En zal ik je eens wat vertellen?quote:Op donderdag 15 juli 2010 23:21 schreef Empathologica het volgende:
Yup, en niet zo'n beetje ook, vandaar dat ik verf
Kan niet andersquote:
Ik heb hem ook een keer in z'n vrij gezet en niet op handrem bij het tanken, toen begon hij ineens zachtjes achteruit te rollen tijdens het tanken.quote:
Dat overkomt mij dan nooitquote:Op donderdag 15 juli 2010 23:25 schreef mstr het volgende:
[..]
Ik heb hem ook een keer in z'n vrij gezet en niet op handrem bij het tanken, toen begon hij ineens zachtjes achteruit te rollen tijdens het tanken.
Eenmalig gebeurd.quote:
Dan ben je vrij langquote:Op donderdag 15 juli 2010 23:28 schreef mstr het volgende:
[..]
Eenmalig gebeurd.
Toen maar m'n voet achter m'n achterwiel gezet tot hij volgetankt was, toen slang terug gehangen, terwijl ik nog met mn voet achter het wiel stond en toen snel op de handrem gezet.
M'n tankdop zit recht boven m'n achterwiel. Dus tanken, terughangen gaat wel terwijl m'n voet er onder zat.quote:
Altijd leuk, die kleine blunders.quote:Op donderdag 15 juli 2010 23:25 schreef mstr het volgende:
[..]
Ik heb hem ook een keer in z'n vrij gezet en niet op handrem bij het tanken, toen begon hij ineens zachtjes achteruit te rollen tijdens het tanken.
Het kwam doordat ik van een 80 weg af kwam, dan heb je een hele korte afrit naar het benzinestation, dus dan zet je hem voor het gemak in z'n vrij. Alleen vergat ik hem dus weer in z'n 1 te zetten of handrem erop toen ik stil stond.quote:
Dat doe ik nooit eigenlijk, ik heb hem ALTIJD in de versnelling staan. Gebruik vaak de motor om af te remmenquote:Op donderdag 15 juli 2010 23:51 schreef mstr het volgende:
[..]
Het kwam doordat ik van een 80 weg af kwam, dan heb je een hele korte afrit naar het benzinestation, dus dan zet je hem voor het gemak in z'n vrij. Alleen vergat ik hem dus weer in z'n 1 te zetten of handrem erop toen ik stil stond.
Ik ook, maar om nou 4 > 3 > 2 >1 te schakelen is ook niet echt fijn binnen 10 seconden.quote:Op donderdag 15 juli 2010 23:57 schreef L0we het volgende:
[..]
Dat doe ik nooit eigenlijk, ik heb hem ALTIJD in de versnelling staan. Gebruik vaak de motor om af te remmen
Dan sla je dr toch 1 of 2 over?quote:Op donderdag 15 juli 2010 23:58 schreef mstr het volgende:
[..]
Ik ook, maar om nou 4 > 3 > 2 >1 te schakelen is ook niet echt fijn binnen 10 seconden.
Ik vind het altijd een soort van therapeutische bezigheidquote:Op vrijdag 16 juli 2010 00:03 schreef mazaru het volgende:
Als je eenmaal bezig bent, dan is de auto schoonmaken best wel een leuk karweitje. Het moet gewoon de perfecte temperatuur zijn en je moet geen haast hebben.
Maar je moet het pas doen als het echt! echt! echt! heel hard nodig is. Dan heb je er tenminste plezier van.
Kwestie van door de wasstraat rijden toch? Wat ben je kwijt, 10 minuten voor een full service ding?quote:Op vrijdag 16 juli 2010 00:03 schreef mazaru het volgende:
Als je eenmaal bezig bent, dan is de auto schoonmaken best wel een leuk karweitje. Het moet gewoon de perfecte temperatuur zijn en je moet geen haast hebben.
Maar je moet het pas doen als het echt! echt! echt! heel hard nodig is. Dan heb je er tenminste plezier van.
kunstmatige intelligentiequote:Op donderdag 15 juli 2010 23:21 schreef Empathologica het volgende:
Yup, en niet zo'n beetje ook, vandaar dat ik verf
We maken je niet belachelijk, niks mis met blond.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 00:14 schreef Empathologica het volgende:
Ik voel me belachelijk gemaakt!Heb vandaag wel m'n diploma opgehaald ja, dus blijkbaar zit er wel íets daarboven
Ben alleen niet zo handig met uhm, macroniveau.
Gefeliciteerd!quote:Op vrijdag 16 juli 2010 00:32 schreef Empathologica het volgende:
Microbiologisch analist
En dat blonde is dus donkerrood geverfd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |