Dat is niet echt een alternatief als je in Nijmegen-centrum moet zijn.quote:Op dinsdag 27 juli 2010 17:44 schreef Lyssa het volgende:
Ik ga gewoon lekker met de auto! Geen enkel probleem gehad, was zelfs met een recordtijd thuis
Klopt, ik moet naar Wolfhezequote:Op dinsdag 27 juli 2010 17:52 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat is niet echt een alternatief als je in Nijmegen-centrum moet zijn.
Yep, die weg ken ik goed, daar kan je altijd doorrijdenquote:Op dinsdag 27 juli 2010 17:57 schreef Lyssa het volgende:
[..]
Klopt, ik moet naar WolfhezeDat is goed te doen over de Amsterdamse weg
Hoi vegasquote:Op dinsdag 27 juli 2010 19:30 schreef whosvegas het volgende:
Hallo vriendjes, ik meld me maar weer ff
Hoest met je knie? :-Pquote:Op dinsdag 27 juli 2010 19:30 schreef whosvegas het volgende:
Hallo vriendjes, ik meld me maar weer ff
Haha ik heb alleen een brief gehad met erop geadresseerd: Aan de bewoners van van Oldenbarneveldtstraat ..quote:
Gaat weer de goed kant op. Net op tijd voor Lowlands, maar mijn backpack idee, moet ik maar ff uitstellenquote:
Haha, ja daar kan ik niks aan doenquote:Op dinsdag 27 juli 2010 20:24 schreef leonie-89 het volgende:
[..]
Haha ik heb alleen een brief gehad met erop geadresseerd: Aan de bewoners van van Oldenbarneveldtstraat ..
Zat er reclame in van UPC![]()
Toch bedankt voor het afgeven
Roy, volgens mij is die NS-bus toch sneller op Zuid, die gaat via de grote weg, heb ik gezien, en stopt niet bij de haltes zeg maar. Is en pendeldienst.quote:Op dinsdag 27 juli 2010 18:48 schreef donroyco het volgende:
Wordt nog wat zaterdag dan als ik de reis naar het diepe zuiden moet maken
t/m 22 augustusquote:Op dinsdag 27 juli 2010 20:32 schreef whosvegas het volgende:
O ja, er is geen treinverkeer mogelijk tussen Arnhem zuid - Arnhem, en Arnhem - Utrecht. Wie weet tot wanneer?
Hoezo staat er dan t/m 1 augustus op de site van de NS?quote:Op dinsdag 27 juli 2010 20:33 schreef Sally het volgende:
[..]
t/m 22 augustus
Ik word ermee doodgegooid op mijn weg
Zeker het traject Zetten/Andelst Elst? Als je daarop klikt, staat er wel 22 aug.quote:Op dinsdag 27 juli 2010 20:34 schreef whosvegas het volgende:
[..]
Hoezo staat er dan t/m 1 augustus op de site van de NS?
Ze hebben de site - foutief - aangepast... Er stond tot gister nog t/m 22 augustus, behalve op Arnhem-Tiel maar als je die aanklikte stond er ook t/m 22 augustus. Op www.arnhemcentraal.nu staan alle werkzaamheden genoemd.quote:Op dinsdag 27 juli 2010 20:37 schreef whosvegas het volgende:
Ik heb het al gezien, wel onduidelijk van de NS, maar als je in de folder gaat kijken, dan staat er idd 22 aug.
En wat dacht je van deze site? 'Werkzaamheden aan het spoor' in het menu?quote:
Hoe kun je nou geen extra reistijd hebben, als er geen treinen rijdenquote:Extra reistijd
•geen tot anderhalf uur
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |