Cabau door het leven gaat?
Of is dat een broodje aap?
Bedankt Cilly, nu ligt de site platquote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:38 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ja en nee je kan op de website van sbs kijken. zei Cilly.
Pauperservert dan.quote:
Dat vind ik dan wel weer briljant, gewoon inhuren wie je leuk vindt.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:28 schreef ChatGirl het volgende:
Whut: wél Beyonce, maar tegelijk ook een of andere Nederlandse d-artiest
Ik heb gelukkig nog wat alcohol, ik trok deze spanning echt niet hoor.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:42 schreef Majkool het volgende:
Nou, nou, nou, nou, wat was het weer spannend jongens! Ongelooflijk, wat een sprookje, ik weet niet of ik nog kan slapen...
ik weet wel dat die Ali maandag avond opgetreden heeft in Huis ter Duin in Noordwijk voor de spelers. ook de Toppers waren daar aanwezig in Noordwijk.quote:
Klasse kan je niet kopen, het blijft natuurlijk gewoon 1 grote proletenbende.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:51 schreef mootie het volgende:
Wel een tikkie tokkie dat de gasten bijna op de vuist gingen voor een plekje.
Als op mijn bruiloft de gasten op de vuist zouden gaan zonder ingrijpen van de beveiliging..... ik geloof dat ik er meteen de brui aan zou geven.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:57 schreef Ericr het volgende:
[..]
Klasse kan je niet kopen, het blijft natuurlijk gewoon 1 grote proletenbende.
Die twee zijn vrienden. Hij is ook bij VI oranje geweest. Had de grootste lol met Johan Derksenquote:
Lekker overdreven.quote:Op zondag 18 juli 2010 00:00 schreef Starlie het volgende:
RTL Boulevard camerateam gearresteerd bij Wesley&Yolanthe!
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:51 schreef mootie het volgende:
Wel een tikkie tokkie dat de gasten bijna op de vuist gingen voor een plekje.
Hmmm het zat in het rijtje: water tijdens kerkdienst, flauwvallen en knokken, dus ik ging er van uit dat het gasten waren.quote:Op zondag 18 juli 2010 00:54 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
![]()
Ik dacht eigenlijk dat er werd geknokt door de omstanders/toeristen, maar misschien zijn het inderdaad wel de bruidsgasten die met elkaar op de vuist zijn gegaan
![]()
Enfin, de dieptereportage van SBS6 mag de geschiedenis in als de grootste aanfluiting op showbizz-gebied. De reporter heeft ruim een halfuur zendtijd verneukt met uitleggen wat wij allemaal niet gingen zien: geen interview met het bruidspaar, geen beelden van de trouwdienst, geen totaalbeeld van de jurk en/of het bruidspaar en geen impressie van het feest.
Wel kregen wij te zien: de gitzwarte Toscaanse nachtEn: de contouren van een Toscaanse heuvel-by-night. Zéér interessant. Als klap op de vuurpijl kon hij mede delen dat er op de achtergrond werd gezongen door iemand die klonk als Beyoncé, maar of het ook werkelijk Beyoncé was, kon hij dan weer niet met zekerheid zeggen
![]()
Aan de reportage heb ik het gevoel overgehouden dat het een hel van een trouwdag moet zijn geweest: een hittegolf (43 graden) en dan draag je een vacuumgezogen polyester japon met knellende baleinen en/of een hoogglans synthetisch artiestenkostuumOok het opgefokte geschreeuw van journalisten, fotografen, fans en andere omstanders, maakte niet bepaald een 'ontspannen' indruk.
Maar goed, inmiddels is het feest aan de gang - laten we hopen dat de airco het doet, en dat het gelukkige bruidspaar wat luchter gekleed gaat
Bazenfotoquote:
Spuit 11quote:Op zondag 18 juli 2010 00:59 schreef Anonymousz het volgende:
Ali B was ook aanwezig
quote:
Precies, en zoals zo vaak, geld en géén smaak.quote:
quote:Op zondag 18 juli 2010 09:54 schreef nummer_zoveel het volgende:
Hoe ze aankomt in die koets, zo zwaaiend alsof ze een lid is van het koningklijk huis!
Eigenlijk wel, maar als dit is wat Yo wilde dan zoekt zij mee en komt ze niet met iets heel anders natuurlijk.quote:Op zondag 18 juli 2010 09:54 schreef sherezade het volgende:
...en Rosanna kan beter een andere baan zoeken
Als het feest 3 dagen(!!!) duurt dan zal SBS er toch nog wel een shownieuws aan besteden, toch??quote:
Day, wat is je avatar geweldig gewordenquote:The diminutive Dutch midfielder, 26, chose a hideous pale blue shiny suit, which appeared ill-fitting in places and was in serious danger of starting a static electricity fire wherever he went.
quote:Op zondag 18 juli 2010 10:00 schreef Leandra het volgende:
The diminutive Dutch midfielder, 26, chose a hideous pale blue shiny suit, which appeared ill-fitting in places and was in serious danger of starting a static electricity fire wherever he went.
Ik vind de bovenkant net een corsetje van de Paboquote:Op zondag 18 juli 2010 10:00 schreef Leandra het volgende:
Ik vind het lijfje van haar jurk trouwens wel mooi
Had ook eigenlijk wel een kroontje verwacht.quote:Op zondag 18 juli 2010 09:56 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat was eigenlijk het allereerste toen ik gister die foto's zagTis net of ze prinses is of bv een beroemheid ala Madonna.
quote:Op zondag 18 juli 2010 10:04 schreef Vivi het volgende:
Als ik Ros was zou ik idd twee keer langs mijn haarlijn krabben
Dat ik het niet als dusdanig herkende ligt waarschijnlijk aan de frequentie waarmee ik de Pabo-catalogus door kijk..... of vooral het gebrek daaraan dusquote:Op zondag 18 juli 2010 10:02 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik vind de bovenkant net een corsetje van de Pabo
quote:Op zondag 18 juli 2010 10:06 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat ik het niet als dusdanig herkende ligt waarschijnlijk aan de frequentie waarmee ik de Pabo-catalogus door kijk..... of vooral het gebrek daaraan dus
Weer zo'n exclusieve, alles onthullende topreportage?quote:Op zondag 18 juli 2010 10:09 schreef Haaibaaike het volgende:
Morgenavond verder in shownieuws over Yo en Wes
De daily mail is vrij direct ja, ik hou er wel vanquote:Op zondag 18 juli 2010 10:00 schreef Leandra het volgende:
De outfit van Wesley is al perfect omschreven door the daily mail.... Thnx 4 the link Vivi.
klopt maar ik doelde meer op het pak van Wesley,, je hoeft geen styliste te zijn om te zien dat het veel te krap isquote:Op zondag 18 juli 2010 09:57 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Eigenlijk wel, maar als dit is wat Yo wilde dan zoekt zij mee en komt ze niet met iets heel anders natuurlijk.
quote:Op zondag 18 juli 2010 10:23 schreef sherezade het volgende:
[..]
klopt maar ik doelde meer op het pak van Wesley,, je hoeft geen styliste te zijn om te zien dat het veel te krap is
Ik ben heeeeel benieuwd wat de Italianen van zijn pakje vinden, kan me niet voorstellen met het gevoel voor mode dat zij begrijpen wat hij aan heeftquote:Op zondag 18 juli 2010 10:18 schreef Miracle_Drug het volgende:
[..]
De daily mail is vrij direct ja, ik hou er wel van![]()
Enige wat ik leuk vind is de Italiaanse setting, maar met die temperatuur weet ik niet of ik het nog leuk zou vindenquote:Op zondag 18 juli 2010 10:27 schreef Nouk het volgende:
Ik ben helemaal niet jaloers, die drukte met pers en geschreeuw is toch niks op je bruiloft en ik zou haar jurk niet willen hebben. Het enige wat ik dan wel leuk zou vinden is Beyonce die een optreden geeft..
Ja het kasteel is inderdaad wel erg mooi, maar met die hitte, bleh.quote:Op zondag 18 juli 2010 10:28 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Enige wat ik leuk vind is de Italiaanse setting, maar met die temperatuur weet ik niet of ik het nog leuk zou vinden
Juist wel. Ze doen me denken aan de Beckhams. Met hun affaires en dikke bankrekeningen.quote:Op zondag 18 juli 2010 10:13 schreef sunny16947 het volgende:
Zo de daily mail even gelezen. Niet echt lovend, zowel over de ontwikkeling van de relatie, de kleding en de hele entourage.
Dat wordt dus geen engelse club voor Wes.
De setting is prachtig. Nichtje van m'n vriend is ook in een toscaans dorpje getrouwd. Dan heb je gewoon een prachtige bruiloft.quote:Op zondag 18 juli 2010 10:28 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Enige wat ik leuk vind is de Italiaanse setting, maar met die temperatuur weet ik niet of ik het nog leuk zou vinden
Wes was niks thinking, Yolanthe heeft alles uitgezocht.quote:Op zondag 18 juli 2010 10:22 schreef Copycat het volgende:
Ten voeten uit en up close is het helemaal een eng pakje. What was Wes thinking?
Kasteel is wel mooi ja..leuk locatie om daar te trouwen ..alleen bloedje heet.quote:Op zondag 18 juli 2010 10:30 schreef Nouk het volgende:
Ja het kasteel is inderdaad wel erg mooi, maar met die hitte, bleh.
Ik vond de jurk van Charlotte-Sophie mooier, maargoed, dit past wel bij Yolanthe natuurlijk, lekker too much en over de top.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |